Dayanıklı teknoloji markası Uğur, yenilikçi ve işlevsel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Uğur soğutma sistemleri, inovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önem ile Türkiye'nin birçok noktasına koşulsuz müşteri destek hizmeti sağlıyor. Yüksek soğutma gücü ve sunduğu fiyat avantajlarıyla öne çıkan Uğur buzdolapları, uzun ömürlü kullanım vadediyor. Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışıyla öne çıkan Uğur soğutucular, kaliteli ve sağlam ürünler sunuyor.

Uğur Buzdolabı Fiyatları

Uğur buzdolapları, harcanan enerji miktarını kontrol altında tutarak fazla enerji kullanımının önüne geçiyor. Elektronik ısı kontrolü, hızlı soğutma ve hızlı dondurma fonksiyonlarıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Hassas gıdaların saklanmasında nem kontrollüne yardımcı oluyor. Uğur buzdolabı fiyatları ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre farklılık gösteriyor.

A+ ve A++ sınıfı enerji tüketimiyle bütçeyi koruyarak, tasarruf etmenize yardımcı olan Uğur marka buzdolaplarıyla enerji tüketimi kontrol altında tutulabiliyor. Farklı ürün seçeneklerine bağlı olarak değişkenlik gösteren Uğur buzdolabı fiyatlarıyla kendinize en uygun buzdolabını seçebilirsiniz. Teknik servis hizmetiyle sorunlara çözüm odaklı yaklaşan Uğur, kaliteyi güvence altına alıyor. 

Fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan Uğur marka buzdolapları, birbirinden farklı ürün seçenekleri sunuyor. Kaliteli buzdolabı markası Uğur, zahmetsiz bakım ve kurulum avantajlarıyla hem iç yüzey temizliğini kolaylaştırıyor, hem de buzdolabının kullanım ömrünü arttırıyor. Dayanıklı yapısı ve üstün donanım özellikleri ile geniş saklama hacmi vadeden Uğur, soğutma problemlerine en uygun çözüm imkanlarını sunuyor. Bunun yanı sıra Uğur buzdolapları, dijital termometre ve elektronik ısı kontrol sistemiyle istenen süreye kolayca ayarlanabiliyor. 

Çevre dostu ürünleriyle enerji kullanımını düzenleyerek doğayı koruyan Uğur marka buzdolapları, verimli soğutma kontrolü vadediyor. Farklı çalışma modları ve otomatik defrost sistemiyle kolay kullanım imkanı sunan Uğur ile yiyecekler kolayca saklanabiliyor.  Geniş sebze ve meyve bölmesiyle yiyeceklerin tazeliğini koruyan, Uğur soğutma sistemleri yüksek yalıtımlı saklama alanı vadediyor.

Uğur Buzdolabı Modelleri

Uğur buzdolabı modelleri, A+ ve A++ olmak üzere farklı enerji sınıflarına ayrılıyor. Uğur, karlanma ve buzlanmayı %100 önleyen No Frost sistemiyle, gıdaları düşük dereceli ısılarda muhafaza ediyor. Uğur buzdolaplarının yüksek performanslı statik soğutma sistemi ile küf ve kötü koku oluşumunu önlenebiliyor. Uğur buzdolaplarının yönü değiştirilebilir kapı ve ayarlanabilir ayakları ile pratik kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz. Uğur marka buzdolapları, güçlü iç aydınlatma ile daha fazla görüş imkanı sağlıyor. Mekanik ısı kontrolüyle yiyeceklerin daima istenen soğuklukta tutulmasına yardımcı olan Uğur marka buzdolapları nem kontrolüne yardımcı oluyor. Uğur buzdolapları, çıkarılabilir saklama çekmeceleriyle buzdolabı temizliğini kolaylaştırıyor. Uğur buzdolaplarında yer alan 0 C° bölmesi, narin gıdaların saklamansına yardımcı oluyor.

Uğur soğutma sistemleri, özel geniş şişe bölmeleriyle içecekler için geniş iç hacim sağlıyor. Bunun yanı sıra, A sınıfı bir buzdolabından %40 daha az enerji tüketiyor. No Frost teknolojisi ile daha seyrek buz çözme işlemi gerektiren Uğur marka buzdolapları, karlanmayı önleyerek yiyecekleri daima soğuk tutuyor.

Değiştirilebilir kapı yönüyle fonksiyonel kullanım sunan Uğur soğutma, yiyeceklerin korunabilmesi için elektronik ısı kontrolü vadediyor. Hızlı dondurma modu ile buz ve ezilebilen gıdalar için özel saklama alanı vadeden Uğur, daha sağlıklı yiyecekler tüketmenize yardımcı oluyor.

Uğur dondurucu modelleri, buzlanmayı önleyerek performans kaybını ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda yüksek derecede sıcaklıklarda dahi çalışan güçlü soğutma motorları yiyeceklerin bozulmadan saklanmasına yardımcı oluyor. Uğur, mekanik sıcaklık kontrolüyle olası ısı kaybı durumlarında yiyecekleri soğutmaya kaldığı yerden devam ediyor. Şık tasarımıyla dikkat çeken Uğur buzdolapları parlak, iç LED aydınlatma olanağı sağlıyor.

Uğur Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

6 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Uğur
  2. Arçelik
  3. Vestel
  4. Liebherr
  5. Siemens
  6. Bosch
  7. Samsung
  8. Altus
  9. Hotpoint Ariston
  10. Profilo
  11. LG
  12. Grundig
  13. Beko
  14. Regal
  15. Hitachi
  16. Electrolux
  17. Indesit
  18. Sharp
  19. SEG
  20. Vestfrost
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanım Şekli
 5. Kontrol Paneli
 6. Ürün Tipi
 7. Dondurucu Özelliği
 8. Enerji Sınıfı
 9. Ses Seviyesi (db)
 10. Toplam Net Hacim
 11. Üretici
 12. Ürün Rengi
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 17. Satıcı
 • Marka Uğur
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN