Profilo Buzdolabı 

Profilo buzdolabı modelleri, en önemli beyaz eşya ürünleri arasında yerini almaktadır. Beyaz eşya söz konusu olduğunda bir evde buzdolabı olmazsa olmazdır. Yiyecek ve içeceklerin bozulmaması ve taze bir şekilde saklanması için buzdolaplarının önemi büyüktür. Gıdaların uzun süre muhafaza edilmesi için buzdolaplarında özel bölmelere yer verilmiştir. Tasarlanan buzdolaplarında meyve ve sebzenin yeri ayrı ayrı bölümlere koyulacak şekilde tasarlanmıştır. Beslenmeyi daha ekonomik ve sağlıklı bir hale getirmek için doğru markadan buzdolabı satın alınmalıdır. Dünya markası haline gelen Profilo, ürettiği buzdolabı modelleriyle en sık tercih edilen markalardan bir tanesidir. Tüketici dostu üretimlerin yanı sıra, tasarruflu elektrik tüketimi sağlayan üretimleriyle de dikkat çekmektedir. 

Dayanıklı, sürekliliği olan ve sağlam buzdolaplarını satın almak isteyen aileler mutlaka Profilo markasından alışveriş yapmalıdır. Çünkü üretilen buzdolapları, dış tasarım olarak son derece şık ve sağlam ürünlerdir. Modern çizgiler katılarak tasarlanan ve ürünlerdeki dayanıklılık sayesinde, ömürlük olarak kullanabileceğiniz buzdolapları seçenekler arasında yerini almaktadır. Gıdaları buzdolabında muhafaza ederken, aynı zamanda mutfak şıklığınızı da Profilo markalı buzdolaplarıyla yakalayabilirsiniz. 

Marka imzası taşıyan buzdolabı modelleri, genel olarak teknolojik yenilikler takip edilerek üretilmektedir. Her üretilen buzdolabının enerji sınıfı farklılık gösterir. Örneğin, son zamanlarda çok sık tercih edilen modeller arasında; Profilo buzdolabı A++ yer alır. Enerji tüketimini ekonomik hale getiren bu model, elektrik kesintileri esnasında da gıdalarınızı koruma altına alır. Herhangi bir nedenden dolayı kesilen elektrikten 26 saate kadar gıdaların saklanabilmesi mümkündür. Çünkü Profilo buzdolapları, üretimlerinde kullanılan özel teknolojiler sayesinde, yiyecek ve içeceklerinizi tam anlamıyla koruma altına alır.

Profilo Buzdolabı Modelleri

Profilo buzdolabı xxl, large ya da minimal boyutlarda üretilebilmektedir. Ürünlerdeki bu tip özellikler, modellerin birbiri içinde değişkenlik göstermesine neden olur. Markanın kullandığı No frost teknolojisi sayesinde ise meydana gelen buzlanmayı giderme gibi bir durumla uğraşmanız gerekmiyor. Çünkü No frost teknolojisiyle üretilen buzdolaplarında buzlanma otomatik bir şekilde ortadan kaldırılır. Ancak dondurma kapasiteleri ise her modelin üretim yapısına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Profilo buzdolapları, 78 litreden başlar ve 109 litreye kadar dondurucu hacmine yükselir. Dilediğiniz kilogramda ürünü ise dondurucuda muhafaza edebilirsiniz.

Profilo buzdolapları, tasarımında kullanılan teknoloji ile hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Böylece mutfakta verimli bir şekilde zaman geçirmiş olursunuz. Geçirdiğiniz zamanı daha da keyifli bir hale getirmek adına buzdolapları tasarımında özel teknolojilerden yararlanılmıştır. Pek çok özellik, kullanıcıların işini kolaylaştıracak niteliktedir. Markanın ürettiği buzdolapları, farklı tip boyutlarda tasarlandığı için her mutfağa uyumlu model bulunmaktadır. Kullanım açısından sizlere büyük kolaylıklar sağlayan Profilo buzdolapları, iç tasarım yönünden de farklı büyüklüklere sahiptir. Bütün buzdolabı modellerinde yumurtalıklara yer verilmiştir. Yumurtaları muhafaza edeceğiniz özel kalıplar bütün Profilo buzdolaplarında bulunur. 

