Rowenta Toz Torbasız Süpürge

Marka olarak da ürünlerinin kalitesiyle de her zaman ön plana çıkmayı başaran Rowenta toz torbasız süpürge ile evlerinizi her dakika temiz tutmaya hazır olabilirsiniz. Çeşitli renk seçenekleriyle ve birbirinden özel teknik spesifikasyonlarıyla daima en sevilen marka ve modeller arasında yer almaya devam ediyor. Dilediğiniz her an online olarak satın alabileceğiniz bu süpürgeler ile fayans temizliği, halı ve koltuk temizliği, yatak ve eşik, merdiven ve kapı temizliğini rahatlıkla yapabilirsiniz. Çekim gücü oldukça yüksek olan bu süpürgeler sayesinde her an tozlu alanları parlatmaya devam edebilirsiniz. Hem kullanım kolaylığı hem de uzun ömürlü kalitesi ile kullanan herkesi memnun eden marka ve modeldir. En sevilen özelliği ise toz torbasının bulunmamasıdır. Toz torbası olan modellere nazaran daha çok tercih edilen ve temizliği daha kolay yapılan modellerdir. 

Rowenta Toz Torbasız Süpürge Modelleri

Renkli, dikey ve yatay çeşitlere sahip olan Rowenta toz torbasız süpürge modelleri ile çeyiz paketlerinizi tamamlamaya ne dersiniz? İster yeni ev kurarken temin edebileceğiniz ister eski süpürgenizin yerine alabileceğiniz modelleri mevcuttur. En sevilen modeller ise Silence Force ve Trem Power olarak bilinir. Kullanan herkesi yüksek seviyede memnun eden bu modeller, yüksek çekim gücüne sahiptir. Fazla yer kaplamayan ve hafif kilosu sayesinde süpürme işlemi esnasında herhangi bir zorlukla da karşılaşmazsınız. Kol ve bel ağrısı gibi sorunlara yol açmaz. 

Rowenta Silence Force Torbasız Elektrikli Süpürge

Yüksek performansı ve sessiz çalışma gücü ile Rowenta toz torbasız elektrikli süpürge modelleri arasında Silence Force en başta tercih ediliyor. Hem konforlu bir kullanım sunan hem de nihai bir temizlik yapmanıza olanak sağlayan Silence Force torbasız süpürge ile evinizin her kenar ve köşesini severek temizleyeceğinizden emin olabilirsiniz. Halıdan fayansa her yüzeyde yer alan tozların %99,9’unu içine hapseder. Gelişmiş siklonik teknolojisi sayesinde toz yönetimini en iyi şekilde yapar. Aynı zamanda maksimum kullanım kolaylığı sunduğundan optimum temizleme gücüne sahiptir. Taşıması kolay olan bu modelleri ergonomik olarak uygun bir alanda saklayabilirsiniz. Aşırı sessiz çalışan bu model evinizde uyuyan kişileri ve komşularınızı rahatsız etmez. Toz boşaltma işlemini de oldukça kolay bir şekilde yapmanız için tasarlanan kilit sistemi mevcuttur. 

Rowenta Trem Power Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Sevilerek kullanılan modellerinden bir diğeri de Rowenta Trem Power modelidir. Rowenta toz torbasız süpürge filtresi kullanılarak tasarlanan bu modeller ile temizlik daha pratik şekilde yapılıyor. Dilediğiniz her yeri yüksek çekim gücüyle süpürebileceğiniz bu modellerde toz haznesi mevcuttur. Torba kullanılmadığı için toz haznesinin temizliği de oldukça kolaydır. Hepa filtre özelliği sayesinde en derinde yer alan tozları dahi içine hapseder. Başlıklarında yer alan fırçalar halılarınızı da derinden süpürmenize yardımcı olur. Muhteşem bir toz/hava ayrıştırması yapmaya yarayan bu modeller bakterilerin üremesine de engel olur. 

Rowenta Toz Torbasız Süpürge Fiyatları

Oldukça ideal şekilde sunulan Rowenta toz torbasız süpürge fiyatları ile kolaylıkla alışverişinizi yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz modeli kampanyalı dönemlerde daha uygun fiyatlar dahilinde temin edebilirsiniz. 

Rowenta Toz Torbasız Süpürgeler Nasıl Temizlenir?

Toz haznesinde biriken tozları kilitli kısmı açarak boşaltabilir ve nemli bir bezle kalan tozları alabilirsiniz. Haznede herhangi bir bozulma meydana gelmez. Rowenta Toz Torbasız Süpürgeler Dayanıklı mıdır?

Uzun yıllar boyunca garantili bir şekilde kullanmaya devam edebileceğiniz dayanıklılığa sahiptir. 

Rowenta Toz Torbasız Süpürgeler Nereleri Süpürür? 

Evinizin her kenar ve köşesini süpürürken gönül rahatlığıyla ve yüksek performansıyla Rowenta toz torbasız süpürgeleri kullanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rowenta Toz Torbasız Süpürge

18 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 18 / 18 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030/rowenta