1984 yılından bu yana faaliyet gösteren Vestel markası elektronik ürünler, dijital ürünler, ve beyaz eşya üretimi yapıyor. Beyaz eşya grubunda ön plana çıkan Vestel kurutma makineleri zamandan tasarruf ediyor. Vestel çamaşır kurutma makinesi modelleri arasında sadece kurutma işlemi yapan ve hem yıkama hemde kurutma işlemi yapan seçenekler bulunuyor. Kullanıcıların hayatını kolaylaştıran kurutma makineleri kurutma işleminden daha fazlasını gerçekleştiriyor. Çamaşır kurutma makinelerinin bazısı koku giderme özelliği gösterirken bazısı buhar döngüsü ile kıyafetlerin kırışıklığını gideriyor. Sessiz şekilde çalışan bu makineler kıyafetlerde sıkça karşılaşılan bakterileri öldürüyor. Son teknoloji ile donatılan Vestel makineler havalandırma deliği ile kıyafetlerin temizlenme vaktinin geldiği anlaşılıyor. Vestel kurutma makinesinin kapasitesi 7 kg ile 9 kg arasında değişiklik gösteriyor. Farklı döngü süreleri ve sıcaklık değerleri sunan makineler kurutma işlemi sırasında kıyafetlere zarar vermiyor. Enerji tasarrufu sağlayan makinelerde yer alan dahili iç ışık her ürünün rahatça görünmesini sağlıyor. Böylece kaybolan çorap devri sona eriyor. Kurutma makineleri kıyafetlerde oluşan tiftiklenme ve tüylenme sorununu da önlüyor. Makine uygun olan kurutma sıcaklığını kendisi otomatik olarak seçebiliyor. Makinenin filtresinin temizlenme vakti geldiğinde kullanıcıyı uyarıyor. Filtresi temizlenen makine yüksek performans gösteriyor. Kurutma döngü süresini ve sıcaklığı otomatik olarak optmize eden cihaz kıyafetleri aşırı ısınmaya bağlı oluşan hasarlardan koruyor. Makinenin kapak açılış yönü komlandırılacağı alana göre değiştirilebiliyor. Vestel kurutma makinesi sahip olduğu teknoloji ile mikropları ve bakterileri %99.9 oranında gideriyor. Hepsiburada ile tüm Vestel kurutma makinesi modellerini inceleyerek aradığınız özellikleri içeren cihaza ulaşabilirsiniz. 

Vestel Kurutma Makinesi Özellikleri

Vestel kurutma makinesi özellikleri, tasarımı ve renkleri ile büyük bir ilgi görüyor. Üstün teknolojik özelliklerden yararlanan Vestel makineler kullanım kolaylığı ile avantaj sağlıyor. Sade ve anlaşılır düğmeler ile tasarlanan makineler kullanıcıların kafa karışıklığı yaşamasını önlüyor. Kurutma makinesinde yer alan sonradan ekle özelliği ile unutulan çamaşırlar makine çalıştırılsa dahi sonradan eklenebiliyor. Çalışan kurutma makinesinin beklet düğmesine basılarak cihaza mola verdiriliyor. Unutulan çamaşırlar makineye eklendikten sonra tekrar çalıştırılabiliyor. Makinenin tambur içi sıcaklığı 50 derecenin altına düştüğünde ve güvenli su seviyesine ulaşıldığında makine kapağı açılabiliyor. Nikel kaplama kullanan Vestel çamaşır kurutma makineleri kireçlerden korunuyor. Bu özellik makinenin performansını arttırdığı için cihaz uzun yıllar problem çıkarmadan kullanılabiliyor. Narin ve sentetik kumaşa sahip olan kıyafetler kurutma makinesi ile hassas şekilde kurutuluyor. Makine mikro delikli ve ince dokulu kazanı ile olası giysi hasarını engelliyor. Bitiş zaman ayarı bulunan kurutma makineleri ile kullanıcılar çamaşırların ne zaman makineden çıkması gerektiğine kendisi karar veriyor. Makine çamaşırların kurutma süresini seçilen programa göre hesaplıyor ve bitiş saatini kullanıcıya gösteriyor. Eko zaman ayarı bulunan kurutma makineleri ile enerji tasarrufu sağlanıyor. Vestel çamaşır kurutma ve yıkama makineleri gece 22.00 ile sabah 06.00 aralığında çalıştırıldığında daha az bir elektrik ücretlendirilmesi sunuyor. Türkiye şartlarında geçerli olan bu özellik ile kullanıcılar bütçelerini koruyabiliyor. Hem yıkama hemde kurutma işlemini gerçekleştiren Vestel makineler ise yer tasarrufu sağlanıyor. Bu makineler yarım kiloluk bir çamaşırı 29 dakika içerisinde hem yıkayıp hemde kurutuyor. Otomatik kırışık önleyici özelliği bulunan kurutma makineleri kıyafetleri çok kırıştırmadan kurutuyor. Çift filtre özelliği bulunan cihazlar kıyafetleri daha hijyenik bir hale getiriyor. 

