Samsung Klimalar

Yüksek verimlilik teknolojisini en etkin şekilde kullanan üreticilerin başında gelen Samsung; geliştirdiği üçgen tasarımla enerji tasarrufu, etkin soğuma, istenilen sıcaklığı koruma, havada yer alan alerjenleri filtreleme gibi özellikleri klima ile buluşturuyor. Kullandığı akıllı teknoloji ile Samsung klimalar geleceği şimdiden yakalıyor.

Samsung Klima

Samsung klimaların benzersiz kavisli üçgen tasarımı, yenilikçi bir görünüm sunarken yüksek enerji verimliliğinin kapılarını aralar. Paslanmaya dayanıklı özel kaplaması uzun ömürlü bir kullanım sunar. Modeller en zorlu çevre şartlarında çalışabilmeleri için, üçlü koruma teknolojisi ile desteklenmiştir. Kompresör ve kontrol kutusunu ekstra voltaj düzenleyiciye gerek kalmadan, akım dalgalanmalarından ve ani güç yüklenmelerinden koruyan üçlü koruma teknolojisi, evinizin havasını değiştirirken güvenliğinizi de düşünür. Solo kullanıcı modu eklenen yeni nesil Samsung klimalar; evde tek başınızayken bile serin havanının tadını yüksek elektrik faturası endişesi taşımadan yaşamanıza olanak tanır. Evinizi hızla arzu ettiğiniz derecelere getirdikten sonra istediğiniz derecede sabitlenir; bu şekilde fazla üşümenizin ya da terlemenizin önüne geçer.

Samsung klimaların bazı modelleri daha fazla elektrik tasarrufu sağlamak adına inverter özellik taşır. Bu sayede sürekli durup tekrar devreye girme çemberinde daha fazla elektrik harcamaz. Inverter özellikli klimalar, istenilen dereceye ulaşıldığında rölantide çalışmaya devam eder. Tekrar devreye girdiğinde harcanacak olan gereksiz enerji bu şekilde korunmuş olur. Diğer taraftan normal klimaların aksine -15º C’ye varan soğuklarda veya 40º C’nin üzerindeki sıcaklıklarda aynı yüksek performansı devam ettirirler. Bulunduğunuz yer fazla sıcak ya da soğuksa inverter özellikteki modelleri tercih edebilirsiniz.

Samsung Klima Fiyatları

Samsung klimalarının gösterdiği performansa nazaran uygun fiyatları, pek çok kullanıcıyı etkiler. Tercih ettiğiniz teknoloji doğrultusunda fiyatları değişiklik gösteren Samsung klimalar; tüm modelleri ile geleneksel klima algısını yıkar. Samsung; üretmiş olduğu klima modelleri ile sorun çıkaran değil çözüm üreten akıllı teknolojiyi kullanıcılarına sunar. Kolay temizlenen filtresinde otomatik hata izleme özelliğine sahip akıllı kontrol mekanizması, herhangi bir problem anında, oturduğunuz yerden çözüm üretmenize yardımcı olur. Akıllı kurulum özelliği ile kurulum esnasında ortaya çıkması muhtemel problemleri en aza indirir, oluşan problemler için hızlı çözüm üretir. Yüksek tasarruflu Samsung klimalar; bu şekilde servis maliyetlerini en aza indirmenize de yardımcı olur. Kısaca Samsung klima fiyatından çok daha fazlasını kullanıcılarına sunar.

Samsung klima satın almadan önce, ısıtma için mi soğutma için mi kullanacağınızı kendinize sorarak, akıllı bir alışverişin ilk adımını atabilirsiniz. Günlük 1-2 saat klima çalıştırmayı düşünüyorsanız, tercihinizi normal modellerden yana kullanabilir, uzun süreli çalışma durumlarında inverter özellikli olanları tercih edebilirsiniz.

Samsung Klima Yorumları

Samsung’un akıllı çözümler sunduğu klima teknolojisi, sorunsuz çalışması sayesinde tüm övgüleri toplar. Alerji ve solunum yolu problemleri olan müşterileri için özel olarak geliştirdiği havadaki tozu, alerjenleri, bakteriler ve virüsleri etkisiz hale getiren filtre ve Virus Doctor teknolojisi sağlıklı havayı müşterilerine sunar. Kalitesini eline attığı her alanda ispatlayan Samsung; iklimlendirme teknolojilerinde dayanıklı, pratik ve uzun ömürlü klimalar üreterek müşterilerinin ona duyduğu güveni ve sadakati arttırır.

Yüksek enerji tasarrufunun yanı sıra, yüksek performans isteyen tüketicilerin ilk tercihi Samsung klimalarla sadece elektrikten değil zamandan ve enerjiden de tasarruf edebilirsiniz. Ürünler akıllı teknolojisi sayesinde oluşan problemleri büyümeden, oturduğunuz yerde çözmenize imkan tanır. Samsung klimalarla, ihtiyaç duyduğu konfora bütünüyle kavuştuğunu söyleyen mutlu müşteriler, Samsung’un kalitesini gözler önüne serer.

Son derece sessiz çalışan Samsung klimaların en beğenilen özelliği, kullanıcılarını servislere mahkum etmemesidir. Böylece zaman kaybettirmez ve servislerin yüksek fiyatlandırmaları ile muhatap olmanızı engeller. Markanın uzun süreli konfor sunması, piyasada en beğenilen klima modelleri üreticisi olmasını sağlar.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Samsung Klima Fiyatları

32 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. BTU (Soğutma Kapasitesi) A-Z
  1. 18000
  2. 12000
  3. 24001 ve Üzeri
  4. 9000
  5. 17061
  6. 22179
  7. 11942
  8. 12001
  9. 30000 üzeri
  10. 8976
  11. 9008
 4. Markalar A-Z
  1. Samsung Klimalar
  2. Mitsubishi Klimalar
  3. Daikin Klimalar
  4. Baymak Klimalar
  5. Vestfrost Klimalar
  6. Hotpoint Ariston Klimalar
  7. Altus Klimalar
  8. LG Klimalar
  9. Demirdöküm Klimalar
  10. Beko Klimalar
  11. Indesit Klimalar
  12. Arçelik Klimalar
  13. Vestel Klimalar
  14. Toshiba Klimalar
  15. Alarko Klimalar
  16. Airfel Klimalar
  17. Bosch Klimalar
  18. Sigma Klimalar
  19. York Klimalar
  20. E.C.A Klimalar
 5. Enerji Sınıfı
  1. A++
  2. A+
  3. C
 6. Klima Türü
 7. Inverter
 8. Renk
 9. Fotoğraflı Değerlendirme
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Satıcı A-Z
 • Marka Samsung
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/samsung
Başa dön