Simfer Sobalar Isıtıcılar

Kışın soğuk günlerinde içinizi ve evinizi ısıtacak çözümleri Simfer sobalar ısıtıcılar arasında bulabilirsiniz. Farklı tipte ısınma yöntemleri kullanarak eviniz, odanız ya da ısıtmak istediğiniz alan için doğru ısıtıcı tercihi yaparak, ısınma ihtiyacınızı verimli ve ekonomik bir şekilde giderebilirsiniz.

Simfer Isıtıcı

Katı yakıt soba üretimi ile 1977 yılında faaliyete geçen Simfer, dünyanın lider beyaz eşya üreticisi olma vizyonu ile yoluna devam ediyor. Simfer 1997 yılından itibaren pişirici grubunda ürünler tasarlayarak teknolojisini daha farklı alanlarda geliştiriyor. Tesis yatırımları, Ar - Ge projeleri ve patentli ürünlere ayırdığı enerjiyi her geçen daha çok arttıran Simfer, yüksek kalite standartlarını yakalayarak bu standartları daha üst seviyelere çıkarmayı hedefliyor.

146 ülkeye ihracat yapan Simfer, sobaları ve ısıtıcıları sayesinde dünyanın her yerinde evleri ve kalpleri ısıtıyor. Marka, global arenada ve yurt içinde sunduğu ürünlerin çevreye ve insan yaşamına duyarlı olmasına önem veriyor. Ev elektroniği, beyaz eşya sektörlerinde üretim, satış ve pazarlama konusunda en rekabetçi ve duyarlı şirket olmayı amaçlayan Simfer'in sunduğu verimli çözümler de beğeni topluyor.

Simfer sobalar ve ısıtıcılar farklı ihtiyaçlara yönelik farklı tipte çözümler sunuyor. Tasarım, teknoloji ve ısıtma alanı olarak her ihtiyaç için uygun Simfer ısıtıcı modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Karbon, quartz, tri core, infrared gibi ısıtıcı elemanların kullanıldığı Simfer ısıtıcıların yanı sıra PTC, seramik ve yağlı radyatör tipinde farklı ısıtıcı çözümlerinden de faydalanabilirsiniz.

Simfer Isıtıcı Fiyatları

Simfer'in geniş ürün yelpazesinde, küçük alanlardan geniş evlere kadar farklı mekanları ısıtacak güçte ısıtıcılar bulabilirsiniz. Simfer sobalar ısıtıcılar temelde aynı güvenlik ve kalite kontrol testlerinden geçiyor olsalar da ürünlerin motor gücü, kapsadığı alanın genişliği gibi özellikler ve model farklılıkları Simfer ısıtıcı fiyatlarını değiştiriyor.

Karbon ısıtıcılar örgü karbon filement ile 10.000 saate kadar kullanım ömrü sunuyor. Dijital saat ve termostat bulunan bu modeller 25 metrekareye kadar optimum ısınma sağlıyor. Devrilme emniyeti sayesinde özellikle dikey karbon ısıtıcıların elektrik bağlantısı herhangi bir devrilme, çarpma durumunda otomatik olarak kesiliyor. Açık havada güvenle kullanabileceğiniz bu ısıtıcılar 3 boyutlu ısınma teknolojisi ile çevresindeki her alanı ısıtıyor.

Simfer quartz ısıtıcılar 16 ile 50 metrekare aralığında maksimum verimle çalışıyor. Isıtma elemanı olarak quartz kullanan bu ısıtıcılar, devrilme emniyeti ve bağımsız çalışabilen fan, buhar jeneratörü gibi ek özellikler ile ısınma ihtiyaçlarına farklı çözümler getiriyor. 3 boyutlu ısıtma teknolojisi sayesinde alan ısıtması sağlayanSimfer quartz ısıtıcılar termostatlı olmalarının yanı sıra 5 kademeye kadar ısınma aralığı sunuyor.

Infrared ısıtma elemanı kullanan Simfer infrared ısıtıcılar güçlerine göre 10 ile 51 metrekare aralığında verimli ısınma sağlıyor. Devrilme emniyeti olan bu ısıtıcılarda tüm Simfer ürünlerinde olduğu gibi güvenlik ön planda yer alıyor. Termostatlı, kademeli ve fanlı modeller kullanım ihtiyaçlarınız için artı çözümler sağlıyor.

Simfer seramik ısıtıcılar dijital termostatlı, 75 °C salınım özelliği ve 12 saate kadar programlanabilme olanağı ile konforlu bir kullanım sunuyor. Uzaktan kumandalı seramik ısıtıcıların devrilme sensörü ve DC motoru güvenle ısınmanıza yardımcı oluyor.

Simfer yağlı radyatörler farklı ısı kademeleri, fan seçenekleri ile 45 metrekareye kadar verimli ısınma imkanı sunuyor. Tekerlekli ayakları ile kolayca taşınabilen radyatörler tüm Simfer ürünleri gibi Avrupa standartlarında üretiliyor.

Simfer PTC ısıtıcı ise aynı zamanda bir soğutucu olması ile ön plana çıkıyor. Salınım özelliği, LED ekranı ve uzaktan kumandası ile rahat kullanım sunan hava soğutucu ve ptc ısıtıcı, tekerlekleri sayesinde kolayca taşınıyor. Farklı hız ayarı, su haznesi ve gövde kontrol özellikleri ile 2000 watt ısıtma gücü ve 90 watt motor gücüne sahip bu ısıtıcı her mevsim evinizin baş köşesinde yer alıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Simfer Soba ve Isıtıcı Fiyatları

20 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Simfer Sobalar Isıtıcılar
  2. Kumtel Sobalar Isıtıcılar
  3. MBW Sobalar Isıtıcılar
  4. Dgvision Sobalar Isıtıcılar
  5. Ufuk Dağıtım Sobalar Isıtıcılar
  6. İvigo Sobalar Isıtıcılar
  7. Goldsun Sobalar Isıtıcılar
  8. Hottable Sobalar Isıtıcılar
  9. UFO Sobalar Isıtıcılar
  10. Rexva Sobalar Isıtıcılar
  11. Ufomax Sobalar Isıtıcılar
  12. Luxell Sobalar Isıtıcılar
  13. Minisan Sobalar Isıtıcılar
  14. Awox Sobalar Isıtıcılar
  15. Multiteknik Sobalar Isıtıcılar
  16. Delonghi Sobalar Isıtıcılar
  17. EvoTech Sobalar Isıtıcılar
  18. Thermall Sobalar Isıtıcılar
  19. Flavel Sobalar Isıtıcılar
  20. Kuas Sobalar Isıtıcılar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Isıtıcı Türü
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Güncel Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Infrared Watt Aralığı
 10. Satıcı A-Z
 • Marka Simfer
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/simfer
Başa dön