Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xiaomi Mop 2 Pro Ultrasonic Haritalı Paspaslı Robot Süpürge -Siyah

Xiaomi
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033

*Dakikada 10.000 titreşim: Veriler Shunzao Laboratuvarından alınmıştır. Su haznesi titreşmediğinde ortam gürültüsü test edilerek, su haznesi normal olarak titreşirken gürültü test edilerek, küçük dalgalardaki makine gürültüsü seviyesi belirlenerek ve iki ses segmentinin spektrumunun elde edilmesi için belirlenen alan için frekans etki alanı analizi eklenerek, su haznesi titreşim frekansı tespit edildi ve dakika başına titreşim sayısı değerine dönüştürüldü. Arka plan gürültüsü ile karşılaştırıldığında su deposu, titreşim sırasında 208 Hz'lik bir pik gürültü oluşturdu. Dolayısıyla, su haznesi 208 Hz veya 12.500 titreşim/dk. değerinde titreşti.


*3000 Pa: Veriler Shunzao Laboratuvarından alınmıştır. Ana ünite tamamen şarj olduğunda (akü voltajı ≥ 16,5 V), fan girişi modelleme kili ile kapatıldı ve fan girişinin statik basınç değeri yüksek güç modunda test edildi. Emme göstergesinde görüntülenen maksimum emiş gücü değeri kaydedildi. Test iki kez gerçekleştirildi ve ortalama değer kaydedildi.


*Aksi belirtilmedikçe, bu sayfadaki veriler Shanchuan Laboratory'den elde edilen verilerdir.


*Bu sayfada gösterilen işlev şemaları sadece referans amaçlıdır. Lütfen asıl ürünü inceleyin.*Pil ömrü test yöntemi: Tamamen dolu su haznesiyle çalışmaya başlandı ve elektrikli süpürgenin şarj için geri gittiği süre kaydedildi. Sessiz modda, temizleme süresi: 278 dakika, temizleme alanı: 196 ㎡; Standart modda, temizleme süresi: 213 dakika, temizleme alanı: 159 ㎡; orta güç modunda, temizleme süresi: 165 dakika, temizleme alanı: 129 ㎡; Yüksek güç modunda, temizleme süresi: 126 dakika, temizleme alanı: 93 ㎡; 3irobotix Laboratuvarı test verileri, gerçek sonuçlar farklılık gösterebilir.
İnatçı lekeleri bile temizlemek için dakikada 10.000 titreşim*

Tam kapsamlı yüksek frekanslı sonik titreşimli paspasla donatılan ünite, temizlik gücünü önemli ölçüde artırmak ve kahve ve soya sosu gibi sert lekeleri kolayca çıkarmak için titreşir.

Güçlü leke giderme için mikrofiberler

Dengeli su penetrasyonu, lekelerin etkili bir şekilde çıkarılması ve zeminin hızlı kuruması için paspasta mikrofiberler kullanılır. Bu, su izlerinin ve zeminin zarar görmesinin önlenmesine yardımcı olur.
 

Yeni nesil LDS lazer navigasyon sistemi, bütün evin hızla ve doğru haritalanmasını sağlar

LDS lazer navigasyon sistemi, robotun temizleme rotasını hızla planlamak için bütün evin karmaşık ortamını verimli bir şekilde tarar ve hızlı bir şekilde haritalar. Gece karanlığında bile durmaz; sistem düşük ışıkta bile doğru gezinebilir.

Birden fazla katı haritalayabilir

Zeminler arasında temizlik için kolayca geçiş yapın.

Yepyeni haritalama modu

Hızlı ve verimli eşleme

Konum belleği

Nereye taşırsanız taşıyın, kendi kendine konumlanır.

Akıllı sürdürme-temizleme işlevi

Temizliğe kaldığı yerden devam eder.

Gelişmiş temizleme yolu tasarımı köşeleri ve gizli toz tutucuları kapsar

Özel olarak tasarlanmış temizleme rotaları, soldan sağa tekrar tekrar silerek manuel temizleme işlemini simüle eder. Elektronik olarak kontrol edilen akıllı su haznesiyle birlikte robotun zemin lekelerini kolayca çıkarabilmesini sağlar.

Kırıntılar anında süpürülerek geride sadece temiz bir zemin bırakılır

3000 Pa'lık* yüksek emiş gücü, robotun büyük toz ve döküntüleri çatlaklardan kolayca temizlemesini sağlayarak tozun saklanmasına izin vermez.

