Cüzdan - Bel ve Omuz Çantaları

Cüzdan, bel ve omuz çantaları, günlük hayatı kolaylaştıran aksesuarlar arasında önemli bir yer sahiptir. Para, kredi kartı, kimlik, tablet, cep telefonu gibi birçok kişisel eşyanın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan cüzdanlar ve çantalar giyimin de değerli tamamlayıcıları arasında yer alır. Kadın, erkek ve unisex olarak kullanıcının beğenisine sunulan ürünler; tasarımları, boyutları ve kullanım şekilleri ile farklı ihtiyaçlara cevap verecek çeşitlilikte üretilir. Outdoor çanta kategorisinde yer alan bel çantası, omuz çantası, plaj çantası, seyahat çantası, sırt çantası gibi ürünler, çok sayıda renk ve model seçeneği ile stilinizi tamamlamanıza yardımcı olur.

Cüzdan, Kartlık ve Boyun Çantası Modelleri

Outdoor çanta kategorisinde, fonksiyonel ve şık tasarımlara sahip birçok cüzdan ve kartlık modeli bulunur. Cüzdan ve kartlıklar; para, kredi kartı, kimlik, ehliyet gibi değerli eşyaların güvenli, düzenli ve pratik bir şekilde taşımasını sağlar. Değişik sayıda bölmenin bulunduğu cüzdanlarda; kimlik için şeffaf bölme, bozuk para için fermuarlı kısım yer alır. Cepte ya da çantada taşınabilecek boyuttaki modeller, üretildiği malzeme açısından çeşitlilik gösterir. Yüksek mukavemete sahip deriden üretilen cüzdan ve kartlıkların yanında farklı malzemelerden üretilen modeller de bulunur.

Boyun çantası ya da boyun cüzdanı, kese çanta, tek cepli cüzdan, ihram için bez para cüzdanı ve para kemeri gibi modelleri de para, kredi kartı, kimlik, pasaport, evrak gibi değerli eşyalarınızı güvenle taşımak için kullanabilirsiniz.

Günlük Kullanım İçin Çanta Modelleri

Şık ve modern tasarımları ile giyiminize estetik görünüm kazandıran bel çantaları, işlevsel özellikleri ile de günlük hayatınızı konforlu hale getirir. Ana ve yan bölmelerle çoklu kullanım imkanı sunan modeller, ellerin serbestçe kullanılmasına olanak tanıyarak hareket kolaylığı sağlar. Ayarlanabilir kemer kısmı sayesinde her beden ölçüsü ile uyumlu kullanılabilir.

Omuz askılı çanta, el çantası ve postacı çantası modelleri kişisel eşyalarınızı taşımanız için daha geniş kullanım alanı sağlarken aynı zamanda stilinize katkı sunar ve giyiminizi tamamlar. Birçok renk ve tasarım seçeneğine sahip sırt çantası modellerini ise günlük kullanımda, spor aktivitelerinizde ya da kısa mesafeli seyahatlerinizde tercih edebilir, özel eşyalarınızı konforlu ve güvenli bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Mücevher çantası, aksesuar çantası, kozmetik çantası, plaj çantası, anne bebek çantası ve ayakkabı çantası çeşitleri; kullanım amacına göre özelleşmiş tasarımları ile öne çıkan modellerdir. Kişisel eşyalarınızı, düzenli bir şekilde evinizde bulundurmanızı ya da seyahatleriniz esnasında yanınızda taşımanızı sağlar.

Alışverişlerinizde kullanabileceğiniz alışveriş çantası ve büyüyebilen çanta modelleri ile çok amaçlı kullanabileceğiniz organizer çanta, portatif çanta, taşıma torbası ve torba çanta modelleri de outdoor çanta kategorisinde bulabileceğiniz ürünler arasında yer alır.

İş, Seyahat ve Spor Aktiviteleri İçin Çanta Modelleri

Outdoor çanta kategorisinde yer alan evrak çantası, doküman çantası, laptop çantası ve tablet çantası modelleri iş yaşamını konforlu hale getiren önemli aksesuarlardır. Kasalı çanta, kamera çantası, cep çantası, harita çantası çeşitleri de fonksiyonel ve modern tasarımları ile iş yükünüzü hafifletir, stilinizi yansıtmanıza yardımcı olur.

Valizler ve seyahat çantaları geniş kullanım alanı ile yolcuklarınızın vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Kişisel bakım seyahat çantası, seyahat el çantası, uçak kesesi çeşitleri de rahat, keyifli ve huzurlu seyahatler için yanınızda bulundurmanız gereken yardımcılar arasındadır.

Balıkçılık, avcılık, dağcılık, kampçılık gibi özel ilgi alanlarınız ve spor aktiviteleriniz için kullanabileceğiniz olta çantası, kamış taşıma çantası, suni yem çantası, yan çantası, dağcı çantası çeşitleri keyifli anlarınıza rahatlık ve pratiklik katar. İşlevsel tasarıma sahip spin çanta, bıçak çantası, fişeklikli bel çantası ve su geçirmez çanta modelleri de hobilerinize zaman ayırırken size konfor sunar.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cüzdan, Bel ve Omuz Çantaları

3634 ürün listeleniyor
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 41 / 3634 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?