Modern hayatın koşturmacasında daha pratik ve akıllı çözümler elde etmenizi sağlayan Siemens, geliştirdiği yenilikçi ürünlerle yaşamınızı daha değerli kılıyor. Yılların tecrübesi ve mühendislik gücüyle küresel çapta faaliyet gösteren marka, ev elektroniği ve beyaz eşya kategorisinde benzersiz ürünler yaratıyor. Mutfağınızda pratik ve hızlı çözümler elde etmenizi sağlayan Siemens mikrodalga fırınlar, ankastre ve diğer seçenekleriyle şık dokunuşlar elde ederken aynı zamanda yüksek performanslı pişirme ve ısıtma işlemlerinden yararlanmanıza katkıda bulunuyor. Ürün yelpazesindeki diğer beyaz eşyalarla uyumlu çalışacak şekilde dizayn edilen tüm Siemens mikrodalga fırınları keşfederek ihtiyacınız olan hızlı ısıtma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

Hızlı ve Pratik Isıtma İşlemleri

Şık görünümleri ve akıllı teknolojileriyle öne çıkan tüm Siemens mikrodalga fırınlar, mutfağınıza benzersiz bir katkı sağlıyor. Siemens fırın çeşitleriyle eşleşen dizaynları sayesinde tüm mikrodalgalar, dekorasyonunuzun da daha modern ve sofistike görünmesine aracılık ediyor. Siemens fırınları ile çalışabilen çoklu fonksiyonlar ve kızartma sistemi gibi seçeneklere sahip mikrodalgalar, en kısıtlı zamanlarda bile pratik pişirme ve ısıtma işlemlerini mükemmel şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Hangi cihazın mutfağınıza en iyi şekilde uyum sağlayacağına karar vermenize yardımcı olmak için Siemens mikrodalgalarında bulunan farklı teknoloji türleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

Üstün Mikrodalga Teknolojisi

Siemens mikrodalgaların yüksek bir yuvaya veya duvar ünitesine yerleştirilebilmesi için ekstra aparatları bulunuyor. Son teknolojilerle donatılılan mikrodalga fırınlar, akıllı telefon veya tabletinizdeki uygulamayı kullanarak uzaktan da kolayca yönetilebiliyor. Telefon veya tablete bağlanmak için WLAN bağlantılarını kullanan cihazları yönetebilmek için Siemens Home Connect yüklemeniz yeterli oluyor. Tümü sezgisel TFT ekranlar ve zarif bir görünüm için harika tasarımlarla sunulan Siemens mikrodalga fırın seçenekleriyle hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. 

  • Çok çeşitli özellikler sunan Siemens'in muhteşem kombinasyonlu mikrodalga fırınları, her türlü ısıtma ve pişirme işlemlerinizi daha kolay hale getiriyor.
  • Tam genişlikte ızgaraya sahip modeller, mükemmel ısı dağılımı için 4D sıcak hava dahil on beş farklı işlev sunuyor. 
  • Kullanışlı mikrodalga fonksiyonları, en acele zamanlarınızda dahi performans kaybı olmadan pişirme sürelerini kısaltan Vario Speed ​​seçeneği sağlıyor.
  • Pişirme ve kızartma sensörleri, yiyeceğinizin ne zaman mükemmel şekilde pişirildiğini algılıyor. 
  • Active Clean teknoloji sayesinde dökülen veya taşan yemekler sorun olmuyor.
  • Home Connect App uygulamasını kullanarak çalışan akıllı mikrodalgalar, WLAN üzerinden mutfağa girmenize gerek kalmadan kontrol edilebiliyor. 

Modern ve Şık Mikrodalga Seçenekleri

Modern stil ve yenilikçi fonksiyonlarıyla öne çıkan tüm Siemens mikrodalgalar mutfakta büyüleyici görünmekle kalmıyor, aynı zamanda hassas pişirme için akıllı seçenekler de sunuyor. Bazı mikrodalga fırın modelleri, geleneksel fırının gerçekleştireceği tüm işlemleri de üstleniyor. Entegre kuvars ızgaralı mikrodalga fırınlar, geniş tabak, tencere veya tepsilerde bile eşit ısıtma özellikleri sunuyor. Siemens mikrodalga fırını pişirme ve ızgara işlemlerinin yanı sıra aynı zamanda buz da çözebiliyor. Tüm modeller diğer Siemens cihazlarıyla mükemmel uyum sağlayacak şekilde sunuluyor.

Ankastre Mikrodalga Fırınlar

Siemens ankastre serisindeki dahili mikrodalgalar yenilikçi işlevler sunuyor. Son derece şık seçeneklerde sunulan ankastre modeller mutfağınıza mükemmel bir uyum sağlıyor. Siemens'in ankastre mikrodalgaları, tüm standart üst dolaplara ve yüksek ünitelere mükemmel şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Tüm bunların yanı sıra zamansız şık tasarımlara sahip bu cihazlar üst düzey malzemeleri, minimal hatları ve yenilikçi kontrolleri ile diğer Siemens cihazlarıyla mükemmel uyum sağlayacak şekilde çalışıyor.

Siz de mutfağınıza şık dokunuşlar eklerken aynı zamanda yenilikçi mikrodalga teknolojisiyle hızlı ve pratik pişirme, ısıtma ve çözdürme işlemlerinden yararlanabilmek için hemen şimdi Siemens mikrodalga fırın seçeneklerini hepsiburada.com ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Siemens Mikrodalga Fırın Fiyatları

13 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Fiyat Aralığı
Toplam 13 / 13 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22021/siemens