Tefal Blenderlar

Blender; yemek yaparken doğrama, karıştırma, rendeleme ve öğütme gibi birçok farklı işi hızlı ve kolay bir şekilde yapmaya imkan veren aletlerdir. Farklı özelliklere, modellere ve ebatlara sahip olan blenderlar set halinde ya da tek parça halinde satılır. Modelleri birbirinden farklı olan blenderları Tefal markasından inceleyerek size uygun ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Tefal Blender

Yemek pişirme gereçleri, elektrikli ev aletleri ve kişisel ürünler üreterek farklı ihtiyaçlara hitap eden Tefal; blender çeşitlerini de sizlere sunar. En yeni teknolojileri kullanarak hem fonksiyonel hem de çağa ayak uyduran blender modelleri üreten marka, çeşitli performanslarda blenderlara sahiptir. Tefal blenderlar arasında farklı ihtiyaçlara hitap eden, kolay kullanımlı, ergonomik tasarıma sahip ürünleri bulabilirsiniz. Kaliteli bıçak çeşitleri, doğrayıcı haznesi, blender ayaklığı, işlevsel diskleri gibi çeşitli aparatlar ile satılan Tefal’in blender setlerine de ulaşabilirsiniz.

Set halinde satılan ürünler dışında, motor güçleri çeşitlilik gösteren el blenderlarını da, markanın ürünleri arasından temin edebilirsiniz. Farklı karıştırma haznesi kapasitesine sahip olan el blenderları, farklı kademeleri ve kolay kullanımları ile öne çıkar. Stantlı mikser gibi ürün çeşitlerinin de bulunduğu blenderlar arasında, şık ve modern tasarımlara sahip ürünlere ulaşabilirsiniz. Beyaz dışında metalik gümüş renginde şık tasarımlı ürünler ve kırmızı gibi canlı renklere sahip blenderları inceleyebilirsiniz. Asma aparatlarına sahip el blenderları ve hazne kısmına yerleştirilen aparatları ile saklanan set halindeki blenderları, mutfakta kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Tefal Blender Seti

Tefal blenderlar arasında set halinde satılan ürünleri inceleyebilir, farklı işlevlere sahip ürünleri bulabilirsiniz. Karıştırma haznesi, mikser uçları, blender ayağı gibi çeşitli aksesuarlar ile satılan setler, mutfakta birçok işi kısa sürede bitirmenize imkan verir. Bıçak tasarımı ile yiyecekleri topaksız ve mükemmel incelikte kıyan ürünler kolay kullanıma sahiptir. Farklı seviyelerde hız ayarı ve turbo fonksiyonu ile katı ve sıvı yiyeceklerde başarılı sonuçlar veren blender setleri, bulaşık makinesinde yıkanabilen parçalara sahip olduğu için, kolay ve zahmetsiz temizlenir.

Mikser aparatı olan setler ile yumurta çırpmadan çeşitli hamur işlerine kadar, her türlü karıştırma işini yapabilirsiniz. Fonksiyonel dilimleme diskleri olan ürünler ise sebzeleri istenilen şekilde ve kalınlıkta rendelemeye ve dilimlemeye izin verir. Tefal blenderlar arasında sıcak yiyecekler için uygun blender ayağına sahip ürünler, zaman kaybetmeden işlerinizi bitirmenizi sağlar. Çırpma aparatının yanında rendeleme, doğrama ve dilimleme için farklı bıçakları ile satılan setleri de inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun ürünlere erişebilirsiniz.

Tefal Blender Fiyatları

Farklı modellere sahip olan Tefal blenderların fiyatları, özelliklerine göre değişiklik gösterir. Set halinde satılan blenderlar farklı parçaları, doğrama aparatları ve motor güçleri ile farklılık gösterir. İşlevsel kullanımları ve motor hızlarına bağlı olarak performansları değişen ürünler, mutfakta farklı ihtiyaçlara hitap eder. Çeşitli özellikleri ile dikkat çeken set blender modellerinin fiyatlarını, ürün tasarımları da etkiler. Şık ve modern tasarıma sahip ürünler, hem özellik hem de fiyat açısından farklı bütçelere hitap ederek değişiklik gösterir.

Ölçü haznesi ile satılan el blender çeşitleri ise uygun fiyatlarda sunulur. Farklı büyüklüklerde ölçü haznesi olan ürünler ekstra güç özelliği ve hız kademleri ile birbirinden ayrılır. Karıştırma performansları ve bıçak çeşitleri değişen el blenderları dışında, dayanıklı camdan üretilen sürahi hazneye sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Kolay kilitlenme özelliği ve ısı değişikliklerine dirençli tasarımı olan modellerin ölçü kaplarının kapasiteleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Otomatik dönen eğimli haznesi, farklı çırpıcı aksesuarları ve ekstra hız ayarı ile öne çıkan stantlı mikser çeşitleri ise el blenderları gibi uygun fiyatlar ile sizlere sunulur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tefal Blender Fiyatları

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Güç (W)
Toplam 24 / 46 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/22003/tefal