Vestel Kurutma Makinesi Modelleri

Çamaşır kurutma işlemi birçok kullanıcı için zahmetli ve uzun bir süreç olabiliyor. Kurutma alanı olmayan kullanıcılar çamaşırlarını kuruturken bir hayli zorlanıyor. Aynı zamanda kurutma işlemi kullanıcılara zaman da kaybettiriyor. Vestel kullanıcıların hayatını kolaştırmak için farklı özelliklere sahip olan kurutma makineleri üretiyor. Vestel kurutma makinesi modelleri rengine, motor tipine ve enerji sınıfına göre kategorilere ayrılıyor. Kurutma makinesinin kapasitesi de model özelinde değişiklik gösterebiliyor. Çevreci makine olarak isimlendirilen Vestel kurutma makineleri kullandığı R290 gazı ile çevreyi koruyor. Hijyenik kurutma özelliği bulunan kurutma makineleri çift filtreleme sistemine sahip. Bu özellik çamaşırların daha temiz ve hijyenik olmasını sağlıyor. Vestel kurutma makinesi modelleri arasında en sık tercih edilenler 6 kg ve 9 kg kapasiteye sahip. İnox ve beyaz renk tasarımlarına sahip olan kurutma makineleri şık bir görünüm sergiliyor. A ve A Plus enerji sınıfına sahip olan modeller çevre dostu bir ürün olarak nitelendiriliyor. Makinelerin devir hızı da modelden modele değişiklik gösterebiliyor. Devir hızı çamaşırların dakikada kaç defa sıkıldığını ifade ediyor. Yüksek devir hızı ile çalışan makineler daha etkili bir performans gösteriyor. 1400 devire sahip olan Vestel makineleri ideal bir kullanım sunuyor. 

  • Fonksiyonel Kullanıma Sahip Olan Vestel Kurutma Makineleri

Farklı çalışma döngülerine sahip olan Vestel kurutma makineleri kısa süreli programlarda çalıştırılarak zamandan tasarruf edebiliyor. Vestel 8 kg’lık kurutma makineleri daha fazla çamaşır alarak kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Döngü süresi ve sıcaklığı ayarlanabilen kurutma makineleri kıyafetlere zarar vermiyor. Sensörlü ıslaklık giderici özelliği bulunan cihazlar kısa bir süre zarfında bir sepet dolusu kıyafeti kurutabiliyor. LED göstergeli ekrana sahip olan Vestel çamaşır kurutma makineleri hem kullanım kolaylığı sağlıyor hemde şık bir görünüm sergiliyor. Kullanıcılar sıkma devrini ve program derecesini kendisi belirleyebiliyor. Kurutma makineleri yalnızca çamaşırları kurutmak için değil, havalandırılması için de tercih ediliyor. Yıkanmış temiz kıyafetlere sinen dolap kokusu ya da sigara dumanı gibi kokular kurutma makinesi ile tertemiz bir hale geliyor. Yüksek kapasiteli kurutma makineleri birden çok kıyafetin aynı anda makineye atılmasına imkan tanıyor. Tek bir program ile farklı renklerdeki tüm çamaşırlar kurutulabiliyor. Cihazlar kısa program sayesinde kullanıcıya hız kazandırıyor ve acil durumlarda yardımcı olabiliyor. Kullanıcılar farklı kıyafetler için farklı sıcaklık ayarını seçebiliyor. Yıpranmayı önleyen ve kumaş bakımı sağlayan kurutma makineleri sayesinde çamaşırlar uzun yıllar eskimeden kullanılabiliyor. Kapak yönü değiştirilebilen Vestel kurutma makineleri istenilen alana rahatça konumlandırılabiliyor. Cihazlar filtre değiştirme zamanı geldiğinde kullanıcıyı bilgilendiriyor ve makine bakımı kolayca yapılıyor. Kırışıklık giderme özelliği bulunan makinelerde yıkanan kıyafetler ütü derdini ortadan kaldırıyor. Kurutma makinesinden çıkan kıyafetler hemen giyilebiliyor. 

