İnsanların hayatını kolaylaştıran pek çok araç ve gereç bulunur. Bunların arasında gün içinde sıklıkla kullanılan mutfak gereçleri vardır. Bu mutfak eşyaları arasında büyük öneme sahip olan yemek takımları, sofraların olmazsa olmazıdır. Farklı malzemeler kullanılarak yapılan yemek takımları, sevdikleriniz ile paylaştığınız yemek masalarının tamamlayıcısı rolündedir. Yemek takımı üreten kaliteli markalar arasında bulunan Porland uzun yıllardır bu alanda hizmet verir. Kalitesinden ödün vermeden yoluna devam eden marka, estetik tasarımları ile göz doldurur. Porland yemek takımları porselen ve cam malzeme kullanılarak üretilir. Bununla birlikte yuvarlak, kare ve dikdörtgen tabak şekilleri ile fark yaratır. Düz, çiçekli, desenli ya da yaldızlı temalarda bulunabilen yemek takımları her zevke hitap edebilir. Aynı zamanda çok farklı renk seçeneğine sahiptir. Başarılı markanın birçok koleksiyonu vardır. Porland porselen yemek takımı koleksiyonları, estetik tasarımları ile sofraların havasını değiştirir. Koleksiyonlardan bazıları Porland Abstrack, Floransa, İdil, Hazan, Hüma yemek takımıdır. Markanın koleksiyonları farklı zevklere hitap etmeyi hedefler. Her serisinde zerafeti ve şıklığı yakalamayı başaran Porland, üretimde kullandığı malzemelerin kalitesiyle fark yaratır. Ayrıca Porland Lebon, Exotic, Azelya, Moon, Riva yemek takımı çeşitleri de oldukça yoğun rağbet gören serilerdir. Marka yenilikçi tasarımları ile modern sofralara imza atarken, kalitesi sayesinde uzun yıllar kullanıma imkan sunar. Porland 24 parça yemek takımının yanı sıra farklı parça sayısına sahip takımları ile her ihtiyaca karşılık verir. 24 parça olan modeller, Porland 6 kişilik yemek takımı olarak sunulur. Her koleksiyonun 6 kişilik olan takımları mevcuttur. Etkileyici renk ve desenleri ile yemek masalarında şıklığı yakalamanız mümkün olur. Bununla birlikte daha kalabalık davetler için uygun olan Porland 12 kişilik yemek takımı çeşitleri 60, 61, 57 ya da 86 parça olabilir. Takımların parça sayılarındaki değişiklik, farklı ihtiyaçlara hitap etmesi nedeniyle avantaj sağlar.

Etkileyici Porland Yemek Takımı Çeşitleri

Sevdikleriniz ile paylaştığınız sofraların tadına doyum olmaz. Bu nedenle yemek sofraları hazırlanırken oldukça özen gösterilir. Seçkin marka bunun bilincinde üretimler yaparak koleksiyonlar hazırlar. Porland yemek takımı modelleri dayanıklı olmasının yanı sıra sofralarınızda harmoni sağlar. Markanın uyum sağlayan koleksiyonları ve modellerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Porland Hope yemek takımı serisi sade ve şık tasarımıyla ilgi görür. Sır üstüne zarif desenler uygulanarak üretilen bu koleksiyon kase, çukur tabak, düz tabak ve pasta tabaklarının yer aldığı takımdır. Porselen malzemeden üretilir ve yuvarlak tasarıma sahiptir.
  • Porland Chopin yemek takımı 12 kişilik ve 60 parçadır. Porland yaldızlı yemek takımı bu serinin ürünüdür. Takımın parçaları arasında kayık tabak, kürdanlık ve tuzluk-biberlik de bulunur.
  • Porland Palms yemek takımı çeşitleri 6 ve 12 kişilik olabilir. Dünyanın en gelişmiş yöntemleri ile üretilen takım, doğadan esinlenerek tasarlanır. Palms serisi sofralarınıza sofistike bir hava getirir. Porland kelebekli yemek takımı bu seriye aittir.
  • Porland Liny yemek takımı günlük kullanıma uygun olması ile sık tercih edilir. Şıklığı ile dikkat çeken takım sofralarınızda tarz yaratır.
  • Porland İnci yemek takımı modern çizgisiyle dikkat çeker. Özel davetlerinizde fark yaratabileceğiniz bir şıklığa sahip olan takım 6 ve 12 kişilik olabilir.
  • Porland Ege yemek takımı ömür boyu çıkmayan desenlere sahiptir. Porland etnik yemek takımı modeli Ege koleksiyonuna aittir.
  • Porland Flower yemek takımı yüksek ısıda fırınlanması özelliğiyle desenlerini bir ömür korur. Son teknoloji ile üretilen modeller, yuvarlak şekilli ve çiçek desenli olabilir.
Porland Yemek Takımları ile Şık Sofralar

