Sailor sırt çantası modelleri, outdoor sporlarıyla ilgilenen kullanıcılara A+ kalite, işlevsel özellikler ve ideal konfor alanı sunuyor. Dağcılıktan, kamp yapmak hoşlanan, trekking, balıkçılık, avcılık gibi sıra dışı hobilerle uğraşan geniş bir kitleye hitap eden bu ürünler, kendine özgü stilleriyle de fark yaratmayı başarıyor. Yolculuğa ya da spora giderken de tercih edebileceğiniz çantalar  kullanıcıların ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veriyor. Her türlü hava koşununa uygunluk sağlayan tasarımlar, farklı renk seçenekleriyle kadın ve erkeklere seçim yapma şansı tanıyor. 

Sailor Sırt Çantaları ile Aktif Yaşam

Vücut yapınıza uyumlu tasarımlara sahip Sailor sırt çantaları sayesinde aktif yaşama konforu da dahil etme şansınız var. Son derece dayanıklı materyallerle üretilen çantalar sürtünme, yırtılma, aşınma gibi olası durumlarda çabuk yıpranmıyor ve size ideal yol arkadaşlığı yapıyor. Ana bölme, ön cep, yan cepler gibi çeşitli alanlara  ayrılmış olan tasarımlara eşyalarınızı kullanım sırasına göre yerleştirme imkânınız mevcut. Böylece her tür faaliyetiniz esnasında gerekli olan eşyalarınıza kolaylıkla ulaşma şansınız oluyor. Sailor çanta modellerinin özel üretim ergonomik sırtlık donanımları, ağırlığı hafifletme özelliğine sahiptir. Böylelikle uzun süre çantaları taşısanız bile bedeniniz bu durumdan minimum oranda etkileniyor. Ürünlerde bulunan yumuşak silikon da ağırlıkları taşımanıza destek oluyor. Ürünlerin yaşamınızı kolaylaştırıcı birçok özelliği bulunuyor. 

 • Özel dokuma, su geçirmeyen kumaşlara sahip olan modellerle, yağmurlu havalarda yağmurluk ve çanta brandasına gereksinim duymuyorsunuz.
 • Çantaların donanımında yer alana fermuarlar sayesinde eşyalarınıza kolayca ulaşıyorsunuz. 
 • Fermuar kısımlarında yer alan güvenlik bantları, doğa sporları sırasından beklenmeyen durumlar için çözümler sunuyor. 
 • Ürünlerde bulunan kenar bantları, file cepler ve benzeri detaylar size kolaylık sağlıyor.
 • Darbe emici donanıma sahip omuz askıları, ağırlıktan kaynaklı baskıyı hafifletiyor. 
 •  Baskıyı hafifletmeye yarayan bel bandına sahip ürünlerle, uzun süreli yürüyüşler esnasında bile bacaklarınızdaki ağrı hafifliyor. 

Tasarımlarıyla Ön Plana Çıkan Sailor

Hem kadın hem erkeklere göre tasarımlar sunan marka, geniş renk seçeneğiyle de kullanıcıları etkisi altına alıyor. Tek renk, çift renk bloklu, desenli ve daha birçok alternatif her yaştan kullanıcıya sunuluyor. Ürünlerin görsel olarak da dikkat çeken modelleri sayesinde kullanımınız outdoor sporlarıyla sınırlı kalmıyor. Sailor sırt çantalarını günlük yaşamınızda; okulda, spora giderken ve sosyalleşirken de kullanma imkanınız var. Kısa seyahatlerde, çeşitli bölmeleriyle eşyalarınızı rahatça yerleştirmenize olanak tanıyan ürünler, uzun seyahatlerde ise bavulunuza ek sırt çantası olarak size büyük fayda sağlıyor. Siyah, lacivert, gri, haki ve toprak tonları; kırmızı, mor, sarı gibi neon renklere ve daha çok sayıda renge sahip sırt çantaları, kullanım amacına göre çeşitli seçenekleri bir araya getiriyor. İşlevselliğinin yanı sıra tasarımlarıyla da dikkat çeken sırt çantalarını satın alırken göz önünde tutmanız gereken bazı detaylar var. 

 • Ürünler kaliteli kumaşları ve 1. sınıf işçilikleri ile uzun süreli kullanım imkânı sunuyor. 
 • Yer yaştan aktif kullanıcı kitlesine hitap ediyor.
 • Farklı yükseklik, en ve derinliğe sahip çantalardan kendinize en uygun olanı seçme şansınız bulunuyor. 
 • Çantalarda yer alan küçük cepler cep telefonu, kredi kartı, anahtar, çakı gibi hemen ulaşmanız gereken eşyalarınızı rahatça taşımanıza olanak tanıyor.
 • Kenarlarda yer alan file ceplerde mataranızı taşımanız size fayda sağlıyor.
 • Üst kısımda taşıma sapı olan modelleri gerektiğinde elinizde de taşıyabiliyorsunuz.

Sailor Sırt Çantası Fiyatları 

Sailor sırt çantası modellerinin fiyatları genellikle ulaşılabilir aralıklarda seyrediyor. Ürünlerin fiyat aralıkları tasarımlarına, renklerine, kumaş özelliklerine, sezonlarına ve benzer detaylarına göre sınıflandırılıyor. Model alternatifleri arasından kendinize en uygun olanı seçme imkanınız var. Ürünlere ve tüm özelliklerine Hepsiburada.com  aracılığıyla ulaşarak tercihlerini yapabilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Sailor Sırt Çantası Fiyatları

Toplam 24 / 30 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/352914/1300936/sailor