Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Tleps
Tleps Kaplamasız Gerçek Demir Döküm Tava 26cm

Tleps Kaplamasız Gerçek Demir Döküm Tava 26cm

Tleps
453,38 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483637/22500/80667013/22203/60000268

Lezzetinden ve doğallığından ödün vermeyen yemekler için özel olarak tasarlanan Tleps kaplamasız gerçek demir döküm tava 26 cm kalitesi, dayanıklılığı, doğal ve işlevsel özellikleri sayesinde kullanıcıların vazgeçilmez pişiricisi olmaya adaydır. Mutfakların lezzet ustası olarak öne çıkan kaplamasız döküm tava modeli, ızgara çeşitlerinden kavurma tariflerine, et soteden balık buğulamaya kadar birçok gıda türünün tam kıvamında pişirilmesine olanak tanır. Kullanıcı dostu olarak geliştirilen Tleps kaplamasız döküm tava alternatifi yüksek ısıya dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım vadeden yapısı sayesinde indüksiyonlu, doğalgazlı, elektrikli ve tüplü ocakların tamamında kullanılabilmesinin yanı sıra fırın, yer ocağı, odun ve kömür ateşiyle çalışan ocakların üzerinde ve içerisinde de kullanılabilir.

Doğal Pişirme Teknolojisi Sunan Tleps Demir Döküm Tava 

Tleps gerçek demir döküm tava, %100 doğal teknoloji ürünüdür. Birçok konuda olduğu gibi pişirici gereçlerin seçimi hususunda da doğallıktan yana olan kullanıcılar için yüksek kalitede geliştirilen döküm tava modeli, kaplamasız iç ve dış yüzeyinin yanı sıra eşit ısı dağılımı sunan yapısıyla da dengeli pişen gıdaları sunuma hazırlamanıza olanak tanır. Kullanıcılara maksimum konfor sunan demir kulplu tasarımı, çoklu pişirme uygulamalarının gerçekleştirilmesi bakımından oldukça etkilidir. Kullanım alanı oldukça fazla olan gerçek demir döküm tavanızı kullanarak arzu ettiğiniz her çeşit yiyeceği pişirebilirsiniz. Oluksuz tasarım detayları sayesinde sulu ve yağlı yöntemle pişirilen besinlerin boşaltılması esnasında hem damlatma hem de akıtma gibi risklerin olumsuzlukların yaşanmasına engel olur. Tleps kaplamasız tava 26 cm genişliği sayesinde kalabalık ailelerin ve yoğun misafirlerin eksiksiz biçimde ağırlanmasına imkân sunar. Ürünün ağırlığı 2,4 kg olmasının yanı sıra geniş iç hacmi 2,5 lt ve derinliği 5 cm olduğu için yeterli seviyede pişirme alanı yaratır. Uzun süre sıcak kalan nitelikli yapısı sayesinde yemeklerin kısa sürede soğumasını önler. Tleps kaplamasız demir tava modelini tercih eden kullanıcılar hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmenin ayrıcalığını yaşar.

Sağlık ve Lezzet Düşkünlerinin Tercihi Tleps Kaplamasız Demir Tava

Kimyasal nitelikli kaplama ve boya maddesi ya da PFOA, kurşun ve kadminyum gibi kanserojen hiçbir materyali yapısında barındırmayan Tleps kaplamasız döküm tava seçeneğinin içeriğinde sadece demir mevcuttur. Yüksek sıcaklığa dayanıklı yapısıyla kullanıcıların gönüllerini fetheden ürün birçok farklı ocakta, arzu edilen her çeşit gıdanın pişirilmesine olanak tanır. Harlı ateşe ihtiyaç duyulan pişirme yöntemlerinde bile yemeklerinizin homojen biçimde pişmesine imkân sunan demir tava sayesinde yiyeceklerin homojen özellikte pişmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz hiç yağ kullanmadan et, tavuk ve balık gibi tariflerinizi ızgara yöntemiyle hazırlayabilir; dilerseniz patlıcan, soğan, patates, kırmızı ve yeşil biber gibi sebzeleri ideal kıvamda közleyebilirsiniz. Mükemmel tatlara ve sağlıklı sunumlara hazırlık yaptığınız aşamada en büyük yardımcınız olmayı başaran Tleps kaplamasız demir tava, yiyeceklerin besin değerini kaybetmeden ve gerçek lezzetini yitirmeden pişmesine olanak tanır.