İçecekler için ise şişeliklere yer verilmiştir. Aynı zamanda, yükseklik ayarı yapılabilen emniyetli cam raf sistemler de Profilo buzdolabı modellerinde bulunan özellikler arasındadır. Kullanım şeklinize bağlı olarak buzdolabınızdaki yüksekliği de rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Bu ayarı yapabilmek için özel ayaklar bulunmaktadır. Bu ayaklar sayesinde, güvenli ve pratik bir şekilde buzdolabınızı kullanabilirsiniz. 

Profilo Buzdolabı Özellikleri

Profilo buzdolabı ayarı yapılarak kullanılan beyaz eşyalardan bir tanesidir. Yapılan ayarlamalar ise buzdolaplarının modelleri ve üretim yapılarındaki özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Genel olarak, Profilo buzdolaplarını son derece sağlam olan ürünler olarak imal eder. Mutfağınızda bulunan her türde gıdayı sağlıklı bir şekilde saklamanız adına farklı işlevsellikte dolap tasarımı bulunmaktadır. Böylece gıdaların besin değerinin ve lezzetinin korunması da mümkün olur. Yemeklerin, gıdaların ve diğer yiyeceklerin bozulmalarını engelleyen Profilo buzdolaplarının enerji sınıfı yönünden değişken olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle, et, balık, sakatat ve benzeri ürünlerin mükemmel bir şekilde saklanmasına olanak sağlar. Çünkü et ve süt ürünlerinin muhafaza edilmesi, titizlik isteyen bir durumdur. 

Profilo buzdolapları, bozulmaya müsait olan gıdaların titiz bir şekilde saklanmasına yardımcı olur. Her ürettiği buzdolabı modelinde saklama koşulları ve diğer detaylar özenli bir şekilde tasarlanmıştır. ChillerPlus özelliği, markanın çoğu ürününde yer almaktadır. Bu özellik ise et, balık, sakatat, kuzu ve benzeri ürünlerin daha fazla taze kalmasına yardımcı olur. Tazeliğini koruyarak, et ürünlerini Profilo buzdolaplarıyla muhafaza edebilirsiniz. 

Profilo Buzdolabı Nasıldır?

Sağlam ev aletleri denildiğinde ilk akla gelen markalar arasında, Profilo gelmektedir. Profilo, buzdolabı ve diğer beyaz eşya üretimleriyle bu haklı şöhreti hak eden bir markadır. Dayanıklılığı ve kalitesinden taviz vermeyen buzdolapları, son derece şık tasarımlara sahiptir. Şıklığının yanı sıra, zarif tasarımlarıyla da göz dolduran farklı özelliklerde buzdolabı üretimleri yapılır. Özellikle, çok fonksiyonlu özelliklere sahip buzdolapları beğenilen ürünler arasındadır. Mutfağınızın vazgeçilmezi olarak satın alacağınız buzdolaplarını Profilo markasının ürün gamından tercih edebilirsiniz. Her ailenin kapasitesine uygun iç hacme sahip buzdolabı modeli bulunmaktadır. 

Hacim olarak 401 litreden başlayan ve bazı modellerin 514 litreye ulaştığı buzdolabı tasarımları yapılmaktadır İç hacim genişliği ve pratik kullanımıyla dikkat çeken onlarca buzdolabı modeli bulunmaktadır. Modellerde yer verilen raf genişlikleri ve işlevsel iç tasarım yapıları, büyük bir avantaj sağlamaktadır. Genel olarak üretilen buzdolaplarının donanımının yanı sıra, uygun fiyatlı olduğunu da söyleyebiliriz. Dolayısıyla Profilo buzdolabı en ucuz fiyatlarla satışa sunulan ürünlerdir. 

Ürünlerde yer verilen led aydınlatmalar ve nemi kontrol altına alan sistemler, meyve ve sebzelerin uzun süre korunmasına yardımcı olur. Bununla birlikte, üretilen buzdolaplarında turbo fan sistemleri de bulunmaktadır. Ürünlerdeki kapı yönleri ise kolaylıkla değiştirilebilmektedir. Buna benzer birçok işlevsellik ve özelliği Profilo buzdolaplarında bulabilirsiniz. Yiyeceklerin besin değerlerini koruyan ve güvenle saklayan özel tasarımlı buzdolabı modelleri ihtiyaçlarınıza yön verecektir. Yaz ya da kış ayları fark etmeksizin 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde buzdolaplarını çalıştırabilirsiniz. Üstelik çalışma performansı hiçbir şekilde düşmez. 

