Geniş ekranlı yeni nesil televizyonlar, sinema filmlerinin ev ortamında keyifle izlenmesine fırsat sunarken, konsol oyunlarından da alınan keyfi en üst noktaya taşıyor. Zengin bağlantı noktaları, güçlü hoparlörleri ve cezbedici tasarımlarıyla evlerin vazgeçilmez elektronik eşyalarından biri haline gelen yüksek çözünürlüklü televizyonlar, beraberlerinde getirdikleri özellikler sayesinde teknoloji meraklılarının hayli ilgisini çekiyor. Geliştirdiği LED TV’lerle, yüksek masraflar yapmadan kaliteli görüntüye sahip ürünleri almak isteyenlere hitap eden Navitech, fiyat-performans dengesini gözeten modelleriyle beğeni topluyor.

Navitech Televizyon Modelleri

Yüksek çözünürlüklü yayın yapan TV kanallarının görüntülerini son derece keskin bir biçimde oluşturan; ayrıca, televizyonuna oyun konsolu, bilgisayar ya da çeşitli çoklu ortam oynatıcıları bağlayanları tatmin edecek şekilde donatılan ürünler, Full HD (1920x1080 piksel) ve HD Ready (1366x768 piksel) olarak sınıflandırılıyor. Oluşturdukları görüntüleri yüksek kontrast oranlarıyla sunan Navitech televizyon modelleri Direct LED aydınlatma ve kenar LED aydınlatma (Edge-lit LED) özellikleriyle, oluşturulan görüntünün tatmin edici olmasını sağlıyor. Yöneleceğiniz bazı ürünlerle birlikte gelen Ethernet girişi, bu televizyonların sahip olduğu akıllı TV özelliklerinden sonuna kadar yararlanmanıza ve internette dilediğiniz gibi gezinti yapabilmenize ortam hazırlıyor.

Stereo yapıdaki hoparlörleriyle yeterli düzeyde ses çıkış gücüne sahip olan geniş ekranlı televizyonlar, USB ya da HDMI üzerinden bağladığınız kaynaklardaki sesleri berrak bir şekilde alabilmenizi sağlarken, TV yayınlarını da keyifle takip edebilmenize imkan tanıyor. Seçeceğiniz bazı modellerde bulunan Miracast ve ekran yansıtma yetenekleri, akıllı cep telefonu ve tabletlerinizdeki görüntüleri Navitech televizyonlar üzerinden izleyebilmenize fırsat yaratıyor. Yalnızca monitör olarak da değerlendirebileceğiniz ürünler, özellikle tasarım ya da çizim işleriyle ilgilenenlerin daha büyük ekran gereksinimlerine rahatlıkla cevap veriyor.

İnce çerçeveli LED TV’ler, modelden modele değişebilen yapıdaki ayaklarıyla TV sehpalarına konumlandırılabiliyor. Zarif tasarımlarını, donanım ve yazılım özellikleriyle birleştiren ürünler, bulundukları ortamın havasını da kolaylıkla değiştirebiliyor. Kullanım sırasında makul düzeyde elektrik harcayan modeller, bekleme modunda da tükettikleri enerjiyi en alt seviyede tutuyor.

Navitech Televizyon Fiyatları

Navitech televizyon fiyatları ekran genişlikleri, donanım, yazılım ve sahip oldukları bağlantı noktalarına göre farklılık gösteriyor. Özellikle yeni nesil teknolojileri kullanırken yüksek harcamalar yapmak istemeyenler için ideal ürünler haline gelen Navitech marka televizyonlar, birçok beklentiyi karşılıyor. Ayrıca almayı planladığınız yüksek çözünürlüklü televizyonu, ne kadar sıklıkla ve hangi ortamlarda değerlendireceğiniz de gerçekleştireceğiniz yatırım noktasında büyük önem arz ediyor. Amacınız oturma odası ya da salonda daimi olarak kullanabileceğiniz, fonksiyonel ve güçlü bir ürün almaksa, geniş ekranlı ve akıllı TV yapısındaki modeller, keyifli bir kullanım vadediyor. Ayrıca bu tarz ürünler, zengin bağlantı noktaları, kablolu ve kablosuz paylaşım özellikleriyle televizyon başında geçirdiğiniz saatlerin daha eğlenceli olmasını mümkün kılıyor. Hedefiniz, yazlık, kışlık gibi evler ya da çocuk odası, yatak odası, çalışma odası ve mutfak gibi televizyonu nispeten az kullanacağınız alanlar için edinmekse, daha kısıtlı özellikleri olan, düşük çözünürlüklü ve küçük ekranlı modeller uygunluk sunuyor. Ev kullanımının yanı sıra, iş yerlerinde döngü halinde çalıştırılan tanıtıcı videoların müşteriler için daha ilgi çekici ve parlak renklerle gösteriminin yapılabilmesi için de tercih edebileceğiniz Navitech modelleri, çoklu güvenlik kamerası kullanılan iş yerlerinde, kamera takibi amacıyla da edinilebilir.

Farklı kullanım senaryolarına başarıyla karşılık veren ve kullanıcısını memnun eden Navitech televizyonlar, evde sinema keyfi yaşamak isteyen kullanıcılara ve çalışma hayatının getirdiği yeniliklere ayak uydurmak isteyenlere sesleniyor. Siz de dilediğiniz ürünleri seçebilir, ev ve iş yerleriniz için gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Navitech Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

8 ürün var
 1. Ürün Puanı
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Markalar A-Z
  1. Navitech
  2. Vestel
  3. Samsung
  4. LG
  5. Philips
  6. Sony
  7. Awox
  8. Grundig
  9. Regal
  10. Arçelik
  11. Beko
  12. Altus
  13. Sunny
  14. Telefunken
  15. Axen
  16. Profilo
  17. Skytech
  18. Toshiba
  19. Woon
  20. Finlux
 4. Ekran Boyutu
  1. 22 inç / 55 cm
  2. 32 inç / 81 cm
  3. 40 inç / 101 cm
  4. 49 inç / 124 cm
  5. 50 inç / 127 cm
 5. Çözünürlük
  1. Full HD
  2. 4K Ultra HD
  3. HD
 6. Görüntü Teknolojisi
 7. Uydu Alıcı
 8. Smart TV
 9. Çözünürlük (Piksel)
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Model Yılı
 12. Wi-Fi
 13. Ekran Formatı
 14. Ambilight
 15. Renk
 16. HDMI Girişleri
 17. Tuner
 18. İşletim Sistemi (Smart TV)
 19. Bağlantı Seçenekleri
 20. Curved (Kavisli)
 21. Satıcı A-Z
 • Marka Navitech
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/navitech
BAŞA DÖN