Motivasyon ve olumlu duygu durumu için en önemli şeylerden biri, sevdiğiniz müziği istediğiniz zaman dinleyebilmenizdir. Teknolojik imkânların artmasıyla, taşınabilir akıllı aygıtlar ve bilgisayarlarınızda arzu ettiğiniz müziğe artık anında ulaşabilirsiniz. Ancak, müzik tutkunları her zaman kaliteli ses kaynaklarından yararlanarak müziklerini dinlemek isteyebilirler. Yetenekli elektronik eşyalar konusunda uzun yıllardır sektöre öncülük eden markalardan biri olan Philips, geliştirdiği ses sistemleriyle, her gereksinime uygun ürünlerini sizlere sunuyor.

Philips Ses Sistemi

Sabah sevdiğiniz müzikle uyanmak, kahvaltınızı yaparken sevdiğiniz müzikleri dinlemek ve akşam eve geldiğinizde sevdiğiniz grubun konserini adeta size yaşatacak hoparlörlerle duyabilmek... Bunların hepsini Philips’in size özel ürünleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Portatif müzik çalarlardan mikro müzik sistemlerine, kablosuz hoparlör sistemlerinden Hi-Fi ekipmanlarına kadar her müzik tutkununu tatmin edecek Philips müzik sistemi bulunmaktadır.

Klasik yapıda dizayn edilen Soundmachine ürünleri; CD, MP3-CD oynatabilmesinin yanın da FM radyo, USB bellek ve SD kart desteğiyle gelir. Eğer geçmişten bu yana kullandığınız kasetleriniz varsa, bazı Soundmachine sürümlerinde kaset desteği de bulunur. Bu sayede arşivini yaptığınız albümleri keyifle dinlemeyi sürdürebilirsiniz.

Philips’in radyo ve çalar saat kategorisi altında sizlere sunduğu ürünler; çalar saat, Apple telefonlar için bağlantı istasyonları, dijital saatli radyolar ve Apple ürünleriyle kullanılabilecek FM radyo alıcılı çalar saatlerdir. Tercih edeceğiniz ürüne göre ses çıkış gücü farklılık gösterebilmekle birlikte; bazı ürünler, Philips müzik sistemlerinin ataları sayılabilecek ürünlerin görünümüyle uygun olacak şekilde üretilmiştir.

Akıllı telefon veya tabletlerinizde sevdiğiniz müzikleri taşıyorsanız ve kulaklık haricinde bir aygıttan dinlediğiniz müzikleri duymak arzusundaysanız, Philips’in portatif kablolu hoparlörleri sizin için uygun ürünler olabilir. 3,5 mm’lik jak girişiyle gelen ve pille çalışan bu ürünler, kolay taşınabilmelerinin yanında, oldukça şık bir görünüme de sahiplerdir.

Gerçek anlamda bir müzikseverseniz ve kulaklarınız müziklerdeki her ayrıntıyı duyabiliyorsa, yönelmeniz gereken ürünler, Philips’in Hi-Fi ekipmanlarıdır. Philips müzik sistemlerinin en önemlilerinden olan bu ekipmanlar içerisinde; mikro müzik sistemleri, klasik mikro ses sistemleri ve Mini Hi-Fi sistemleri yer alır. Normal ses sistemlerinden farklı olarak Apple telefonlar için giriş bulundurmasıyla birlikte, plak çalabilme özelliğini de sizler için kullanılabilir kılan bu ürünler, geçmişle günümüz teknolojisinin harika bir harmanı gibidir. Ayrıca ses sistemlerinde bulunan hoparlörlerdeki tweeter’lar, her sesi detaylı bir şekilde duyabilmenize olanak tanır.

Philips Ses Sistemi Fiyatları

Philips müzik sistemlerinin getirdiği kablosuz docking hoparlörünün yanı sıra, Apple telefon ve tabletler için bağlantı istasyonlarıyla, hem telefonlarınızı şarj edebilir hem de telefonunuzdan dilediğiniz müzikleri Philips kalitesiyle dinleyebilirsiniz. Seçeceğiniz ürüne göre oldukça tatminkar ses seviyelerine çıkabilen ürünlerle, kendi müzik setinizi oluşturabilirsiniz.

Bluetooth ya da Airplay üzerinden müzik dinlemeye alışkınsanız Philips müzik sistemlerinin en pratik çözümleri olan WiFi hoparlörleri sizin için uygun çözümler olabilir. Seçeceğiniz ürünlerde yerleşik olarak gelen dahili mikrofonlar sayesinde, telefon aramalarınız olursa, ses sisteminiz üzerinden telefon görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz. Tasarımlarındaki şıklıkla tarzınızı kolaylıkla gösterebileceğiniz Philips WiFi hoparlörlerin bazı modelleri zincir şekilde çalıştırılmaya müsaittir. Bu sayede aynı üründen birden fazla sayıda alabilir, odanızdaki ses yoğunluğunu artırabilirsiniz.

Philips müzik sistemlerinin fiyatları, seçeceğiniz ürünün modeli, getirdiği özellikler, ses çıkış gücü, yapısı ve akıllı aygıt desteklerine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin pikap, CD çalar ve FM radyo desteği olan Hi-Fi ürünlerinden biriyle, CD çalma ve FM radyo özelliği olan bir Soundmachine ürünü arasında fiyat farkı bulunabilir.

Siz de tarzınıza ve gereksiniminize uygun Philips ürünlerinden birini seçerek, yüksek kaliteli müzik serüveninize başlayabilirsiniz.

Philips Müzik Sistemleri Fiyatları

31 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Philips
  2. Everton
  3. Kamal
  4. Mikado
  5. Sony
  6. Denon
  7. Goldmaster
  8. Gringo
  9. JBL
  10. Meier
  11. Audioengine
  12. Jameson
  13. Mega
  14. Grundig
  15. LG
  16. Magicvoice
  17. Nwork
  18. Kemai
  19. Leader
  20. Premier
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Bağlantı Tipi
 7. Renk
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Philips
DSACategoryId/2147483638/17201/17499/philips
BAŞA DÖN