Toshiba 1939 yılından günümüze dek yarım asırdan uzun bir süredir teknoloji dünyasında hizmet veren lider markalardan bir tanesidir. Bugün 40 ülkede 100'den fazla alt şirketi bulunan Toshiba, inovasyon ve sürekli değişim anlayışı ile teknolojiyi yakından takip etmenin yanı sıra ilkleri de ortaya koyan bir marka halini almıştır. Elektrik ve elektronik alanında sayısız ürün tasarlayan ve üreten Toshiba markası her alanda müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı görev edinmiştir. Ürettiği ürünlerin ilgili sektöründe lider markalardan biri olan Toshiba özgün bir dünya markası olarak yoluna son hızda devam etmektedir. 

Toshiba Klima Modelleri

Teknoloji sektöründe başarılı markalardan biri olan Toshiba, klima cihazlarında da üstün kalite ve performansı yakalamaktadır. Toshiba klima modelleri Split klimalar, Multi Split klimalar ve hafif ticari klimalar olmak üzere üç gruptan oluşur.

Toshiba Split klima modelleri estetik ve minimalist tasarımı ile öne çıkmaktadır. Sahip oluğu Inverter teknolojisi sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağlar. A++ sınıfı enerji etiketi bu teknolojiyi ispatlar niteliktedir. IAQ filtreleme teknolojisiyle iç ortam kalitesi mükemmel seviyeye taşınır. Kendi kendini temizleme fonksiyonu sayesinde hijyen koşulları sabit düzeyde kalır. İsteğe bağlı otomatik yeniden çalışma ve arıza teşhis fonksiyonları ile de kullanım kolaylığı oluşturur. Uzaktan kumanda ile ses seviyesi 20 db seviyesine düşürülen Toshiba klima sessiz bir çalışma konforu sağlar. Yine uzaktan kumanda ile uyku moduna alınarak gece düşen vücut ısınıza yönelik oda sıcaklığını belli aralıklarda bir iki derece yükseltir veya düşürebilir.

Multi Split klima sistemine sahip Toshiba klima modelleri aynı anda birden fazla mekanda ısıtma veya soğutma konforunu yakalamak için hizmete sunulmuştur. Bu sistem sayesinde tek bir dış ünite ile seçeceğiniz sayıda iç üniteyi 5 odaya kadar kontrol edebilirsiniz. Toshiba Multi-Sistem dış üniteleri duvarda daha az yer kaplar, temiz ve sessiz bir ortam sağlar. Dış ünitelerin sahip olduğu Inverter sistemi ile A++ enerji sınıfında yüksek sezonsal verimlilik sağlamak mümkün hale gelir.

Toshiba markalı hafif ticari klimalar ise iş yerlerinde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Bu ürün modellerin 4 yönlü kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi ve duvar tipi olarak çeşitleri mevcuttur. Bu klima cihazları insan sirkülasyonunun yoğun olduğu ortamlarda yüksek performansta çalışarak hava kalite konforunu sabit düzeyde tutarlar.

Toshiba klima cihazları ile doğa dostu iklimlendirme, yüksek enerji verimliliği ve son teknoloji tasarım ile tanışabilirsiniz.

Toshiba Klima Fiyatları

Yaz aylarında aşırı sıcak hava, kış aylarında ise soğuk hava sebebi ile yaşanan problemlere karşı başlıca çözümlerden biri klima cihazıdır. Klima modelleri kapalı mekanlarda sıcak havayı içeriye üflediği soğuk hava ve soğuk havayı ise sıcak hava ile dağıtarak ısı dengesini sabit tutar. Yaz sıcaklarının ve kış soğuklarının yoğun olarak yaşandığı ülkemizde klima cihazı ihtiyaç duyulan bir ürün niteliği taşımaktadır.

Klima ev, iş yeri, okul, alışveriş merkezi, toplantı ve konferans salonları gibi insanların sıklıkla bulunduğu mekanlarda konforlu hava sirkülasyonunu sağlayan önemli bir üründür. Toshiba klima modelleri kalitesinden ve teknolojisinden ödün vermeden müşterilerine uygun bir fiyat yelpazesi sunmaktadır. Onlarca çeşit klima cihazı üreten Toshiba markası bu ürünlerin fiyatlarında da cep yakmayan seçeneklere sahip olarak tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. Toshiba klima fiyatları ekonomik çözümler sunarak her segmente hitap etmektedir.

Toshiba klima modellerinin teknik özelliklerini inceleyebilir, uygun Toshiba klima fiyatları ile dilediğiniz ürünü kolay bir şekilde ve güvenle temin edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Toshiba Klima Fiyatları

24 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Toshiba Klimalar
  2. Baymak Klimalar
  3. Samsung Klimalar
  4. Vestfrost Klimalar
  5. Hotpoint Ariston Klimalar
  6. Mitsubishi Klimalar
  7. Altus Klimalar
  8. LG Klimalar
  9. Demirdöküm Klimalar
  10. Beko Klimalar
  11. Indesit Klimalar
  12. Arçelik Klimalar
  13. Vestel Klimalar
  14. Daikin Klimalar
  15. Bosch Klimalar
  16. Airfel Klimalar
  17. Alarko Klimalar
  18. FujiPlus Klimalar
  19. Sigma Klimalar
  20. Vaillant Klimalar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. BTU (Soğutma Kapasitesi) A-Z
  1. 24000
  2. 18000
  3. 14000
  4. 12000
  5. 11000
  6. 10800
  7. 9000
  8. 27300
  9. 38200
  10. 45000
 5. Enerji Sınıfı
  1. A++
  2. A
  3. A+
 6. Inverter
 7. Renk
 8. Klima Türü
 9. Satıcı
 • Marka Toshiba
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/toshiba
Başa dön