Mutfakların önemli parçalarından biri de davlumbazlar. Farklı tasarımlar, ölçüler ve kullanım özellikleri ile tasarlanan davlumbazların model çeşitliliği zengin. Gri ve beyaz renk en fazla tercih edilen davlumbaz renk seçenekleri. Ancak retro tasarımlarda sarı, kırmızı gibi renk seçenekleri sunuluyor. Vestel davlumbaz modelleri de kullanıcıya hem renk hem tasarım hem de kullanım açısından farklı seçenekler sunuyor. 

Pratik mini aspiratörler, büyük aspiratörler, büyük mutfaklar için geliştirilmiş davlumbazlar gibi seçenekler arasından size uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Modeller içinde Vestel davlumbaz aspiratör kolay kullanımı ile ve ağır kokuyu kolayca kendisine çekmesi ile öne çıkıyor. Ocağın üzerine konumlanan ürün, mutfakta yemek pişirildiği veya ısıtıldığı anlarda ön plana çıkıyor. Ürün, kullanım itibari ile oldukça pratik çalıştığından koku ve duman hissedildiği anda çalıştırılabiliyor. Vestel davlumbaz seti seçenekleri de çok pratik. Ayrıca Vestel mini aspiratör seçenekleri de var. 

Vestel Davlumbaz Modelleri

Vestel davlumbaz modelleri, ürün tasarımları ile bir arada yorumlanıyor. Vestel davlumbazları eğimli, piramit ve T tipi olarak farklı modellere sahip oluyor. Bununla birlikte bu modellerin içerisinde de tasarım bakımından yenilikler görülebiliyor. Buna Vestel davlumbaz T tipi örnek verilebiliyor. T tipi daha eğimli olabildiği gibi tamamen düz tasarımı ile de biliniyor. Piramit modelinde de piramit tasarımını andırması nedeni ile bu ad veriliyor. Yatay yüzeyden köşeler ile yukarı çıkan ürün piramit tasarımı görüntüsü veriyor. Eğimli ürünler ise Vestel davlumbazları arasında oldukça yaygın olarak görülüyor. Duvar tipi ürünlerde yer alan bu modelde en dikkat çeken avantajı oluyor. Eğimli oluşu nedeni ile davlumbazların ocak üzerinde oluşturduğu karanlığın önüne geçiyor. Bu, evdeki davlumbaz ihtiyacı ve zevk faktörüne göre tercih edilebiliyor. Bazen bu ürünlerin mutfak ile olan uyumu da önen kazanıyor. 

Vestel Davlumbaz Çeşitleri

Vestel davlumbaz çeşitleri için belirleyici olan, ürünün konulacağı yer oluyor. Vestel davlumbazları iki farklı yere konulabiliyor. Bu da ürünlerde farklı modellerin görülmesini sağlayabildiği gibi ölçüleri de etkiliyor. Duvar kenarında bulunan ocak tasarımı ile ada üzerinde bulunan ocak tasarımı karşılaştırılıyor. Bu çeşitlilik kullanım alanını da genişletiyor. Evlerin ve mutfakların ebatları fark etmeksizin ocak hem adada hem de duvar kenarında olabiliyor. Bu nedenle davlumbaz tercihi yaparken ilk düşünülmesi gereken nereye konulacağı oluyor. Bu da Vestel davlumbaz çeşitliliğini oluşturuyor. 

  • Ada Tipi Vestel Davlumbaz Modelleri

Ada tipi Vestel davlumbaz modelleri ocak bölümü ada üzerinde ise tercih ediliyor. Çünkü davlumbazlar ocak üzerinde olmadığında istenen etkiyi tamamen yaratamıyor. Ancak ocak üzerinde olduğunda kötü ve ağır koku dağılmadan davlumbaz içerisine sızıyor. Ada üzerinde bulunan ocaklar için de pek çok model bulunuyor. Bu ürünler genelde tavana asma şeklinde yapılıyor. Bu sayede havada duran bir tasarım oluyor. Ada tipi ankastre Vestel davlumbaz modelleri de renk bakımından alternatifleri ile biliniyor. Bu sayede mutfak ile olan uyumunu kaybetmiyor. Ada tipi Vestel davlumbazlar çok daha görünür olduğundan tasarımı da daha fazla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda ocağın ebatına bağlı olarak Vestel davlumbaz ölçüleri farklılaşıyor. 

  • Duvar Tipi Vestel Davlumbaz Modelleri

Duvar tipi Vestel davlumbaz modelleri genelde duvara tam oturacak tasarımlar oluyor. Özellikle mutfak dizaynının bütünü duvarda ise bu durumda ölçüleri ekstra önem kazanıyor. Ocak ve davlumbaz için ayrılan boşluğa sığması amaçlanıyor. Aynı zamanda tasarım da buna göre şekilleniyor. Bu aşamada ocağın ışık alabilmesi için davlumbazlarda lambalar da yer alıyor. Bu lambaların nereye konumlandığı, davlumbazın ne kadar açık olduğu da alınacak ışığın seviyesini belirliyor. Bu nedenle duvar tipi için davlumbaz seçimi de oldukça önem arz ediyor. 

