Samsung Klima Fiyatları

Bilhassa yaz mevsiminin sıcak koşulları altında önem kazanan ev eşyalarından biri haline klimalar, bunaltıcı yaz sıcaklarını daha çekilir hale getirebilen cihazlardır. Nitekim sıcak hava koşullarının gerek bedensel gerekse de zihinsel işlevler üzerindeki olumsuz yönde etkisi göz önüne alındığında klimalar, verimlilik açısından da pratik bir çözüm vadetmektedir. Yaz aylarında bunaltıcı havalar ile birlikte azalan uyku kalitesini ortam sıcaklığını düzenleyerek daha nitelikli bir hale getirebilen klima cihazları, dehidrasyon sebebi ile ortaya çıkabilecek irili ufaklı pek çok sağlık sorununun da önüne geçebilmektedir. Her ne kadar yaz sıcaklarında daha çok gereksinim duyulsa da klima, ortam sıcaklığını dengelemek için tasarlanmış bir cihazdır. Bu doğrultuda kış aylarında klima kullanarak da iç mekanların sıcaklığını kontrol altına alabilmek mümkündür. Samsung klima ürünleri, Samsung firmasının elektronik eşya üretimindeki tecrübe ve birikimi sonucunda geliştirilmiş olan ve bu doğrultuda üstün bir performans ve yüksek bir verimlilik vadeden cihazlardır. Aynı zamanda çevre dostu bir teknoloji kullanan Samsung klima ürünleri, iç mekanlarınızın sıcaklığını maksimum hassasiyetle ayarlayabilmenize olanak sağlamaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına doğru bir biçimde cevap verebilmek üzere tasarlanan farklı modelleri ile Samsung klima, etkin soğutma, enerji tasarrufu, sıcaklık kontrolü ve hava filtreleme gibi pek çok fonksiyonel özellik barındırmaktadır. Nitekim akıllı teknolojinin getirdiği nimetlerden de faydalanan Samsung klima cihazları, bu doğruda kullanıcılarına son derece konforlu ve teknolojik açıdan gelişmiş bir deneyim sunmaktadır. Görsel açıdan da oldukça şık tasarımlara sahip olan Samsung klima modelleri, böylelikle yaşam alanlarınıza dekoratif bir dokunuş yapabilmenize de imkan sağlamaktadır. Yeni nesil pek çok farklı özelliği bir araya getiren Samsung klimalar bu doğrultuda evinizin havasını dilediğiniz biçimde kontrol edebilmenize olanak vermektedir.

Samsung Klima

İç mekanları ve kapalı alanları çok daha ideal bir sıcaklığa getirebilen klima, gündelik hayattaki konforu son derece yükselten cihazlardan biridir. Yenilikçi teknolojisi ve tasarımı ile Samsung klima ürünleri kullanıcılarının gereksinimlerine tam anlamıyla cevap vermeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda uzun yılların birikimi ve kalitesini pratik ve konforlu bir kullanım ile bir araya getiren Samsung klima yorumlar ve değerlendirmeler açısından bakıldığında kullanıcılardan son derece olumlu geri dönüşler alabilmektedir. Sıcaklık ayırt etmeksizin kapalı mekanlarınızın havasını ideal düzeye getirmeyi hedefleyen Samsung klima cihazları, gerek sağladığı temiz hava gerekse de hassas kontrol seçenekleri sayesinde öne çıkmaktadır. Nitekim Samsung klima kumandası üzerinden de kontrol edilebilen Samsung klima sıcak ayarı kullanıcılarına son derece hassas ve detaylı bir özelleştirilme imkanı sunmaktadır. Bu anlamda çeşitli mod seçenekleri ihtiva eden Samsung klima cihazları, vadettiği eşsiz kullanım deneyimi ile beklentilerinizin çok daha üzerinde bir performans sunabilmektedir. Son kullanıcı teknolojisi adı verilen bu sistem ve Samsung klima kumanda kullanımı ile kullanıcının gereksinimlerine çok daha doğru bir biçimde cevap verebilen Samsung klima cihazları, yaşam alanlarınızı istediğiniz sıcaklıkta tutabilmenize imkan vermekte, bu sıcaklığı son derece efektif bir performans ile muhafaza edebilmektedir.

