Yemek yaparken ortaya çıkan yağ ve yemek kokuları mutfağınızın her köşesine siniyor ve eşyalarınızın üzerinde yağlı bir doku bırakmaya başlıyor. Her ne kadar mutfağınızı havalandırsanız da bu kokulardan kurtulmak pek de kolay olmuyor. Kötü kokuların mutfağınıza sinmesini önlemek için geliştirilen davlumbazlar, mutfağınızdaki kötü kokuyu alarak dışarı atmayı ya da onu filtrelerine hapsetmeyi sağlıyor. Sessiz ve güçlü çalışan Siemens davlumbazlar geniş ürün yelpazesiyle mutfağınızın tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor ve sizi kötü kokulardan kurtarıyor. Değişik tip ve modellerde birçok farklı alternatif sunan Siemens davlumbaz modelleri içinde her bütçeye ve her zevke hitap eden bir tane model mutlaka bulunuyor. Kaliteyi şık tasarımlarıyla birleştiren Siemens mutfağınıza estetik bir hava katmayı başarıyor.

Siemens Davlumbaz Modelleri

Duvar tipi, ada tipi ve teleskopik seçenekleriyle piyasada bulunan Siemens davlumbaz modellerinden biri mutlaka mutfağınız için en uygun çözümü sunuyor. Kurulumu kolay olan Siemens duvar tipi bacalı davlumbazlar mutfaklarda şık bir görüntü oluşturuyor. Birçok mutfak için ideal çözüm olan bu modeller ocağın üzerindeki duvara monte ediliyor ve yerine tam oturmasını sağlamak amacıyla farklı boyutlarda üretiliyor. Farklı stil, ebat ve renkler sunan Siemens duvar tipi bacalı davlumbazlar havayı paslanmaz çelik bir baca içerisinden yukarı çekiyor ve dışarı atıyor. Mutfaklarda git gide popülerleşen yemek adaları için de ada tipi davlumbazlar ile çözüm üreten Siemens, mutfağınızdaki havayı temizlerken aynı zamanda mutfağınıza ayrı bir estetik katıyor. Mutfak tavanına yerleştirilen Siemens ada tipi davlumbazlar esnek kurulum imkanı sayesinde her ebatta ve şekilde mutfağa uyum sağlıyor. Siemens teleskopik davlumbaz modelleri ise sade tasarımlarıyla mutfağınızda çok fazla yer kaplamadan havayı temizlemeyi başarıyor.

Siemens'in kusursuz performans için geliştirdiği cleanAir devir daim modülü, mutfağınızdaki kirli havanın davlumbazınızın filtrelerinde temizlenerek mutfağınıza geri döndürülmesini sağlıyor. Bu modül kötü kokuları %95'e kadar giderirken çok sessiz bir şekilde çalışıyor. Siemens cleanAir modülü mutfağınızdaki havayı temizlemesinin yanı sıra daha birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Bu modül sayesinde mutfağınızda bir baca sistemine gerek duyulmuyor. Ayrıca bu şekilde kış mevsimindeki ısı kaybının da önüne geçilmiş oluyor. Tüm ocak davlumbazları ile uyumlu olan Siemens cleanAir modülü mutfağınızda etkileyici bir performansa imza atıyor.

Siemens Davlumbaz Fiyatları

Siemens davlumbaz fiyatları, davlumbazın tipine, emiş gücüne, boyutlarına ve teknik özelliklerine göre farklılıklar gösterebiliyor. Buna karşılık Siemens davlumbazlar, modern motorları, yüksek emiş güçleri ve sessiz çalışmaları ile kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Siemens davlumbazlar son teknoloji filtreleme sistemleri ile yağı ve kötü kokuları tamamen ortadan kaldırırken modern tasarımları ve zarif hatlarıyla da mutfağınıza farklı bir hava katıyor. LED aydınlatmalarla donatılan Siemens davlumbaz modelleri ocağınızı ve mutfağınızı net bir şekilde aydınlatırken sizlere şık bir görüntü sunuyor. Siemens softLight teknolojisi bir anda güçlü bir ışık üretmek yerine yavaş yavaş yükselen özel bir aydınlatma sunuyor. Kapanırken de aynı prensipte çalışan LED ışıklar, yumuşak bir arka plan aydınlatmasından parlak bir aydınlatmaya kadar istenildiği seviyede ayarlanabiliyor.

Siemens’in yenilikçi davlumbaz teknolojileri mutfağınızda hoş ve ferah bir atmosfer sağlıyor. A+ enerji sınıfına kadar çıkan Siemens davlumbaz modelleri az enerji ile çok iş başarıyor. Patentli gürültü sönümleyicisi sayesinde sadece 37 dB ses çıkaran Siemens davlumbaz modelleri kimseyi rahatsız etmeden sakince ortamdaki havayı temizleyebiliyor. Kaliteli malzemelerden üretilen Siemens davlumbazlar ömür boyunca müşteri memnuniyeti sunmayı başaran dayanıklı yapılarıyla büyük takdir topluyor.

Siemens Davlumbaz Fiyatları

21 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Siemens
  2. Franke
  3. Termikel
  4. Mekappa
  5. Simfer
  6. Kügerr
  7. Ferre
  8. Arçelik
  9. Silverline
  10. Hoover
  11. Arnova
  12. Esty
  13. Ventino
  14. Vestel
  15. Eminçelik
  16. Samsung
  17. Bosch
  18. Lanova
  19. Hotpoint Ariston
  20. Profilo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Cihaz Tipi
 6. Cihaz Şekli
 7. Hava Debisi (m3/sa) A-Z
 8. Kademe Sayısı
 9. Cihaz Genişliği
 10. Renk
 11. Ses Seviyesi (dB) A-Z
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Siemens
DSACategoryId/2147483637/235604/22006
BAŞA DÖN