Hazırlayacağınız sofraların en önemli parçası olan renkli yemek takımları şık tasarımları ile mutfağınıza canlılık katar. Birbirinden güzel modellerle karşına çıkan yemek takımı çeşitleri kare, daire, piramit, çizgi ve çeşitli hayvan desenlerinin yer aldığı ürünlerdir. Şık detaylarıyla sofranıza renk katması amaçlanan bu yemek takımları farklı markalar tarafından kaliteli materyaller kullanılarak hazırlanır. 4, 6, 8 ve 12 kişilik gibi birden fazla ürün seçeneği sunar. Farklı boyut ve parçalarda tasarlanan bu yemek takımlarının içinde servis, pasta ve kayık tabak yer alır. Kırmızı, bordo, taba, lacivert, siyah ve hardal tonlarının yer aldığı ürünlerdir. Sabah kahvaltısına ve diğer öğünlere yönelik farklı alternatifler sunar. Bunlardan renkli kahvaltı takımı modelleri mat tonunda olup set halinde karşınıza çıkar. Kahvaltı takımlarında genellikle servis ve pasta tabağının yanında çerezlik, sosluk, zeytinlik, kase, çay tabağı, çay bardağı yer alır. Bu takımların bazılarında sofra sunumu için kullanılan çok bölmeli kahvaltılık modelleri de bulunur. Seramik ve porselen gibi kaliteli materyaller ile üretilen rengarenk yemek takımı modelleridir. Sofraya oturduğunuzda gözünüze ilk çarpan öğe yemek takımlarıdır. Hem günlük kullanıma hem de misafir geldiğinde kullanabileceğiniz renkli 6 kişilik yemek takımı modellerini büyük bir keyifle tercih edebilirsiniz. Renkli yemek takımı 6 kişilik modelleri az kişinin olduğu sofralar için oldukça idealdir. Günlük kullanım için de uygun olan bu renkli desenli yemek takımları ve diğer modeller aşınma yapmayan yapısı ile ön plana çıkar. Kolay kolay çatlama ya da kırılma gibi sorunlara maruz bırakmayan bu ürünleri keyifle seçebilirsiniz.

Kullanışlı Yapısı ile Renkli Yemek Takımı Modelleri

Yemek takımı renkli modelleri ile karşınıza çıkan ve hasara karşı dayanıklılık gösterebilen ürünlerdir. Bulaşık makinesinde yıkanabilen ve mikrodalga fırın ile kullanılabilen renkli yemek takımı 12 kişilik modellerin bulunduğu ürünler arasından da bir seçim yapabilirsiniz. Yemek takımlarının kalıpları üç tip tasarıma ayrılır. Bunlar romantik, klasik ve modern kalıplardır. Romantik olan kalıpların üzerinde genellikle kuş, deniz kabuğu, çiçek ve meyve gibi canlıları andıran desenler yer alır. Süsleme kıvrımlara sahip olan bu tarz ürünler yuvarlak motiflerle süslenmiş sofra takımı modelleri ile bir bütün oluşturur. Klasik tasarımlarda renkli porselen yemek takımı modelleri üzerinde düz çizgiler ve rokoko tarzı asimetrik kıvrımlar uyarlanarak hazırlanır. Kadeh takımı ve mobilyalardaki baskın çizgiler vurgulanarak bu tip ürünler kullanılabilir. Modern olarak karşınıza çıkan desenler de kavram olarak soyut olup genellikle düz çizgilerin kullanılması ile tasarlanır. Kullanım anında mobilyalarınızla beraber iyi görünen bu ürünlerden siz de faydalanabilirsiniz. 12 kişilik yemek takımı renkli modelleri ve diğer ürünlerin tabak şekilleri yuvarlak ya da kupe şeklindedir. Yuvarlak şeklinde olan ürünlerde yemek porsiyonları lokmalık parçalar halinde sunulur. Ayrıca bu tarz tabaklar yemeğin suyunu toplama özelliğine de sahiptir. Kupe şeklindeki 12 kişilik renkli yemek takımı modellerinde bulunan tabakların kenarları yoktur. Pişirmek ve servis etmek için oldukça idealdir. Kahvaltı takımları renkli olanlar ürünler sofranıza şıklık katmayı amaçlayan pek çok seçenek ile karşınıza çıkar. Hem gündelik hem de misafir geldiğinde kullanabileceğiniz bu ürünler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Şık Tasarımlar ile Yemek Takımı Modelleri

