Wildlebend kamp lambaları, ışık ihtiyacınızı karşılayarak geceleri kampta keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Şarj edilebilir ışıldaklar ile güçlü ve kullanışlı bir ışık kaynağına sahip olursunuz. Pek çok farklı şarj seçeneğine sahip olan ışıldaklar ve kalem pille çalışan çadır fenerleri ile kampın her alanında aydınlık bir ortam yaratabilirsiniz. Wildlebend Kamp Lambası Fiyatları ise her bütçeye uygun seçenekler barındırır ve kamp yaparken doğanın her alanında ışığınızı yanınızda taşıyabilmenizi sağlar.

Wildlebend Güneş Enerjili Işıldaklar

Wildlebend ışıldaklar, 4 farklı şarj seçeneği ile USB, priz, pil ve solar güneş paneli sayesinde şarj edilebilir. Gündüz vakitlerinde güneş ışığı ile ışıldağınızı şarj ederek, elektrik enerjisi için prize ulaşamayacağınız zamanlarda kullanabileceğiniz bir ışık kaynağına sahip olabilirsiniz. Kızaklı mekanizmaya sahip modeller, yer kaplama konusunda daha avantajlıdır. Wildlebend ışıldaklarının askılıkları sayesinde ışıldaklarınızı istediğiniz her yere asabilirsiniz. Arkadaşlarınız veya aileniz ile sohbet edeceğiniz keyifli kamp akşamlarında ağaçların dallarına, gerdirdiğiniz bir ipe veya sabitlediğiniz uzun bir sopa üzerine asabilir ve çevrenin aydınlanmasını sağlayabilirsiniz. Işık sayesinde güvenli bir ortama sahip olabileceğiniz gibi yabani hayvanların çadırınıza yaklaşmasını da engelleyebilirsiniz.

Powerbank özelliğini de bünyesinde barındıran ışıldaklar ile telefon, aksiyon kamerası veya başka bir elektronik cihazınızı da şarj edebilirsiniz. Wildlebend ışıldaklar; telefonunuzun şarjının bitmesi gibi acil durumlarda sadece ışık kaynağı olarak değil, iletişime geçmeniz için bir güç kaynağı görevini de görür.

Çadırınız Odanız Gibi Aydınlansın: Wildlebend Çadır Fenerleri

Kampta yaşanan en büyük problemlerden biri çadır içi düzenini sağlayarak ihtiyaç duyulan ekipmanlara anında ulaşmaktır. Çadır içi aydınlatmanın olmadığı zamanlarda, geceleri telefon ışığı veya fenerlerle dar bir alanda işlerinizi halletmeniz güçtür. Wildlebend çadır fenerleri, üzerinde bulunan 24 adet LED ile mükemmel bir aydınlık sağlayarak bütün işlerinizi kolaylıkla halletmenizi sağlar. Askı aparatı sayesinde çadırınıza kolaylıkla asabilirsiniz. 4 adet AA pil ile 30 saat çalışma süresi sunan Wildlebend çadır fenerleri, geceleri ihtiyacınız olduğu anlarda size aydınlık bir çadır vadeder. 100.000 saat LED ömrüne sahip olan fenerler, uzun ömürlü bir kullanım imkanı da sunar.

Çubuklar İçine Gizlenen Işık: Glow Stick

Bükme ve sallama hareketleri dolayısıyla içerisindeki özel kimyasalların tepkimeye girmesiyle fosforlu bir ışık kaynağı sağlayan çubukların pek çok kullanım alanı vardır. Bükülerek içerisindeki parçanın kırılması sağlanır ve bu kırılmayla beraber kimyasallar reaksiyona girer. Esnek yapısı sayesinde el bileklerine sarılabilen çubuklar, özellikle eğlenceli partilerde veya konserlerde kullanılır. Parti ve konser dışında doğada bulunacağınız birçok outdoor faaliyette kullanabileceğiniz gibi kampta da ışık kaynağı veya işaretçi olarak kullanabilirsiniz. Tepkimeye girdikten sonra 12 saat boyunca ışık sağlayabilen çubuklar, geceleri yapacağınız yürüyüşlerde yerinizin belli olmasını sağlayan bir işaretçi görevini de üstlenir. Engebeli ve sıkı orman yapısına sahip karanlık arazilerde arkadaş grubunuz tarafından kolay bir şekilde izlenmenizi sağlar. Etrafına ışık saçan reaksiyonu hızlandırmak için ısıya, yavaşlatmak için ise soğuğa maruz bırakabilirsiniz. 

Wildlebend Kamp Lambalarının Avantajları

  • Güneş enerjili ışıldaklar sayesinde kampta sürekli ışık kaynağına sahip olabilirsiniz.
  • Güçlü aydınlatması ve uzun kullanım süreleriyle güvenli bir aydınlatma sağlar.
  • Powerbank özellikli ışıldaklar sayesinde ekstra bir güç kaynağına da sahip olursunuz.
  • Dayanıklı malzemelerden üretilen lambalar ile uzun yıllar kullanım imkanı vadeder.
  • Çadırınızın hem içinde hem de dışında sunduğu alternatif aydınlatma seçenekleri ile doğanın her alanında ışığa ulaşmanızı sağlar.

Kampta ışığa ihtiyaç duyacağınız her an yanınızda olan Wildlebend kamp lambaları ile güvenli aydınlatmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Birçok çeşit kamp lambası Hepsiburada.com ayrıcalığı ile sizlere sunuluyor. Siz de bir an önce Wildlebend kamp lambalarına sahip olarak karanlık kamp gecelerine son verebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Wildlebend Kamp Lambası Fiyatları

Marka
Konumseçilmedi
DSACategoryId/60001546/2147483604/356609/22003836/wildlebend