Yazın sıcak günlerinde ev ve iş yerlerinizde ferah alanlar yaratan vantilatör modelleri şık tasarımları sayesinde genel dekorasyonla bütünlük sağlıyor. Vantilatör modelleri farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik farklı fonksiyonlara sahip tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Havanın nemli olmasını arzulayanlar için buhar salan modeller, alanı çok fazla açıdan üflenen havayla serinletmek isteyenler için sağa, sola, aşağı ve yukarı dönebilen başlıklı modeller ve daha pek çok ihtiyacı karşılamaya yönelik ürünler UFO vantilatör çeşitleri arasında yer alıyor.

UFO Vantilatör Modelleri

Vantilatörler kullandığınız alanı her açıdan serinletmek için hareketli başlıklı veya gövdeli olarak üretiliyor. Hareketli kısım, cihazın eşit aralıklarla etki yönünü değiştirmesini ve her alanda eşit ferahlık sağlamasını mümkün kılıyor. Vantilatörlerin pek çoğu sağa ve sola olmak üzere iki yönlü salınım veya sola-sağa ve aşağı-yukarı olmak üzere dört yönlü salınım gerçekleştiriyor. Ürünlerin pek çoğunda normal, doğal ve uyku olmak üzere üç farklı üfleme seçeneği bulunuyor. Hava sıcaklığına ve o an için nasıl bir hava akımına maruz kalmak istediğinize göre hava akışını değiştirebilmenizi sağlayan bu seçenekler, istediğiniz ortamın yaratılmasına katkı sağlıyor. Birçok modelde vantilatörün hızını ayarlayabilmenizi sağlayacak düşük, orta ve yüksek hız seçeneklerinin bulunduğu kontrol paneli kızılötesi uzaktan kumanda ile kullanılabiliyor. Bazı modellerin gövde yüksekliği ayarlanabiliyor. Ayarlanabilir gövde, serinliğin istediğiniz açıdan gelmesini sağlıyor. Bebeğiniz veya evcil hayvanınız varsa vantilatöre ulaşamamalarını sağlamak için yüksekliği artırabilir, güvenli bir alan yaratabilirsiniz.

Hava temizliğini ve ferahlığını sağlayan negatif iyon teknolojisi yaşam alanlarınızın havasını temizliyor. Pek çok modelde var olan sessiz ve güçlü hava akımı yaratma özelliği, doğal bir ortamda rüzgâra karşı oturuyormuşsunuz hissi yaratabiliyor. Pek çok modelde ev ısısını ölçebileceğiniz bir termometre bulunuyor ve ısı farklılığına göre vantilatör ayarlarını değiştirebilmenizi sağlıyor. UFO vantilatör modelleri aşırı ısınmaya karşı motor emniyet sistemiyle satışa sunuluyor. Bu emniyet sistemi, vantilatörü açık unuttuğunuzda ve motor fazlasıyla ısındığında vantilatörün kendi kendine kapanmasını sağlıyor. Böylece hem cihaz ciddi bir hasar almıyor hem de evinizde cihazın yanmasından kaynaklı bir kayıp yaşanmıyor. Vantilatörlerin bazılarında ise ayarlanabilir zaman göstergesi bulunuyor. Ayarladığınız süre dolduğunda cihaz kendiliğinden kapanıyor. Pervanenin görünür olduğu modellerde renkli pervanelerin yanı sıra şeffaf pervaneler de kullanılıyor. Pervanenin görünür olmadığı dekoratif kaplamalı modellerde ön kısımda bir ızgara yer alıyor. Su hazneli ürünlerde ortam sıcaklığını düşürmek için havayla birlikte ortama su zerreleri salınıyor. Bu zerreler havadaki ısıyla birlikte buharlaşarak ortamın nem dengesini korurken serinlemesine de yardımcı oluyor.

UFO Vantilatör Fiyatları

UFO vantilatör fiyatları, ürünlerin sahip olduğu pek çok özelliğe göre farklılık gösterebiliyor. Ürünün üretiminde kullanılan teknolojinin çeşitliliğine, tasarım detaylarına, kullanım fonksiyonlarına ve uygulama miktarına bağlı olarak fiyatlarda değişim gözlemlenebiliyor. İhtiyaçlarınızı karşılayacak, ev veya iş yerinizin dekorasyonuyla uyum sağlayacak, bütçenize uygun modeli UFO ürünleri arasında bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip ürünü bulabilmek için ürün detaylarına göz atabilir, vantilatörün görünümünü ürün resmine tıklayarak daha ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Evinize taze bir hava katacak vantilatörlerin pek çok farklı fonksiyonu bulunuyor. İhtiyaçlarınızı önceden belirlerseniz hedef odaklı alışveriş yapabilirsiniz. Dar ve havası kuru olan bir alanı serinletmek için vantilatör arıyorsanız, dar ve ince pervanesiz modelleri ve su hazneli modelleri tercih edebilirsiniz. Çok geniş alanlarda maksimum serinlik istiyorsanız büyük ve yüksek üfleme gücüne sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Geniş alanlarda vantilatörden daha yüksek verim almak için dört salınımlı pervaneli modelleri kullanabilirsiniz. Ayrıca ayarlanabilir ayaklı modelleri tercih ederseniz ara sıra yüksekliği değiştirerek vantilatörün daha fazla açıdan hava üflemesini sağlayabilirsiniz.

UFO Vantilatör Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. UFO
  2. Raks
  3. Skytech
  4. Rubenis
  5. Cvs
  6. Airking
  7. Dijitsu
  8. Kaşkar
  9. Dzyn
  10. Premier
  11. Fakir
  12. Süsler
  13. Esty
  14. Goldmaster
  15. Rowenta
  16. Dündar
  17. Güçtay
  18. Master
  19. Xolo
  20. King
  21. Vals
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Vantilatör Tipi
 5. Satıcı
 • Marka UFO
DSACategoryId/2147483638/161876/17412/ufo
BAŞA DÖN