Yemek takımları, sofra ve ev dekorasyonun önemli parçalarıdır. Mor yemek takımı da rengi ile birçok dekorasyona uyum sağlayan kullanışlı bir üründür. Kaliteli tasarımlı mor renk yemek takımı çeşitlerini hazırlanan şık sofralarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mor çiçekli yemek takımı deseni ile masada farklılık yaratarak dikkat çeker. Mor yemek takımı modelleri arasından birçok farklı çeşidini bulmak da mümkündür. Şık sofralara uygun seçimlerle estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bardak, peçete, hasır supla ve aksesuarlarla yemek masası kombinleri oluşturabilirsiniz. Estetik kaygılarla üretilmiş olan şık mor günlük yemek takımı sunumlara öncelik verenlerin vazgeçilmezidir. Özellikle mor yemek takımı ahşap doğallığı sevenlerin tercihidir. Bu özel tasarımlı ve kullanışlı ürünleri hoş bir hediye seçeneği olarak da değerlendirmek mümkündür. Davet sofralarında ve her gün özenle kullanılan, mor yemek takımları masalar ile bütünlük sağlar. Sofra dizaynında şık bir görüntü sağlamak isteyenler, mor yemek takımlarını tercih edebilirler.

Şık Tasarımlı Mor Yemek Takımları

Mor yemek takımları sıklıkla tercih edilen yemek takımı modelleri arasında yer alır. Masa örtüsü, runner ve cam bardak ile bütünlük sağlayan yemek takımı tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Mor yemek takımları 24, 60, 86 gibi parça sayısı alternatifiyle kullanım rahatlığı sunar. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile sunulan mor yemek takımı çeşitleri, ilgi gören ve kullanım rahatlığı sunan yemek takımları arasında yer alır. İhtiyacınız için ideal olan yemek takımını satın almak için mor yemek takımı indirim ve fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Mor Yemek Takımı Avantajları

Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre üretilen, şık ve dayanıklı mor yemek takımı çeşitleri, tasarımı sayesinde geniş kitlelerin beklentilerini karşılar. Mor yemek takımı avantajları şöyle sıralanabilir:

  • Mor yemek takımları, çeşitli markalar tarafından farklı tasarımlar ile üretilir.
  • Estetik detaylara ve şık görünüme sahiptir.
  • Birçok desen ve çok sayıda marka alternatifi ile mor yemek takımları, beklentileri karşılar.
  • Yemek takımında yer alan kase, yemek tabağı, pasta tabağı gibi ürünleri kullanarak şık sofralar kurabilirsiniz.
  • Mor yemek takımı satın alarak yemek odası veya mutfak dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.
Mor Yemek Takımı Fiyatları

Mor yemek takımı fiyatları, tasarım özelliklerine ve markaya bağlı olarak farklı seviyelerde belirlenir. Fiyat aralıklarını belirleyen en önemli noktalardan biri malzeme yapısıdır. Porselen malzemeden üretilen bir tasarım ile seramik ürünler arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Mor yemek takımı önerileri çok sayıda avantaj içerir. Kaliteli tasarımı, belirgin desenleri, canlı renk tonu ile dikkat çeken mor yemek takımları, işlevsel kullanımı sebebiyle tercih edilir. Sofralara mor renk ile canlı bir görüntü katabilirsiniz. Mor renk, diğer renkler ile de kolayca uyum sağlayacağından; ev dekorasyonu ile uyumlu bir görüntü ortaya çıkabilir. Birbirinden şık tasarımlı ve kaliteli malzemelerle üretilen Mor yemek takımı fiyatları ucuz alışveriş imkanıyla kolayca temin edilebilir. Hepsiburada ile kolayca satın alabilirsiniz.

Mor Yemek Takımı Nerelerde Kullanılır?

Mor yemek takımı; tercihe göre özel davet sofralarından, günlük kullanıma kadar pek çok masayı süsleyebilir. Mor renk ile şık bir sofra görüntüsü sağlanabilir. Ev veya işletmelerde şık sofralar için tercih edilebilir.

Mor Yemek Takımı Neler İçerir?

Yemek takımları genelde 12 kişilik olarak hazırlanan sofra setleridir. Farklı modeller farklı sayılara göre tasarlanabilir. Modele göre değişiklik yaşanabilir ancak genelde içerisinde; tabak, bardak, kase, tuzluk gibi ürünler yer alır.

Mor Yemek Takımı Nasıl Temizlenir?

Mor yemek takımları, standart bulaşık yıkama yöntemleri ile temizlenebilir. Deformasyon veya hasar yaşanmaması için ürünün özelliklerine uygun temizleme işlemi yapılması önerilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mor Yemek Takımları

9 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60006075/60006075