Her evde ihtiyaç duyulan en önemli eşyaların arasında ön sıralarda yer alan ütü masaları aksesuarları, ütü yaparken büyük kolaylık ve pratiklik sağlayan araçlardır. Sürekli giyilen pantolonlar, gömlekler, etek ve bluzlar, ilk günkü formlarını korumaları için her hafta yıkanır, temizlenip ütülenir. Giysilerinizi kimi zaman dışarıda ütületseniz bile, her an elinizin altında bir ütü ve ütü masasının olması pratiklik kazandırır.

Ütü Masası Fiyatları ve Modelleri

Onlarca ütü masası modelleri arasında, ev tipi veya profesyonel ütü masası çeşitlerini inceleyerek, kendi ihtiyacınıza en uygun ürünü seçmek oldukça kolaydır. Standart ütü masası, kol aparatlı ütü masası, askılık aksesuarlı ütü masası, ekstra prizli ütü masası ve daha pek çok ütü masası modelini değerlendirebilirsiniz.

Tanınmış markaların farklı ebatlardaki modellerinden oluşan ürünler arasında, boyutlarına ve aksesuar zenginliğine göre değişen fiyatları görmek mümkündür. İster profesyonel bir ürün arıyor olun isterseniz de evinizde kullanmak için ütü masası bakıyor olun, öncelikle iyi bir inceleme sonucu, ürünün işlevselliğine ve kesenize uygunluğuna dikkat ederek değerlendirme yapmanız faydalı olabilir.

Aksesuar çeşitleri ve ütü masası çeşitleri, niteliklerine göre değişen fiyatlara sahiptir. Bu aksesuarlar, ütü için kireç çözücü kartuş, silikon ütü altlığı, ütü masası askılığı gibi küçük ve işlevsel detaylardır.

Ütü Masası Neden Gereklidir?

Özenerek satın aldığınız güzel giysilerinizi, havlu, çarşaf ve diğer çamaşırlarınızı en güvenli ve hijyenik şekilde yıkadıktan sonra, bu hijyeni sürdürebilmek için ütü yapmak gerekebilir.

Herhangi bir masada ya da düz bir zeminde ütü yapmak gerçekten çok uğraştırıcıdır. Giysilerinizin şekliyle uyumlu, az yer kaplayan ergonomik ütü masaları ve ütü masası aksesuarlarıyla randımanlı bir şekilde, kısa sürede çok sayıda parça ütüleyebilirsiniz.

Bu ürünleri işiniz olduğunda açabilir, ütü işiniz bittikten sonra katlayarak yerine kaldırabilirsiniz. Eğer ayrı bir ütü odanız varsa, işiniz daha da kolaylaşacaktır. Masanızı katlayıp kaldırmaya gerek duymadan her daim gerekli olduğunda ütünüzü fişe takıp işe koyulabilirsiniz.

Nevresim gibi büyük parçaları rahatlıkla ütü masası üzerinde kaydırarak ütüleyebilir, gömlek kollarını, omuzlarını ve yakaları muntazam bir biçimde kırışıklıklardan kurtarabilirsiniz. Etek pililerini, pantolon çizgilerini pratik ütü masanızda detaylı olarak başarıyla ütüleyerek, giysilerinizin formunu yeniden kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Ütü Masası ve Aksesuarlarının Faydaları

Ütü masaları portatiftir, açılıp kapanması kolaydır. Boy ayarı yapılabilir, sizi yormadan basitçe hareket etmenizi sağlar. Çoğu yaylı bir düzenekle yapılmıştır. Boyunu istediğiniz gibi kendinize göre ayarlayabildiğiniz için ütü yaparken, bel ağrısı hissetmezsiniz. Eğer birikmiş ütüleriniz varsa ve işiniz uzun sürecekse, masanızın boyunu en kısa konuma getirerek, ütü yaparken sandalyeye oturabilir ve ayakta kalmaktan kurtulabilirsiniz.

Pratik ütü masalarından edinerek, ailenizin ve sizin tüm ütü sorununu asgari hale getirebilirsiniz. Böylelikle hafta sonları ütü işi kolay ve çabuk bir şekilde biter, sevdikleriniz için daha çok vakit ayırmanız mümkün olur. Bazı giysilerin ütüsü diğerlerine göre oldukça zor ve uğraştırıcıdır, söz gelimi, keten gömleklerin kol ütüsü gibi. Portatif kol aparatları bunun için uygundur. Pantolonların ütü yaparken parlaması da kötü sürprizlerden biridir ama bu durumu engellemek kolaydır. Jilet gibi pantolonlar ve etekler için ütülerinizin altına kolayca geçirebileceğiniz parlatmaz tabanlık edinebilirsiniz.

Masanın üzerindeki örtünün dayanıklılığını artırmak için, aksesuarlar arasında bulunan ısıya dayanıklı ütü masası bezi ve yanmaz örtüler kullanılabilir. Böylece ütü masası yeni görünüme kavuşur. Keçeli ütü masası kılıfı, yanmaz ütü masası bezi gibi aksesuarlar, ütü işini pratik hale getirir ve çok daha az yorulmanızı sağlar.

Ütü Masaları ve Aksesuarları

386 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Evform
  2. Doğrular
  3. Laisy
  4. Kanat
  5. Gazella
  6. Devecioğlu
  7. Prado
  8. Cıngıllıoğlu
  9. Lady Saraylı
  10. Yıl-tem
  11. Ege
  12. Evin
  13. GadaHome
  14. Tefal
  15. Miras
  16. Primera
  17. Liza
  18. Perilla
  19. İmza
  20. Lorenzo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483637/60001549/60001551
BAŞA DÖN