Birbirini seven insanların en keyifli ve mutlu anlarına tanıklık eden sofraların olmazsa olmazı yemek takımlarıdır. Özgün tasarımları ile sabah kahvaltılarında ve akşam yemeklerinde sofralara zarafet katan yemek takımları hem evlerde hem restoranlarda kullanılan en önemli mutfak eşyalarından biridir. Hem özel davet sofralarında hem günlük sofralarda kullanılabilen pek çok farklı desene, renge, boyuta ve şekle sahip kare yemek takımı modelleri bulunur. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan kare yemek takımları, hazırlanan yemeklerin şık bir şekilde sunulabilmesi için kullanılabilen harika ürünlerden oluşur. Kare yemek masası takımı içerisindeki ürün sayıları takımların parça sayılarına göre farklılaşır. Çekirdek bir aileye sahip olsanız da çok kalabalık bir aileye sahip olsanız da size en uygun kare yemek takımını bulabilir, sofralarınıza şıklık katabilirsiniz.

Kişi Sayısına Göre Kare Yemek Takımı Modelleri

Estetik tasarımlarıyla dikkat çeken kare yemek takımı modelleri kişi sayısı ile birbirlerinden ayrılır. Kare yemek takımı modelleri genellikle 2,4,6 ve 12 kişiliktir. Kare tabaklı yemek takımları içerisindeki ürünler ve ürünlerin sayısı değişkenlik gösterir. Bu ürünlerin içinde genellikle kişi sayısına göre şekillenen parçalar yer alır. Yemek, tatlı ve çorba tabakları klasik ürün parçalarındandır. Altı kişilik kare yemek takımları genellikle 24 parçadan oluşur. Kare yemek takımı 24 parça içerisinde 6 adet çorba kasesi, yemek ve servis tabağı ile tatlı tabağı bulunur. Kare yemek takımları 6 kişilik, 4 kişilik ve 2 kişilik modelleri çekirdek ailelerin günlük kullanımları için en uygun modellerden biridir. Aynı zamanda kahvaltı için kare kahvaltı takımı 6 kişilik modeli de bulunur. Kare kahvaltı takımları içerisinde genellikle 6 adet servis tabağı, 6 adet çay tabağı, 6 adet çay bardağı, zeytinlik ve reçellikler bulunur. Kare yemek takımı 12 kişilik modelleri genellikle 12 adet çorba kasesi, 12 adet yemek tabağı, 12 adet servis tabağı ve 12 adet pasta tabağına ek olarak küçük ve büyük kayık tabak, tuzluk, biberlik, kürdanlık ve kapaklı çorba kasesinden oluşur. Kare yemek takımı 48 parça, 12 kişilik bir yemek takımıdır. İçerisinde 12 kişiye rahatlıkla yemek servisi açabileceğiniz parçalar yer alır. Bazı takımlarda bu parçalara ek olarak tuzluk ve sunum kasesi gibi seçenekler de bulunabilir. Kare yemek takımı 85 parça da 12 kişilik yemek takımıdır. Ancak içerisindeki geniş ürün yelpazesiyle diğer 12 kişilik yemek takımlarından ayrılır. 85 parça kare yemek takımı içerisinde 12 kişilik kullanıma imkan veren yemek ve tatlı tabakları ile kaseler yer alır. Bunlara ek olarak genellikle çay bardağı ve çay kaşığı, kahve fincanı ve kahve tabağı, derin kase, mezelik ve çerezlik, peynir tabağı, zeytinlik, bölmeli kase, tuzluk, biberlik, kürdanlık, kayık tabak ve kapaklı çorbalık bulunabilir. Dilerseniz sofralarınıza renk katan eşsiz kare yemek takımı ile birlikte farklı modeldeki çatal bıçak takımları kullanabilir, sofralarınızı renklendirebilirsiniz.

