Outdoor Çantalar

Profesyonel veya amatör anlamda olması fark etmeksizin doğada 2-3 saatten fazla zaman geçirmek, bazı temel ihtiyaçları yanınızda bulundurmanızı gerektiriyor. Kamp ve diğer tüm açık hava faaliyetlerinizi sorunsuzca gerçekleştirebilmeniz için ihtiyacınız olan tüm eşyaları rahatça yanınızda taşıyabileceğiniz outdoor çanta modelleri bulunuyor. Outdoor çantalar, genellikle sırt çantası şeklinde olduğu için ergonomik ve hareket esnekliği sağlayan yapısıyla dikkat çekiyor. Kaliteli malzemesi, dayanıklı yapısı, ergonomik formu ve benzersiz işçiliği ile öne çıkan outdoor çantalar farklı renk ve desene sahip alternatiflerde sunuluyor. Doğadan ilham alan kamuflaj desenlerine ve çok daha fazlasına uygun fiyat alternatifleriyle sahip olabilmek için şimdi outdoor kategorisine göz atabilirsiniz.

Ergonomik ve Dayanıklı Tasarımlar

Açık hava aktivitelerinizi daha keyifli ve sorunsuz hale getirmenizi sağlayan outdoor çantalar, ihtiyacınız olan eşyalar için tüm depolama seçeneklerini sunuyor. Farklı büyüklük kapasitesiyle doğada geçireceğiniz zamanla orantılı olarak saklama alanları da farklılaşan çanta modelleri, tüm kamp ve outdoor aktivitelerinizi en iyi şekilde tamamlamanızı sağlıyor. 15 litreden 100'e kadar değişen iç hacim kapasitesi, en uzun anlarda bile ekipman ve eşyalarınızın yanınızda olmasına yardımcı oluyor. Kolay montaj için ayarlanabilir sırt sistemine sahip çantaların tümü farklı ihtiyaçlara göre kişiselleştirilebiliyor. Sırt çantası şeklindeki outdoor modeller, görevinize tam olarak odaklanabilmenizi sağlamak için pratik, çok yönlü, cömert bölmelere sahip, sırt destekli ve şık tasarımlardan oluşuyor. Farklı renk ve desen alternatiflerindeki outdoor çantalar, zevkinize ve aktivitenize göre tercih edilebiliyor. 

  • Outdoor çantalar, bir ya da iki saatten daha uzun süre açık havada kalmak için bazı ekipmanların (su, haritalar, pusulalar, tıbbi kitler) yanınızda bulunmasını sağlıyor. 
  • Eşyalarınızı rahatça saklamak, organize etmek ve taşımak için dış mekanlarda seyahati ve rekreasyonu mümkün kılıyor.
  • Aktiviteniz ister bisiklete binmek, ister günlük yürüyüşe çıkmak, ister uzun kano gezisi yapmak, ister yürüyüş gezisi yapmak veya iş seyahatine çıkmak olsun, doğru şekilde organize olmanıza katkı sağlıyor.
  • Teknik, tasarım, yapı ve kalite açısından dünyaca ünlü ve yerel markaların öne çıkan ürünleriyle etkinlik türüne ve seyahat süresine göre farklı stiller ve paketler sunuluyor.
  • Sırt çantaları gün içerisinde birden çok eşyayı yanında taşımak zorunda olan öğrenci ve çalışanlar için de avantaj sağlıyor. 

Aktivitinize Uygun Outdoor Çantalar

Kamp gezilerinden yürüyüş gezilerine, milli parklardan dağ yollarına kadar değişen her türlü aktivite için outdoor çanta koleksiyonunda herkesin ihtiyaçlarına uygun modeller yer alıyor. Atıştırmalıklar, sıvılar, iz haritası veya uzun seyahatler için çok çeşitli kamp ekipmanları taşımanıza yardımcı olacak pek çok farklı outdoor çanta modeli bulunuyor. Dayanıklı, kaliteli ve güvenilir bir çanta satın almanız, outdoor aktivitelerinize yoğunlaşmanıza neden olarak çok daha yüksek performans ve keyifli vakit elde etmenizi sağlıyor. Günlük maceralara uygun hafif modeller, sırt çantaları, hidrasyon paketleri, yürüyüş sırt çantaları, spor çantaları ve bez çantalar gibi her maceraya yardımcı olmak için çok çeşitli açık hava sırt çantası kategorileri sayesinde her durum için hazırsınız. 

Aktivitinize ve ihtiyaçlarınıza uygun spesifik bir ürün arayışındaysanız kategorileri belirleyerek arama yapmanız yeterli. Dış mekân sırt çantaları ve diğer outdoor kategorisine, markaya, fiyat aralığına, renge ve derecelendirmelere göre sıralamanızı sağlayan gelişmiş filtreleme özellikleri sayesinde ihtiyacınız olan şeyi hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Siz de hemen şimdi her türlü açık hava faaliyetini daha keyifli ve güvenli hale getirmenizi sağlayan birbirinden şık outdoor çantaları ayrıcalıklı fiyat ve kampanya seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Outdoor Çantalar

10.000+ ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Outdoor Çantalar
Outdoor Çantalar
Trekking Çantaları
Trekking Çantaları
Cüzdan - Bel ve Omuz Çantaları
Cüzdan - Bel ve Omuz Çantaları
Çanta Aksesuarları ve Kılıfları
Çanta Aksesuarları ve Kılıfları
Dağcılık ve Kamp Çantaları
Dağcılık ve Kamp Çantaları
Günlük Sırt Çantası
Günlük Sırt Çantası
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 32 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?