Başarılı markanın yemek takımları, hem geleneksel hem modern tasarımlara sahip olmasıyla farklı tarzlara hitap edebilir. Tek renkli modeller, sadelikten yana olanların tercihi olabilir. Porland beyaz yemek takımı sofralarda huzuru yansıtan modeller arasında bulunur. Sadeliğin yanında şıklığı yakalamayı başaran bir tasarıma sahiptir. Yemek masanızı hazırlarken tarzınızı yansıtan takımları tercih edebilirsiniz. Porland Günışığı yemek takımı mavi ve beyaz renkler kullanılarak üretilir. Çorba kasesi, çukur tabak, servis tabağı ve pasta tabağından oluşan takım, oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Markanın diğer takımlarında olduğu gibi yüksek ısıda fırınlama yapılır. Bu fırınlama özelliği sayesinde tabaklara uygulanan desenler, sırın tamamen altına gömülür ve ömür boyu çıkmaz. Porland Botanik yemek takımı ise yeşil ve beyazın muhteşem uyumunu sunar. 6 kişilik olan yemek takımı, 24 ve 32 parça olabilir. 32 parça olan takım düz, çukur tabak ve kasenin yanı sıra iki adet kayık tabaktan oluşur. Porselen malzemeden üretilen takımlar, fırın ve mikrodalgada kullanıma uygundur. Modern görünüme sahip olan bu takım, sofralarınızda enerjiyi ve canlılığı yansıtır. Porland Kaktüs yemek takımı dikkat çeken modeller arasında bulunur. 36 parçadan oluşan bir takımdır. Gerek şıklığı gerek dayanıklılığı ile yoğun ilgi gören takım, yemek saatlerinizin daha keyifli olmasını sağlayabilir. Takımın içinde farklı ebatlarda 18 adet düz tabak bulunur. 4 adet kase, 2 adet kayık tabak, 6 adet çay ve çay bardak altı mevcuttur. Porland renkli yemek takımı şık ve özel sofralarınıza renk katar. Sahip olduğu renklerle her zevkin ve her yaşın ilgisini çekmeyi başarır. Diğer mutfak gereçleriyle uyumu yakalayabileceğiniz sınırsız renk seçeneği sayesinde, avantaj sağlamanız mümkündür. Bu renklerin sofra üzerindeki bardak ya da çatal-kaşık gibi ürünlerle güzel bir kombin sağlaması memnuniyetinizi artıran özellikler arasında bulunur.

