Samsung Buzdolapları

Besinleri sağlıklı bir şekilde saklamak için kullanılan buzdolapları, farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde üretilir. Ebatları ve modelleri markalara göre değişen buzdolapları gelişen teknoloji ile birlikte değişir. Farklı modellere ve özelliklere sahip buzdolabı çeşitlerini Samsung markasından inceleyebilirsiniz.

Samsung Buzdolabı

Ürettiği elektronik cihazlar ve cep telefonları ile tanınan Samsung, buzdolabı modellerini de sizlere sunar. Samsung buzdolapları arasında en temel ihtiyaçlara yönelik modellere ve işlevsel kullanıma sahip buzdolabı modellerine ulaşabilirsiniz. Çift kapılı, buzluk kısmı altta veya üste olan, esnek raf dizaynına sahip, bireysel ihtiyaçlara hitap eden buzdolaplarının depolama kapasiteleri farklıdır.

Samsung’a ait buzdolabı modellerinin soğutma sistemleri ve enerji sınıfları da değişir. A+ ve A++ enerji tasarruflu modeller özellikle yeni ve geniş hacimli tasarımlar arasında öne çıkar. Soğutma sistemlerinde ise her köşeyi eşit bir şekilde soğutma özelliği, gıdalara uygun nem seviyesi, antibakteriyel koruması ile gıdaları taze tutan ürünler bulunur. Özellikle Samsung yeni nesil buzdolaplarında, esnek depolama çözümleri ile kişisel ihtiyaçlara cevap veren ürünlere ulaşabilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Modelleri

Samsung buzdolapları arasında, hem tasarımları hem de teknik özellikleri ile dikkat çeken modeller yer alır. Klasik modeller içinde üstte veya altta buzluğu olan modellere ulaşabilirsiniz. Gardırop tipi buzdolaplarında ise büyük ailelere hitap eden ürünler bulunur. Geniş depolama hacmi, besinlerin tazeliğini koruma süresi ve su sebili ile diğer modellerden ayrılan modeller, A+ enerji sınıfına dahildir. Gardırop tipi ürünler arasında düz iki kapaklı ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Samsung üç kapılı buzdolabı modelleri ise markayı diğer beyaz eşya markalarından ayırır. Buzluk bölümün altta olduğu üst tarafında ise iki kapağın bulunduğu modeller daha geniş bir iç hacme sahiptir. Çekmece şeklinde dizayn edilen buzluk bölümü ve su sebilinin de yer aldığı üç çekmeceli dolaplar, gıdaları daha düzenli istiflemenize izin verir. Farklı tasarımlara sahip buzdolapları estetik çizgileri ve metalik gri renkleri ile bulunduğu ortama şıklık katar.

Samsung Buzdolabı Fiyatları

Modelleri ve ebatları ile farklı kullanıcılara hitap eden Samsung buzdolaplarının fiyatları da özelliklerine bağlı olarak değişir. A+ enerji sınıfı ürünler, özellikleri açısından farklılık gösterdiği için fiyatları da farklı bütçelere göre değişir. Enerji tasarruflu buzdolapları arasında çift kapılı ve gardırop tipi modeller bulunur. Hacimleri ve soğutma nitelikleri farklı olduğu için farklı kullanıcılara hitap eden modelleri inceleyerek uygun ürünü bulabilirsiniz.

Gardırop tipi buzdolaplarının fiyatları ise su pınarı özelliği, birden çok kapak tasarımı, enerji sınıfına ve modelline bağlı olarak değişir. A++ enerji sınıfına sahip Samsung buzdolapları ise sabit sıcaklığı sürdürerek enerji tasarrufu yapmanıza imkan verir. Soğutucu bölmeleri, mevsimlere ve yiyeceklere göre değişiklik gösteren enerji tasarruflu ürünlerin fiyatlarını inceleyerek, bütçenize uygun ürünü seçebilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Nasıldır?

Gelişmiş teknolojileri kullanarak buzdolapları tasarlayan Samsung, farklı tüketici beklentilerine uygun ürünlere sahiptir. Samsung buzdolapları arasında esnek kullanımı, raf dizaynı ve başarılı aydınlatma sistemleri ile tavsiye edilen buzdolapları öne çıkar. Özellikle en iyi fiyat ve on yıl garantiye sahip olan çift kapaklı buzdolabı modelleri, sessiz çalıştığı için tercih edilir.

4-5 kişilik aileler için uygun olan modeller arasında geniş ebatlara sahip olan modeller de bulunur. Kaliteli malzemesi ve şık tasarımı ile modern mutfaklara yakışacak ürünler, yiyecek stokları için ideal çözümler sunar. Gardırop tipi buzdolapları ise başarılı soğutma sistemi, kolay kullanımı ve yiyecekleri taze tutma süresi ile hem rahat bir kullanıma sahiptir hem de geniş ailelerin ve yiyecek stoklamak isteyenlerin tercih edebileceği en ideal modellerdir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Samsung Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

27 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Samsung Buzdolapları
  2. Bosch Buzdolapları
  3. Vestel Buzdolapları
  4. Siemens Buzdolapları
  5. Altus Buzdolapları
  6. Profilo Buzdolapları
  7. Regal Buzdolapları
  8. LG Buzdolapları
  9. Beko Buzdolapları
  10. Elektromarla Buzdolapları
  11. Miele Buzdolapları
  12. Vestfrost Buzdolapları
  13. Liebherr Buzdolapları
  14. Grundig Buzdolapları
  15. Electrolux Buzdolapları
  16. Hotpoint Ariston Buzdolapları
  17. La Sommeliere Buzdolapları
  18. Arçelik Buzdolapları
  19. Finlux Buzdolapları
  20. Hoover Buzdolapları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Enerji Sınıfı
  1. A+
  2. A++
 5. Ürün Tipi
  1. Çift Kapılı
  2. Kombi Tipi
  3. Gardrop Tipi
 6. Dondurucu Özelliği
 7. Kullanım Şekli
 8. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) A-Z
 9. Toplam Net Hacim A-Z
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Kontrol Paneli
 12. Ses Seviyesi (db)
 13. Renk
  1. Beyaz
  2. Inox
  3. Gri
  4. Gümüş
 14. Üretici
 15. Genişlik (cm)
 16. Yükseklik (cm)
 17. Derinlik (cm) A-Z
 18. Satıcı A-Z
 • Marka Samsung
DSACategoryId/2147483637/235604/22154/samsung
Başa dön