Tefal Robot Süpürge

İleri teknolojinin hayatı kolaylaştıran icatları ile birçok yeniliklere tanık olursunuz. Özellikle gündelik yaşamınızda son yılların en gözde cihazı olan robot süpürgeler tam bir teknoloji devi olarak nitelendirilebilir. Tefal robot süpürge ileri teknoloji gücüne sahiptir. Tüm evinizin her köşesini kolayca temizleyerek size günün tamamını kullanma avantajı sağlıyor. Evinizin ulaşılması zor olan bölgelerine dahi ulaşarak ertelediğiniz dip köşe temizliğine gerek kalmayacaktır. Halı, paspas ve kilimlerde dahi üstün performans sağlamaktadır. 

Tefal robot süpürge gelişmiş ileri düzeydeki teknoloji sayesinde temizliği çok fonksiyonlu olarak yapmaktadır. Yanal fırçalar 4 adet olup turbo fırça olarak nitelendirilmiştir. Özellikle evlerinde evcil hayvan bulunan kişilerin tüyleri ile başa çıkmak oldukça kolay hale gelecektir. Paspas ve sürekli emiş gücü sayesinde halı ve kilimlerde Autbost ayarı ile derin temizleme otomatik olarak uygulanır. Gelişmiş ve tamamen ücretsiz sesli asistan uyumlu programları sayesinde dilediğiniz yerden komut verebilirsiniz. Robot süpürgenizi parmak uçlarınızla kontrol sağlayarak kişiselleştirilmiş ev haritanızla kullanımını daha da kolay hale getirebilirsiniz. Evde kullanılan ve mutlaka bir kullanıcıya sahip olması gereken normal elektrik süpürgelerinde kablolar bulunur. Bu kablolar kimi zaman zor anlar yaşatmıştır. Tüm bunlardan kurtularak üretilen robot süpürgelerle herhangi bir kabloya ve kullanıcıya ihtiyaç kalmamıştır. Hafızalarına yüklenen navigasyon sayesinde kendi yönlerini bularak temizlik şemasını çiziyor ve rotasının üzerindeki kirli alanları hedef olarak belirliyor. İster ıslak isterseniz kuru temizlik yapabiliyor.

Zamandan, emekten tasarruf sağlayarak günün tamamını kendinize ayırmanıza yardımcı olacaktır. Tefal robot süpürge özellikle küçük boyutlarda olmasına karşın yüksek performans sergileyecek cihaz arayanlar için özellikle tasarlanmaktadır. Kendi boyutu 6 cm yüksekliğe sahip olması ile mobilya altlarına kolaylıkla erişim sağlıyor. Ayrıca çok dikkat çeken başka bir özelliğe sahiptir. Tefal robot süpürgeleri süpürme sırasında dahi sadece toz almıyor, süpürme ile birlikte paspas işleminizi de yaparak kapsamlı bir hizmet sergilemiş oluyor. 

Tefal Robot Süpürgeler Dünyası

Son zamanların en iyi buluşlarından biri olan robot süpürgeler yoğun bir ilgi ile karşılandı ve çok büyük talepler elde edildi. Elbette bu yoğun ilgiye duyarsız kalmayan elektronik cihaz üreticilerin tamamı yoğun taleplere cevap vermeye başladı. Bunların başında da küçük ev aletleri dünyasının lider markası olan Tefal de yerini aldı. Diğer tüm küçük aletlerinde gösterdiği başarıyı hiç şüphesiz robot süpürgelerde de göstermiştir. 

Tasarımları ve eşsiz uygulamaları ile yine liderliğini kimseye kaptırmamakta karlı olan markanın, performansı ile birlikte dış görüntüsü de oldukça ilgi çekicidir. Tefal robot süpürgeler kendi içinde farklı birçok modele sahiptir. Örneğin; Tefal RG7447 Explorer Series 60 modeli küçük boyutu ile büyük işler başarıyor. Boyutunun küçük olması ona birçok avantaj kazandırıyor. Ulaşılması en zor yerlere rahatlıkla erişiyor ve dip köşe temizliğini en yüksek düzeyde sonlandırıyor.

Tefal robot süpürgelerinde bir diğer model ise; Tefal RG6875 Explorer Serise 20 tüm robot özellikleri ve fiyatları konusunda büyük avantaj sağlamaktadır. Üç farklı temizlik moduna sahip olan bu model, uygulama seçenekleri ile ulaşılması en zor noktalara ulaşabilmektedir. Sesli komut sistemi sayesinde siz dışarıdayken asistana vereceğiniz komut sayesinde eviniz temizlenmeye başlar. Dış görüntüsü hem sade hem şıktır. İstenilen tüm özellikleri tek başına kendi bünyesinde toplamayı başarmıştır. 