Pişirme Konforunu Tamamlayan Tleps Gerçek Demir Döküm Tava

Tleps kaplamasız gerçek döküm tava fiyatları, kullanıcıların beklentilerini karşılayan niteliktedir. İdeal seviyedeki fiyat ve performans seçenekleriyle de birçok pişirme tutkununun ihtiyaçlarına ve zevklere hitap edebilen modern tava çeşidi, mutfakların bir numaralı pişirme gereçleri arasına girmeyi başarır. Profesyonel lezzetlerin sırrına eşlik ederek ev hanımlarına ya da aşçılara yüksek konfor sunan Tleps döküm tava, mükemmel sunumların hazırlanması hususunda aktif rol oynar. Gerek ev ocaklarında gerekse odunlu yer ateşinde bazlama, gözleme, börek gibi yöresel tariflerin de tam kıvamında pişirilmesine olanak tanıyan dayanıklı ürün, köy kızartmalarının tadını damağınıza taşıyacak kadar profesyonel bir pişirici olduğunu gösterir. Tleps gerçek demir döküm pişiricinin kalitesini ve sağlamlığını mutfağınıza taşıdığı andan itibaren, kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım avantajı vadeder. Pişireceğiniz besinlerin türü ya da yemek çeşidinin tarif yöntemi fark etmeksizin hem sağlık hem lezzet dolu sofralar hazırlamak için Tleps kaplamasız demir döküm tava 26 cm modelini gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.


Tleps Kaplamasız Gerçek Demir Döküm Tava 26cm
"

DOĞALLIĞI KEŞFEDİN

 

%100 Doğal Kaplamasız Gerçek Demir Döküm Tava

Seasoning Yapılmış

Kaplamasız Doğal Yüzey

Eşit Isı Dağılımı

Uzun Süre Sıcak Kalma

Düz Taban

26cm (10.2"")

 

Düşünülmüş Ayrıntılar, İdeal Ölçüler

İstediğiniz Yerden Dökün

Oluksuz Non-Drip tasarımıyla damlatmadan dökme

 

İç Çap: 26cm (10.2"")

İç Derinlik: 5cm

Hacim: 2,5lt (2.2qt)

Ağırlık: 2,4kg (5.3lbs)

 

Dış Ölçüler: 36x27x5,4cm (Kulplar dahil)

  

Yan Duvar Kalınlığı: 0,3cm

Taban Kalınlığı: 0,4cm

 

 

 

SAĞLIĞI KEŞFEDİN

 

Kaplamasız Doğal Yüzey:  Vücudunuzun demir ihtiyacınızı, Tleps demir döküm tavanızla pişirdiğiniz yemeklerinizle karşılayın. Kaplamasız yüzeyi sayesinde tavanızdan pişirdiğiniz gıdalara demir geçişi gerçekleşir ve vücudunuzun demir eksikliğini* %100 doğal ve gerçek Tleps demir döküm tavanızdan karşılayabilirsiniz.

*Döküm tavaların kaplamalı olması “DEMİR” mineralinin gıdalara geçmesini engeller. Tleps ürünlerinde kaplama veya boya bulunmamaktadır.

