Klima ürünler sağlamış olduğu sıcaklık ve serinlikten ötürü sıkça tercih edilir. Farklı sektörlerde ve iklimlendirme sektöründe de ürettiği ileri teknoloji ürünleri ile dünya çapında bir üne sahip olan Mitsubishi, klima modelleri ile ön plana çıkarak kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir. Teknik olarak diğer klima marka ve modellerine üstünlük sağlayan klima modelleri sıcak ve soğuk havalarda sağladığı konforlar kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Markanın geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan klima modelleri kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak amacıyla farklı teknik özelliklere sahip olacak şekilde üretilir. Ergonomik tasarımlarının yanı sıra pek çok işlevsel özelliğe sahip olan bu cihazları kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Mitsubishi ev, ofis ve endüstriyel kullanım amacıyla ürettiği modeller ile sadece yaz ayları için değil yılın dört mevsiminde de kullanım imkanı sağlar. Yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesine sahip modelleri fiyat performans konusunda da pek çok avantaj sağlar. Farklı renk ve tasarımları ile klima modelleri kullanılan mekanlarda şık bir görünüm sağlar. Enerji tasarrufunu ön planda tutan Mitsubishi marka klima modelleri enerji tüketimi düşürerek kullanıcılar için bir başka avantaj sağlar. Satın alacağınız Mitsubishi klima ürünleri sayesinde yılın dört mevsiminde de tasarruflu bir şekilde hem ısınabilir hem de serinleyebilirsiniz.

Farklı Mekânlara Uygun Mitsubishi Klima Çeşitleri

Mitsubishi Electric klima modelleri ev ya da iş yerlerinde kullanım için uygun seçeneklere sahip ürünlerdir. Mitsubishi klima modelleri gelişen teknoloji sayesinde pek çok akıllı donanıma sahiptir. İleri teknoloji sayesinde üretilen ürünler yapay zeka teknolojisi ve sensörleri sayesinde ortamda bulunan kişileri ve kişi sayısını kolayca algılayabilir. Bu şekilde tespit ettiği vücut sıcaklığına göre kendi çalışmasını ayarlar. Sizi tanıyan sensör teknolojisi sayesinde isterseniz klimanın sağladığı hava akımının üzerine gelmesinin önüne geçebilir ya da ekstra serinlik elde etmek amacıyla kendinize yönlendirmenizi sağlar. Mitsubishi markasına ait salon tipi, yer tipi, kaset tipi ve duvar tipi olmak üzere kullanıcıların farklı gereksinimlerini karşılamak amacıyla üretilmiş pek çok farklı model mevcuttur. Konutlarda kullanım için uygun olan duvar tipi klima modelleri hem estetik tasarımları hem de yüksek performansı ile dikkat çeker. Farklı model ve renk seçenekleri ile pek çok alternatifi bulanan duvar tipi klimalar hem evinizde size konfor sağlar hem de şık bir görünüm elde etmenizi sağlar. Hava temizleme özelliğine sahip olan klima modelleri havayı tozdan arındıran özel filtreleri sayesinde sizler ferah bir ortam sunar. Gelişmiş filtreleme özellikleri ile dikkat çeken klima modelleri ile özel olarak ortamların havasını değiştirmek için tasarlanmıştır. Ayrıca klima modelleri hava da bulunan kir, toz, yağ ve sigara dumanı gibi rahatsız edici etkenleri de özel filtresi sayesinde havadan arındırır ve size temiz bir hava sunar. Bazı modeller o kadar akıllıdır ki hava filtresi kirlendiği zaman sizi haberdar eder. Bu sayede klimanızın filtrelerini sürekli olarak kontrol etmenize gerek kalmaz. Uzaktan kumandalı olarak tasarlanan modeller ise sizlere çok daha kolay bir kullanım imkanı sağlar. Döşeme tipi olan klima modelleri olarak adlandırılan yer tipi klimalar zemin seviyesine monte edilerek çok daha hızlı ve kolay bir kurulum sağlar. Özel olarak tasarlanan bu modeller yere çöken soğuk havayı emer ve sizin için ısıtır.

