Araştırma ve geliştirme alanında önemli yatırımlara imza atmış sanayi grubu Teka işlevsel ve dayanıklı tasarımları ile öne çıkıyor. Teka, üretimin her aşamasını dikkatle takip ederek çalışmalarını yürütüyor. Teka enerji tasarrufuna sahip, doğayı korumaya yardımcı olan ürün modelleriyle ile göz dolduruyor. Teka, ISO sertifikalı tasarımlarıyla güven ve kaliteyi bir arada sunuyor. 

Teka Aspiratör Fiyatları

Teka yürüttüğü çalışmalarla dünyanın birçok noktasında hizmet sağlıyor. Her parçası özenle, uzun araştırmalar sonucu geliştirilen Teka aspiratörler, fonksiyonel ve dayanıklı yapılarıyla çok yönlü kullanım imkanı sağlıyor. Mekanik kontrol düğmeleriyle kolayca ayarlanabilen Teka aspiratörler yemek yapmayı kolaylaştırıyor.

Saatte 540 m3 hava emiş gücüyle Teka aspiratörler, kısa sürede tüm yemek kokularını ortamdan uzaklaştırıyor. Teka çift fan motoru sayesinde kısa sürede mükemmel performans sergiliyor. Birden fazla hız konumuyla çekim gücü ayarlanabilen Teka aspiratörler mutfakta zaman geçirmeyi daha keyifli hale getiriyor. Teka aspiratör modelleri, ergonomik yapıları ve fonksiyonel tasarımlarıyla ortama uyum sağlıyor. Teka’nın 2 kademeli  temizleme modu ortamdaki koku yoğunluğuna göre kolayca ayarlanabiliyor. Teka aspiratör fiyatları, ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre farklılık gösterebiliyor. Teka aspiratörler, düşük enerji tüketim seviyeleri ve doğayı koruyan akıllı çözümlemeleriyle göz dolduruyor. 

Akıllı, otomatik ayarlanabilir sistemleriyle enerji tasarrufu sağlayan Teka, eko-verimliliğe önem veriyor. Ürün seçeneklerine bağlı olarak aspiratör fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Teknik servis hizmetiyle kullanıcı sorunlarına çözüm odaklı yaklaşan Teka, kalitesiyle adından söz ettiriyor.

Fonksiyonelliği üretim anlayışının bir parçası haline getiren Teka aspiratörler, çoklu çalışma moduyla mutfak temizliğini oldukça kolay hale getiriyor. Teka marka aspiratörler hızlı çalışma kapasiteleriyle yiyecek kokularını ortadan kaldırarak ferah bir ortam sunuyor. Doğaya olan bağlılığıyla dikkat çeken Teka, küresel bir anlayış ile hizmet veriyor.

Teka Aspiratör Modelleri

Teka aspiratörler, birden fazla metal filtreleme ve otomatik mod özelliğiyle mutfakta çalışırken zaman kazandırıyor. Ayrıntılara önem veren Teka, ürünlerinin her detayını titizlikle planlayarak hizmete sunuyor. Günlük hayattaki ihtiyaçlara yönelik geliştirilen ürün modelleriyle  sürekli kendini yenileyerek beklentilerin ötesinde ev aletleri üretiyor. 

Ferah bir ortam sunan Teka aspiratörler, saatte 540 m3 hava emiş gücü ile çalışıyor. Ankastre kurulum özelliğine sahip Teka aspiratörler sayesinde ürün kurulumu kolayca yapılabiliyor. Fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra tasarımlarıyla göze çarpan Teka aspiratörler Inox yüzey ile mutfakta şık bir duruş sergiliyor. 

Teka, çift türbinli tek motoruyla uzun süreli çalışma vadediyor. Teka, değiştirilebilir ön panel sayesinde uzun süreli ve dayanıklı kullanım vadediyor. 2 kademeli havalandırma sistemi sayesinde vakum gücü kolayca ayarlanabiliyor. Kullanışlı filtreleme özelliği sayesinde ortam, kir ve tozlardan kısa sürede arındırılabiliyor. Teka aspiratörler zarif Inox yüzey ile mutfağa şıklık katıyor. Teka ankastre sürgülü aspiratör modelleri, sahip oldukları güçlü tutamak sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor. 

Teka markası, dayanıklı dış yüzeyiyle uzun ömürlü kullanım vadediyor. Teka sahip olduğu karbon filtre ile yemek kokularını kısa sürede vakumlayarak ortadan kaldırıyor. Teka geri dönüş önleme sistemi ve çift motorlu çalışma sistemiyle yüksek performans sunuyor. Yemek yaparken başka ışık kaynağına gerek duymadan yiyeceklerin kolayca görülebilmesine yardımcı olan mum tipi aydınlatmasıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Teka çift motorlu, güçlü hava emiş transferi sayesinde ortamı kısa sürede yağ ve baharat kokularından temizleyebiliyor. 

Doğrudan satış imkanı sunan Teka, hem yerel hem de global hizmetleriyle öne çıkıyor. Satış sonrası etkili iletişim ve firma garantisiyle tanınmış bir marka olmanın haklı gururunu yaşayarak, kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam ediyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Teka Aspiratör

Güvenle Kapında
Fotoğraflı Değerlendirme
Toplam 16 / 16 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22002/teka