Profilo Buzdolabı Boyutları

Profilo markalı buzdolapları, farklı ebat ve iç hacim özellikleriyle üretilir. Brüt olarak 267 litreye kadar çeşitlilik gösteren modele yer verilmiştir. İç hacimleriyle kalabalık ya da çekirdek ailelere hitap eden ürünlerdir. Her türlü ihtiyacı karşılayabilmek adına büyük ve küçük alanlarda kullanıma uygun buzdolabı boyutları bulunmaktadır. Kullanıcı taleplerine yön veren buzdolabı modelleri, son teknolojik donanımlarla üretilmiştir. Alttan ya da üstten donduruculu olarak üretilen ve kullanım alışkanlıklarınıza şekil veren birçok ürün bulunmaktadır. Profilo markalı buzdolaplarını kullandığınız andan itibaren memnun kalacaksınız. Çünkü ürünlerdeki özel teknolojik yapı ve sağlamlık, memnuniyet getiren özellikler arasındadır. 

Yönünü kendiniz ayarlayabileceğiniz kapıların olduğu büyük modeller, kalabalık aileler için ideal bir seçim olacaktır. İstenilen ortamda kullanım kolaylığı sunan ve boyutunu kendiniz seçebileceğiniz onlarca model bulunmaktadır. Büyük, küçük ya da orta boyutta üretilen buzdolaplarını ihtiyaçlarınıza uygun olarak belirleyebilirsiniz. Etkin iç hacim özellikleri ve tasarımıyla Profilo buzdolapları son derece ideal ürünlerdir. Genel olarak, üretilen buzdolaplarının raf sistemleriyle öne çıktığını söyleyebiliriz. Raf sistemi tasarımları sayesinde, ölü alan kalmadan bütün rafları verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Yumurtalıklar, buz kırma bölümleri, kapak rafları, şişe koruma rafları, ice twist buz kırma bölümleri ve benzeri dolap kısımları, verimli kullanıma olanak sağlar. Bu bölmeler ise her buzdolabının boyutuna uygun olarak ayarlanmaktadır. Her hassasiyette ürünü bu raf sistemlerde güvenilir bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. 

Profilo buzdolaplarının farklı renk seçenekleri vardır. Ancak genel olarak kolay temizlenen inox renkli modeller sık sık tercih edilir. Mutfağınızda zevkinize uygun bir renk seçimi yaparak, mobilyalarınızla da muhteşem bir ahenk yakalayabilirsiniz. Parmak izi bırakmayan ve yalnızca suyla rahatlıkla temizlenen modeller de seçenekler arasındadır. Zarafetin simgesi olan siyah cam kapılar da iz bırakmayan modellerden bir tanesidir. Buna benzer farklı boyut ve dış tasarım özellikleriyle üretilen birçok buzdolabı üretimi bulunmaktadır. 

Profilo Buzdolaplarındaki Sağlıklı Gıda Koruma Teknolojisi

Gıdaların sağlıklı bir şekilde korunması ve saklanması son derece önemlidir. Özellikle, bozulmaya müsait olan gıdaların sorunsuz bir şekilde saklanması gerekir. Bu anlamda, Profilo markasının ürettiği buzdolapları, gıdalar için ideal nem oranını sağlar. Böylece meyve ve sebzelerin tazeliği ve lezzeti korunur. Extrafresh comfort teknolojisi ile donatılan buzdolapları, kahvaltılık, balık ve et gibi ürünleri muhteşem bir şekilde korur. Bu ürünler için özelleştirilmiş nem oranı ise ürünleri, çok daha uzun süre muhafaza etmenize olanak sağlar. Uzun süre muhafaza edilen ürünler ise ilk günkü tazelikle tüketilebilir. 

