Porselen yemek takımları hemen hemen her evde kendine yer ediniyor. Pek çok model ve desen aralığı ile piyasaya sunulan yemek takımları kullanıcılardan tam not alıyor. Günlük olduğu kadar özel davetler için de birbirinden farklı çeşitlilikte tasarlanan yemek takımları birçok kullanıcıya zevkine hitap edecek şekilde üretiliyor. Porselen yemek takımları her bütçeyi uygun olacak şekilde tasarlanarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Yemek takımları sayılarına göre de farklı fiyatlandırma seçeneğine tabi tutuluyor. Bu fiyatlandırmaya ürünün kalitesi ile beraber şık tasarımı da etki ediyor. Dikdörtgen ve yuvarlak modellerde birbirinden farklı desen ve renk çeşitliliği ile üretilen porselen yemek tabakları masalarda yerlerini alıyor. Özellikle yuvarlak yemek takımları şıklığı ve zarafeti ile pek çok kullanacağını dikkatini çekiyor. Tulu porselen yuvarlak yemek takımları kalitesi başta olmak üzere birbirinden farklı model ve renk çeşidi ile kullanıcıların sık sık satın aldığı markalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Hepsiburada üzerinden Tulu porselen yuvarlak yemek takımı modellerine göz atma imkanına sahip olabilirsiniz. Hoşunuza giden modelleri işaretleyerek kaydedebilirsiniz. Sonrasında ise bütçe aralığına uygun seçeneklerden tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tulu Porselen Yuvarlak Yemek Takımı Çeşitleri 

Tulu porselen yuvarlak yemek takımı çeşitleri pek çok faktöre göre değişkenlik gösteriyor. Birbirinden farklı setlerle kullanıcıların hizmetine sunulan yemek takımları özellikle birbirinden farklı model ve desen seçeneği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Her birbirinden farklı üretilen her yemek takımı parça sayılarına göre de çeşitlilik kazanıyor. Bununla birlikte yemek takımlarında kullanılan görsel tasarım da bu çeşitliliğe etki eden unsurlardan biri olabilir. Vintage modeller, retro seven kullanıcılar için oluşturulan yemek takımları, mermer detaylı takımlar ve daha nicesi kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Ayrıca yemek takımlarının yuvarlak detaylı olmasının yanı sıra tabakların derinliği ve çukur formunda oluşu da bir başka model tasarımını karşımıza çıkarıyor.

  • Tulu Porselen Altın Yaldızlı Yuvarlak Yemek Takımı 

Bu porselen altın yaldızlı yuvarlak yemek takımı pek çok kullanıcının ilgisini çekiyor. Sade ve şık görüntüsünün yanı sıra altın yaldızlı detaylı olması bu takımı özel davetlerde de kullanma imkanı sağlıyor. Karışık desenli ve detaylı modelleri sevmeyen kullanıcılar için üretilen bu şık tasarım, çiziklere karşı dayanıklı olmasıyla da deneyimli kullanıcılardan olumlu dönüşler alıyor. Bu tür hem günlük hem de özel davetler için fonksiyonel olarak kullanabileceğiniz modelleri Hepsiburada üzerinden inceleme imkanına vakıf olabilirsiniz. Ancak yaldızlı, altın detaylı ya da herhangi bir motifi kullanan yemek takımı modellerinin tercih edecekseniz mümkün mertebe elde yıkamaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde ürünün tasarımında deformeler gözükebilir. Bu püf noktalar eşliğinde Hepsiburada ile ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

  • Tulu Porselen Mozaik Desenli Yuvarlak Yemek Takımı 

Mozaik desen şık ve kullanışlı tasarımı ile yemek takımlarından sıklıkla kullanılan modellerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Hem günlük hem de davetlerde kullanmaya uygun olan mozaik desen birbirinden farklı renk çeşitleri ile de göz kamaştırıyor. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir. Ancak bulaşık teli ile ya da süngerin sert tarafı ile temizlenmemesi gerekiyor. Aksi takdirde mozaik desenlerine zarar verilebilir. 

  • Tulu Porselen Reactive Yuvarlak Yemek Takımı 

Tulu porselen reactive yuvarlak yemek takımı birbirinden farklı pek çok renk seçeneği ile kullanıcıların zevkine hitap ediyor. El dekorasyon ürünü olan bu yemek takımı modeli birçok kullanıcının ilgisini cezbediyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilir bir ürün olsa da sert bir şekilde kullanımlardan kaçınmak gerekiyor. Mikrodalga fırınlarda rahatlıkla kullanılabilir. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olması sebebiyle herhangi bir leke veya kir tutmaz. Bu da kullandığınız ürünün ilk günkü canlılığını ve temizliğini kurumasına yardımcı oluyor.