100 yıla yaklaşan deneyimi ile Samsung, elektronik eşyalar ve ev aletleri konusunda global bir istikrar ve başarı yakalamıştır. Bu doğrultuda güvenilir bir isme sahip olan firmanın tasarımsal beceriler ve teknolojik ilerlemeler açısından daima öncü bir konumda olduğunu ifade etmek mümkündür. Deneyimli ve uzman kadrosu ile parıltılı bir geçmiş ve göz alıcı ürünler ortaya koyabilen Samsung, istikrarını klima cihazlarında da sürdürmektedir. Kullanıcı deneyimini maksimize eden ve gündelik hayatı çok daha konforlu bir hale getiren tasarımı ile Samsung klima cihazları, sektörel anlamda bir klimadan olan beklentileri de çok daha ileriye taşımaktadır. Yüksek bir performans ve beklentileri aşan bir verimlilik göz önüne alarak geliştirilen Samsung klima cihazları, soğutma, ısıtma ve hava filtreleme gibi çeşitli temel fonksiyonlarda üstün bir başarı göstermektedir. Ayrıca görünüm açısından da yenilikçi bir biçimde ele alınmış olan Samsung klima ürünleri, dekoratif anlamda modern çizgiler sunmaktadır. Gerek iç mekanizması gerekse de dış kaplaması ile değişen zorlu koşullara kolaylıkla uyum sağlayabilen Samsung klima, en güç durumlarda bile ortaya koyabildiği yüksek performans ile dikkat çekmektedir. Nitekim bu yönde pek çok test uygulandıktan sonra kullanıcının beğenisine sunulan ürünler, Samsung güvencesi ile yüksek kalitede konfor vadetmektedir.

Samsung Klima Özellikleri

Yaşam alanlarının ideal bir sıcaklık düzeyinde olması insan sağlığı bakımından son derece önemli bir noktadır. Olağanın çok üstünde ya da altında sıcaklıklar, insan vücudunun işlevsel anlamda daha düşük bir performans göstermesine neden olabilmekte, hatta bunun ötesinde çeşitli sağlık problemlerine kaynaklık edebilmektedir. Samsung markasının son derece ileri bir teknoloji ile kullanıcılarına sunduğu klimalar, yaşam alanlarınızda ideal bir sıcaklığa kavuşabilmeniz pek çok kullanışlı özellik ihtiva etmektedir. Gerek kış gerekse de yaz ayları için son derece konforlu bir tecrübe vadeden Samsung klima cihazları, her türlü hava koşulunda iç mekanlarınızın keyfini çıkarabilmenize imkan tanımaktadır. Hem ev hem de iş yerlerinizde güvenli bir biçimde kullanabileceğiniz Samsung klimalar, iç mekan sıcaklığını ideal bir seviyede tutabilmek için oldukça kolay ve pratik bir kullanım sunmaktadır. Aynı zamanda yüksek bir enerji verimliliği vadeden Samsung klima ürünleri, en zorlu koşullarda dahi üstün performansını koruyabilmektedir. Bu doğrultuda üçlü koruma adı verilen bir teknoloji ile desteklenen Samsung klimalar, akım dalgalanmaları ya da ani güç yüklenmelerine karşı kendisini koruyabilmekte, böylelikle evlerinizin ya da iş yerlerinizin sıcaklığını stabilize ederken güvenli bir kullanım da sağlamaktadır. Ayrıca Samsung klima inverter fonksiyonu ile daha az elektrik tüketebilen bir yapıya sahiptir. Samsung klima dijital inverter, cihazın kapalı ortamda istenilen sıcaklığı elde ettikten sonra rölantiye alınmış bir biçimde çalışmasını sağlayan bir özelliktir.

