Samsung Buzdolabı

Modern yaşamın vazgeçilmez ürünlerinden biri olan buzdolapları, sağladığı imkanlar doğrultusunda hayatlarımızı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Gıdalarımızı güven içerisinde uzun süre muhafaza etmemize olanak sağlayan bu ürünlerin alışverişi gerçekleştirilirken güvenilir bir firmaya yönelmek oldukça önemlidir; zira yediğimiz gıdalar doğrudan sağlığımızı etkilemekte, bu anlamda yiyeceğimiz gıdaları saklayacağımız buzdolabının seçimi büyük ölçüde önemli bir mesele haline gelmektedir. 1938 yılından bu yana hizmet veren ve Kore merkezli bir şirket olan Samsung, bu alandaki güvenilir firmaların başında yer almaktadır. Ürettiği elektronik eşyalar ile adından sıkça söz ettiren Samsung firması, bu alanda yol gösterici bir misyon üstlenerek piyasaya yön vermektedir.

Samsung buzdolabı modelleri kullanıcıların güvenini kazanmakta, bu nedenle yoğun bir ilgiye maruz kalmaktadır. Sahip olduğu şöhretin hakkını veren Samsung firması, piyasaya sürmüş olduğu birçok farklı modeldeki buzdolapları ile farklı kullanıcıların taleplerine cevap verebilmekte, ihtiyaçların neler olduğunu saptayarak buna göre ürünler piyasaya sürebilmektedir. Bunların yanında zarif tasarımları ile adından sıkça söz ettiren Samsung buzdolapları, mutfağında şıklığı yakalamak isteyenlerin yöneldikleri ilk seçenek olarak kendilerini göstermektedir. Samsung buzdolabı fiyatları her aralıkta kullanıcı karşısına çıkar. Yüksek fonksiyonel özellikleri zarif tasarımlar ile buluşturan Samsung, bütçe dostu fiyatlandırmaları ile her zaman kullanıcının yanında yer almıştır. Buzdolapları, uzun ömürlü olmasının yanı sıra A enerji sınıfına dahil olmaları sebebiyle enerji tasarrufu sağlayarak kullanıcıların düşük meblağlarda faturalar ödemelerine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle, Samsung buzdolaplarının uzun vadede kendi ücretini kendisinin ödediğini söylemek mümkündür. Birçok avantaj göz önünde bulundurulduğunda, buzdolabı satın alacak olanlar ilk olarak Samsung firmasına yönelmektedir; çünkü Samsung, prensip sahibi bir şirket olarak üretim sırasında oldukça ilkeli bir tavır sergiler, bunun yanında fiyatlandırma konusunda da kullanıcıların yanında yer alır.

Samsung Buzdolapları ile Tanışın

Samsung, asra yakın tecrübesi ile adından sıkça söz ettiren ve kullanıcılarının memnuniyetini kazanan bir firma olarak buzdolapları alanında da oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Samsung buzdolabı modelleri farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Çift kapılı, tek kapılı, geniş iç hacimli, tezgah altı gibi birçok farklı modeldeki ürünlerden hangisini tercih etmeniz gerektiği, tamamen sizin kişisel tercihleriniz doğrultusunda belirlenecektir. Buzdolabı satın almadan önce hane içindeki insan sayısı göz önünde bulundurulmalıdır; eğer kalabalık bir evde yaşıyorsanız Samsung gardırop tipi buzdolabı modelleri sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Bu modeldeki buzdolapları, raflara dizilen ürünlerin aynı anda net bir şekilde görülmesini sağlayarak oldukça ferah bir kullanım imkanı sunar. Samsung 4 kapılı buzdolabı modeli olarak da anılan bu buzdolapları, kullanıcıların mutfak deneyimlerini oldukça zenginleştirmekte, onların mutfakta keyifli dakikalar geçirmesine vesile olmaktadır. Eğer hane içindeki insan sayısı fazla değilse ve buzdolabı kullanımı yoğun bir şekilde gerçekleştirilmiyorsa, daha küçük boyutlardaki buzdolapları, daha az yer kaplaması nedeniyle sizin için daha işlevsel olabilir. Hane içindeki insan sayısı az olduğundan, dolaba yerleştirilecek ürünlerin sayısı da az olacak, bu nedenle ferah kullanım imkanı elde etmek mümkün olacaktır.

