Ev eşyaları ve kişisel bakım ürünleriyle öne çıkan markalardan biri Rowenta, elektrikli süpürge modelleriyle de dikkat çekiyor. Yeni nesil teknolojiye ayak uyduran elektrikli süpürge modelleri, günlük hayatı daha kolay bir düzene sokmak için, gün geçtikçe geliştiriliyor. Torba değiştirme ve temizleme gibi işlemlerin gerçekleştirilmesine gerek olmayan Rowenta toz tozbasız süpürgeler, hızlı temizlik fırsatı sunuyor. Yenilikçi duruşu ve minimalist tasarımlarıyla da kullanıcıların dikkatini çeken modeller, yeni neslin ürünlerinden biri oluyor. 

Rowenta toz torbasız süpürge modelleri, 3AAA performans değerinde ve aynı zamanda ultra sessizlikte çalışma gösteriyor. Yüksek performans gücünü kaybetmeden faaliyet gösteren süpürge modelleri, sessiz olmasıyla da hedef kitleyi kendisine çekmeyi başarıyor. Detaylı temizlik gerçekleştirmesiyle en ufak toz tanelerini bile çeken süpürgeler, bir noktada toplanan tozları güçlü bir performans eşliğinde temizliyor. Rowenta süpürge modelleri, toz toplama performansıyla üst düzeye ulaşan ve %100 toz toplama performansına sahip ürünler oluyor. Ayrıca her zemine uygunluk gösteren süpürgeler, en iyi sonuçların elde edilmesini sağlıyor. 

Kendi alanında oldukça öne çıkan süpürge modelleri, sınıfının en sessiz ürünlerinden biri oluyor. Aksesuar zincirleri ve motor izolasyonları sayesinde 68 dB ve civarında ses enerjisi harcayan çoklu siklonlu süpürgeler, oldukça sessiz performans gösteriyor. Erişilmez sessizlik sayesinde günün her saatinde kullanılabilir ve hızlı bir şekilde temizlik işlemi tamamlanabiliyor. Rowenta elektrikli süpürge modelleri, enerji tasarrufu ile aile bütçesine katkıda bulunuyor. Ortalama olarak %50 enerji tasarrufu ile doğa dostu performans sergileyen ürünler, 2100 W'a eşdeğer bir şekilde faaliyet gösteriyor. Üstün verimlilk sağlayan eko motor sayesinde yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı oluyor. 

Rowenta Toz Torbasız Süpürge 

Toz torbasız Rowenta elektrikli süpürgeler, çoklu siklon teknolojisine sahip, günümüz ihtiyaçlarına hitap eden ev eşyaları arasında yer alıyorlar. Bir adet orta ve dört adet yan siklondan oluşan, çoklu siklonik filtre sistemi, karbon filtre ve antibakteriyel filtreler ile yoğun bir filtremele işlemi gerçekleştiriyor. Süpürgüler, bu filtreler sayesinde en ufak toz parçalarını bile çekiyor ve bu şekilde yüksek derece temizlik ve hijyen sağlanmış oluyor. %99 oranında filtreleme gerçekleştiren ürünler, suyla yıkanabilen siklonik filtreler ile tıkanma ve uzun süre üst düzey performans ile temizlik yapılmasına fırsat veriyor. Toz ve hava karışımı olarak elektrikli süpürge içerisinde giren hava, temiz bir şekilde süpürgeden dışarıya aktarılıyor ve tam hijyen bu şekilde sağlanıyor. Bu işlem de yine makineler içerisinde yer alan filtreleme sistemleri sayesinde gerçekleşiyor. 

Rowenta Toz Torbasız Süpürge Modelleri 

%100'e varan toz toplama teknolojisi ve A sınıfı enerji ile temizlik gerçekleştiren Rowenta toz torbasız süpürge modelleri, çeşitlilikleri ile dikkat çekiyor. Her eve ve ortama kolayca uyum sağlayan ürünler, hedef kitleyi kendisine çekiyor. Ergonomik olması ve taşınabilir olması ile odalar arası geçişlerde sorun meydana getirmeyen süpürgeler, gelişmiş hafiflik algısına yönelik geliştirilmiş ve iyileştirilmiş ürünler oluyor. Toz torbasız olmasıyla daha kolay bir temizleme fırsatı sunan Rowenta süpürge modelleri, üç adımda temizleniyor. Tek tuşla bölme çıkarılıyor, kapağı açılıyor ve dökülüyor. Tüm işlem bu kadar basit bir şekilde gerçekleştiriliyor ve ev temizliği bırakıldığı yerden hızlı bir şekilde devam ediyor. Emiş gücü yüksek ve ayarlanabilen elektrikli süpürge modelleri, tekerlikli olmasıyla da odalar arası geçişlerde kolaylık sağlıyor. Tüm özellikleri ve içerisindeki üst düzey sistem ile yeni nesil teknolojiye uyum sağlayan Rowenta süpürgeler, enerji tasarrufu ve doğa dostu olmasıyla birçok ürünü geride bırakarak ön plana çıkıyor. Aynı zamanda Rowenta süpürge modelleri fiyat aralıkları ile de her kesimden kullanıcıya hitap ediyor.  

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Rowenta Toz Torbasız Süpürge

Marka
Toplam 24 / 45 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030/rowenta