Halı yıkama makinaları, ev gereçleri arasındaki en işlevsel ürünlerden biridir. Genel temizlik yaparken sıkça tercih edilen makinalar, yalnızca halı yıkamak için değil, sert yüzeyler ya da koltuk yıkamaları için de kullanılır. Evinizde temizliğe önem veriyorsanız doğru halı yıkama makinesi tercihiyle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Thomas halı yıkama makinaları sayesinde halılarınızı, sert yüzeyleri ve mobilya döşemelerinizi hem süpürebilir hem de yıkayabilirsiniz.

Thomas Halı Yıkama Makinesi

Halı yıkama makinesi seçiminizi öncelikle performanslarını inceleyerek yapmalısınız. Thomas halı yıkama makinaları uzun yıllardır tercih edilen ürünlerden biri olmuştur. Öncelikle iki farklı yıkama süpürme işlevi bulunmaktadır, bunlardan biri olan kuru süpürme işlevi sayesinde günlük ev temizliğinizi yapabilirsiniz. Toz hassasiyeti olan kişiler için özellikle önerilen Thomas halı yıkama makinaları kuru ve sulu şekilde kullanılan su filtreleri sayesinde alerjisi olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kuru süpürme işleviyle tozları ve kuru kirleri temizlerken sulu özelliği sayesinde sıvıları rahatça emer.

Uygulama işlevlerinden bir diğeri yıkama özelliğidir. Yalnızca halılarınızı temizlemekle kalmayan Thomas halı yıkama makinaları, laminat, fayans, PVC ve parke gibi sert yüzeylerinizi, mobilyalarınızı, otomobil döşemelerinizi hatta pencerelerinizi bile yıkamada olağanüstü bir performans sergiler. Zorlu lekeleri çıkarma ve genel halı temizliği için ofis, yurt odaları gibi profesyonel alanlarda da rahatça kullanılabilir. Her tür döşemede yıkama yapabilirsiniz. Bu özelliklerin yanında yaş süpürme işlevi sayesinde kahve, meyve suyu gibi sıvıların emiliminde kullanabilirsiniz. Örneğin çocuklu aileler için koltuk ya da halı gibi yerlerde oluşabilecek lekeler için yaş süpürme özelliği avantajlı olacaktır.

Makinenizin tüm işlevlerinden faydalanmak için ürününüzü iyi tanımanız gerekmektedir. Her bir işlev için ayrı aksesuarlar mevcuttur, kuru süpürme için halı, döşeme ve dar aralık başlıklarını kullanmanız gerekir. Yıkama ve yaş süpürme özelliğini kullanacağınız zamanda halı, döşeme püskürtme başlığı ve sert taban adaptörü aksesuarlarını kullanmalısınız. Temizlik sonrasında makinenizi temizlemek, toz torbalı makinaların aksine Thomas halı yıkama makinalarındaki su filtresi sayesinde daha pratik olacaktır. Ev araç gereçlerinizi seçerken rahatlıklarını göz önünde bulundurmalısınız. Thomas halı yıkama makinesi ufak boyutları sayesinde evinizde daha az yer kaplar. Elinize kolayca oturan tutma sapları ve taşıma kulplarıyla oldukça ergonomik tasarıma sahiptir. Fonksiyonları kadar şık tasarımlarıyla da göz dolduran Thomas halı yıkama makinesi ve temizlik robotlarının farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Üstün emiş gücü sayesinde yıkama ve süpürmede mükemmel hijyen sağlar, tozları uzun süreliğine yok eder.

Tercihinizi yapmadan önce teknik özelliklerini dikkatlice incelemeniz gerekmektedir. Thomas halı yıkama makine çeşitleri arasında farklı emme ve basınç işlevlerine sahip ürünler bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun makinaları kullanım alanlarına göre ayırarak seçiminizi yapabilirsiniz. Thomas halı yıkama makinesi aparatları dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Örneğin süpürme aparatı her yüzeye uygun şekilde ayarlanabilmekte, sağlam hortumları da yıkama basınçlarına uyum sağlamaktadır. Hijyenik nedenlerden dolayı her kullanımdan sonra ürününüzü boşaltılmalı ve temizlenmelidir. Temizleyici kısımlarında bulunan su aparatları dışarı su taşmasını önler bu nedenle makine temizliğinizi kolayca halledebilirsiniz. Halı yıkama makinalarının çok sayıda özel aparatı bulunmaktadır bunlardan biri sandalye, koltuk gibi yerleri temizlemek için kullanılan döşeme başlığı, bir diğeri ise aralıklar, oluklar ya da kanallar için kullanılan dar aralık başlığı. Bu tür aparatlar sayesinde dip köşe temizliklerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Genel temizliğin yanında küçük boyutu sayesinde gün içerisinde süpürmeniz gereken yerlere de uygundur. Tam döner tekerlekleri aracılığıyla evin her köşesinde kolayca hareket ettirilebilir. Fiyatları performansıyla son derece uyumlu olan bu ürünler uzun ömürlü kullanım için son derece uygun olacaktır.

Thomas Halı Yıkama Makinası Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Thomas
  2. Rowenta
  3. Arnica
  4. Arzum
  5. Fakir
  6. Karcher
  7. Beko
  8. Fantom
  9. Numatic
  10. TMT
  11. Arçelik
  12. Blue House
  13. Nilfisk
  14. Power Wash
  15. Profilo
  16. Siemens
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Hepa Filtre
 4. Toz Haznesi
 5. Toz Torbası
 6. Ürün Puanı
 7. Ürün Rengi
 8. Kablo Uzunluğu
 9. Satıcı
 • Marka Thomas
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/17793/thomas
Başa dön