Her ürününü aynı standartta üreten Sürbisa markası geçmişten bugüne Sürmene'de Sürbisa bıçak seti imalatını yapmakta ve bıçak üretiminin inceliklerini nesilden nesile aktararak kendini sektöründe geliştirmektedir. 1920 yılında ufak atölyelerde başlayan üretim 1978 yılına dek elle işleme yapılarak devam etmiştir. El işçiliğinin önemli olduğu eski zamanlardaki atölyelerin tecrübesi Sürbisa ile birlikte günümüz teknolojisine aktarılmıştır. Surbisa üretim kanalında kalitenin yanında sağlıklı malzeme kullanımına da özen gösterilmektedir. Uzun kontrollerden sonra bıçaklar son tüketiciye ulaşmaktadır. Ağır işler makineler ile gerçekleştirilirken bileme gibi özen isteyen aşamalarda ise usta işçilerin elleri devreye girmektedir.                

Sürbisa bıçakları arasında basit yemekler yapmak isteyenleri de profesyonel aşçıları da tatmin edecek alternatifler bulunmaktadır. Kesilecek malzeme her ne olursa olsun rahatlıkla soyma, doğrama gibi işlemlerin yapılabilmesini sağlayan Sürbisa; farklı boyutlardaki sap ve metal bölümleri sayesinde çeşitli ihtiyaç ve beğeniler için değişiklik gösteren seçenekler sunmaktadır. Bıçaklarda kullanılan malzemeler olabildiğince hafif olmasına özen gösterilerek işlenmektedir. Ayrıca sap kısımları elin kolay kavrayabilmesi için özel olarak tasarlanmaktadır.  

Sağlıklı malzeme kullanımı konusunda hassas olan Sürbisa gönül rahatlığı ile kullanılabilecek ürünleri müşteriye ulaştırmaktadır. Özel malzeme kullanımı sayesinde bıçaklar uzun süre paslanmadan kullanılabilmektedir. Besinlerin çoğu asit içermektedir. Bıçak üzerinde kalan asitli artıklar bıçağın daha hızlı paslanmasına neden olabilir. Bu yüzden bıçakların her kullanım sonrası ılık sabunlu su ile yıkanması ve kurulanması tavsiye edilmektedir. Sürbisa bakımları yapıldığı sürece ürünleri için hayat boyu garanti vermektedir. 

Sürbisa bıçak seti modelleri için değişik renk seçenekleri de mevcuttur. Bıçak saplarında genel olarak tercih edilen siyah ve beyaz renkler ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kırmızı, mavi, sarı, yeşil, pembe gibi renkler de bulunmaktadır. Renkli seçenekler mutfakların daha canlı olmasına yardımcı olmaktadır. Doğal görünümü sevenler için ise ahşabın saf görünümünün korunduğu bıçak sapları da seçenekler arasında sunulmaktadır. 

Sürbisa Bıçak Seti Fiyatları

Öncelik mutfaklar olmakla birlikte her yerde kesme işleminin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesi için tasarlanan Sürbisa bıçakları farklı ihtiyaçlar için farklı seçenekler sunmaktadır. Sürbisa bıçak seti fiyatları farklı ürün çeşitleri için farklılık göstermektedir. Ürün yelpazesi içerisinde şef bıçakları, aşçı bıçakları, kasap bıçakları, mutfak bıçakları, meyve bıçakları, döner bıçakları, fileto bıçakları, balık bıçakları, satırlar gibi birçok bıçak çeşidi yer almaktadır. Ayrıca çakı gibi daha özel kullanım alanı olan bıçaklar da bulunmaktadır. Her biri farklı amaca hizmet eden ürünler set halinde ve tekli olarak kullanıcı beğenisine sunulmaktadır. Ev hanımlarının mutfakları için ihtiyaç duyabileceği her bıçak türü Sürbisa bıçak setleri arasında mevcuttur. Bunun yanında bir kasabın, bir peynircinin ve usta bir aşçının da ihtiyaç duyabileceği her bıçak Sürbisa markası altında yer almaktadır. Geniş ürün gamı içerisinde Sürbisa bıçak seti fiyatları da geniş bir fiyat aralığı sunmaktadır. 

Uzun süreli, sağlıklı kullanım için bazı uyarılara dikkat etmek gerekmektedir. Bıçaklar buzlu malzemelerin kesiminde kullanılmamalıdır. Mermer gibi sert zeminlerde değil, özel kesme tahtalarında kesim işlemleri yapılmalıdır. Ayrıca bıçaklarda körelme olursa bileme işlemi uygun şartlarda uygulanmalıdır.

İsteğe göre Sürbisa bıçak seti çeşitleri stand ile birlikte ya da standsız kullanılabilmektedir. Tercih, kullanım alanının yapısı ve kullanım alışkanlıkları gözetilerek yapılabilir. Stand mutfakta yer kaplayacağı için küçük alanlar için çok uygun olmayabilir. Ancak özellikle büyük restoranların mutfakları için seçim yapılacaksa bıçakların hemen el altında bulunması önemlidir. Bu yüzden bıçak setlerinin standlarında, tezgah üstünde bulunması avantaj sağlamaktadır. Sürbisa standları yine farklı zevklere ve dekorlara hitaben farklı ahşap tonlarıyla piyasaya sürülmektedir. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Sürbisa Bıçak Seti Fiyatları

148 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sürbisa Bıçak Setleri
  2. Tefal Bıçak Setleri
  3. Korkmaz Bıçak Setleri
  4. Fissler Bıçak Setleri
  5. Schafer Bıçak Setleri
  6. Emsan Bıçak Setleri
  7. Pierre Cardin Bıçak Setleri
  8. Bambum Bıçak Setleri
  9. Karaca Bıçak Setleri
  10. Tantitoni Bıçak Setleri
  11. WMF Bıçak Setleri
  12. Taç Bıçak Setleri
  13. Güral Porselen Bıçak Setleri
  14. Tupperware Bıçak Setleri
  15. Aryıldız Bıçak Setleri
  16. Neva Bıçak Setleri
  17. Biev Bıçak Setleri
  18. Madame Coco Bıçak Setleri
  19. Kosova Bıçak Setleri
  20. İkea Bıçak Setleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
 • Marka Sürbisa
DSACategoryId/2147483637/22500/80320060/238128/60000847/surbisa
Başa dön