Samsung klima aynı zamanda iç mekanlarınızdaki havanın kalitesini artırarak daha sağlıklı bir solunum gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Samsung klima temizleme modu, kapalı mekanlarınız içerisinde bulunan toz parçacıklarını hapsedebilen son derece verimli bir fonksiyondur. Böylelikle sizlere sağlık bakımından çok daha kalitesi yüksek bir atmosfer temin eden Samsung klima filtresi, uyku kalitesinden solunuma pek çok önemli noktayı düzenleyebilmektedir. Sağladığı hava sirkülasyonu sayesinde solunum kaynaklı sağlık problemlerinin riskini azaltan Samsung klima ayarları itibarı ile de birbirinden efektif fonksiyonlar getirmektedir. Örneğin; son derece bunaltıcı yaz sıcaklarında Samsung klima rüzgarsız seçeneği, iç mekanlarınızı çok kısa bir sürede soğutabilmekte, mevsimin yorucu ve yıpratıcı etkilerinden kolaylıkla kurtulmanızı sağlayabilmektedir. Aynı zamanda Samsung klima ısıtma ayarı ile kış aylarında da yaz mevsimine benzer bir biçimde efektif bir performans elde etmeniz mümkündür. 50 derece yüksek sıcaklıklardan -20 derece düşük soğukluklara kadar her türlü hava şartlarında son derece yüksek bir performans vadeden Samsung klima, bu anlamda kullanıcılarına oldukça konforlu bir deneyim vadetmektedir. Son olarak paslanmaz ve çizilmez dış kaplaması ile şık görünümünü de uzun yıllar boyunca muhafaza edebilen Samsung klima cihazlarının dekoratif açıdan da evlerinize ya da iş yerlerinize etkili bir dokunuşta bulunacağını belirtmek yanlış olmayacaktır.

Samsung Klima Modelleri

Samsung klima cihazları, kullanıcıların ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı tercihlerde bulunabilmesi adına pek çok farklı model ve seçeneğe sahiptir. Bu doğrultuda özellikle sıcaklık kontrolü sağlanacak kapalı mekanın metrekare bakımından ne kadarlık bir alan olduğu büyük önem arz etmektedir. Klimaların isminde belirtilen ve açılımı British Thermal Unit olan BTU, cihazın bir saatte ortamdan taşıyabileceği ısı kapasitesi ifade edebilmek için kullanılmaktadır. Bu doğrultuda örneğin Samsung Klima 9000 BTU kapasitesindeki ürünler, Samsung bünyesinde yer alan en düşük ısı kapasitesine sahip cihazlardır. Dolayısıyla 9000 BTU modellerinin 20 metrekareye kadar olan kapalı alanlarda kullanılması çok daha uygun olacaktır. Nitekim Samsung klima 12000 BTU ürünlerinde bu oran daha da artmaktadır. Samsung klima 12'lik cihazlar yaklaşık olarak 27 metrekare bir alanın ısı kontrolünü rahatlıkla sağlayabilecek bir kapasiteye sahiptir. Samsung, bu anlamda kullanıcılarına pek çok farklı BTU seçeneği sunmaktadır. Farklı büyüklükteki iç mekanlarınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz ürünler A++ enerji verimliliği ile kapalı alanları son derece yüksek bir performans ile ideal bir sıcaklığa kavuşturacaktır. Nitekim cihazlarda bulunan hızlı soğutma teknolojisi yaşam alanlarındaki sıcaklığı oldukça kısa bir sürede kontrol altına alabilmenize imkan tanımaktadır. Bu doğrultuda Samsung klima kullanıcılarına, son derece konforlu ve pratik bir kullanım deneyimi vadetmektedir.

