Vestel Kurutma Makinesi Fiyatları

1984 yılından beri ürettiği ürünler ile günlük hayatı kolaylaştıran Vestel, kalite ve müşteri memnuniyeti esasında hizmet sunmaya devam eder. Öne çıkan Vestel beyaz eşya cihazları arasında Vestel kurutma makineleri gelir. Yoğun iş temposunda çamaşır kurutmanın zor olduğu bir dönemde titizlikle tasarlanan modeller her evin yardımına koşar. Zaman tasarrufu ile hem yıkama hem de kurutma işlemini gerçekleştiren modeller kullanıcıların beğenisini kazanır. Çağdaş teknolojinin ve estetik özelliklerin bir arada buluştuğu tasarımlar maksimum verim sunar.

Vestel Kurutma Makinesinin Yenilikçi Teknolojisi ile Tanışın

Mühendisler tarafından yüksek teknolojinin kullanıldığı kurutma makineleri hem tasarım hem de özelliklerine göre farklı modellere ayrılır. Modeller arasındaki yol ayrımı enerji sınıfı, kilo kapasitesi ve enerji sınıfında gerçekleşir. En fazla çeşitlilik ise kilo kapasitesi alanında bulunur. Özellikle 9 kg yıkama ve 6 kg kurutmaya sahip olan model, seçenekler arasında en çok tercih edilenler arasında yer alır. Zarif ve şık tasarımlarıyla farklı renk alternatifi de sunan Vestel kurutma makinelerinin arasında tam kurutma sağlayan modeller de bulunur. Makineler direkt olarak kıyafetlerin giyilebileceği bir kuruluk seviyesi sunar. Çevre dostu ve enerji verimliliğine özen gösteren marka ürünlerinde A ve A Plus şekilde devam eden enerji sınıflarını kullanır.

Yenilikleri Evinize Taşıyan Vestel Kurutma Makinesi Özellikleri

Model tasarımları ve farklı renkleri ile öne çıkan markanın kurutma makineleri üstün özellikleriyle de dikkatleri üzerine çeker. Çamaşır kurutma işleminin saatlerce sürmemesi için üretilen makineler büyük bir kullanım kolaylığı sunar. Sonradan ekleme ve bekletme gibi fonksiyonlar kısa bir mola vererek cihazın tekrar çalıştırılmasına olanak sağlar. Güvenliğinde üst seviyede tutulduğu modeller tambur içi 50 derecenin altına düştüğünde ve su seviyesi istenilen düzeye geldiğinde kapaklarını açar. Ayrıca kurutma makinesinde kullanılan nikel kaplama kireçlenmeyi önler. Böylece cihaz uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılarak performansından hiçbir şey kaybetmez. Özel mikro delikli ve inci dokulu kazan yapısı narin ve sentetik kumaşa sahip giysilerin yıkama aşamasında meydana gelebilecek hasarı engeller. Eko zaman ayarı ise elektrikten tasarruf ettirir.

Pratiklik Sunan Vestel Kurutma Makinesi Kullanımı

Sade ve anlaşılır düğmeler ile donatılan Vestel kurutma makinelerinin kullanımı oldukça basit olduğu için kullanıcıların kafasını karıştırmaz. Geniş LED gösterge sıkma devri, süresi, yıkama ayarları ve programın derecesine kadar rahatlıkla gözlenir. Sesli uyarı sistemi ile kullanıcıları uyaran makine program hakkında bilgi verir. Özel algoritmasıyla hayranlık uyandıran modellerin 10 kilograma kadar çıkan kapasitesiyle çamaşırlarda oluşan kırışıklığı minimum seviyede tutar. Ürünlerde bulunan havalandırma programı çamaşırların üzerindeki istenmeyen kokuları engeller. Çamaşırların eşit şekilde kurumasını sağlayan tamburlar iki yönlü hareket eder. Böylelikle homojen kurutma işlemi gerçekleşir. Narin ve ütü programları sayesinde yüksek kalitede verimlilik sağlanır. Programların içinde bebek giysilerine uygun yıkama da bulunur.

Soru 1: Kurutma makinesin uzun ömürlü olması için nasıl kullanılmalıdır?

Cevap 1: Makinenin kapasitesinden fazla doldurulmaması motorunun daha hızlı çalışmasına ve daha uzun yıllar boyunca kullanılmasını sağlar.

Soru 2: Kurutma makinesine çamaşır doldururken nelere dikkat edilmelidir?

Cevap 2: İp fermuar, düğme ve çok parçaları olan çamaşırların çalışma esnasında tambura takılmaması ya da dolanmaması için ipler bağlanmalı, fermuarlar çekilmeli ve düğmeler iliklenerek ters çevrilmelidir.

Soru 3: Vestel çamaşır makinelerinin modelleri arasındaki fiyat farkının nedeni nedir?

Cevap 3: Tasarımlar arasında ek yıkama, ek durulama, anti alerjik gibi ek fonksiyonlar, çeşitli özellikler, tasarıma bağlı değişiklikler, enerji tasarrufu, çamaşır kapasitesi ve daha birçok etken baz alındığı için modeller arasında fiyat farkı gözlenir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vestel Kurutma Makinesi Fiyatları

.
Gri
Beyaz
9
8
7
.
Konumseçilmedi
Renk
DSACategoryId/2147483637/235604/153223/vestel