Yılların köklü Türk markası Termikel tarafından yüksek kalitede üretilen özgün tasarımlı davlumbaz modelleri, farklı renk seçenekleri ile göz dolduruyor. Evlerdeki havalandırma cihazlarının en önemlilerinden olan davlumbazlar havadaki hoş olmayan kokuları ve dumanı hızlı bir şekilde temizliyor. Markanın ada ve duvar tipi dekoratif davlumbaz çeşitleri, mutfaklarınızı estetik açıdan tamamlıyor. Kullanacağınız alanın genişliğini ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak 60 ve 90 cm seçenekleri ile satışa sunulan cihazlardan birini tercih edebilirsiniz.

Bebek sahibi aileler, Amerikan mutfak kullananlar ve nemli ortamlarda bulunmaması gereken hastalar için yaşam alanlarını sürekli havalandırmak zorunluluk halini alıyor. Yemek pişirirken oluşan buharın tüm eve dağılmasını engelleyen davlumbaz çeşitleri sayesinde kötü kokular mobilyaların, halıların ve perdelerin üzerine sinmiyor. Kanallı ya da çevrimli havalandırma özelliğine sahip ürünler, ahşap malzemelerin içten çürümesine ve metal parçaların paslanmasına izin vermiyor. Ocak üstündeki tencerelerden ya da tost makinelerinden çıkan buharla birlikte taşınan maddeler; fayanslarda, mutfak dolaplarında ve yerlerde yağ lekelerinin ve yapışkan kirlerin oluşmasına neden oluyor. Termikel davlumbaz kullanarak temizlik konusunda yükünüzü hafifletebilir ve konforlu bir şekilde yemek yapabilirsiniz.

Termikel Davlumbaz Modelleri

Duvar tipi davlumbaz modelleri, iki dolap arasına yerleştirilebildikleri gibi direkt olarak duvara da monte edilebiliyor. Dokunmatik kullanıcı paneline sahip Termikel elektrikli ürünler mutfakta işinizi çok kolaylaştırıyor. Yağ filtrelerinin bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği ile davlumbaz çeşitleri, çalışan kişilere temizlikte yardımcı oluyor. Markanın duvar tipi davlumbaz ürün yelpazesinde saklama dolaplı, yatay veya hareketli panel asansörlü onlarca alet sizi bekliyor. Teknik özelliklerinin yanı sıra her türlü zevke hitap eden orijinal tasarımlı modelleriyle de göz dolduran Termikel firmasının çiçek desenli şık ürünleri ve renkli cihazları öne çıkıyor. Renkli seride yer alan sarı, bordo, yeşil ve antrasit davlumbazlar, mutfağınızda kullandığınız parçalarla bütünlük sağlıyor. Tercihini siyah ve beyaz elektrikli ürünlerden yana yapanlar için cam veya çelik birçok model bulunuyor. Tezhip, papatya ve lavinya desenli davlumbazlar, mutfağına çizim estetiğini katmak isteyenlerin ve dekorasyonunda çiçekli parçalara yer verenlerin beğenisini topluyor.

Üretiminde paslanmaz çelik malzemelerin kullanıldığı inox Termikel ürünler, pürüzsüz ve mikrop tutmayan yüzeyleri ile sağlıklı mutfaklarda yemek pişirmenize destek oluyor. Elektrikli ev aletlerinde inox cihazlar kadar cam yüzeye sahip makineler de kolay temizlenebilme avantajıyla hijyene önem verenlerin dikkatini çekiyor. Ada tipi modeller içinde de şık görünümlü cam gövdeli davlumbazlar bulunuyor. Çoğunlukla geniş mutfaklarda tercih edilen ada tipi ürünlerde, seçilen modele göre zaman ayarlı otomatik kapama, halojen aydınlatma ve filtre doluluk uyarısı gibi özellikler yer alıyor.

Termikel Davlumbaz Fiyatları

Davlumbaz olmayan evlerde ocak etrafında yoğunlaşan koku ve duman kısa sürede mutfak tavanına doğru yükselip perde ve dolaplarda kalıcı lekelerin oluşmasına neden olabilir. Her türlü buharı süzerek yukarı doğru çeken davlumbazlar, havalandırma kanalları aracılığı ile tahliye işlemini gerçekleştiriyor. Kirli havanın eşyalara kalıcı olarak yerleşmesine izin vermeyen ürünler, mutfaktaki nem oranını düşürerek bulunduğunuz ortamda temiz hava dolaşımının sürekliliğini sağlıyor. Termikel firmasının davlumbaz modellerinin fiyatları; cihazların çekiş gücüne, dizaynına ve donanımına paralel olarak değişiyor.

Mutfakta yemek yaparken giyilen elbiseler çok sık yıkandığından kolayca yıpranabiliyor. Kıyafetlerinizin üzerine yemek kokularının sinmesini önleyen elektrikli cihazlar; koltuk, sandalye, minder, halı ve kilim gibi kumaş ve dokuma eşyalarınızın çabuk kirlenmesine neden olan faktörleri de engelliyor. Kötü kokuları uzaklaştıran ve havayı tam olarak temizleyen Termikel marka davlumbazlar mutfağınızda temiz ve ferah bir ortam yaratmanıza olanak tanıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Termikel Davlumbaz

20 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Hava Debisi (m3/sa)
Toplam 20 / 20 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22006/termikel