Fransız menşeli Tefal markası yapışmaz tencere ve tava sektörünün öncüsü olmasıyla tanınıyor. Tefal düdüklü tencereler üretildikleri günden beri dayanıklılığı ve güvenilirliği ile kadınların yemek telaşı sırasında en büyük yardımcılarından biri olmaya devam ediyor. Yemekleri, normal tencerelere oranla çok daha hızlı pişiren buhar teknolojisi sebebiyle Tefal düdüklü tencere modelleri mutfaklardan eksik olmuyor.

Çeyiz listelerinin ilk sıralarında yer alan düdüklü tencereler için en güvenilir markalardan biri olarak Tefal tercih ediliyor. 4 litre, 4,5 litre, 5 litre, 6 litre ve 8 litre gibi çeşitli boy alternatifleri bulunan Tefal düdüklü tencere serisi her ihtiyaca yönelik farklı çözümler sunuyor. Tefal düdüklü tencereler aynı zamanda farklı zevklere hitap eden çok sayıda renk ve tasarımı da bünyesinde buluşturuyor. 

Düdüklü tencerelerin her birinde, yemeklerin besin değerlerini korumak için birkaç farklı program bulunuyor. Bu program seçenekleri, kısa sürede pişen sebzelerin yüksek sıcaklıklarda besin değerlerini kaybetmelerine engel oluyor. Sebze, et, balık ve karbonhidratlı gıdaların pişirilme oranlarını doğru biçimde ayarlayarak gıdaların vitamin ve lezzetlerinin korunmasını sağlıyor. Tefal düdüklü tencere ile yiyecekleri çiğ haldeki lezzetlerine en yakın tatta pişirebilirsiniz.

Düdüklü tencerelerin üst kısımlarında yer alan basınç göstergeleri yemeğin olması gereken en iyi ısıya ulaştığından emin olabilmeniz için yardımcı oluyor. Bazı modellerde bulunan akıllı kontrol saati, buharı algılayıp pişirme süresinin belirlenmesini sağlıyor. Akıllı kontrol saati ayrıca düşük basınçta buharlı pişirme aşamasında pişirme süresinin ne zaman bitmesi gerektiğini de kontrol ediyor. Bazı modellerde yer alan akıllı kontrol saatleri sesli ve görsel uyarılarla da programların kolaylıkla kontrol edilebilmesine imkan tanıyor. 

Tefal düdüklü tencereler 5'li güvenlik sistemi ile üretiliyor. Bu özellik sayesinde, yüksek basınç konusunda endişesi olanların da düdüklü tencereleri kullanması kolaylaşıyor. Ayrıca yeni ve patentli tek elle açıp kapama teknolojisi ile kolay, güvenli ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bir kullanım sunuyor. Böylece daha az kuvvet uygulayarak basınçlı kapağı açabilirsiniz.

Tefal düdüklü tencere modellerinin bazılarında bulunan buhar sepeti, düdüklü tencere içinde kalan havanın yiyeceklerden uzak olmasını sağlıyor. Böylece pişirme sırasında oluşan oksidasyon tepkimelerine büyük ölçüde engel oluyor. İndüksiyon taban özelliğiyle düdüklü tencere modellerini uzun yıllar ilk günkü sağlamlığında kullanabilirsiniz.

Birçok düdüklü tencere modelinin yanında verilen yemek kitabı, hem kullanıcıların Tefal düdüklü tencerelerin doğru kullanımı konusunda fikir sahibi olmasına hem de düdüklü tencere ile yapılabilecek alternatif lezzetleri öğrenebilmelerine yardımcı oluyor. Tefal düdüklü tencerelerin katlanabilir kulpları, mutfaklarda çok daha kolay saklanabilmelerini mümkün hale getiriyor. 

Tefal düdüklü tencerelerin; kapağın tam kapanma özelliği, basınçlı ortamda kapak açılmama güvenliği, sabit basınç güvenliği, yedek güvenlik sistemi ve çevre lastiği deformasyonu güvenliği sayesinde 5 farklı noktada gelişmiş güvenlik teknolojileri bulunuyor. 

Tefal Düdüklü Tencere Fiyatları

Tefal markası, düdüklü tencere fiyatlarında geniş yelpazede bir fiyatlandırma politikası izliyor. Tefal düdüklü tencere fiyatları renk, boy, tasarım ve teknolojik donanım açısından farklılaşan etiketlere sahip bulunuyor. Temel düdüklü tencere özelliklerinin bulunduğu modeller oldukça düşük fiyatlar üzerinden alıcılarla buluşurken, daha fazla donanıma sahip düdüklü tencere modelleri daha yüksek fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor.

Fiyat performans oranının çok iyi takip edildiği Tefal düdüklü tencere serisi, her bütçeye uygun fiyat alternatiflerini bünyesinde barındırıyor. Tüm Tefal markalı düdüklü tencere modelleri dayanıklı ve sağlam olmalarıyla öne çıkıyor. Her modelde üstün güvenlik teknolojilerinin kullanımı ile beraber ısı ve basınç gibi özelliklerin tam donanımla sunulması kullanıcılardan tam puan alıyor.

Tefal Düdüklü Tencere Fiyatları

21 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Tefal
  2. Korkmaz
  3. Fissler
  4. Schafer
  5. Emsan
  6. Pierre Cardin
  7. Karaca
  8. Hisar
  9. Tantitoni
  10. WMF
  11. Taç
  12. Tupperware
  13. Aryıldız
  14. Neva
  15. Esse
  16. Cem
  17. İNTER ÇELİK
  18. Hascevher
  19. ÖZKENT
  20. OMS
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Türü
 6. Renk
 7. Hacim
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Tefal
DSACategoryId/2147483637/22500/17006471
BAŞA DÖN