Günümüzde giderek yaygınlaşmaya başlayan mutfak eşyalarından biri olan davlumbazlar, yemek kokularının eve yayılmasını önleyen havalandırma sistemi olarak tanınıyor. Genellikle ocak ve fırın üzerine takılarak kirlenmiş havayı içine çekmek için davlumbazlar, mutfakta uzun süre zaman geçirenler için en gerekli mutfak eşyalarından biri haline geliyor. Özellikle ankastre mutfak setlerinin kullanımının artması ile popülerliği artan davlumbaz çeşitlerini birçok farklı marka seçeneği ile bulabilirsiniz.

Vestel Davlumbaz Modelleri

Ürettiği beyaz eşya, ev elektroniği gereçleri, mobil ürünler, küçük ev aletleri ve daha birçok ürün ile tanınan bir marka olan Vestel, Türkiye’nin önemli beyaz eşya üreticilerinden biri olarak adından söz ettiriyor. Geniş ürün konsepti ile farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler üreten markanın mutfak için ürettiği ürün çeşitleri arasında davlumbaz modelleri de yer alıyor. Vestel davlumbaz modelleri arasında duvar tipi cam ve ınox ürünler ağırlıklı oluyor. Cam davlumbazlar, daha estetik tasarımlara sahip olmasının yanında emiş gücü ve filtre özellikleri ile de oldukça başarılı davlumbaz modelleri oluyor. Özellikle davlumbazlar arasında çift filtreli ürünler öne çıkıyor. Düz T biçimli modellerde dokunmatik şık kontrol panelleri dikkat çekiyor ve modern mutfaklarda dekoru tamamlıyor. Cam yüzeyli ürünler arasında aynı zamanda beyaz ve siyah renk seçeneklerine sahip birçok farklı Vestel davlumbaza ulaşmak mümkün oluyor.

Markanın duvar tipi davlumbaz çeşitleri arasında biçim olarak klasik davlumbazlara benzer birçok ürün yer alıyor. Şekil ve standart modellere benzer ürünler özellikleri açısından diğer modeller ile paralel nitelikler taşıyor. Dokunmatik kontrol panelleri, kademeli çalışma ayarı, yıkanabilir kaset filtresi, emiş gücü, temizlik uyarısı ve sessiz çalışma özellikleri ile diğer modeller ile benzer özellikler taşıyor. Markanın ürünleri arasındaki en büyük fark ise ürünlerin emiş gücü, ekran gösterge özellikleri ve kademe sayısı oluyor. Farklı özellikleri güçlendirilmiş olan markanın ürünlerinden ihtiyacınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Vestel’in davlumbaz çeşitlerinde zamanlayıcı ve otomatik kapanma gibi özellikleri bulunan ürünlere de erişebilirsiniz. Yüksek emiş gücü ile mutfakta uzun süre zaman geçirenler için ideal olan modelleri bulabilirsiniz. Yüksek performanslı ürünler arasında gece modu gibi özelliklerin yanı sıra düşük ses seviyesine sahip ürünler de oldukça işlevsel bir kullanım sunduğu için tercih edilen modellerin başında geliyor.

Vestel Davlumbaz Fiyatları

Vestel davlumbaz fiyatları, ürünlerin teknik özelliklerine göre belirleniyor. Markanın akıllı davlumbaz modeli olarak piyasaya sürdüğü ürün çeşitleri, gelişmiş özellikleri ve animasyonlu LCD ekranı gibi nitelikleri ile benzer ürünlerden ayrılıyor ve fiyat açısından da farklılık gösteriyor. Gelişmiş özellikleri ile öne çıkan akıllı davlumbaz çeşitleri arasında ise ufak fiyat farkları olduğu da görülüyor. Duvar tipi davlumbaz çeşitlerinin fiyatları ise oldukça değişken oluyor. Emiş gücü benzer ürünlere oranla daha gelişmiş olan Vestel davlumbaz çeşitlerini karşılaştırabilirsiniz. Tasarımsal açıdan da eğimli yüzeyleri ile farklı olan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Vestel eğimli ve T tipi davlumbaz çeşitleri ise daha değişken olduğu için farklı bütçelere sahip birçok kişinin tercih edebileceği modelleri içeriyor. Cam eğimli tasarıma sahip modeller, estetik açıdan daha dikkat çekici ürünler olarak kabul ediliyor ve fiyatları küçük farklarla birbirinden ayrılıyor. T biçimli ürünler ise farklı bütçelere hitap ediyor. Tasarımsal açıdan birbirine benzer olan T tipi ürünlerin detaylarına ulaşabilirsiniz. Standart Vestel davlumbaz çeşitleri ise daha uygun fiyatları ile dikkat çekiyor ve hem modern mutfaklarda hem de klasik mutfaklarda kullanılabilecek özellikler taşıyor. Farklı modelleri ile farklı bütçelere hitap eden Vestel davlumbaz çeşitlerini inceleyerek mutfağınıza ve bütçenize en uygun ürünleri kolayca belirleyebilirsiniz.

Vestel Davlumbaz Fiyatları

13 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vestel
  2. Franke
  3. Termikel
  4. Mekappa
  5. Simfer
  6. Kügerr
  7. Ferre
  8. Siemens
  9. Arçelik
  10. Arnova
  11. Hoover
  12. Silverline
  13. Esty
  14. Samsung
  15. Beko
  16. Eminçelik
  17. ICF
  18. Profilo
  19. Lanova
  20. Hotpoint Ariston
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Cihaz Tipi
 5. Cihaz Şekli
 6. Hava Debisi (m3/sa)
 7. Kademe Sayısı
 8. Cihaz Genişliği
 9. Renk
 10. Ses Seviyesi (dB)
 11. Satıcı A-Z
 • Marka Vestel
DSACategoryId/2147483637/235604/22006
BAŞA DÖN