  • Enerji Tasarrufu Sağlayan Vestel Kurutma Makineleri

Düşük enerji tüketimi ile çalışan Vestel kurutma makineleri A++ enerji sınıfında yer alıyor. Güncel teknolojiden yararlanılarak üretilen çamaşır kurutma makineleri fazla enerji harcamasının önüne geçerek kullanıcı bütçesini koruyor. Geciktirmeli başlatma fonksiyonu bulunan Vestel makineler 1 saatten 23 saate kadar ertelenebiliyor. İstenildiği zaman çalıştırılabilen kurutma makineleri kullanıcı evde olmasa bile çamaşırları kurutarak hazır hale getiriyor. Isı pompalı özelliği bulunan cihazlar klasik makinelere kıyasla daha verimli bir kurutma işlemi gerçekleştiriyor. Yüksek enerji sınıfında çalışan makineler kıyafetlerin rengini ve dokusunu koruyarak kurutuyor. Kırışıklıklara karşı özel geliştirilen bir algoritma kullanan makineler çamaşırların kırışıklık seviyesini minimuma indiriyor. İnci tambur özelliği ve hassas kıyafetler için özel geliştirilen programı bulunan makineler çamaşırları yıpratmadan kurutuyor. Makine yüksek ısıda çalıştırılsa bile çamaşırlarda çekme gibi bir işlem yaşanmıyor. 

  • Kumaşın Türüne Göre Ayarlanabilen Vestel Kurutma Makineleri

Güncel teknolojiden yararlanan kurutma makineleri hem kullanıcılara zaman kazandırıyor hemde evdeki çamaşır dağınıklığına son veriyor. Hijyenik şekilde çamaşırları kurutan Vestel makineler kıyafetlerin üzerine toz, kir ya da polen yapışmasını önlüyor. Farklı program seçenekleri sunan Vestel çamaşır kurutma makineleri farklı kumaşa sahip olan kıyafetler için konforlu bir kullanım vadediyor. Tek bir tuşla çamaşırların hassas şekilde ıslaklığı giderilebiliyor. Kırışıklık giderici özelliği bulunan kurutma makineleri ütü yapılırken harcanan vakti minimuma indiriyor. Kıyafetlerin kumaşına göre farklı sıcaklık ayarları seçilebiliyor. Havalandırma sistemi bulunan kurutma makineleri kıyafetleri ütülü gibi çıkarıyor. Tiftik filtresi bulunan makineler çamaşırlardaki tüylerin temizliğini pratik şekilde gerçekleştiriliyor. 

  • Teknolojik Donanıma Sahip Olan Vestel Kurutma Makineleri

Vestel çamaşır yıkama ve kurutma makineleri ısı özelleştirme teknolojisini kullanarak kıyafetleri, nevresimleri ve havluları kırıştırmıyor. Vestel makineler seçilen programa göre sıcaklık ve kuruma ayarını otomatik olarak kendisi belirliyor. Kırışıklık önleyici özellik ile kurutulan çamaşırlar kısa bir süre içinde hazır hale geliyor. Otomatik kapanma özelliği bulunan makineler enerji tasarrufu sağlıyor. İç hacim sıcaklığını algılayan cihaz çamaşırlar kuruduğunda programı otomatik olarak durduruyor. Bu akıllı kontrol sistemi ile kıyafetlerin eskimesi engelleniyor. 