Mavi renkli yemek takımları çeşitleri birbirinden farklı çizgi detayları ile ön plana çıkar. Mavi severlerin dikkatini çeken bu ürünler sahip olduğu tasarım ile oldukça göz doldurucudur. Orantı, denge ve işçiliğin kaliteli bir şekilde gerçekleştiği ürünlerdir. Renkli günlük yemek takımı modelleri masa üzerinde düz durabilir. Ayrıca kenarları bükülmeyen bu tabaklar rahat bir tutuş sergiler. Yeterli derece geniş olan yemek takımı modelleri mat bir görünüm oluşturur. Her parçanın tonları ve desenleri farklı olan bu ürünlerin bir de renkli cam yemek takımı çeşitleri bulunur. Her bir yemek takımı parçasının renk tonları tutarlı olup dilediğiniz gibi kullanabilme imkanı sunar. Her evin vazgeçilmez bir gereksinimi olan günlük renkli yemek takımı ev dışında restoran ve cafe gibi ortamlarda da sıkça tercih edilir. Çeyiz seti olarak da bilinen 24 parça renkli yemek takımı modelleri kültür açısından önemli bir yere sahiptir. Özellikler evlenmek üzere olan gençlerin ya da yemek takımlarını yenilemek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Çeyiz seti dendiğinde de 12 kişilik ya da 24 kişilik yemek takımları tercih edilebilir. En çekici ve zarif tasarımları ile sofranın dikkat çeken unsurları arasında yer alan ürünlerdir. Sofranızda yeni bir tarz oluşturmak için de kullanabileceğiniz bu ürünler masa düzeni için kolaylık sunar. Aralarında her türlü gıda boyasına karşı dayanıklılık gösteren ürünlerin de yer aldığı günlük yemek takımı renkli modellerden istediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz. Birbirinden farklı materyal, renk tonu ve tasarım ile karşınıza çıkan bu ürünler içerisinde bir de oldukça hassas bir yapıya sahip olan yemek takımları bulunur. İhtiyacınıza yönelik olan bu çeşitlilikten dilediğinizi seçerek kullanabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Bilgisi ile Yemek Takımları

Sabah sofralarını şenlendiren renkli kahvaltı seti modelleri kullanışlı yapısı ve şık görünümü ile pek çok kişinin tercih edilme sebebidir. Hazırladığınız yemek masalarında göze hitap eden bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca yemeklerin lezzetini ve görünümünü güzelleştiren ürünler olarak da karşınıza çıkar. Kare ve yuvarlak olarak tasarlanan yemek takımları pek çok kişinin ilgisini çekerek beğeni toplar. Bunlardan renkli kare yemek takımı modelleri klasik ve modern tasarımların mükemmel bir şekilde harmanlanması ile hazırlanır. İster günlük isterseniz de özel günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dört dörtlük bir sofra hazırlamak isteyenlerin tarzını yansıtabileceği bu yemek takımlarından siz de yararlanabilirsiniz. Birbirinden farklı marka tarafından özenle tasarlanan renkli 24 parça yemek takımı zarif bir görünüme sahiptir. Eşsiz motiflerin işlenmesi ile tasarlanan bu ürünler sofranıza zarafet katar. Tarzınıza uygun birden fazla renkli yemek takımları 24 parça modeli bulunur. Bu modelleri ve diğer ürünleri Hepsiburada aracılığı ile inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz renkli seramik yemek takımlarını, cam ya da porselen olan setlere bakarak istediğinizi seçebilirsiniz. Avantajlı olarak karşınıza çıkan renkli yemek takımları fiyatları da ürünlerin tasarımında kullanılan materyallere bağlı olarak ayarlanır. Bu avantajlı fiyatlardan yararlanarak dilediğiniz yemek takımı modelini tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar kullanabilir ve harika sofralar hazırlayabilirsiniz.

Renkli Yemek Takımlarının Üretiminde Hangi Materyaller Kullanılır

Renkli yemek takımlarının üretiminde cam, melamin, porselen ve seramik birbirinden malzemelerin kullanılması ile tasarlanır. Şık detayların ve motiflerin de işlendiği bu ürünlerden bazıları el işçiliği ile hazırlanır.

Renkli Yemek Takımları Arasından Hangileri Kalitelidir

Birbirinden kaliteli bir şekilde karşınıza çıkan renkli yemek takımları tasarımları ile birçok kişinin beğenisini kazanır. Ayrıca pek çok insanın ilk tercihi olan ve kalitesinden söz ettirmeye devam eden yemek takımları sofralarda yerini almaya hazırdır.

Renkli Yemek Takımları Kullanışlı Mıdır

Kullanışlılığı ile ön plana çıkan renkli yemek takımları tarzınıza uygun pek çok seçenek ile karşınıza çıkar. Günlük kullanım için uygun olan bu çeşitlilik arasında özel günlerde ve misafirleriniz geldiğinde masanızda bulundurabileceğiniz birden fazla ürün alternatifi de yer alır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Renkli Yemek Takımları

683 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 24 / 683 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60006075/60006075