 

%100 Doğal:  Tleps demir döküm tavaları döküyor ve döküm kalıbından çıkardıktan sonra her türlü düzeltmeyi, yıkamayı, seasoningi, fırınlamayı ve paketlemeyi kısacası tüm işlemleri özenle yapıyoruz. Her adımında sizleri düşünerek üretiyoruz. Hiçbir boya, kimyasal bir madde, renk değiştirici, teflon veya benzeri kanserojen madde kullanmıyoruz ve kullanmayacağız. Sadece demir döküm ve seasoning için bitkisel yağ kullanıyoruz. Basit, organik, sağlıklı ve şıklığından ödün vermeyen ürünleri sağlığınızı düşünerek gururla üretiyoruz.

 

Yüksek Isılara Çıkabilme: Tleps Demir döküm tavanızın 4mm'lik taban kalınlığı yüksek ısılara çıkmasına ve et mühürlemenize olanak tanır. Et yemeklerinizdeki lezzet farkını sevdiklerinizle paylaşın.

 

Uzun Süre Sıcak Kalabilme: Demir döküm tavanızın 4mm'lik taban kalınlığı ve 3mm'lik yan duvar kalınlıkları ısıyı uzun süre içinde hapseder. Sevdiklerinize şık Tleps demir döküm tavanızla birlikte hala cızırdayan lezzetli bir servis yapabilir ve yemeklerinizin sofrada uzun süre sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ateş Üstünde Kullanılabilme:  Sevdiklerinizle veya yalnız, güzel bir kamp macerasında uzun yıllar hatırlayacağınız anılarınıza Tleps demir döküm tavanızla lezzetli bir yemek ziyafeti ekleyin. Kamp ateşinizin üzerinde her türlü yemeği pişirebileceğiniz Tleps demir döküm tavanız direk ateşle temas edebilir ve sizde en lezzetli yemekleri pişirebilirsiniz. Basit bir yıkamayla tekrar kullanıma hazır olabilir. Siz sadece doğanın tadını çıkarın.

 

Fırına Sürülebilme ve Ocak Üstü Kullanımı: İster ocağınızın üstünde yemekler yapın, ister fırına enfes tariflerinizi sürün. Mikrodalga fırınlar hariç, Tleps demir döküm tavanızı her türlü fırında ve ocakta kullanabilirsiniz. İndüksiyon ocaklarda kullanıma uygundur.

 

Skillet Plates; Yemeklerinizi başka bir sunum tabağına gerek kalmadan Tleps tavanızla servis ederek uzun süre sıcak tutabilir hatta isterseniz pişirmeye devam edebilirsiniz, Tleps tavanız şık tasarımıyla da sunumunuza eşlik eder.

 

Enerji tasarrufu sağlar ve çevre dostudur, %100 gerçek demir dökümdür.

 

Kullanıldıkça kararır ve güzelleşir, uzun yıllar sağlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

 

İndüksiyonlu, gazlı, elektrikli, seramik, radyon, fırınlama ve ızgara ocaklar için kullanımı uygundur .

 

Dikkat:

Portakal, turunç, limon vb yenebilir asidik özellikteki gıdalarla yemek pişirirken lütfen dikkatli olunuz, kullanıma bağlı olarak demir elementinin gereğinden fazla gıdanıza geçmesine sebep olabilir. Bu tarz gıdalarla pişirme yaparken yemeğinizin genel görüntüsünde (altında veya belirli bölgesinde değil) normalden fazla siyahlık gözlemlerseniz lütfen tüketmeyiniz, mümkünse asidik özellikteki aşındırıcı gıdalarla yemek yapmayınız. Yemeklerinizden demir tadı almanıza ve gereğinden fazla demir elementi tüketimine sebebiyet verebilir.