  • Tulu Porselen Dijital Baskı Yuvarlak Yemek Takımı 

Sulu porselen dijital baskılı yuvarlak yemek takımları pek çok kullanıcının sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Dijital baskı ile üretilen yemek takımları pek çok desen ve model seçeneği ile kullanıcıların zevkine hitap ediyor. Ayrıca dayanıklılık konusunda pek çok modele göre daha kaliteli olmasıyla ön plana çıkıyor. Bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilen bu model, herhangi bir deforme oluşturmuyor. Beğendiğiniz defter ve model aralığında oluşturulan Tulu porselen dijital baskı yuvarlak yemek takımlarının Hepsiburada ile satın alabilirsiniz.

Tulu Porselen Yuvarlak Yemek Takımı Satın Alırken Neye Dikkat Etmeli? 

Tuzlu porselen yuvarlak yemek takımı satın alırken bazı püf noktalara dikkat etmeniz büyük önem arz ediyor. Öncelikle kullanım amacına uygun olarak bir yemek takımı seçimi yapmanız gerekiyor. Bunun içinde kaç kişilik bir yemek takıma baktığınız, günlük ya da özel misafirler için şık tasarımlar tercih edeceğiniz gibi tespit edilmesi gereken detaylar oluyor. Eğer işlevsel bir yemek takımı tercih edecekseniz yaldız detaylı ya da mozaik desenleri bulunan yemek takımlarına göz atabilirsiniz. Bu yemek takımı modelleri ile hem günlük hem de özel davetler için şık bir yemek takımı satın almış olursunuz. Birbirinden farklı kategoride birkaç tane yemek takımı satın alacaksanız da bir yemek takımının muhakkak sade tasarımı ile oluşturulmuş olmasına dikkat etmelisiniz. Bu yemek takımları krem veya beyaz tonlarında olup kenarları işlemeli olabilir. Ayrıca mermer desenli yemek takımları da günlük kullanım için oldukça elverişli modeller arasında yer alır. Bu püf noktalarına dikkat ederek ihtiyacınıza uygun setlerde oluşturulan yemek takımı modellerini Hepsiburada ile inceleyebilirsiniz.

Tulu Porselen Yuvarlak Yemek Takımı Fiyatları 

Tulu porselen yuvarlak yemek takımı fiyatları pek çok faktöre göre değişkenlik gösteriyor. Ürünün oluşturulduğu malzeme, özelliği, renk seçeneği, yemek takımının ebat ve sayısı da fiyat farkına doğrudan etki ediyor. El dekorasyonu ile oluşturulan yemek takımı modelleri diğerlerine nazaran daha yüksek fiyat aralığında kullanıcılar hizmetine sunuluyor. Altın detaylı işlemelerde bir başka model seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Bu tür altın ve gümüş detaylı yemek takımları da fiyat farkı açıklığından yüksek meblağlarda satışa sunuluyor. Hepsiburada ile geliştirilmiş arama motorunu kullanarak beğendiğiniz Tulu yuvarlak yemek takımı modellerini göz atabilirsiniz. İstediğiniz renk ve fiyat aralığını belirleyerek sadece bu kritere uygun ürünleri sayfanıza düşürebilirsiniz. Bunun haricinde ürünler fiyatlandırma açısından azalandan artana ya da artandan azalana olacak şekilde listelenebilir. Bu filtreleme özelliği ile hem bütçe hem de zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. 

Tulu Porselen Yuvarlak Yemek Takımı Kullanıcı Tavsiye ve Yorumları 

Yemek takımları satın alırken deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumları pek çok kullanıcıya rehber görevi görüyor. Kullanıcıların ürün ile ilgili yaptığı objektif yorumlar ile pek çok kullanıcının kafasındaki soru işaretleri gideriliyor. Ürün için yapılan olumlu ve olumsuz yönler kullanıcıların nezdinde değerlendirerek daha bilinçli bir seçim yapma olanağı sağlanıyor. Hepsiburada ile kullanıcıların tavsiye ve yorumları eşliğinde beğendiğini yemek takımı modellerini tercih edebilirsiniz.

Tulu Porselen Yuvarlak Yemek Takımı İndirim ve Kampanyaları 

Hepsiburada çeşitli gün ve haftalarda birbirinden farklı indirim ve kampanyaları kullanıcıların imkanına sunuyor. Yarın Kapında seçeneği ile beğendiğiniz yemek takımı ürünlerini kısa zaman içinde temin etme imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda  belli aralıklarla gerçekleştirdiği flaş indirimler ile piyasadan daha uygun fiyata ürün almanı sağlanıyor. Online alışveriş deneyimini Hepsiburada ile gerçekleştirerek ayrıcalıklı kullanıcılardan biri olma imkanına erişebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yuvarlak Yemek Takımları

3645 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Parça Sayısı
Toplam 24 / 3645 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60006075/60006075