Her mevsimin ayrı güzelliği olsa da, kışın kimilerince ayrı bir yeri var. Yağmur, kar, rüzgar ve soğuk havaya karşın, bulabildiğiniz sıcak bir köşe, kendinizi huzurlu hissetmenize sebep olabiliyor. Kışı kış yapan bu özellik, elbetteki Ufo'yla çok daha sıcak bir hal alır. UFO ayak ısıtıcısıyla nerede olursanız olun, sıcaklık ayaklarınızın altında olacak.

3 Kademeli Güç Seçeneği ile Mükemmel Performans

Kaliteli yapısı ve fonksiyonel dizaynı ile üst düzey bir rahatlık imkanı sunan Ufo ayak ısıtıcısı, kışın vazgeçilmezi olacak. Evde, ofiste, çalışma odanızda, şantiyede, nerede isterseniz orada güvenle kullanabilirsiniz. Farklı ısılardaki ihtiyacı 3 kademeli güç seçeneği sistemi ile karşılayabilen ürün, mükemmel performans için imkan sunuyor ve kullanıcılardan büyük beğeni topluyor.

Üst Düzey Rahatlık İmkanı

İşlevsel yapısı ve kaliteli tasarımı ile ön plana çıkan Ufo ayak ısıtıcı, soğuk havalarda size üst düzey rahatlık imkanı sunacak. Düşük elektrik tüketimi yapan yapısı ile ürün, tasarruflu kullanım avantajı sunarken estetik tasarımı sayesinde de daha konforlu bir kullanım için olanak tanıyor.

Teknik Becerileri Neler?

Soğuk hava koşullarında konforunuzdan ödün vermeden hem ayağınızı hem içinizi ısıtacak Ufo ayak ısıtıcı, üstün konfor sağlayan teknik özellikleri ile en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor.

Motor Gücü: Max. 110 Watt (İlk 20 dk.) (Düşük enerji tüketimi)

Kademe Sayısı: 3 (3 kademeli güç seçeneği ile farklı ısı ve ihtiyacı karşılayabilme)

Aşırı ısınma durumunda sesli uyarı

Uzaktan kumanda ile kumanda edebilme

IP44 özelliği ile su ve katı cisimlere karşı koruma

Ebatları: 59, 4x41x72,8 - 230V ± 10V, 50 Hz

Sıcak ve Rahat Çalışabilme İmkanı

60 X 41 X 73 cm ölçülerindeki Ufo ayak ısıtıcı; depo, otopark, şantiye, kasap, manav gibi geniş hacimli ve zemini soğuk olan yerler için hem çok pratik hem de çözüm odaklı bir imkan sunuyor. Isı kaybının çok olduğu mekanlarda ya da aynı ortamda farklı sıcaklık seviyelerini isteyen kişilere özel bir kullanım sunan ısıtıcı, çok düşük elektrik tüketmesi ve aşırı ısınma durumunda sesli uyarı sistemi gibi nitelikleriyle de tercih ediliyor.

Depo, otopark, şantiye, kasap, manav gibi geniş hacimli ve zemini soğuk olan yerler için bile, ısı kaybının önüne geçerek, özel bir kullanım imkanı sunuyor.

Konforlu Ve Şık

İster evde ister iş yerinde kullanın, mobilya renklerine uyumlu özel dizaynı ile bulunduğu alana uygun, hoş bir görünüm katıyor. 3 kademeli güç seçeneği ile farklı ısı ihtiyaçlarını karşılayabiliyor ve aynı zamanda şık bir yükseltici görevi de görüyor.

Güvenli Kullanım

Cihaz üzerinde yer alan kontrol paneli ya da uzaktan kumanda ile ısı ayarı yapmaya imkan veren ayak ısıtıcı modeli, ayakta ya da oturma pozisyonunda güvenli kullanım sağlıyor. Oldukça dayanıklı malzemeden üretilmiş olan Ufo ayak ısıtıcı cihaz; ilk çalıştırıldığı anda hızlı ve etkili ısınma sağlaması amacıyla 20 dakika boyunca maksimum güçte çalışıyor, sonrasında ise seviyeyi düşürerek optimum sıcaklıkta çalışmaya devam ediyor. Aşırı ısınma durumunda devreye giren sesli uyarı sistemi ile de 30 yıllık deneyime sahip olan Ufo markası, fark yaratıyor. Eğimli yüzeyi ile ergonomik bir tasarıma sahip olan model, rahat bir kullanım için gerekli zemini hazırlıyor. Dilediğiniz her ortamda, her koşulda gönül rahatlığı ile kullanım imkanı sağlıyor.

Vazgeçilmeziniz Olacak

Kısa sürede yüksek verim sağlayan yapısı ile dikkat çeken ürün, kış aylarında bulunduğunuz her ortamda vazgeçilmeziniz olacak. Isınmayı konfora dönüştüren Ufo ayak ısıtıcısı, yeni sahiplerini bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

UFO Ayak Isıtıcı

2 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/80081040/ufo