Çeşidine Göre Kare Yemek Takımı Modelleri

Kare porselen yemek takımları her tarza hitap eden tasarımlara sahiptir. Kare yemek takımı günlük sofralara yakışan ve sofralarınız için aradığınız pek çok ürünü içinde bulunduran şık ve özgün parçalardan oluşur. En özel günlerde bile mükemmel yemek sunumları yapabilmeye yardımcı olan kare yemek takımı modellerinden en az birini evinizde bulundurarak her zaman yemek sofralarınızda şıklığı kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Siyah kare yemek takımları günlük yemeklerde tercih edilebilir. Böylelikle takım olarak almanın verdiği avantaj sayesinde farklı ürünlere ihtiyaç duymadan şık ve sade bir sofra hazırlayabilirsiniz. Kare yemek takımı siyah aynı zamanda pek çok farklı desene ve renge sahip olan yemek masası örtülerinize her zaman uyum sağlar. Dilerseniz birbirinden şık modellere sahip yemek masaları ile de bu takımları kullanabilir, yemek odalarınızda keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Sade kare yemek takımları, en favori parçalardan biridir. Hem davet sofralarında hem de günlük sofralarda rahatça kullanılabilir. Klasik model sevenler düz beyaz renk kare yemek takımı tercih edebilir. Gösterişi seven ancak bir o kadar da sadeliğe önem verenler düz gold renk kare yemek takımını tercih edebilir. Oval kare yemek takımları geometrik desen sevenlerin ilk tercih etmesi gereken ürünlerden biridir. Hem kare hem oval şekline sahip bu tasarım, özel davetlerinize çok yakışacak bir modeldir. Kalabalık aileniz varsa ya da büyük bir davet yemeği düzenliyorsanız 85 parça altın rengi kare yemek takımı sizin için en uygun ürün olabilir. Kendinizi her daim hatırlatmak istediğiniz sevdiklerinize de kare yemek takımı modellerinden birini alabilir, onları mutlu edebilirsiniz.

Kare Yemek Takımı Fiyatları

Kare yemek takımı en uygun yemek takımı çeşitlerinden biridir. Kare yemek takımı fiyatları değişkenlik gösterebilir. Kare yemek takımları ve fiyatları birçok unsura bağlı olarak farklılık gösterir. Kare kahvaltı ve yemek takımları kaç parçadan oluşuyor sorusu kadar kare kahvaltı takımı fiyatları ve yemek takımı fiyatları ne kadar sorusu da kullanıcılar açısından önem arz eder. Örneğin, 6 kişilik kare yemek takımı fiyatları desenlerine göre değişkenlik gösterebilir. Bununla birlikte farklı marka üretimlerinde de hem fiyat hem tasarım olarak çeşitlilik gözlenir. 24 parça kare yemek takımı fiyatları renklerine göre de farklılık gösterir. Özel tasarımlı renkler daha yüksek bir fiyat aralığına sahip olabilir. Bu durum renklendirme işlemine göre de çeşitlenir. 12 kişilik kare yemek takımı fiyatları ise parça sayısına göre değişkenlik gösterebilir. Kare yemek takımı 12 kişilik en ucuz yemek takımlarından birisidir. Kare 12 kişilik yemek takımını alarak misafirlerinizi kusursuz dizayn edilen sofranızda ağırlayabilir, keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Kare yemek takımı yorumları ve değerlendirmelerini okuyarak kendinize en uygun modeli bulabilirsiniz. Bu yorumlar sayesinde ürünlerin kalitesi hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İndirimli kare yemek takımları arıyorsanız Hepsiburada üzerinden rahat ve güvenilir bir şekilde farklı renklerdeki yemek takımlarına ulaşabilirsiniz.

Seramik ve Porselen Yemek Takımı Farkı Nedir?

Porselen ve seramik yemek takımları birbirine çok benzese de birbirilerinden üretim teknikleri, hammaddeleri ve pişirme teknikleri ile ayrılır. Seramik ürünler düşük derecede pişirilirken porselen ürünler yüksek derecede pişirilir. Porselen yemek takımları sert ve sıkı bir yapıya sahiptir. Seramik yemek takımları ise porselen yemek takımlarına göre daha yumuşak ve gözenekli yapıya sahiptir. Bu seçim sizin kullanım tarzınıza göre şekillenebilir.

Kare Yemek Takımları Nasıl Temizlenir?

Kare yemek takımları bulaşık makinelerinde yıkanmaya uygun ürünlerdir. Desenli ve renkli yemek takımlarına sahipseniz ve çok fazla kullanıyorsanız her gün bulaşık makinasında yıkanması tavsiye edilmez. Ara ara yemek takımlarınızı sünger ve bulaşık deterjanı yardımı ile elinizde yıkayabilir ve durulayabilirsiniz. Böylelikle ürünlerinizin kullanım süresini uzatabilirsiniz.

Kare Yemek Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

İhtiyaç doğrultusunda kare yemek takımı modelinin seçilmesi tavsiye edilir. Örneğin bütün yemek masası ürünleri tek paket içinde olsun istiyorsanız 85 parça kare yemek takımı modelini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte seçimlerinizi kullanım yapılan kişi sayısına göre de belirleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kare Yemek Takımları

458 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 36 / 458 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?