Tefal Robot Süpürge Fiyatları

Hayatınıza giriş yapmaya başlayan ve hızlı bir şekilde kabul gören bu cihazların tasarımları, fonksiyon özellikleri ve kapasitesi, boyutları gibi pek çok farkı fiyatlara etki etmektedir. Markasının Tefal olması ile birlikte üstün özelliklere sahip olması kaçınılmaz bir gerçektir. Firmanın üretimdeki tasarımcıları markanın ve kullanıcılarının taleplerine göre bir tasarım yapar, en son modeli geliştirir ve satışa çıkarır. Tasarımcıların ekledikleri her bir özellik o cihazın hem performansını arttırmakta hem de bu özelliğini fiyata yansıtmaktadır. Bu nedenle Tefal robot süpürge fiyatları cihazın performansı, kapasitesi haznesi ve taşıdığı özelliklere göre değişmektedir. Ayrıca ürünün dış görüntüsü ve size sağladığı kolaylıkların başında gelen uzaktan komut sistemi de fiyata büyük oranda etki etmektedir.

Bir elektrik süpürgesindeki zahmeti ve evin temizliği sırasında harcadığınız efor ve zamana bakıldığında fiyatların bütçenizi çok zorlamayacağı listelemeyi de gerçekleştiren marka sahipleri, özellikle kadınların isteklerini karşılayan cihazların satış fiyatları ile de cezbetmektedir. Uygun birçok modeli bulunan markanın kendi bütçenize uygun olanını kolaylıkla tercih edebilirsiniz. 

Tefal robot süpürgenin fiyatı bu konuda diğer markaların seçeneklerinden çok daha avantajlıdır. Hem peşin indirimleri hem kampanya hem de taksit seçenekleri ile tüm kullanıcılarının sahip olmasına zemin hazırlamaktadır. Farklı modelleri arasında aynı hizmeti görüp daha uygun ve daha düşük bütçe ayıranlar için de tercihler sunarak sizlerin bu teknolojiden yararlanmanızı sağlar. Markanın üstün teknoloji konusunda dayanıklı materyal ve göz alıcı tüm tasarımlarını bir araya getirerek temizliğinizde çığır açmanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sunarak ev işlerinizdeki yeni yardımcınıza sahip olabilirsiniz. 

Tefal Akıllı Süpürge Modelleri

Robot süpürgeler herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan tüm evinizi siz yokken dahi temizleyebilen cihazlardır. Aslında teknolojinin son yılların en iyi çıkışını yaptığı, özellikle kadınların evdeki yaşamlarını kolaylaştıran robotlar, hayalleri gerçeğe dönüştürmüştür. Çalışma sistemi gayet basittir. Kendisine yüklenen programlardan dilediğinizi seçerek sadece tek tıklama ile kullanıma hazır hale gelmektedir. Evinizin haritasını mobil cihazınıza yükledikten sonra temizlenmesi gereken yerleri belirlemeniz yeterli olacaktır. Robot süpürgelerin genel tasarımlarında bulunan entegre denge sensörü sayesinde, cihazın doğru bir şekilde ilerlemesine olanak sağlar. Ayrıca cihazın yanal duvar denilen teknolojisi ile bulunacağı ortamlardaki engelleri aşarak, süpürme işlemini sonlandırır.

Tefal akıllı süpürge robot süpürgeler olarak teknolojinin popüler cihazlarından biri haline gelmiştir. Bu kadar çok talep görülmesinin ve beğenilmesinin yanında elektronik ürünler arasında fiyat bakımından da oldukça caziptir. Güncel teknolojinin hayatımıza bu kadar çok yerleşmesi marka ve fiyat olarak tercih hakkı doğurmaktadır. Tefal ’in robot süpürgelere belirlediği fiyatlar arasında en uygun olan listeyi belirlediğini ifade edebiliriz. Bu anlamda robot süpürgelere hem bu kadar ihtiyaç duyma hem de destelerce para verip sahip olmak çokta akıllıca bir davranış olmayacaktır. Tüm bu nedenler gözetildiğinde aslında sizin beklentiniz, iyi bir markanın ürettiği robota sahip olmak, evinizin temizliğini sağlamak ve ekonomik olarak bütçenizi çok fazla sarsmamak ise tüm bunları karşılayan tek bir marka olan Tefal olduğunu özellikle belirtebiliriz.

Tefal Robot Süpürge Modellerinden Hangisini Tercih Etmelisiniz?

Öncelikle bütçenize uygun olan modeller arasında tercihler yaparak özellikleri içerisinde en fazla fonksiyona sahip olanı seçmelisiniz. Bu size seçim kolaylığı sağlayacaktır.

Tefal Robot Süpürge Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Robot süpürge seçimlerinde, iç hacmine, harcadığı enerji tasarrufuna, program seçeneklerine, modeli ve fiyat aralıklarına bakarak kendiniz için önem sırasını belirleyebilirsiniz. 

Tefal Robot Süpürge 2021 Modelleri Nasıldır?

Robot süpürgenin dış yüzeyi oldukça modern ve şık bir görünüme sahiptir. Performans özellikleri ilk çıkan ürünler baz alınarak daha da yüksek hale getirilmiştir. Üretilen her bir ününün kapasitesi diğer modellerinden farklı olarak üretilmektedir. Gerek hacmi gerekse fiyat olarak seçiminizi yaparak siz de robot süpürge sahibi olabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tefal Robot Süpürge

11 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Satıcı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?