Evde az zaman geçiren ve çoğunlukla evde yemek pişirmeyen kullanıcılar, içeceklerini ve az sayıdaki besinlerini depolamak için Samsung mini buzdolabı modellerine yönelmektedir; bu modeller tezgah altı buzdolabı olarak da bilinmektedir ve kullanıcıların mutfakta yerden tasarruf etmelerine katkı sağlamaktadır. Bu modeldeki buzdolapları genellikle ofislerde de kullanılmaktadır; içeceklerinin ve öğlen yemeklerinin buzdolabında muhafaza edilmesini isteyen ofis çalışanları mini buzdolaplarını yoğun bir şekilde kullanmaktadırlar. Çeşitli modellerdeki buzdolaplarının yanı sıra, bu modeldeki ürünlerin hemen hemen hepsinin no-frost özellik göstermesi, kullanıcılar tarafından takdirle karşılanmaktadır. No-frost buzdolapları, karlanmaya neden olacak koşulların önüne geçerek buzdolabının tam kapasite kullanılmasına imkan sağlamakta, bu anlamda dolap içerisinde hijyen koşullarını sürdürebilmektedir. Eski buzdolapları, karlanmadan kaynaklı olarak gıdaların kötü kokmasına neden olur. Bu durum, yalnızca koku ile kalmayarak gıdaları sağlıksız hale getirir. Samsung no-frost buzdolabı modelleri sayesinde bu sorun ortadan kalkmış, kullanıcılar karlanma sorunu yaşamadan kolay bir kullanım imkanına sahip olmuştur. Bunların yanında Samsung buzdolapları konusunda renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Farklı renk seçenekleri sayesinde mutfaklarını özgürce dizayn etme imkanı elde eden kullanıcılar, bu alanda tercihlerini Samsung’tan yana kullanmaktan çekinmemişlerdir.

Sağlığınızı Samsung Buzdolapları ile Koruyun!

Gıdalar, saklanma koşullarında belli kurallara riayet edildiği takdirde uzun süre buzdolabında muhafaza edilebilmektedir. Modern yaşamın gerektirdiği ölçüde her insan gıda alışverişini haftalık ya da aylık olarak gerçekleştirir ve satın aldığı ürünleri buzdolabının uygun bölümüne özenle yerleştirir. Bu ürünler, doğru sıcaklık derecesinde saklandığında uzun süre bozulmadan varlıklarını sürdürebilirler. Ancak belli bir sıcaklık derecesinin altına inildiğinde, gıdalarda bozulmalar meydana gelir. Bu bozulma, çoğu zaman gıdaların lezzetinde bir yansıma bulmaz. En tehlikelisi de lezzetinde değişme olmayan ürünlerin bozulmasıdır; çünkü bu durumda neyin bizim için zararlı olduğuna karar verebilecek durumda olmayız. Bu nedenle, gıdalarımızı emanet etmek için güvenilir bir firmaya ihtiyaç duyarız. Samsung bu ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte ürünler piyasaya sürerek kullanıcılarının güvenlerini kazanmakta, bu anlamda onların sağlığını onlardan daha çok düşünmektedir. Samsung, belli prensipler etrafında ürettiği ve bu çerçevede piyasaya sürdüğü ürünlerin öncelikli olarak insan sağlığı üzerindeki etkisine odaklanmaktadır. No-frost buzdolapları da bu çabanın bir ürünüdür. Karlanmayı önleyen ve bu sayede buzdolabınızı tam kapasite kullanmaya olanak sağlayan no-frost teknolojisi, hijyen açısından da kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Samsung buzdolaplarında muhafaza ettiğiniz gıdalar bozulmaz ve koku yapmaz. Bu nedenle sağlığınızı içinizi rahat bir şekilde Samsung firmasının üretmiş olduğu buzdolaplarına emanet etmeniz mümkündür.

