Fonksiyonel ve şık kullanıma sahip Rubenis vantilatörler, üstün teknik özellikleri ve pratik kullanıma sahip ürünler olarak, ürün gamındaki yerini alıyor. Sağlam ve güçlü bir performansa sahip bulunan Rubenis vantilatör modelleri, her çeşit kullanım stiline uygun özellikler sunuyor. Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez elektrikli ev aletlerinden biri olan vantilatörler, Rubenis tasarımları ile evinizin demirbaş unsurlarından birini oluşturmaya aday bulunuyor. 

Rubenis Vantilatör Modelleri

Rubenis'in endüstriyel tasarıma sahip en fonksiyonel ürünlerinden biri olma özelliği taşıyan, sanayi tipi vantilatörler güçlü bir soğutma imkanı sağlıyor. Dikey olarak ekstra ağırlıklı taban üzerinde kullanılabilen Rubenis sanayi tipi vantilatör, istenildiği taktirde masa üzerinde ya da duvara monte edilerek de rahatlıkla kullanılabiliyor. Vantilatörün sahip olduğu ultra geniş salınım açısı, kullanıldığı ortamın her alanını, en etkili biçimde serinletme işlevini başarıyla yerine getiriyor. Birçok güvenlik önlemi düşünülerek tasarlanmış olan Rubenis vantilatör, maksimum güvenlik donanımına sahip bulunuyor. Güçlendirilmiş pervaneler, korumalı metal ızgara ile güvence altına alınıyor. 

Güçlü motor özelliklerine rağmen, oldukça sessiz bir çalışma sağlayan Rubenis vantilatör, konforunuzdan ödün vermeden serinlemeye imkan tanıyor. 3 kademeli güç ünitesi, vantilatörü dilediğiniz hızda çalıştırmanıza yardımcı oluyor. Konforlu bir stile ve fonksiyonlara sahip olan Rubenis vantilatörler, benzersiz bir serinleme hissi yaratıyor. 

Duvara monte edilerek kullanılan, sarhoş salınımlı Rubenis vantilatör ile geçmiş zamanın tavanda asılı nostaljik pervanelerine bir gönderme yapılıyor. Metal ızgara ve şeffaf pervaneye sahip olan vantilatör, bünyesinde güçlü bir motor ve üstün teknik özellikler bulunduruyor. Güçlü motor hacmi, vantilatörün enerji performansını olumsuz yönde etkilemiyor. Tam tersi bir etkiyle, güçlü motoruna rağmen Rubenis vantilatör, enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu bir ürün olma özelliği taşıyor. Anahtarlı kullanım ve farklı çalıştırma kademelerine sahip ürün, sessiz ve işlevsel bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Rubenis'in en özel ürünlerinden biri olan kutu vantilatörler, hafif ve ergonomik tasarımıyla rahat bir kullanıma imkan sağlıyor. Çok yönlü rüzgar verebilme özelliği ve minimum seviyede sessiz çalışması ile Rubenis kutu vantilatörler, ayrıcalıklı ve vazgeçilmez bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. 120 dakikaya kadar zaman ayarı yapılabilen ürün, alternatif çalışma kademeleri ile farklı hızlarda performans sergileyebiliyor. 

 Rubenis Vantilatör Fiyatları

Birbirinden farklı performans beklentilerini karşılayan modelleri ile Rubenis vantilatörler, ulaşılabilir ve ekonomik fiyat alternatifleri ile kullanıcılarından tam not alıyor. Sınıfının en ayrıcalıklı ve üstün özelliklerini taşıyan ürünlerinden biri olan Rubenis vantilatörler, kaliteli ve hesaplı ürün mantığıyla üretiliyor. Rubenis vantilatör modelleri, dengeli fiyat avantajları ile de her kesimden kullanıcının sahip olabileceği ürünler olma özelliği taşıyor. 

Sağlıklı ve toksik maddeler içermeyen hammadde ile üretilen Rubenis vantilatörler, kullanıldığı ortamlarda sağlığı tehdit etmeyen güvenilir ürünler olarak yer buluyor. Kaliteli malzeme ile üretilmiş bir ürünün sahip olabileceği en ekonomik ve esnek fiyatlara sahip olması, Rubenis vantilatörlerin ayrıcalıklarına farklı bir boyut daha kazandırıyor. Rubenis vantilatör fiyatları, markanın kalitesi ve satış sonrası hizmetleri de dikkate alındığında, tercih sıralamasında ilk sıralara yerleşmesini sağlamaya aday görünüyor.

Rubenis ürünleri, ülke çapındaki yaygın servis ağı ve marka kalitesine dayalı firma güvencesi ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor. Rubenis vantilatörler, beklentilerinizi tam olarak karşılayacak tüm özellikleri taşıyan farklı modelleri ile beğeninize sunuluyor. Bu özellikler, Rubenis vantilatörlerinin kullanım avantajlarının yanı sıra aynı zamanda fiyatlar dengesinde de ayrıcalıklı avantajlar olarak karşımıza çıkıyor. Her yönüyle mükemmel bir ürün satın alırken, Rubenis vantilatör fiyatlarının aile bütçesine olan katkısı da göz ardı edilemeyecek kadar büyük avantajlar sağlıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rubenis Vantilatör

32 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Vantilatör Tipi
Toplam 32 / 32 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?