Vestel Davlumbaz Kademeleri

Davlumbazlar teknolojik ürünler olduğundan düzenli olarak gelişip yeni alternatifler elde edebiliyor. Vestel davlumbaz ürünlerinde de bunu görmek mümkün oluyor. Vestel davlumbazları içerisinde kademeler bulunuyor. Bu kademeler ürünün en az, ortalama ve maksimum emiş gücü hakkında bilgi veriyor. Vestel davlumbaz kademeleri 3, 5 gibi farklı alternatifleri bünyesinde bulunduruyor. Yapılan yemeğe ve mutfaktaki havanın yoğunluğuna bağlı olarak Vestel davlumbazlarında istenen emiş gücü tercih edilebiliyor. Bu aşamda düğmeler görünür bir yüzeyde bulunduruluyor. Bazı ürünlerde ise bu dokunmatik bir panel ile sağlanıyor. Dokunmatik panel üzerinden istenen ayar seçilip çalıştırılıyor. 

Vestel Davlumbaz Özellikleri

Vestel davlumbaz özellikleri oldukça değişken oluyor. Bunun ana sebebi ise ürünlerde düzenli olarak değişim ve gelişim olarak biliniyor. Özellikler arasında ilk öne çıkan Vestel davlumbazın ölçüleri oluyor. Bu ölçülerin özellikle duvar tipi Vestel davlumbaz ile uyumlu olması gerekiyor. Ada tipi davlumbazlarda daha fazla açık alan bulunuyor. Ölçüler ile birlikte tasarım da dikkat çekiyor. Vestel markası davlumbazlarda oldukça farklı tasarımlara ek olarak standart modelleri de üretiyor. Bu da zevk faktörünü devreye sokuyor ve istediğiniz modeller için alternatifler oluşturuyor. Ürünün dış görüntüsünde renk faktörü de etkili oluyor. Vestel davlumbaz beyaz olarak pek çok mutfağa yakışabildiği gibi özgün renkler de görülüyor. Vestel davlumbaz gri de olabiliyor. Gri inox olabildiği gibi farklı tonları da görülüyor. Bu sayede bazen evdeki beyaz eşyalar bazen ise mutfakta yer alan dekorasyon için en uygun renk seçiliyor. 

Üründe kullanılan malzemeler de farklı olabiliyor. Özellikle Vestel davlumbaz filtre içerisinde alüminyum yaygın olarak görülüyor. Ancak üründe cam da kullanılıyor. Vestel davlumbaz cam örneklerini tercih edenler de oluyor. 

Vestel Davlumbaz Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Davlumbazlar uzun süreli kullanım imkanı sunan ürünler olduğundan tercih süreci önem kazanıyor. Vestel davlumbaz seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler bu aşamada pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Vestel davlumbaz yorumları da bu nedenle inceleniyor. Yorumlar, Vestel davlumbazın nasıl geldiği ve ne şekilde kullanıldığı hakkında da bilgi sahibi yapıyor. Ancak ilk olarak kişiler nereye davlumbaz istiyor buna karar verilmesi gerekiyor. Ada ve duvar tipi olarak ayrılan Vestel davlumbazlar farklı kullanım alanlarına sahip oluyor. Burada yapılacak seçimin ardından ürün tasarımı ve teknolojik donanımı ön plana çıkıyor. Önemli olan ürünün ihtiyacı karşılaması oluyor. Kalabalık ve çok yemek pişen ailelerde Vestel davlumbaz seçiminin emiş gücü çok daha yüksek ve kademe sayısı fazla olarak görülmesi mümkün oluyor. Ancak az kişili ve az yemek pişen evlerde daha minimal örnekler de bulunuyor. Bu gibi donanımlar ürünün tercih sürecini büyük oranda etkiliyor. Aynı zamanda ernk ve tasarım da mutfak ile bütün olması amaçlanarak seçiliyor. 

Vestel Davlumbaz Fiyatları

Onlarca çeşit davlumbaz ürününe sahip olan Vestel markası fiyatlarda da bu farklılığı gösteriyor. Çeşitlilik birçok bütçeye uygun hale getirirken aynı zamanda ihtiyacı da karşılamayı amaçlıyor. Vestel davlumbaz modelleri herkese hitap etmeyi amaçlayan model alternatiflerine sahip. Özellikle teknolojik donanımlar fiyat faktörünü etkiliyor. Ürünün kaç kademesi olduğu, emiş gücü gibi mühim özellikler Vestel davlumbaz fiyatları ve diğer marka model kombinasyonlarının fiyatları için etkili. Aynı zamanda tasarım, malzeme,  ebatları gibi özellikler de Vestel davlumbazlarının fiyatlarını yönlendiren faktörler arasında yerlerini alıyor. Vestel davlumbaz bütün fiyat araştırmalarını Hepsiburada üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vestel Davlumbaz

32 ürün listeleniyor
Bosch
Arçelik
Siemens
Beko
Vestel
Silverline
Ferre
Teka
Franke
Ukinox
GL General
Esty
Profilo
Kumtel
Altus
Simfer
Termikel
Alveus
Faber
Çetintaş
Beyaz
Siyah
Inox
Gri
Vizon
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cihaz Genişliği
Toplam 32 / 32 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?