Skytech Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

Klima, vantilatör, soba, radyatör, şofben, su sebili, buzdolabı veya derin dondurucu gibi çok sayıda ısıtma soğutma sistemi ve beyaz eşya ürünleri geliştiren Skytech markası, gelişmiş özelliklere sahip televizyon ve LED ekran modelleriyle de hayatınızı kolaylaştırır. Skytech LED TV çeşitleri yüksek çözünürlükte görüntü, düşük tepkime süreleri ve fonksiyonel özellikleriyle büyük avantajlar sunar. İşlevsel giriş çıkış bağlantılarıyla ek özellikler sunan TV modelleri, şık tasarımlarıyla ve farklı ekran boyutlarıyla hemen her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Teknolojik ürünleriyle kullanıcılara pratik çözümler sunan ‌hepsiburada.‌com vasıtasıyla Skytech televizyon ve LED ekran fiyatları ile detaylı teknik özellikleri inceleyebilir ve size hitap eden modelleri satın alabilirsiniz.

İşlevsel Giriş Çıkış Bağlantıları

Bünyesinde HDMI girişleri bulunan Skytech LED televizyonlar aynı zamanda monitör işlevini de yerine getirir. Televizyona bir HDMI kablo aracılığıyla bağlanan bilgisayar veya Blu-ray gibi bir multimedya cihazından ses ve görüntü aktarımı yapılabilir. HDMI teknolojisinin tüm avantajlarından faydalanan TV modelleri, ses ve yüksek çözünürlükte görüntü için ayrı ayrı kablolara ihtiyaç duymaz.

PC girişi olarak da bilinen VGA veya DVI portları ise HDMI girişi olmayan bilgisayarlar için alternatif oluşturur. USB girişleriyle birlikte sunulan TV modellerine USB bellek takılabilir. Bu sayede kullanıcılar bellek üzerindeki resim veya fotoğrafları görüntüleyebilir, videoları oynatabilir ya da müzik çalabilir.

TV kasası üzerinde bulunan ethernet girişi, RJ45 jack uyumlu internet kablosunun takılabilmesine olanak tanır. Böylece Smart TV özellikli Skytech televizyonlar internet ağına kolayca bağlanır. Akıllı TV kategorisindeki modellerle internet üzerinden video veya film izlenebilir ya da internet sitelerinde sörf yapılabilir.

Dâhili hoparlör ile geliştirilen Skytech televizyon çeşitleri, TV veya monitör olarak kullanılırken ek harici ses donanımlarına olan zorunluluğu ortadan kaldırır. Ses sitemin gücü teknik özellikler arasında Watt birimi ile yer alır. Flat ekran teknolojisiyle sunulan geniş görme açılı televizyon modelleri, LED teknolojisi sayesinde maksimum kalite hedefler.

Skytech Televizyon Modellerinin Öne Çıkan Özellikleri

Smart TV özelliğine sahip olan Skytech televizyonlar, üzerinde android işletim sistemi yüklü olarak gelir. Açık kaynak kod işletim sisteminin avantajlarıyla donatılan TV modelleri, kullanıcılara sanal market üzerinden uygulama yükleyebilme imkânı tanır.

Dâhili uydu alıcısı olan Skytech LED TV modelleri, çanak antenle alınan yayınların izlenebilmesini sağlar. Harici uydu alıcısı alma zahmetinden kurtulan kullanıcılar, HD çözünürlükteki uydu yayınlarını da izleyebilir.

Ultra HD olarak da anılan 4K Skytech televizyonlar, 3840 x 2160 piksel değerlerinde üst düzey bir görüntü elde eder. Full HD modeller ise 1920 x 1080 piksel çözünürlük sunar. Yüksek çözünürlükte görüntü ile renkler daha doğal ve gerçekçi görünür.

TV modelinin teknik özellikleri arasında Hz birimi belirtilen ekran yenileme değeri görüntünün akıcılığını artıran birincil faktördür. Ekran yenileme değeri iki şekilde ifade edilir. Bunlardan biri gerçek değer iken diğeri TV bünyesinde varsayılan olarak bulunan yazılımlar sayesinde maksimum seviyeye çıkarılmış halidir. Hz değeri yüksek olan Skytech ekranlar, aksiyon filmleri veya oyun görüntülerinde üst düzey seyir keyfi sunar.

Soru 1: VGA nedir?

Cevap 1: VGA bilgisayar bağlantı girişidir. Bilgisayardan ekrana görüntü aktarımı yapabilen VGA girişlerine alternatif olarak HDMI veya DVI girişleri vardır.

Soru 2: Smart TV ne işe yarar?

Cevap 2: Akıllı televizyon olarak da bilinen Smart TV modelleriyle internete girilebilir veya uygulama, oyun gibi yazılımlar indirilebilir.

Soru 3: Skytech televizyonlar nasıl monitör olarak kullanılır?

Cevap 3: Monitör olarak kullanılmak istenilen Skytech LED TV modelleri, bilgisayara VGA, DVI veya HDMI gibi teknolojilerle bağlanabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Skytech Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

38 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Güvenle Kapında
Çözünürlük
Toplam 24 / 38 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/skytech