Besinlerinizi Samsung buzdolabınıza yerleştirirken dolabınızda belli gıdalar için ayrılan özel alanları göz ardı etmeyiniz. Bazı buzdolaplarında sebze ve meyveleri yerleştirmek için özel bir alan vardır; bu alan sebzelerin ilk günkü tazeliğini koruması için özel olarak tasarlanmıştır. Bunun yanında, gıdalarınızı dolabınızda muhafaza ederken uygun sıcaklık derecesini belirlemiş olduğunuzdan emin olmanız gerekmektedir. Samsung buzdolabı ayarı, dijital ekran sayesinde kullanıcılar tarafından kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Buzdolabı, gerekli sıcaklık ayarında tutulmadığı takdirde gıdalarınızda bozulma meydana gelebilir. Bu nedenle, sıcaklık ayarlama işlemi ihmal edilmemesi gereken önemli bir meseledir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer mesele ise gıdalarınızı buzdolabınızın hangi bölümüne yerleştireceğinize karar vermenizdir; eğer birkaç gün içerisinde bozulacak bir besini uzun süre dolabınızda muhafaza etmeyi planlıyorsanız, ürünü derin dondurucuya yerleştirmeniz uygun olacaktır. Derin dondurucuda saklanacak gıdalar için uygun süre değişkenlik göstermektedir. Bazı gıdalar 2-3 ay, bazıları 6 aya kadar güvenle muhafaza edilebilmektedir. Bu işlemin takibini yapmak da yine kullanıcılara düşmektedir. Haftalık alışverişinizi ise buzdolabınızın alt kısmında muhafaza edebilirsiniz. Saklama kriterlerine riayet edildiği takdirde Samsung buzdolapları gıdalarınızı başarılı bir şekilde saklar ve bu hususta kullanıcılarına güven verir.

Mutfağınızın Havası Samsung Buzdolapları ile Değişsin

Ev yaşamımızın büyük bir kısmı mutfakta geçmektedir. Sabah kahvaltımızı ve akşam yemeğimizi hazırlarken mutfağımızda uzun saatler harcarız. Bu nedenle mutfağımızın nasıl bir tasarıma sahip olduğu, ruh halimiz üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Samsung, piyasaya sürmüş olduğu farklı modellerdeki buzdolapları ile kullanıcılara mutfaklarını dizayn etme konusunda rahat bir hareket imkanı sağlar. Örneğin mutfağında oturaklı ve ağırbaşlı bir görünüm sergilemek isteyen kullanıcılar Samsung siyah buzdolabı modellerine yönelirken klasiklerden hoşlanan biri beyaz renkteki ürünlere yönelebilmektedirler. Birçok kullanıcı, hem şık bir görünüm sergilemesi hem de temizlik açısından kolaylık sağlaması nedeniyle Samsung gri buzdolabı modellerini tercih etmektedir. Temizlik açısından kolaylık sağlayan bir başka ürün ise Samsung inox buzdolabı olabilir; parmak izi tutmayan teknolojisi ile her zaman mutfağınızda düzenli ve titiz bir görünüm imkanı elde edebilirsiniz. Samsung 3 kapılı buzdolabı modelleri ise kullanıcılara oldukça modern bir kullanım imkânı sağlar; fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra kullanıcılarda meydana getirdiği hissiyat sebebiyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Bütün bu tercihler arasından hangisini seçeceğiniz, mutfağınızın nasıl bir görünüme sahip olacağı üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olacaktır. Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz mutfağımızın ise bizim hoşlanacağımız biçimde tasarlanmış olması oldukça önemli bir meseledir.

