Regal Fırın çeşitleri ile gıdaları pişirme süreci kolaylaşıyor, yeni ve farklı tarifleri denemek de mümkün oluyor. Modern tasarımları ile bulunduğu alana yakışan Regal fırınlar çeşitli beklentileri karşılayabilecek şekilde farklı özelliklerden güç alıyor. Pişirme iç hacimleri, ocak tipleri, ateşleme sistemleri, emniyet seçenekleri, enerji sınıfları, kullanım şekilleri, boyut ve ağırlıkları, yakıt türleri modelden model değişkenlik gösterdiğinden hangi niteliklere sahip fırına ihtiyacınız varsa onu bulabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı malzemeleri ile uzun süre kullanım olanağı sunan fırınların renkleri, ana materyalleri, aksesuar ve aparatları de çeşitleniyor. Kalitesine, performansına, dizaynına kıyasla kendi segmenti içerisinde öne çıkan fırınlar aynı zamanda uygun fiyat seçenekleri ile sizlere keyifli bir alışveriş imkanı da sunuyor.

Mutfakta Geçirilen Süreyi Daha Verimli Kılın

 • Elektroturbo fonksiyonlu fırınlar pişirme süreçlerini kolaylaştırıyor. Klasik pişirme fonksiyonlarının yanı sıra elektroturbo teknolojisi alt ısıtıcı, üst ısıtıcı ve fan fonksiyonlarını içeriyor.
 • Mekanik Timer özellikli fırınlar pişirme süresini kullanıcı yerine takip ederek, zaman dolduğunda pişirmeyi otomatik olarak kapatan bir sistemdir. Konforu artıran bu özellik aynı zamanda sesli uyarı sistemini de içeriyor. Böylece mekanik zamanlayıcı süre dolduğunda size sesli olarak haber de veriyor.
 • Programlanabilir özellikli dijital saatli modeller sizlere saat fonksiyonunun yanı sıra pişirme planlama seçeneği sunuyor. Bu özellik ile pişirme işlemlerinin hem başlangıcı hem de bitişi planlanabiliyor.
 • Güvenliği önceleyenleri memnun eden gaz kesme emniyetli Regal fırınlar dış faktörlerden dolayı meydana gelebilecek ocak sönmelerini algılıyor. Emniyet sistemi böyle durumlar vuku bulduğunda gazı otomatik olarak kesiyor.  
 • Ocaklı solo fırınların ocak gözlerinin boyutları, her bir gözün yaydığı ısı ve gözlerin sıcaklık artış kademeleri farklılık içeriyor. Kullanıcı farklı ısı gereksinimi olan gıdaları usulüne uygun biçimde pişirebiliyor. Gıdaların besin değerlerini korumak, istenilen lezzete ulaşmak da böylece mümkün oluyor.

Fonksiyonel ve Kullanışlı Özellikler

Regal’de ocaklı ya da ocaksız fırınlar sizlerin beğenisine sunuluyor. Fırınların ocak kapakları, fırın içi aksesuarları, kullanım şekilleri, fırın kapıları, ocak tipleri, ızgara malzemeleri ve yapıları, fırın kulp tipleri, yüzey ana malzemeleri, düğme tasarımları, özel fonksiyonları, ateşleme türleri birbirinden farklı oluyor. Örneğin Antero Ring düğme tipi, Grill fonksiyonu, D tipi ızgara, düz camlı ya da desenli ocak kapağı, düz sac iç kapak mekanizması, tamponlu ocak kapağı ve daha pek çok teknolojik özellik satın alacağınız fırında mevcut olabilir. Bunların yanı sıra bas çek flap zeminli çekmeceli Regal fırın modelleri konforu artırırken programlanabilir dijital zamanlayıcı fırında pişirme işlemlerini hayli kolaylaştırıyor. Digital timer ile fırına yemeğinizi koyun ve süresini ayarladıktan sonra keyfinize bakın! Zamanı gelince fırından çıkaracağınız yemekler tam istediğiniz kıvam ve lezzeti ile emeğinizin karşılığını veriyor. Bunların yanı sıra, eğik dörtgen kulp tipi ve arka aydınlatmalı fırın lambası da kullanıcılara avantaj sağlıyor. Arka aydınlatma sayesinde fırın içerisi net biçimde görülüyor. Böylece yemeğinizin pişme durumunu, kapak açmak yerine, ışıklı iç yapı sayesinde özel cam kapaklı alandan kontrol edebilirsiniz. Isıya dayanıklı, sağlam malzemelerden üretilen Regal fırınlar kolay temizlenebilir olmaları ile pişirme süreci sonrasında da konforlu bir alan vadediyor. Fırın modellerini yüzeye zarar veren temizlik ürünleri kullanmadan, önerilen biçimde düzenli aralıklarda temizlemek yeterli oluyor.

Satın alım aşamasında ocak ve fırından beklentilerinizi göz önüne alarak sizin için ideal olan ürünü bulabilirsiniz. Bu noktada fırın iç hacmine ve ocak gözlerinin ısı kademelerine, sıcaklık değerlerine dikkat edebilirsiniz. Ayrıca konumlandırmak istediğiniz alana uygun fırın boyutlarını tercih etmek de önemlidir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Regal Fırın Fiyatları

16 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Regal Fırınlar
  2. Bosch Fırınlar
  3. Arçelik Fırınlar
  4. Siemens Fırınlar
  5. Vestel Fırınlar
  6. Ferre Fırınlar
  7. Luxell Fırınlar
  8. Profilo Fırınlar
  9. Franke Fırınlar
  10. Vinola Fırınlar
  11. Beko Fırınlar
  12. Termikel Fırınlar
  13. Ukinox Fırınlar
  14. Altus Fırınlar
  15. Simfer Fırınlar
  16. Esty Fırınlar
  17. Miele Fırınlar
  18. Electrolux Fırınlar
  19. Eminçelik Fırınlar
  20. Alveus Fırınlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kullanım Şekli
 5. Ocak Tipi
 6. Renk
  1. Beyaz
  2. Inox
  3. Siyah
  4. Gri
  5. Antrasit
  6. Krem
 7. Hacim (L)
  1. 60 lt
  2. 65 lt
 8. Gazlı Ocak Gözü
 9. Genişlik (cm)
 10. Program Sayısı
 11. Enerji Tüketimi (kWh/Çevrim)
 12. Elektrikli Ocak Gözü
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Güncel Değerlendirme
 16. Satıcı A-Z
 • Marka Regal
DSACategoryId/2147483637/235604/22016/regal
Başa dön