Siemens Kurutma Makineleri

Günlük hayatınızın en pratik yardımcılarından olan kurutma makineleri, akıllı teknolojileri ve etkileyici performanslarıyla kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. İyi bir makine, kurutma sürecini zahmetsiz ve çabuk kılabildiği gibi en kalın pamuklu kumaşlardan, en hassas ipekli kumaşlara kadar tüm çamaşırlarda mükemmel sonuçlar doğurur. Siz de yapacağınız isabetli marka seçimi ile çamaşırları kurutmak için ayırdığınız süreyi kısaltabilir, çamaşır asma derdinden kurtulabilirsiniz. Çamaşırlarınızı en hızlı şekilde kullanıma hazır hale getirebilmek için, yüksek performansı ve enerji verimliliği ile göze çarpan modeller sayesinde, memnun kalacağınız bir deneyime hazırlanın.

Siemens Kurutma Makinesi

Siemens kurutma makineleri ileri teknolojiyi evinizle buluşturan, ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış eşsiz programları ve çamaşırlarınızı çekmeye karşı koruyan sensör kontrollü autoDry teknolojisi ile tüm çamaşırlarınızda harika sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Siemens makineniz çamaşırlarınızı en kısa sürede kurutup, kırışık azaltma özelliği ile ütüye kolaylık yaratırken, size de kazandırdığı boş zamanın keyfini çıkartmak kalır.

Modellerdeki yünlüler, ayakkabılar, outdoor giysiler, havlu, yastık, süreli program kurutma, süreli program havalandırma, iç giyim, süper-kısa 40', gömlek/bluz gibi programları kurutma sürecini çok daha pratik bir hale getirir.

En zorlu kumaşları bile kısa sürede kurutarak kusursuz bir görünüme kavuşturmaları, yüksek enerji verimliliği, hassas yünlü veya ipek çamaşırlarınızın nemini ve tamburdaki sıcaklığını ölçümleyerek onları çekmeye karşı koruyan özel sensörlere sahip olmaları, modelleri vazgeçilmez kılan özelliklerinden bazılarıdır. Üstelik yaygın servis ağı ile satış sonrası destek hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Servislere ulaşım kolay sağlanmakla birlikte verilen hizmet profesyonel, hızlı ve güvenilirdir. Siz de hemen kendinize uygun Siemens kurutma makinesini seçebilir, çamaşır asmakla harcayacağınız zamandan tasarruf edebilirsiniz

Siemens Kurutma Makinesi Fiyatları

Kurutma makinesi alınırken enerji tasarruf sınıfı, program çeşitliliği ve sessizliği göz önünde bulundurulmalıdır. Kurutma makineniz hızlıca işlemi gerçekleştirirken çamaşırlarınızı çektirmemeli, ütü sürecinizi zorlaştıracak ve uzatacak şekilde kırışıklık yaratmamalıdır.

Siemens kurutma makinesi fiyatları modeline göre değişse de, hangi modeli kullanırsanız kullanın, hızlı ve zahmetsiz kurutma deneyimini yaşarken gürültüye de veda edebilirsiniz.

Otomatik kendi kendini temizleme özelliği ve çamaşırlarınızı kötü kokulardan arındıran yenileme programı ile modellerinden hangisini tercih ederseniz edin, marka memnun kalmanızı sağlayacaktır.

Yüksek güvenlik seviyesi ve kusursuz sonuçlar için yenilikçi teknolojilerle donatılan Siemens kurutma makineleri, modellerdeki süper kısa 40 dakika programı sayesinde, çamaşırlarınızı sadece 40 dakikada, optimize edilmiş sıcaklık ve uygun soğutma aşaması ile kusursuz ve hassas bir şekilde kurutabilir.

Modeller kurutma işlemi bittikten sonra, 120 dakika çamaşırları kırıştırmadan muhafaza etme özelliği ve A++ enerji sınıfı olma gibi pek çok özelliği barındırır.

Siemens Kurutma Makinesi Yorumlar

Evin içinde asılan çamaşırların ortamda nem oluşumuna ve dağınık bir görüntüye sebebiyet vermesi nedeniyle, kullanıcıların tercih ettikleri Siemens kurutma makinesi ile siz de bir yandan sağlığınızı korurken bir yandan evinizin dağınık görünmesini engellemiş olursunuz.

Makineniz çarşaf, pike, havlu, kot pantolonu gibi birçok çamaşırınızı kısa bir süre zarfında güzelce kurutup ütüye hazır hale getirirken, siz mevsimden bağımsız yorgan, kilim gibi zor kuruyan eşyaları dilediğiniz zaman yıkamanın özgürlüğünü yaşayabilirsiniz.

Ürünlerin iSensoric özelliğine sahip akıllı tamburu sayesinde çamaşırın kuruduğunu hemen tespit edebilen ve programı sonlandırmasıyla beğeni toplayan Siemens kurutma makineleri, büyük çamaşır yığınlarını bile hızlı bir şekilde kolayca kurutur.

Özellikle evcil hayvan besleyen kullanıcılar, çamaşırlarda tüy bırakmama özelliğini kullanışlı bulurlar. Yüksek güvenlik seviyesi ve ileri teknolojiyle donatılan Siemens kurutma makinesi, kırışıklardan eser bırakmayarak kusursuz bir görüntü sağlar ve kullanıcılarını memnun eder.

Siemens Kurutma Makinesi Fiyatları

7 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Siemens
  2. Arçelik
  3. Electrolux
  4. Bosch
  5. Hoover
  6. Beko
  7. Grundig
  8. Hotpoint Ariston
  9. Samsung
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kontrol Paneli
 5. Enerji Sınıfı
 6. Renk
 7. Genişlik (cm)
 8. Yükseklik (cm)
 9. Derinlik (cm)
 10. Yıllık Enerji (kWh)
 11. Tambur Hacmi (L)
 12. Ses Seviyesi (dB)
 13. Satıcı
 • Marka Siemens
DSACategoryId/2147483637/235604/153223
BAŞA DÖN