Evde yemek yapmak, mutfakta zaman geçirmek modern insanın pek fazla gerçekleştirmediği eylemler arasında yer almaktadır. Oysa evde yemek pişirmek hem sağlığımızı olumlu yönde etkiler hem de hayatımızı düzene koymamızda bize yardımcı olur. Mutfakta geçirilen zamanın minimum düzeyde tutulmasının sebeplerinden biri kullanışlı olmayan mutfaklardır. Mutfakta zaman geçirmek bir işkence halini almakta, bu anlamda kişiler kendilerini dışarı atmak istemektedirler. Samsung buzdolapları ise sundukları pratik kullanım imkanları ve göze alıcı tasarımlarıyla mutfakta geçirilen dakikaları keyifli hale getirir. Bunun yanında ferah ve düzenli bir mutfak, modern bir hissiyat, kullanıcıların ruh hallerini de doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle mutfağımıza alacağımız ürünlerin, kişisel zevklerimizi ne ölçüde yansıttığı meselesi hafife alınmaması gereken bir meseledir. Bu anlamda Samsung buzdolapları hem dolaylı yoldan hem de doğrudan sağlığımız üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Samsung buzdolabı yorumları itibarıyla da kullanıcıların beğenisini kazandığını göstermekte, tasarım alanında da başarılarından sıklıkla söz ettirmektedir. Her boyuttaki mutfağa uyum sağlayabilecek buzdolabı modelleriyle Samsung, kullanıcılarının hayatlarını büyük ölçüde kolaylaştırarak onların hayattan keyif almalarına katkıda bulunur. Birçok farklı modeldeki Samsung buzdolabı arasından sizin için en uygun tasarımın hangisi olduğuna karar verebilir, buzdolabınızı keyifle kullanmaya bir an önce başlayabilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Buzdolabı alışverişi yapacak olanların dikkat etmesi gereken bazı hususlardır vardır. Alınacak buzdolabının ihtiyaçları ne ölçüde karşıladığı kafalarda soru işaretidir. Bu nedenle öncelikle ihtiyaçların net bir biçimde belirlenmesi, buzdolabı alışverişini yapmaya belirlenen kriterler dahilinde gerçekleştirmek gerekir. Önceliklerinizi belirlemeye hane içindeki insan sayısını ve mutfağınızın ölçülerini göz önünde bulundurarak başlayabilirsiniz. Hane içindeki insan sayısı fazlaysa ve mutfağınızın genişliği de buna uygunsa, Samsung çift kapılı buzdolabı modelleri sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek niteliktedir. Ancak hane içindeki insan sayısı az ise bu kadar geniş bir buzdolabına gerek yoktur; bunun yerine Samsung 468 lt buzdolabı da ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Tek kapılı modellerin arasında da geniş iç hacme sahip buzdolapları mevcuttur. Buzdolabınızın kaç kapısının olacağı, tamamen sizin kişisel tercihlerinize bağlıdır. İkinci olarak çeşitli tasarımlar arasından sizin kişisel zevklerinize en uygun ürünü seçmeniz gerekir. Bu kısım tamamen kişinin kendi talepleri doğrultusunda şekillenecektir. Çeşitli renk seçeneklerinin yanı sıra, buzdolabınızın ne şekilde dizayn edildiği de önemli bir kriter olarak kendisini gösterir. Örneğin buzdolabınızın derin dondurucu kısmını nadiren kullanan biriyseniz Samsung alttan donduruculu buzdolabı modelleri ilginizi çekebilir; hem sıra dışı tasarımıyla hem de kullanışlı dizaynıyla göz dolduran bu ürün, birçok kullanıcı tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır.

Bazı aileler kışlık gıda ihtiyacını toplu bir şekilde yaparak gıdalarını derin dondurucuda muhafaza etmeyi tercih etmektedirler. Bu da, derin dondurucunun hemen her akşam yemeği hazırlığı sırasında kullanılması anlamına gelir. Bu gibi durumlarda kullanacağınız Samsung buzdolabı alttan donduruculu olmamalıdır; geniş hacimli ve derin dondurucunun üstte bulunduğu ürünler size daha kolay bir erişim imkanı sağlar. Ancak bunun yanında, boyunuz belli bir uzunluğun altında ise ve üst raflara ulaşmakta sorun yaşıyorsanız, derin dondurucunun altta olduğu modeller size daha kolay bir kullanım imkanı sunabilir. Bu örnekte de görülebileceği gibi, buzdolabı tercihi çoğunlukla kişisel ilgiler doğrultusunda şekillenir; bu nedenle genel geçer önerilerde bulunmak pek mümkün değildir. Bu metinde yer alan kriterler yalnızca fikir vermek amacıyla yazılmıştır; bu nedenle kendiniz için en iyi olanın ne olduğuna karar verdikten sonra Samsung’un geniş ürün yelpazesi arasından kendinize uygun ürünü tercih etmek size kalmıştır. Ancak emin olabilirsiniz ki, Samsung, kullanıcıların ihtiyaçlarını onlardan önce düşünerek hayatlarını kolaylaştıracak ürünleri çoktan piyasaya sürmüştür. Bu nedenle, taleplerinize karşılık gelecek bir ürünün piyasada mevcut olduğundan emin olarak alışverişe başlamanız, farklı modellere erişim sağlamanıza imkan sağlayarak verimli bir alışveriş gerçekleştirmenize olanak sağlayacaktır.

