Xiaomi'nin yakın dönemde akıllı telefon üretimi ile başladığı yolculuğu, robotik teknolojinin desteği ile büyüyerek gelişmeye devam ediyor. Geliştirdiği akıllı telefonlarla kullanıcılarına yeni nesil teknolojiyi anlatan Xiaomi, akıllı uygulamalarını evlerde en çok ihtiyaç duyulan elektrikli aletler arasında yer alan süpürge tasarımlarında kullanıyor. Robot ve kablosuz süpürge modellerini içeren 4 farklı ürün geliştiren Xiaomi, temizlik işlemlerini bilinenin ötesine taşıyor. Kablo ve bağlantı sorunu olmadan her türlü zeminde özgürce hareket edebilen süpürge modelleri, çok büyük alanlarda bile harika sonuçlar ortaya koyuyor. Hayatınızı kolaylaştıran akıllı süpürge serileri süpürge işlemlerine harcanan enerji ve zamanı kullanıcılarına geri veriyor.

Akıllı Robotlar Evlerinize Geliyor

Yenilikçi sistemlere sahip özelliklerle donatılan akıllı robot süpürgeler üç farklı modelden oluşuyor. Hem sert zeminlerin hem de halı gibi yüzeylerin süpürülmesini sağlayan tasarımları, kontrol etme işlemine gerek duymadan temizlik işlemlerini yerine getiriyor. Cihazın farklı yüzeylerinde konumlandırılan LSD sensörler, robot süpürgelerin engellere takılmadan, gerçekleştirdiği haritalama işlemine göre temizleyeceği yüzeyi planlamasını sağlıyor. Tüm modellerden geliştirilmiş işlemcileri kullanan Xiaomi, 360 derece alan hakimiyetine sahip ürünlerin evlere hizmet vermesine destek oluyor. Yapay zekanın pek çok yeniliğini üzerinde barındıran ürün serileri; dikey, zikzak ve köşe temizleme gibi farklı stillere göre ayarlanabilir. 5000 mAh üzerinde batarya ile donatılan tüm ürünler, kısa sürede şarj edilerek 100 müzerindeki alanların temizliğini gerçekleştirebiliyor. Hareket ettiği alanları süpürürken aynı zamanda paspas işlemini de gerçekleştiren akıllı robotlar, tek cihazla iki işlemi bir arada gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Çalışma anında varlığını unutturan düşük ses düzeyi ve güçlü çekiş özellikleri aradığınız yenilikçi temizliği sizlerle buluşturuyor.

Kablosuz Tasarım ile Hareket Özgürlüğünü Keşfedin

Mi kablosuz süpürge klasik el süpürgesine 21. yy teknolojisinin dokunuşlarını ekliyor. Kablolardan bağımsız olarak dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz cihaz, çok katmanlı filtreleme sistemi ile donatılıyor. Cyclone teknolojisinin kullanıldığı çekiş işlemi, emiş işleminde gücü azaltmadan en küçük tanecikleri bile kaçırmadan temizliyor. Tozları mikron seviyesine ayıran filtreleme işlemi ile ortama aktarılan havanın tamamen temizlenmiş ve arındırılmış olması sağlanıyor. Elle kontrol edilen ergonomik dikey tasarımı, süpürme işlemlerinde geniş açılı hareketleri mümkün kılıyor. Farklı yüzeylerde kullanılmak için geliştirilen dört başlığı bulunan Xiaomi el süpürgesi, evcil dostlarınızın bıraktığı mikroskobik maddelerden, polenlere kadar değişken cisimlerin temizliğini gerçekleştirebiliyor. Temizleme, şarj etme, toz haznesi boşaltma vb. işlemleri oldukça pratik olan ürün, yaklaşık 1,5 kg'lık hafif tasarımıyla zahmetsiz bir temizlik işlemine destek oluyor. Motor ve elektrikli fırça başlığı dışında suyla yıkanabilen parçaları, el süpürgesinin hijyenik olarak kullanılmasında kullanıcılarına ekstra güven oluşturuyor. Güçlü motor özellikleriyle kısa süreli kullanımlarda geniş alanları temizleyebilen Xiaomi el süpürgesi, temizlik işlemlerini keyifli anlara dönüştürebilirsiniz.

Yeni Nesil Süpürgelerin Yenilikçi Özellikleri

Farklı ürün tasarımlarında kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan Xiaomi, geliştirdiği süpürge tasarımlarında da amacına uygun yenilikleri hayata geçiriyor.

  • Tüm akıllı robotik süpürgeleri telefon ve tablet üzerinden kontrol edilecek şekilde tasarlayan marka, cihazların yanında olmasanız bile alanların hangi noktalarının ne şekilde ve ne kadar süreyle temizleneceğine karar vermenizi sağlar.
  • Temizlenecek alanlarda eşyaların, evcil hayvanların ve akıllı süpürgelerin zarar görmemesi için birçok donanımsal özellik kullanılıyor. Bu özellikler, robot süpürgelerin merdivenlerden düşmeden, cisimlere çarpmadan ve tıkanma sorunu olmadan temizliğe devam etmesine yardımcı olur.
  • Akıllı oldukları kadar zarif tasarımlara da sahip olan ürünler, hafif ve ergonomik yapıları ile kullanım sonrası dilediğiniz her yerde saklamanıza imkan tanır.
  • Kablosuz enerjinin gerektirdiği kısa sürede yüksek performanslı çalışma özelliği Xiaomi süpürgelerinin tümünde kullanıcılara sunuluyor. Böylece şarj süreleri içinde dilediğiniz en etkili temizlik işlemleri yerine getiriliyor.
  • Akıllı robot süpürge ile el süpürgesi modelleri; toz parçacıkları, bakteri ve kirleri %99,9 oranında temizleyerek, klasik süpürgelerin gerçekleştirdiği temizlik değerlerini bire bir oranda karşılıyor.
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xiaomi Süpürge Fiyatları

Toz Torbasız Süpürge
Dikey Süpürge
Şarjlı Süpürge
Robot Süpürge
Buharlı Temizleyici
Süpürge Aksesuarları
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 391 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/xiaomi