Üstün Teknik Özellikleri ile Mitsubishi Klima Modelleri

Üstün teknik özelliklerle donatılmış olan Mitsubishi klima modelleri kullanıcılara konforlu bir kullanım sağlamak için pek çok üstün teknoloji ile donatılmıştır. Mitsubishi Heavy Klima modelleri sahip oldukları teknik özellikleri ile daha işlevsel hale gelmiştir. Heavy klima modellerinde yer alan Melcloud teknolojisi ile klimanızı uzaktan kolayca kontrol etmenize olanak tanır. Bunun için yakınınızda bulunan bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonunuz üzerinden erişim sağlayarak uzakta bulunsanız bile evinizin ya da ofisinizin havasını kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu klimaların en önemli özelliklerinden birisi de inverter model olmasıdır. Diğer model klimalara göre inverter klima modelleri hiç durmadan çalışır. Hiç durmadan çalışmasının mantığı şudur; Oda sıcaklığı kullanıcının istediği seviyeye gelene kadar çalışır ardından kendisini kapatmak yerine en düşük devire ayarlar sonrasında oda ısısı istenilen seviyeye düştüğünde tekrar yüksek devire çıkarak çalışır. Buradaki avantaj ise klimaların sürekli olarak kapatılıp açılmasında ortaya çıkan yüksek enerjiden tasarruf ederek enerji seviyesini düşürür.

İnverter özelliğine sahip olan Mitsubishi Heavy klima modelleri sayesinde ortamınızın sıcaklığını sizin belirleyeceğiniz seviyede sabit tutarak bir yandan da enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu model minimum ses seviyesinde çalışarak size huzurlu ve keyifli bir ortam vaat eder. Bunun yanı sıra Mitsubishi klima modelleri içerisinde inverter model dışında bahsedebileceğimiz multi ve split klima modelleri de farklı kullanıcı gereksinimlerine göre çeşitli özellikleri barındırır.  Split klima modelleri ortamın hem soğutulmasında hem de ısıtılmasında kullanılır. Bu modeller tek bir dış ve iç üniteye sahiptir. Dolayısıyla bu modellerin hem montajı hem de kullanımı daha kolaydır. Kullanıcıların favori modeli olan split klima modeli de Mitsubishi tarafından bir alternatif olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Mitsubishi multi klima modelleri ise tek bir dış üniteye bağlı olup farklı özellikleri bulunan iç ünitelerden oluşur. Yani evinizin farklı ortamlarında yer alan bu iç üniteler dışarıda tek bir dış üniteye bağlı olarak çalışır. Bu sayede binanızın dışında çok fazla dış ünite olmasından oluşacak olan görüntü kirliliği ortadan kaldırılmış olur. Ayrıca bu sayede hem de alandan tasarruf etmeniz amaçlanır. Mitsubishi’nin çift üniteye sahip olan multi klimaları ile evinizde farklı odalarda kullanabileceğiniz iki klimaya sahip olmanızı sağlanır.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Mitsubishi Klimalar

Mitsubishi klima modelleri özellikle enerji tasarrufu sağlayan pek çok ekonomik modeli ile ön plana çıkar. Mitsubishi’nin klima modellerinde sağladığı A+++ özelliği kullanıcılar için yüksek oranda enerji tasarrufu sağlar. Bu modeller içerisinde ise Mitsubishi Heavy klima modelleri hem enerji tasarrufu hem de performans açısından etkili ve avantajlı ürünler olarak karşımıza çıkar. Heavy model klimalar inverter özelliklerinden ötürü enerji tasarrufu sağladığından kullanıcılar kolayca tercih edebilir. Klima modellerini incelerken sıklıkla karşılaşacağınız BTU terimi bulunur. Bu terimi kısaca anlatmak gerekirse bir libre suyun sıcaklığının 65 fahrenayttan 66 fahrenayta kadar çıkarabilmek için gereken enerji miktarını temsil eder. Bu terimi göz önüne alarak klima seçme aşamasında çeşitli faktörleri dikkate almanız gerekir. Bu faktörler arasında ise klimanın kullanılacağı mekanın genişliği ve bu mekanda bulunacak kişi sayısı uygun BTU değerine sahip modelleri bulmanıza yardımcı olur.

Mitsubishi klima modelleri içerisinde en yüksek BTU değeri olan 24000 BTU, 18000 BTU, 12000 BTU ve 9000 BTU değerine sahip klima çeşitleri farklı genişlikte mekanlar için tercih edilebilir. Bu şekilde ihtiyaç duyduğunuz klima modelini de kolayca belirleyebilir ve seçebilirsiniz. Ayrıca Mitsubishi Heavy Klima Fiyatları açısından sizlere büyük bir avantaj sağlayarak tasarruf etmenizi sağlar.