Samsung Buzdolapları Bütçe Dostudur

Buzdolabı alışverişi yapacak olanların en çok kaygılandıkları konulardan biri de buzdolabı fiyatlarıdır. İhtiyaçlara cevap verebilecek ürünleri bütçeyi sarsmayacak şekilde edinmeye çalışmak kimi zaman oldukça stresli bir mesele haline gelebilmektedir. Samsung ise, ürettiği buzdolapları ile her bütçeye hitap etmekte, bu anlamda kullanıcıların omuzlarındaki yükü büyük ölçüde hafifletmektedir. Samsung buzdolabı fiyatları birçok farklı kritere göre değişkenlik göstermektedir; bunlar arasında buzdolabının modeli, büyüklüğü ve kullanım alanı yer almaktadır. Geniş iç hacme sahip iki, üç ya da dört kapılı buzdolapları, Samsung 516 lt buzdolabı modellerine göre daha yüksek ücretlendirmelere tabi olabilir. Buna karşın, buzdolabı alışverişi gerçekleştirilirken fiyatlandırmalardan önce buzdolabının ihtiyaçları ne ölçüde karşıladığına dikkat etmek gerekir; zira buzdolapları, bir kez satın alındıktan sonra uzun yıllarınızı birlikte geçireceğiniz eşyalar olarak hayatlarımızdaki yerlerini almış bulunmaktadırlar. Bunun yanında Samsung buzdolabı A+++ enerji sınıfındaki modelleri ile yüksek enerji tasarrufu sağlayarak faturalarınızdan büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlar; bu nedenle Samsung buzdolapları uzun vadede kendi ücretini kendisi ödeyen ürünler olarak görülmelidir. Bu nedenle alışverişinizi gerçekleştirirken hiçbir detayı atlamamanız, ihtiyaçlarınızı bütünüyle karşılayacak ve kişisel zevklerinize hitap edecek ürünleri almaya yönelmeniz sizin açınızdan avantajlı olacaktır.

Samsung, kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan, prestij sahibi bir markadır. Bunun yanında ürün fiyatlandırmaları da oldukça adil ve yerindedir. Bu nedenle satın alınacak ürünün özellikleri ne kadar gelişme gösterirse fiyatlandırmada da o ölçüde artış gösterebilir. Ancak daha önce de ifade edildiği gibi, Samsung, A enerji sınıfına dahil ürünleri ile hem çevreye verilen zararı minimum düzeye indirmekte hem de ev ekonominize de katkı sağlamaktadır. Bu nedenle buzdolabınızın fiyatlandırması, alışveriş esnasında mümkün olduğunda geri planda tutulması gereken bir kriterdir. Çünkü, fiyatlandırma baz alınarak yapılan alışverişlerde kullanıcılar ihtiyaçları olmayan ürünleri tercih ederek kısa süre içerisinde tekrar buzdolabı alışverişi yapma ihtiyacı hissetmeye başlamaktadırlar. Bu da, uzun vadede kullanıcıların daha yüksek ücretler ödemesine neden olur. Bu nedenle alışverişe başlamadan önce önceliklerinizin neler olduğunu belirlemeli, bu doğrultuda bir buzdolabı tercihinde bulunmanız gerekir. Bütün alışverişlerinizde olduğu gibi buzdolabı alışverişini de Hepsiburada üzerinden gerçekleştirmek oldukça basittir; sunduğu kriter daraltma olanağı sayesinde buzdolabı alışverişiniz sırasında öncelikli belirlediğiniz unsurları site üzerinden rahatlıkla belirleyebilir, elenmiş seçenekler arasından size en uygun olan seçeneği hızlı ve kolay bir şekilde saptayabilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Kaç Derece Olmalıdır?

Buzdolabı içerisinde bulunan gıdalara göre soğukluk derecesi farklılık gösterebilir. Tercihe göre yaz aylarında dereceyi artırabilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Nasıl Ayarlanır?

İlk kurulumda buzdolabının yere dengeli bir şekilde oturduğundan emin olmalısınız. Tüm ayaklarının eşit oranda yere temas etmesi ve sallanmaması gereklidir.

Samsung Buzdolabı Nasıl Temizlenir?

Belli aralıklarla buzdolabınızın hem dış kapağını hem de iç raflarını silebilirsiniz. Nemli bir bez bu işlem için yeterli olacaktır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

45 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam Hacim
Toplam 36 / 45 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?