Vestel Kurutma Makinesi Kullanımı

Vestel kurutma makinesi kullanımı oldukça pratik. Ancak kurutma makinesi kullanılırken dikkat edilmesi gereken birkaç detay bulunuyor. Cihazın doğru şekilde kullanılması hem ömrünü uzatıyor hemde verimli çalışmasını sağlıyor. Kıyafetlerin üzerinde yazan etiketteki talimatlara uygun olarak yıkanması ve kurutulması tavsiye ediliyor. Çamaşırların kurutma makinesine atılmadan önce cinslerine göre ayrılması da oldukça önemli. Kıyafetlerin çamaşır kurutma makinesine atılmadan önce ceplerinin kontrol edilmesi gerekiyor. Metal parçalar, sert cisimler kıyafetlerin cebinde unutulursa makineye zarar verebiliyor. Fermuarlı çamaşırların kapatılarak makineye atılması gerekiyor. Tül ve perdelerin çamaşır makinesine atılmadan önce korniş kısımlarında bulunan kancalarının çıkarılması öneriliyor. Bunun dışında pantolon, tişört, triko ve eşofman gibi kıyafetlerin ters çevrilerek makineye atılması tavsiye ediliyor. Kurutma makinesi kullanımında sahip olduğu maksimum yük kapasitesi sınırının aşılmaması gerekiyor. Makinelerin yük kapasitesi seçilen programa göre değişiklik gösterebiliyor. Vestel çamaşır yıkama ve kurutma makinesine ürün konulmadan önce kazanın boş olup olmadığı kontrol edilmesi gerekiyor. Çamaşırların makineye ayrı ayrı ve yayarak yerleştirilmesi makineden alınan performansı artırıyor. Makinenin kapağının tam olarak kapandığından emin olduktan sonra çalıştırılması tavsiye ediliyor. Askı ve ütü kuruluğu gibi farklı fonksiyonel özellikler sunan Vestel kurutma makineleri ile kullanıcı dilediği seçimi yapabiliyor. Askı kuruluğu fonksiyonu genellikle ev tekstil ürünlerinde tercih ediliyor. Ütü kuruluğu modu ise tamamen kurutulması istenen ürünlerde seçiliyor. Kurutma makineleri ek yıkama, ek durulama ve anti alerjik fonksiyonları ile avantajlı bir kullanım sağlıyor. 

Vestel Kurutma Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklerine Bakılmalı?

Vestel kurutma makinesi seçiminde ürünün sunduğu özellikler oldukça önemli. Cihazın satın alınmadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç detayı bulunuyor. Vestel kurutma makinesi satın alırken hangi özelliklerine bakılmalı:

  • Kullanıcının ürünü satın almadan ilk olarak dikkat etmesi gereken detay cihazın konulacağı alan oluyor. Kullanıcıların evlerinde hem çamaşır yıkama hemde kurutma işlemi için ayrı bir alanı olmayabiliyor. Dar alana sahip olan kullanıcılar veya yerden tasarruf etmek isteyenler hem yıkama hemde kurutma işleminin yapıldığı cihazı tercih edebiliyor. Bu makinelerde iki farklı özellik bir arada sunuluyor. 
  • Makinelerin enerji sınıfı da kullanıcılar için önem arz ediyor. Doğru enerji sınıfına sahip olan makineyi seçmek kullanıcıya uzun vade kullanımda avantaj sağlıyor. 
  • Kurutma makinesinin kapasitesi de dikkat edilmesi gereken detaylardan biri. Kalabalık aileler veya sıkça çamaşır yıkayıp kurutma yapan kullanıcılar yüksek kg kapasitesine sahip olan cihazı tercih edebiliyor. Aksi durumda makineden istenen verim alınamayabiliyor. 
  • Cihazın sahip olduğu program sayısı da birçok kullanıcının dikkat ettiği bir konu. Farklı programa sahip olan makineler kullanıcıya avantaj sağlıyor. Hassas ürünler için ayrı, kısa sürede kurutulmak istenen ürünler için ayrı bir program seçilebiliyor. 

 

Vestel Markası Hakkında Kısaca Bilgi

1984 yılında üretim hayatına başlayan Vestel 1994 yılından bu yana Zorlu Holding bünyesinde faaliyet gösteriyor. Vestel markasının üretim tesisleri Manisa’da bulunuyor. Tek lokasyonda üretim yapan Vestel, Manisa’da 1.1 milyon metrekare bir alana sahip. Beyaz eşya, elektronik ve dijital ürünler tasarlayan Vestel, Türkiye’de en çok bilinen 10 marka arasında yer alıyor. Vestel beyaz eşya üretiminde dünyanın önde gelen üreticilerinden biri. Vestel markası Türkiye pazarında televizyon satışlarında ilk sırada yer alırken, beyaz eşya ürünlerinde 3. sırada bulunuyor. 

