Mutfaktaki istenmeyen kokuları yok etmek için davlumbazlar tercih ediliyor. Adeta mutfakların vazgeçilmezi olan davlumbazlar, çok pratik bir kullanım sunuyor. Silverline marka davlumbazlar da kullanışlılığı ile çok tercih ediliyor.  Silverline davlumbaz özgün tasarımları ile dikkat çekiyor. Davlumbaz teknolojisine yeni bir bir anlayış katan ürünleri ile mutfak tasarımlarına da renk katıyor. Özellikle davlumbazlar mutfak dizaynı için önem arz ediyor. Diğer pek çok beyaz eşya ile bütünleştiği gibi mutfaktaki her bir parça ile de bütünleşmesi gerekiyor. Bu nedenle renk ve tasarım bakımından farklı davlumbaz modelleri bulunuyor. Bu çeşitlilik, kişilerin ihtiyaçları ve isteklerine bağlı olarak tercih yapabilme oranlarını da artırıyor. Silverline davlumbaz alternatifleri ile ilgili tüm bilgilere Hepsiburada erişme imkanı sunuyor. Bu sayede ürünlerin her birinin açıklamaları, özellikleri ve yorumlarını görmek mümkün oluyor. Silverline davlumbaz ürünleri mutfakta işleri kolaylaştırıyor. Silverline davlumbaz ölçüleri, davlumbaz tasarımları ve teknolojik donanımları pek çok faktörü etkiliyor.

Silverline Davlumbaz Nedir?

Silverline davlumbaz hakkında pek çok şey merak ediliyor. Bunların içerisinde Silverline davlumbaz nedir sorusu da yer alıyor. Silverline davlumbaz, özellikle mutfaktaki kötü ve ağır kokuları yok etmek için tercih edilen bir ürün oluyor. Emiş gücü ile belirlenen oranda kötü havayı çekiyor. Bu sayede mutfağa ve diğer odalara koku sinmiyor. Özellikle küçük evlerde Silverline davlumbaz ihtiyacı çok daha artıyor. Silverline davlumbaz küçük evlerde mutfaktaki kokunun kısa süre içerisinde diğer odalara ve mobilyalara girmesini önlüyor. Bununla birlikte Silverline davlumbaz içerisine geçerken bir filtreden geçiyor. Bu aşamada yağ gibi pek çok kalıntı filtre önünde kalıyor. Bu da davlumbazın ömrünü uzatıyor, aynı zamanda tıkanmasını da önlüyor. 

Silverline Davlumbaz Özellikleri

Silverline davlumbaz özellikleri genellikle teknik ve teknolojik açıdan farklılık gösteriyor. Silverline davlumbazların en önemli teknik özelliği ile emiş gücü oluyor. Her üründe farklı bir emiş gücü görmek mümkün oluyor. Buna hava debisi de denebiliyor. Silverline hava debileri 533, 590, 600, 660, 760, 771, 1000 m3/sa gibi farklı alternatiflere sahip oluyor. Silverline davlumbaz ankastre ürünleri hava debisi ile çok daha iyi bir çekim sağlıyor. Bununla birlikte bu emiş gücü maksimum oluyor çünkü farklı kapasiteler de bulunuyor. 2, 3 ve 4 ve 5 gibi farklı emiş gücü kademeleri ile ihtiyaca bağlı olarak kullanılabiliyor. İhtiyaç durumuna göre hızlı, orta veya normal gibi alternatifler söz konusu oluyor. Bu sayede hava daha farklı oranlarda davlumbazın içerisine çekiliyor. 

Silverline Davlumbaz Çeşitleri

Silverline davlumbaz çeşitleri özellikle konulacağı yere göre değişim gösteriyor. Silverline davlumbaz ada tipi olabiliği gibi duvar tipi de olabiliyor. Ürünün konulacağı yere göre bir belirleme yapılıyor ve bu ürünün formunu da etkiliyor. Özellikle Silverline marka davlumbazlar oldukça farklı renk ve tasarımların görünmesini sağlıyor. Bu duvar tipi ve ada tipi modellerinde birçok çeşit ile görülüyor. Adeta ev ve mutfak tasarımı ile bütünleşen tasarımlar bordo, ten rengi, beyaz, gri gibi farklı ve standart renkleri bir arada barındırıyor. Silverline davlumbaz bordo olabildiği gibi ahşap gibi oldukça özgün tasarımlar ile de bütünleşebiliyor. Mutfak ile uyumlu renkler olduğu gibi mutfak ile uyumlu tasarımlar da oluyor. Çok yalın ve küçük ebatlı davlumbaz örnekleri de yer alıyor. Bununla birlikte oldukça geniş ve tüm ocağı kaplayan modeller de her iki çeşitte de bulunuyor.

