Birbirinden farklı klima modelleriyle öne çıkan Panasonic, size ve sevdiklerinize daha temiz bir yaşam alanı sunmaya çalışıyor. Panasonic'in sağladığı farklı fiyat seçenekleri ve uygun kampanya koşullarından faydalanarak evinize ve iş yerinize uygun klima modellerinden birini seçebilirsiniz. Çevreci yaklaşımıyla öne çıkan Panasonic markası atık maddeden enerji üreterek, uzun vadede zararlı hava salınımının önüne geçmeyi amaçlıyor. Panasonic'in bu tutumuna ortak olarak siz de doğanın korunmasında aktif rol oynayabilirsiniz.

Panasonic Klima Modelleri

Panasonic klima modelleri duvar tipi, hafif ticari tip ve multi sistem olmak üzere farklı kategorilere ayrılıyor.  Duvar tipi klimalar, UE, RE, VE, Brilliant Efficiency, Etherea, Ultra Efficiency ve Yeni Etherea olmak üzere farklı serilerde üretiliyor. UE ve RE serisi klimalar, güçlü ve yüksek kapasitede çalışma sistemleriyle olağanüstü soğutma imkanı sunuyor. Daha hassas sıcaklık kontrolü için çıkış gücünü sürekli olarak değiştiren Panasonic klimalar, sessiz bir ortam vadediyor. Hava kalitesine önem veren Panasonic klima anti bakteriyel, anti küf ve koku temizleme işlevlerine sahip yüksek kaliteli hava filtrelerine sahip klimalar üretiyor.

Çevreci bir yaklaşım sergileyen Panasonic markası klimadan kaynaklanan atık madde salınımını ortadan kaldırmak amacıyla VE serisini doğaya uygun olarak tasarlamıştır. Panasonic tarafından geliştirilen Heatcharge sistemi, atık ısının kompresörde depolanarak ısıtma enerjisi olarak kullanılmasını sağlıyor. Bu sayede klima çalışırken atmosfere salınan zararlı maddeler, ısıtma için gerekli olan enerjiye dönüştürülebiliyor. 

Econavi güneş ışığı ve hareket algılama sistemi ile maksimum verimlilik sağlayan Panasonic klimalar, Nonoe-G hava temizleme sisteminden faydalanıyor. İstenen sıcaklığa daha hızlı ulaşmak üzere daha güçlü bir hava akışı sağlayan Panasonic klima modelleri Energy Charge System ile kesintisiz ısıtma ve hızlı ısıtma işlevi içeren sıvı depolama ünitesi ile çalışıyor. Depolanan ısıyı ani sıcaklık düşmesinden kaynaklanan sorunları ortadan kaldırmak amacıyla kullanan Panasonic klimalar, buz çözme işlemi sırasında ısıtma çalışması dursa dahi depolanan enerjiyi kullanarak çalışmaya kaldığı yerden devam ediyor. Mottosu çevreyi iyileştirerek daha rahat ve daha temiz yaşam alanları vadetmek olan Panasonic, size ve ailenize daha sağlıklı bir yaşam alanı sunuyor.

Panasonic Klima Fiyatları

Panasonic klima fiyatları ve sunduğu hizmet kalitesi ile öne çıkıyor. A+++ mevsimsel enerji verimlilik oranı sayesinde bütçenizi koruyarak daha az enerji harcamanıza yardımcı oluyor. Enerji kontrol özelliği sayesinde gerektiği oranda soğutma sağlayarak fazla enerji kullanımını önleyen Panasonic klimalar %38 oranında enerji tasarrufunu garanti ediyor. Yüksek performanslı birinci sınıf çalışma verimliliği sağlayan Panasonic klimaya sahip olarak siz de çevrenizi zararlı etkenlerden koruyabilirsiniz. Panasonic klima fiyatları ait olduğu enerji sınıfı ve teknik donanımlara göre değişiklikler gösterebiliyor.

İnsan aktivitesi sensörü ve güneş ışığı sensörünü kullanarak potansiyel enerji israfını tespit eden Etherea Serisi, enerjiyi verimli bir şekilde kullanıyor. Panasonic tarafından tasarlanan sensör, insanların yerini, hareketlerini, varlığını ve maruz kaldıkları güneş ışığı yoğunluğunu tespit edebiliyor. İnternet üzerinden akıllı telefon, tablet, ve bilgisayar üzerinden harcadığınız enerjiyi kontrol edebilme olanağı sunan Panasonic klima modelleri ile nerede olursanız olun klimanızın çalışma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Salon ve duvar tipi klimalar, boyut ve performanslarına göre enerji kullanımı açısından farklı skalalarda yer alıyor. ErP standartının ötesinde daha yüksek mevsimsel verimlilik sağlayan UE ürün yelpazesi, yıl boyunca tasarruf etmenizi sağlıyor. Enerji tasarrufu ve 5 yıl kompresör garantisi sağlayan Panasonic, ile uzun süreli kullanım olanağından faydalanabilirsiniz. İnsan sensörü özelliğine sahip Etherea serisi %38 oranında enerji tasarrufu ile dikkat çekiyor. Econavi sistemi sayesinde çevreyi koruyarak daha az enerji harcayan Panasonic klimalar, temiz yaşam inovasyonunu vurguluyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Panasonic Klima Fiyatları

Marka
24000
21496
BTU (Soğutma Kapasitesi)
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/panasonic