Sağlık açısından da gıdaların saklanması son derece önemlidir. Çünkü çok fazla soğuğa maruz kalan ürünler, özelliğini kaybedebilmektedir. Dolayısıyla her ürün için uygun bir soğukluk ve nem oranını Profilo markalı buzdolaplarında bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kolayca temizlenen ve leke tutmayan iç kapılar da Profilo buzdolaplarındaki özellikler arasındadır. Bu sayede, buzdolaplarının iç temizliği son derece pratik ve kolay bir şekilde yapılır. Seçenekler arasında yer alan A+ ve A++ enerji sınıfları, verimli olarak çalışan üretimlerden bir kaçıdır. Profilo markalı buzdolabı çeşitleri, düşük enerji sarfıyla çalışır. Böylece güvenilir, ekonomik ve sağlıklı bir şekilde buzdolaplarını kullanabilirsiniz. 

Profilo Buzdolabı Kullanımı

Profilo markası, farklı özelliklere sahip buzdolabı üretimleri yapmaktadır. Markaya ait buzdolapları, yiyecek ve içeceklerin korunurken, bayatlamamasına da yardımcı olur. Ayrıca genel olarak üretilen buzdolaplarının kullanımı son derece pratiktir. Enerji verimliliği ve sınıfı sayesinde, kullanıcıların ek bir işlem yapmadan buzdolaplarını kullanabileceğini söyleyebiliriz. Çünkü smart bir teknoloji kullanıldığı için buzdolaplarının kendi kendini bu teknoloji ile çalıştırdığını söyleyebiliriz. Özellikle, enerji tüketimini minimize eden modeller de dikkat çekmektedir. No frost özelliği ise buzlanmayı önlemektedir. Hacim açısından farklı büyüklükleri olan Profilo buzdolaplarını, ilk aldığınız anda içi boş bir şekilde çalıştırmalısınız. 

Soğutucu ve dondurucu bölmeleri, her üründe farklı ebatlardadır. Ürünlerdeki hacim dağılımı ise her detay düşünülerek yapılmıştır. Genel olarak, raflarda hangi gıdaların saklanması gerektiği konusunda, kullanıcılara ipuçları verilmiştir. Rafların üzerinde gıda resimleri ve çeşitli yazılar yer alır. Soğutucu bölümü, ısı kontrolüyle dondurucu bölümünün ısı kontrolü birbirinden farklıdır. Buna bağlı olarak ürünlerdeki litresel özellikler de birbirinden farklıdır. Ürün gruplarını ele aldığımızda modellerden bazılarında dondurucu kısmı yukarıdayken, bazılarında ise aşağıdadır. Dondurucularını sık sık kullanan aileler, gıdalara rahat ulaşabilmek adına dondurucusu altta olan buzdolaplarını satın alabilirler. Paslanmalara karşı dayanıklı olan Profilo buzdolaplarının kullanımı son derece pratiktir. 

İnox dış tasarım özelliklerinin yanı sıra beyaz, metalik ve benzeri tasarımlarla zenginleştirilen modeller bulunmaktadır. Soğutucu bölümünde olduğu gibi dondurucu kısmında da aydınlanma sistemleri kullanılmıştır. Böylece buzdolabını kullanırken, ışığı açmanıza gerek kalmadan buzdolabının ışığından faydalanabilirsiniz. Çift ve tek kapılı olarak üretilen buzdolapları, yine kullanım açsından son derece işlevseldir. Bunun yanı sıra, kombi tipi olarak da imal edilen buzdolapları bulunmaktadır. Mekandan ve elektrikten tasarruf edebileceğiniz Profilo buzdolaplarına uygun fiyat aralıklarıyla sahip olabilirsiniz. Çünkü genel olarak, Profilo buzdolabı fiyatları uygun aralıklardadır. 

Profilo Buzdolabı Kampanyaları

Markanın ürettiği buzdolaplarında zaman zaman çeşitli kampanyalar yapılmaktadır. Besinlerin lezzetli ve taze bir şekilde korunabilmesine imkan sağlayan Profilo buzdolapları, bazı zamanlarda indirime girer. Düşük desibelli ve sessizce çalışan Profilo markalı buzdolabı modelleri, kampanyalı fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. Ergonomiklik ve enerji tasarrufu gibi detaylar sayesinde, bu ürünler sık sık tercih edilmektedir. Profilo teknolojisi ile hayatınız büyük bir ölçüde kolaylaşacaktır. Dolayısıyla bu anlamda yapılan indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Profilo markalı buzdolabı kampanyalarıyla, üstün teknolojilerle üretilen ürünlerden yararlanabilirsiniz. Modern tasarımların yanı sıra, dayanıklılığı, donanımı ve görünümüyle son derece ideal olan ürünlerdir. 