Samsung klima 18000 BTU kapasiteli ürünlerinde ise çok daha yüksek bir ısı kontrol hacmi sunabilmektedir. Yaklaşık 40 metrekarelik bir alanın ısı kontrolünü kolaylıkla sağlayabilecek olan Samsung klima 18'lik cihazlar, bunun yanı sıra pek çok fonksiyonel özelliği de bünyesinde barındırmaktadır. 8 kutuplu inverter teknolojisi ile öne çıkan ürünler, çok daha düşük miktardaki enerji tüketimi ile son derece yüksek bir ısı hacmine sahip olmasına rağmen büyük ölçüde verimli bir çalışma performansı ortaya koyabilmektedir. Samsung klima 24000 BTU ısı hacimli modeller ise sıcaklığı kontrol edebilecekleri alan bakımından en yüksek performansa sahip ürünlerdir. 50 metrekarenin üstündeki kapalı alanlarda kullanılabilecek olan bu yüksek kapasiteli cihazlar, en geniş odalarınızda bile ideal sıcaklığı sağlayabilmenize olanak tanımaktadır. A++ enerji verimliliği ile çalışan cihazlar, yüksek performans ile birlikte düşük bir elektrik tüketimi göstererek son derece verimli bir kullanım da vadetmektedir. Bu doğrultuda son derece ekonomik ve tasarruflu bir enerji tüketimini efektif ve yüksek performanslı bir kullanım ile birleştiren Samsung klima cihazları, kullanıcılarına üst düzey bir deneyim sunmayı hedeflemektedir. Pratik çözümler vadeden akıllı teknolojisi ile büyük övgü toplayan Samsung klima modelleri, aynı zamanda dayanıklı tasarımları ile son derece uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Bu doğrultuda Samsung kalitesini ve teknolojisini hizmetinize sunan cihazlar, kapalı mekanlarınızda havasına ilişkin pek çok ihtiyacınıza rahatlıkla cevap verebilecek bir kapasite ihtiva etmektedir.

Samsung Klima Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dayanıklı yapısı ve sunduğu yüksek performans ile öne çıkan Samsung klima cihazları, yeni nesil teknolojisi ile pek çok avantaj içermektedir. Ancak tam anlamı ile verimli bir kullanımın ortaya çıkması için kullanıcıların ihtiyaçlarına göre doğru modeli seçmesi önem arz etmektedir. Bu doğrultuda Samsung klima modelleri arasından tercihte bulunmanızı daha kolay bir hale getirecek bazı tavsiye niteliğinde noktalara dikkat çekmek mümkündür. Bu anlamda klima tercihinde bulunurken ilk öne çıkan konunun klimayı kullanacağınız mekan olduğunu belirtmek gerekir. Klimanın kullanılacağı alanın büyüklüğü bu anlamda son derece büyük bir öneme sahiptir. Örneğin 50 metrekareden büyük bir oda ya da çalışma ortamında kullanmak için 24000 BTU üzerinde bir Samsung klima modeli tercih etmek daha isabetli olacaktır. Ancak tam aksine 25 metrekarenin altındaki odalarda 12000 ya da 9000 BTU ısı kapasitesine sahip olan cihazlara yönelmek daha verimli olabilir. Nitekim bu anlamda klimanın enerji tüketimi hakkında bilgi edinmeniz de oldukça faydalıdır. Düşük bir enerji ile verimli bir biçimde çalışabilen klimalar, yüksek bir elektrik faturası ile karşı karşıya kalmanızın önüne geçmektedir. Samsung klima cihazları, A++ enerji verimliliğine sahip son derece tasarruflu bir işleyişe sahip ürünlerdir. Bu doğrultuda üst düzey bir performans ile verimliliği bir araya getiren Samsung, üstün teknolojisi ile ciddi oranda fark yaratmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra tercih edeceğiniz klimaların sahip olduğu fonksiyonlar da büyük ölçüde önem arz etmektedir. Soğutma, ısıtma, hava filtreleme ve nem kontrolü gibi çeşitli özellikler pek çok klima modelinde bulunan temel fonksiyonlar arasındadır. Ancak bu noktada da cihazın bu fonksiyonları ne derece verimli bir biçimde kullanmanıza izin verdiğini de göz önüne almanız gerekmektedir. Samsung klima modelleri, akıllı teknolojisi sayesinde kullanıcılarına son derece pratik bir kullanım tecrübesi vadetmektedir. Böylelikle çeşitli fonksiyonları kendi tercihlerine göre özelleştirebileceğiniz Samsung klima cihazları, aynı zamanda dijital inverter özelliği sayesinde istediğiniz koşullar sağladığında rölantide çalışmaya devam etmekte ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Son olarak klima tercihinde bakım ve yedek parça desteğinin de büyük önem taşıdığını belirtmek gerekir. Samsung klima yedek parça ve teknik servis desteği açısından kullanıcılarına son derece yardımcı bir profil çizmektedir. Kullanıcı memnuniyetini oldukça önemseyen Samsung klima bakım ve arıza gibi durumlarda da son derece kullanıcılarına olumlu bir deneyim yaşatabilmeyi hedeflemektedir. Bu anlamda klimanızdan tam anlamıyla verimli bir performans alabilmeniz adına yıllık ve periyodik bakımlarına önem vermenizi de hatırlatmak da faydalı olacaktır. Nitekim belirli aralıklarla bakımı yapılmayan klimaların performansları da düşüşler gözlemlenebilmektedir. Özellikle filtreleme fonksiyonu açısından çeşitli sorunlar meydana getirebilen bu durum, kullanıcılara daha düşük bir performans şeklinde geri dönebilmektedir. Bu nedenle cihazlarınızın periyodik bakımlarına önem vermeniz çok daha konforlu bir deneyim elde etmeniz açısından son derece önemlidir.