Elde yıkanmalıdır. Deterjan kullanmayınız, deterjan tavaya zarar vermez ancak sağlığınız için tavsiye edilmez. Sünger, fırça veya bulaşık teli yardımıyla sıcak su ile yıkadıktan sonra durulayınız. Yıkama işlemi bittikten sonra lütfen kuruması için bekletmeyiniz. Islak bırakılırsa oksitlenme gösterebilir. Bir bez veya kağıt havlu yardımıyla bekletmeden kurulayınız ve kısık-orta ateşte 1-2 dk. ısıtıp üstündeki nemin buharlaşmasını sağlayınız. İsteğe bağlı olarak ilk kullanımlarda ve yağının tavada hiç kalmasını istemediğiniz durumlarda sabun, bitkisel sabun vb. ürünler kullanarak yıkayabilir ve sonrasında Tleps tavanıza çok az yağ sürerek kaldırabilirsiniz. Tüm kaplamasız demir döküm ürünler nispeten yağlı bırakılmalıdır.

 

Kaplamasız Döküm Tava Üzerine;

Tleps demir döküm tava yüzeyi kaplamasız ve döküm yüzeyi doğası gereği pürüzlü olduğundan bilinen kaplamalı tavalara göre alışılmadık veya farklı gelebilir. Döküm ürünleri kullanan müşterilerimizin bu durumu anladığını görüyoruz fakat yine de kaplamasız döküm tavalarla mutfağına sağlık getirmek ve dökümün lezzet dünyasını sofralarına davet etmek isteyen, ilk defa kullanacak olan müşterilerimiz de bulunuyor. Daha önce kullanan veya ilk defa tecrübe edecek müşterilerimizin, tava yüzeylerinin pürüzlü olduğunu bilmesini isteriz. Dökümün yapısı budur ve değiştirilemez. Döküm tavalar dünyanın bir çok ülkesinde özellikle Avrupa ve Amerika başta olmak üzere yaygın olarak bu özellikleriyle kullanılmaktadır. Ayrıca son zamanlarda her şeyin plastikleştiği, hormonlandığı ve kanserojenleştiği günümüzde yeniden akım haline gelen sağlıklı ve organik beslenmede de kendine yer bulmuş, bir çok bilinçli kullanıcı tarafından tercih edilmiştir. Kaplamasız döküm tava arayan ve kullanmak isteyen her bir müşterimizin bilinçli ve araştıran müşteriler olduğunu biliyoruz ve kendileriyle bilgilendirme amacıyla irtibata geçtiğimizde de bunu bizzat tecrübe ediyoruz. Üstelik de aslında bizi ne kadar çok desteklediklerini de görüyoruz. Hem böylesine müşterilere sahip olduğumuz için, hem de ürettiğimiz ürünlerle gurur duyuyoruz. Tleps'i tercih eden herkese çok teşekkür ederiz.

 

Mutlu ve sağlıklı sofralar dileriz.

"
Kaplama Döküm
Parça Sayısı 1
Tava Ebatı 26 cm
Tava Sayısı Tekli
Türü Düz Tava
Ürün Rengi Siyah
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 99
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000KE2JI
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Thermoad 2'li Güveç Sahan Seti Granit Döküm Tava Seti 20CM 22CM
Thermoad Gözleme Tavası 36 Cm Ahşap Saplı Gri
Thermoad Frapan 2'li Tava Seti (28 cm Grill, 26CM )-Gri
Khor 36 cm Döküm Bazlama Tava 1.kalite 2 Yıl Garantili
139,00 TL
%3
174,00 TL 169,00 TL
239,00 TL
179,90 TL
Satıcı
Thermoad 9,5
SevvalHome 9,7
Thermoad 9,5
hepsisepete 9,8
Değerlendirmeler
(11079)
(1310)
(197)
(55)
Kaplama Granit Granit Döküm Alüminyum Granit
Parça Sayısı 2 1 2 1
Tava Ebatı 20 cm 36 cm 26 cm 36 cm
Tava Sayısı Set Tekli Set Tekli
Türü Yumurta Sahanı Gözleme Tavası Düz Tava Gözleme Tavası
Ürün Rengi Siyah Gri Gri Gri
Başa dön