Ekonomik Çözümler Sunan Modeller

Klima almak istediğimiz zaman ilk soracağımız soru her zaman ne kadar yakacağı olur. Dolayısıyla bu değeri belirleyebilmemiz için klimaların BTU değerlerini bilmemiz gerekir. Çünkü anca bu değerler üzerinden hesaplama yapabiliriz. Farklı BTU değerlerine sahip olan klima modellerini tercih ederek ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla seçim yapabilirsiniz. Eğer klimayı geniş mekanlardan kullanmayı tercih edecekseniz yüksek BTU değerine sahip bir model seçmelisiniz. Bu sayede hem enerji tasarrufu hem de üstün performans elde edebilirsiniz. Eğer küçük bir mekan için kullanım sağlayacaksanız o zaman düşük BTU değerine sahip olan modelleri tercih etmeniz idealdir. Dolayısıyla tercihinize göre alacağınız klima modeli ile hem elektrik tasarrufu sağlayabilir hem de klimanın ortamınıza katacağı konforun tadına varabilirsiniz.

Mitsubishi’nin 21000 BTU, 16000 BTU ve 15000 BTU değerlerine sahip klima modelleri arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun modelleri seçebilirsiniz. Klimalar evinizde ya da iş yerinizde çok sayıda odada kullanım için gerekli olabilir. Her oda için yeni bir klima alıp hepsi için dış ünite almaktansa Mitsubishi’nin mutlisplit klima modellerini tercih ederek pek çok avantaj elde edebilirsiniz. Multi split klima modelleri ev veya ofis içerisinde çok sayıda iç ünite ve dışarıda tek bir dış ünite ile çalışır. Bu sayede evinizin ya da iş yerinizin her odası için konfor sağlayabilirsiniz.

Şık Tasarımlarıyla Mitsubishi Klima

Mitsubishi üretmiş olduğu klima modelleri ile kullanacağınız ortamlara şıklık katar. Pek çok farklı renk seçeneği ile sizlere alternatif sunan modelleri tercih ederek evinize şıklık katabilirsiniz. Oldukça modern ve zarif çizgilere sahip olan klima modelleri kullanacağınız mekan için sadece klima değil aynı zamanda dekoratif bir obje olma özelliği de taşır. Mitsubishi klima modelleri gri ve siyah renk seçenekleri ile modern tasarımlardan hoşlanan kullanıcılar için sunulur. Kırmızı renge sahip olan modeller ise daha çarpıcı ve dikkat çekici ürün seçenekleri içerisinde bulunur. Her daim tercih edilen beyaz renk klima modelleri ise sadelikten hoşlanan kullanıcılar için idealdir. Klimaların gelişmiş teknoloji ile donatılmış olan kumandaları ise klimanızın tercih edeceğiniz rengi ile aynı renge sahip olarak tasarlanır. Bu şekilde modellerin görünüşleri ile ilgili de bir bütünlük sağlanmış olur. Üretilen klima modelleri kullanım alanlarına göre farklı pek çok özelliğe sahip olabilir.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Mitsubishi Klima

Mitsubishi’nin klima seçeneklerinde yer alan özelliklerin tümü kullanıcıların rahatlık ve konforunu sağlamak amacıyla tasarlanır. Sıcak havalarda serinlemenizi sağlayan klima modelleri aynı zamanda da soğuk havalarda ısınmanızı sağlayacak üstün performans gösterir. Klima ürünlerinde yer alan filtreleme sistemleri sayesinde havada bulunan en küçük partiküller bile yakalanır ve hava temizlenir. Tüm bu özellikleri sizlere sağlayan klima modelleri ayrıca ses çalışması sayesinde sizlere konfor sağlarken huzur da verir. İnsan kulağının neredeyse duyamayacağı kadar bir ses düzeyine sahip olan modeller yatak odanızda da kullanılabilir. Bu şekilde istediğiniz oda sıcaklığında sessiz ve huzurlu bir şekilde uyuyabilirsiniz. Mitsubishi’nin mobil klima modellerini ise evinizin her odasına dilediğiniz şekilde taşıyarak kullanabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından oldukça beğeni kazanan Mitsubishi portatif klima modelleri sizlere rahat bir kullanım olanağı sağlar. Mitsubishi Heavy klima fiyatları ile sizlere sağladığı çeşitlilik sayesinde hem hesaplı hem de uygun seçenekler sunar. Markanın sizlere sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde pek çok farklı klima modeli ile birlikte hem hesaplı hem de uygun fiyat alternatifleri sağlar. Mitsubishi’nin farklı modelleri içerisinden siz de hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun modelde klimayı tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mitsubishi Heavy Klima Fiyatları

5 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Klima Türü
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?