Samsung Klima Fiyatları

Samsung klima cihazları yüksek bir performans ile verimliliği bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda son derece ekonomik fiyatlar ile kullanıcıların beğenisine sunulan Samsung klimalar, klima ürünlerini lüks sayılabilecek ürünler olmaktan çıkarmaktadır. Sorun çıkarmayı değil çözüm üretmeyi ilke edinen Samsung, bu doğrultuda kullanıcılarına ihtiyaçlarını doğru bir biçimde karşılayabilmek adına pek çok farklı model ve özellikte ürüne sahiptir. Nitekim Samsung klima fiyatları da bu model ve özelliklere bağlı olarak değişkenlik arz edebilmektedir. Dolayısıyla gereksinimlerinizi belirledikten sonra farklı modeller arasında inceleme yapmak fiyatlar hakkında net bir bilgi sahibi olmanız açısından daha faydalı olacaktır.

Kullanıcı deneyimini en üst noktaya taşımayı hedefleyen Samsung klima cihazları, bu doğrultuda son derece üstün bir teknoloji ile donatılmıştır. Isıtma ve soğutmanın yanı sıra akıllı bir teknoloji ve sağlıklı bir hava filtrelendirmesi sağlayan cihazlar, aynı zamanda oldukça pratik bir kullanım tecrübesi barındırmaktadır. Bunlara ek olarak son derece düşük bir sesle çalışan Samsung klima ürünler, oldukça bütçe dostu maliyetleri ve her ihtiyaca cevap veren fonksiyonları ile gerçek bir fiyat performans harikasıdır. Hepsiburada’nın son derece avantajlı Samsung klima fiyatları ile sahip olabileceğiniz ürünleri kullanarak yaşam alanlarınızın sıcaklığını tüm detaylarına hakim olacak bir biçimde kontrol edebilirsiniz.

Samsung Klima Nasıl Reset Atılır?

Samsung klima cihazlarını resetlemenin en kolay yolu 5 dakika boyunca elektrik bağlantısını kesmektir. Daha fazla bilgiye Samsung klima kullanım kılavuzu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Samsung Klima Nasıl Temizlenir?

Klimanızın ön filtre kapağını kullanım kılavuzunda belirtildiği şekilde çıkararak suyla nazik bir biçimde temizleyebilirsiniz. Ön kapağı yeniden monte etmeden önce güneşte kurutmanız daha iyi sonuçlar verecektir.

Samsung Klima Ne Kadar Elektrik Yakar?

Klimanın elektrik tüketimi BTU kapasitesine göre değişkenlik gösterir. Samsung 9000 BTU klimalar günde yaklaşık 0.8 kW elektrik harcarken 24000 BTU cihazlarda bu sayı 2 kW’a kadar yükselebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Klima Fiyatları

107 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
BTU (Soğutma Kapasitesi)
Toplam 36 / 107 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?