Her kullanıcının ihtiyacına ve zevkine hitap eden buzdolabı modeli, Profilo markasında yer alır. Kullanıcıların talep ve isteklerine uygun olarak geliştirilen ürünler arasında, mutfağınıza uyum sağlayacak renkleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, cazip fiyatlar ile satışa sunulan özel teknolojili modeller de sizin için uygun olacaktır. Yapılan kampanyalar sayesinde, uygun ödeme koşullarından yararlanma imkanına sahipsiniz. Zaman zaman her modelde indirim yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra, özel günlerde de çeşitli kampanyalar yapılarak, kullanıcıların bu indirimlerden yararlanması sağlanır. Örneğin, anneler günü, yılbaşı ve benzeri özel günlerde kullanıcılar için geniş bir fırsat olanağı sunulur. Genel olarak, fiyat aralıkları markanın ürettiği buzdolaplarında son derece uygundur. Ancak ekstra olarak kampanyaları da takip ederek, bütçenize uygun bir ürünü satın alabilirsiniz. 

Profilo Buzdolabı Fiyatları

Profilo buzdolabı fiyatları 2021 yılında güncellenmiştir. Genellikle, bütçe dostu oranlarla satışa sunulan Profilo buzdolaplarının etkili bir teknolojisi bulunmaktadır. Genellikle, her üretilen buzdolabı, renk, teknoloji, büyüklük, fonksiyonellik ve benzeri durumlar yönünden birbirinden ayrılır. Bu gibi özellikler ise ürünlerin fiyat aralıklarını etkileyen unsurların başında gelmektedir. Profilo markasının ürettiği buzdolaplarındaki çeşitlilik de fiyat aralıklarına yansır. Kalite düzeyi yüksek olan, modern, şık ve dikkat çeken tasarımlarıyla Profilo buzdolapları sık sık tercih edilmektedir. İhtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirleyerek, kendinize ve evinize en uygun modeli satın alabilirsiniz. Genellikle, yoğun kullanımlar için büyük ve fonksiyonel modeller tercih edilir. Kalabalık aileler için geniş iç hacimli olarak tasarlanan modeller uygun bir seçim olacaktır. Mutfakta ekonomik ve sağlık koşullarına uygun bir kullanıma olanak sağlayan çeşitli modeller bulunmaktadır. 

Ürünlerin fiyat aralıklarını, model, teknolojik donanım, işlevsellik, ebat, dış tasarım özellikleri, kapı sayısı ve benzeri özellikler etkiler. Örneğin, dondurucuya duyduğunuz ihtiyaç fazlaysa ve kışlık gıda stoku yapmak istiyorsanız, hacmi yüksek donduruculu ürünleri tercih edebilirsiniz. Et ve balık gibi ürünleri sık sık saklamak için geniş hacimli buzdolapları ideal bir seçim olacaktır. Tercih edeceğiniz geniş hacimli buzdolapları, boyutu küçük olan modellere göre daha yüksek fiyatlardadır. İhtiyaçlarınızı pekiştirecek olan birçok ürün seçeneği, modeller arasında yerini alır. Kullanım kolaylığı sağlayan uygun fiyatlı buzdolaplarına marka farkıyla sahip olabilirsiniz. 

Profilo Buzdolaplarındaki Max ve Min Ne Anlama Gelir?

Soğutma gücü olarak ifade edilen Max ve Min değerleri, soğutma gücünü de ifade eder. Ortalama soğukluğu tercih eden kullanıcılar, Max ve Min değerlerinin ortasında bir ayar yapabilirler. 

Profilo Buzdolaplarının Ayarı Kaç Olmalıdır?

Isı ayarları, hangi gıdaların muhafaza edileceğine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ancak genel olarak ısı dereceleri, buzluklarda -16 -24 derece şeklinde ayarlanır. Bu ayar, klasik bir ayarlamadır. 

Profilo Buzdolaplarındaki En Yüksek Litre Kaçtır?

78 litreden başlayarak 109 litreye kadar çıkan kapasiteler ile üretilen buzdolapları bulunmaktadır. Dolayısıyla en yüksek hacim 109 litrelik olan ürünlerdir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Profilo Buzdolabı

61 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam Hacim
Toplam 36 / 61 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?