Daha fazla temizlik, daha az şarj

Yükseltilmiş 5200 mAh büyük hacimli pil ile donatılmış Mi Temizlik Robotu 2 Pro, 150 ㎡'den daha geniş bir alanı kolayca temizleyebilir*.

Her oda için özelleştirilmiş ayarlar

Artık bir odadan diğerine kir girmesini önlemek için kendi ihtiyaçlarınıza göre yatak odanızın, oturma odanızın ve mutfağınızın temizleme sırasını seçebilirsiniz. Ayrıca, zemin türüne göre emiş gücünü ve su hacmini ayarlayabilir ve özelleştirilmiş temizlik planları ayarlayabilirsiniz.

 

Avucunuzun içinde temizleme kontrolü

Daha fazla kontrol seçeneğine erişmek için Xiaomi Home/Mi Home uygulamasına bağlanın. Kolay ve zahmetsiz temizlik için evden uzaktayken uzaktan kumanda özelliğini kullanın.

Gösterin, temizlensin

Temizlemek istediğiniz alana dokunun.

Programlı temizlik

Sizin için en uygun zamanda temizlik

Bölge temizliği

Temizlemek istediğiniz alanı seçin.

Yasak bölge/sanal duvar

Temizlenmesini istemediğiniz alanları ayarlayın.

OTA yükseltmelerini destekler, daha fazla özellik eklenecektir

Ürün özellikleri optimizasyonları ve uygulama güncellemeleri, ürün zekasını geliştirmek için sürekli olarak yayınlanacak ve Mi Temizlik Robotu 2 Pro'nuzun kullanıldıkça akıllanmasını sağlayacak.

 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Xiaomi Robot Vacuum S10+ Robot Süpürge Beyaz Dreame Bot D10S Robot Süpürge+Mop Roborock Q7 Max Siyah Akıllı Robot Süpürge Roborock Q7 Max Plus Akıllı Robot Süpürge -Beyaz Roborock Vacuum Cleanner Q8 Max Robot Süpürge Siyah Xiaomi Mi Robot Vacuum S10T 8000PA Akıllı Robot Süpürge Viomi V5 Pro Vakum Cleaner Akıllı Robot Süpürge Dreame Bot L10S Pro Robot Süpürge+Mop (RL56L) Xiaomi Robot Vacuum S10 Akıllı Robot Süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Robot Süpürge Roborock Q7 Max Plus Siyah Akıllı Robot Süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2c Robot Süpürge Xiaomi Mi Mop 2 Pro Paspas Akıllı Robot Süpürge Mi Robot Vacuum Ev Temizlik Yardımcısı Yui S7 Nomopzone Özellikli Akıllı Robot Vacuum & Mop Süpürge Beyaz(Yui Türkiye Garantili) Xiaomi Silme ve Haritalandırma Özellikli 3000 Pa Yüksek Emiş Güçlü Wi-Fi, Navigation, Otomatik Şarj Edebilen, Zaman Planlayıcı Özellikli Akıllı Robot Süpürge, Beyaz Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz - Akıllı Robot Süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Robot Süpürge ve Paspas - Beyaz Philips HomeRun 3000 Serisi Aqua XU3000/01 Siyah Akıllı Robot Süpürge Xiaomi Hepa Filtreli Sonik Titreşimle Olağanüstü Temizlik Performanslı Yeni Nesil Lds Lazer Navigasyon Mi Temizlik Robotu -Luciole Beyaz Lambader Hediye! Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Akıllı Robot Süpürge Beyaz Xiaomi 3D Engel Sensörlü, Çift Hatlı Lazer ve Lds Lidarlı Çift Katmanlı Paspas Ultra Premium Robot Süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Akıllı Robot Süpürge - Siyah Roborock Vacuum Cleanner Q8 Max Robot Süpürge Beyaz Dreame L10 Pro Akıllı Robot Süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Robot Süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon Siyah Robot Süpürge Dreame Bot D9 Max Robot Süpürge Vakum ve Paspas Xiaomi Mi Robot Vaccum-Mop 2 Lite Robot Süpürge Philips HomeRun 3000 Serisi Aqua XU3000/02 Beyaz Akıllı Robot Süpürge Roborock Q7 Max Akıllı Robot Süpürge -Beyaz
Başa dön