  • Silverline Duvar Tipi Davlumbaz Çeşitleri

Silverline duvar tipi davlumbaz çeşitleri duvar ile bağlantılı oluyor. Silverline duvar tipi ürünler duvarda olan ocaklar için tercih ediliyor. Eğer ocak seti duvar sırasında ise burada Silverline duvar tipi davlumbaz kullanılıyor. Bu ocakların kaç tane olduğuna göre boyut da seçilebiliyor. Yani 4 lü ocak olduğu gibi daha büyük ocaklar için de daha geniş ebatlı duvar tipi davlumbazlar bulunuyor. Silverline duvar tipi davlumbazlar dokunmatik kontrol tipine sahip olabiliyor. Ancak bu her üründe görünmüyor. Bazı ürünlerde teknolojik donanım çok daha yüksek oluyor. Tercihe bağlı olarak size uygun duvar tipi davlumbaz seçebiliyorsunuz. Duvar tipi davlumbazlarda eğimli tasarım olabildiği gibi bazen ise yatay tasarım oluyor. Mutfaktaki boşluk durumuna bağlı olarak tasarım seçimi de yapılabiliyor.

  • Silverline Ada Tipi Davlumbaz Çeşitleri

Silverline ada tipi davlumbaz çeşitleri kullanım alanı olarak ada üzerinde oluyor. Bu nedenle tavana tıpkı bir lamba gibi monte edilmesi gerekiyor. Bazı evlerde ada mutfak bulunuyor ve ocak da ada bölümünde yer alıyor. Bu nedenle mutfakta da bölümünde yemek yapıyor iken davlumbaz ihtiyacı doğuyor. Çoğunlukla ocak üstünde olması gereken davlumbazlar burada da bu amaç ile kullanılıyor. Silverline ada tipi davlumbaz modelleri çok daha minimal tasarımları olabildiği gibi geniş versiyonlara da sahip olabiliyor. Ada davlumbazlar tek filtreli ve asla biçiminde oluyor. Pek çok açıdan etkili olan ürün ile ağır koku eve yayılmadan davlumbaz ile çekiliyor. 

Silverline Davlumbaz Modelleri

Silverline davlumbaz modelleri oldukça farklı tasarımları ile markaya özgü bir hal alıyor. Bu tasarımların isimleri de bulunuyor. Silverline davlumbaz konik gibi pek çok model bulunuyor. Bu modeller Silverline markasının davlumbazlarını şekillendiriyor. Konik davlumbaz modelleri Silverline markasında renk çeşitleri ile bulunuyor. Aynı zamanda farklı özelliklere de sahip olabiliyorlar. Eğimli modeller de yaygın olarak görülüyor. Silverline eğimli modelleri özellikle duvar tipi davlumbazlarda oldukça sık rastlanıyor. Görüş açısını kapamayan zengin tasarımı nedeni ile bu ürün tercih ediliyor. Özellikle yemek yaparken gölge durumunun da önüne geçiyor. Aynı zamanda Silverline davlumbaz modelleri arasında piramit tipi de yer alıyor. Piramit modeller adeta bir piramide benzemesi nedeni ile bu adı alıyor. Standart olarak da nitelendirilen tasarımlardan olan bu model pek çok yerde kullanılıyor. Tavan tipi davlumbaz modeli de ada davlumbazlarında görülüyor. Dairesel tasarımın ön plana çıktığı ürünlerde çok daha özgün bir tasarım görülüyor. 

Silverline Davlumbaz Parçaları

Silverline davlumbaz parçaları da merak ediliyor. Bu parçalar içerisinde ön plana çıkan filtreler ve lambalar oluyor. Silverline davlumbaz ampul içeriğine de sahip oluyor. Bu ampuller ürün bazında değişim gösteriyor. Ürünün ebatına göre dairesel ya da dikdörtgen gibi formlarda olabiliyor. Aynı zamanda filtreler de öne çıkıyor. Bazı ürünlerde tek filtre olsa da bazılarında çift filtre de görülebiliyor.Silverline davlumbaz filtresi genellikle alüminyum malzemeden tercih ediliyor. Düzenli olarak temizlenmesi üründen maksimum verim alınmasını sağlıyor. Silverline davlumbaz seti içerisinde bu parçaların bütünü bulunuyor. 

Silverline Davlumbaz Fiyatları

Silverline davlumbaz fiyatları ürünün tasarımı ve içeriğine göre değişime açık oluyor. Silverline markasının davlumbazları oldukça özgün tasarımlara sahip olduğundan bu üründe fiyat değişikliğine neden oluyor. Bu aşamada tasarımın ebatı, rengi gibi özellikler belirgin oluyor. Aynı zamanda ürünün teknolojik donanımını da bilmek gerekiyor. Kaç kademeli gücü olduğu ve bunların oranı ile birlikte ses düzeyi de merak ediliyor. Tüm bunlar fiyatlarda belirleyici oluyor. Hepsiburada sisteminde olan Silverline davlumbaz ürünleri, açıklamaları ve ürün filtrelemesi ile kolayca seçim yapma imkanı sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Silverline Davlumbaz

94 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cihaz Genişliği
Toplam 36 / 94 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?