Vestel Kurutma Makinesi Fiyatları

Vestel kurutma makinesi fiyatları enerji sınıfına, kg kapasitesine, tasarımına ve teknolojik özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Çevre dostu ürünler olarak bilinen Vestel çamaşır kurutma makineleri fonksiyonel kullanımları ile avantaj sağlıyor. Fiyat performans ürünü olarak nitelendirilen Vestel kurutma makineleri ulaşılabilir fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Makinenin sahip olduğu kapasite arttıkça fiyatında  artış gözleniyor. Yüksek enerji tasarrufu sağlayan Vestel makinelerin fiyatı da diğer makinelere kıyasla bir tık daha fazla olabiliyor. Vestel kurutma makineleri Hepsiburada ile artan ya da azalan fiyat şeklinde listelenebiliyor. Markanın ürünleri kendi aralarında veya farklı markalarla hem fiyat hem de özellik yönünden karşılaştırılabiliyor. Bu karşılaştırma işleminden sonra kullanıcı kendisi için en uygun olan ürünü sepetine ekleyerek alışverişini tamamlayabiliyor. Ürün araştırması yapılırken filtreleme özellikleri ile kullanıcı aradığı ürüne daha kısa sürede ulaşabiliyor. Bütçesinin dışına çıkmak istemeyen kullanıcılar bütçe aralığını belirterek cihaz araştırmasını yapabiliyor. 

Vestel Kurutma Makinesi İndirim ve Kampanyaları

Online alışveriş sitelerinde dönem dönem beyaz eşya ürünleri için indirimler ve kampanyalar düzenlenebiliyor. Kullanıcıya avantaj sağlayan bu indirim ve kampanyalar Hepsiburada’nınn “Süper Fiyat, Süper Teklif” ve “Kampanyalar” bölümünde yer alıyor. Aynı şekilde Vestel kurutma makineleri için de indirim veya kampanya bulunabiliyor. Kullanıcıların Vestel kurutma makinesi için fiyat araştırması yaparken bu bölümlere de göz atması tavsiye ediliyor. Aradığınız üründe indirim veya kampanya varsa değerlendirerek bütçenizi koruyabilirsiniz. İndirim yoksa ve indirim zamanını beklemek isterseniz ürünü beğenebilir, listenize ekleyebilir ya da indirim alarmını kurabilirsiniz. İndirim alarmı aktif olduğunda istediğiniz üründe bir indirim gerçekleştirildiğinde bilgilendirilirsiniz. 

Vestel Kurutma Makinesi Yorumları

Vestel çamaşır kurutma makinesi için Hepsiburada’da kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar ve değerlendirmeler bulunuyor. Vestel kurutma makinesi yorumları kullanıcıları ürün hakkında daha çok bilgilendiriyor. Kullanıcılar ürünü satın alma konusunda kararsızlık yaşadığı durumlarda yorumlara göz gezdirebiliyor. Daha önce ürünü deneyimleyen kullanıcıların yaptığı olumlu ve olumsuz yorumlardan yola çıkarak satın alma kararını netleştirebiliyor. Değerlendirme puanları da ürün hakkında kullanıcıya fikir verebiliyor. Genel olarak yüksek puan alan ürünler kullanıcıları memnun ediyor. Makineler farklı satıcılar tarafından satışa sunulabiliyor. Kullanıcı dilediği satıcıyı seçerek alışverişini yapabiliyor. Satıcıya sormak istediği bir soru olduğunda ise “satıcıya sor” kısmından sorabiliyor. Cevabını da kısa süre içerisinde alıyor. Ürünü satın aldıktan ve kullanmaya başladıktan sonra sizde cihaz hakkındaki fikirlerinizi yazabilirsiniz. Bu sayede sizden sonra aynı ürünü satın almak isteyen kullanıcılara yardımcı olursunuz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vestel Kurutma Makinesi

18 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kurutma Kapasitesi (Kg)
Toplam 18 / 18 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?