Porland Yemek Takımları ile Doyumsuz Lezzetler

Sevdiklerinizle paylaştığınız sofraların tadına doyum olmaz. Seçkin markanın ürettiği yemek takımları ile hem şıklığı yakalayabilir hem de doyumsuz lezzetlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra ağırladığınız misafirlerin hayranlığını kazanabilirsiniz. Asil bir görüntüye sahip olan Porland siyah yemek takımı her sofra gereci ile uyum sağlayabilir. Alumilite serisinde olan takım, siyahın asilliği ile markanın kalitesini bir araya getirerek yemek masalarınızı donatabilir. Alt kısmı tamamen sırlı olan Porland Alumilite yemek takımı serisi, süper ince yapıda bulunur. Düz ve sade bir temaya sahip olan takımın tabakları 22 parçadır. Dilerseniz özel günlerde dilerseniz günlük kullanabileceğiniz takım ile konforun ve zarafetin keyfini yaşayabilirsiniz. Özenle hazırlanan sofralara oldukça yakışan bu takım, yenilikçi tasarımı ile dikkatleri çeker. İlginç tasarımlardan bir diğeri ise Porland dikdörtgen yemek takımıdır. Alışılmışın dışında dikdörtgen olarak üretilen bu model 18, 27 ve 61 parçadan oluşan seçeneklere sahiptir. Bu takımlar kaliteli markanın Alumilite serisine aittir. Desenli ve düz modelleri bulunur. 61 parçadan oluşan takım, çiçek desenli olarak bulunur. Modelin ana rengi kremdir. Oldukça beğenilen bir tasarıma sahip olan takım ile yemeklerin tadına doyum olmaz. Sevdikleriniz ile hoş sohbetler edeceğiniz ve güzel anılar biriktireceğiniz sofraların estetik görüntüsü sizi çok mutlu edebilir. Başarılı markanın bir diğer modeli ise Porland Ocean yemek takımıdır. Ocean serisinde genellikle beyaz renk kullanılır. Temizliği ve huzuru çağrıştıran beyaz renkten oluşan takım ile harika sofralar hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz gibi kombinleyebileceğiniz bu takım, 27 parçadan oluşur ve 6 kişiliktir. Modern ve sade görünümü ile zarafeti yansıtabilirsiniz.

Porland Yemek Takımları Özellikleri

Seçkin markanın ürettiği yemek takımlarının ortak özelliği ömürlük olmasıdır. Güncel teknoloji ile üretim yapan marka, renklerin ve desenlerin bir ömür korunmasını sağlayan fırınlama tekniğini kullanır. Desenler ve renkler tabağa uygulandıktan sonra porselende parlaklık sağlayan camsı yüzeyin yani sırın altına gömülür. Bu işlem, yüksek ısıda fırınlama tekniği ile gerçekleşir. Sırın altına gömülen renk ve desenler ömür boyu çıkmama özelliğine sahip olur. Bu nedenle rahatlıkla bulaşık makinesinde kullanılabilir. Porland Ottoman yemek takımı 27 parçadan oluşan, 6 kişilik bir modeldir. Mavi renkte ve desenli olan bu takım, iddialı sofralar için çok uygundur. Ağır bir görüntüye sahip olan takım, sofralarınızda fark yaratabilir. Tarzınızı yansıtabileceğiniz bu model ile misafirlerinizin memnuniyetini sağlayabilirsiniz. Porland Romantik yemek takımı 60 parçadan oluşan, 12 kişilik bir takımdır. Markanın Romantik serisinin en belirgin özelliği altın, bakır ve gümüşün mükemmel etkileşimini yansıtmasıdır. Bu özelliği ile sofranızın tüm havasını değiştirebilir. Altın, gümüş ve bakır karmasıyla sofralarınızda yer alan kişilerin hafızalarından silinmez. Bu muhteşem üç renk ile çok şık kombinler oluşturarak, sunumlarınızda fark yaratabilir ve hayranlik toplayabilirsiniz. Hem renkleri hem de özel tasarımı ile yemek masanızda nostaljik bir etki bırakacak olan model, yemeklerinizle birlikte iştahları artırabilir. Çok beğenilen modellerden bir diğeri Porland gri yemek takımıdır. Koyu gri ve açık gri seçenekleri mevcuttur. Ömürlük desene ve renge sahip olan bu takım, modern stilde bulunur. Hazırladığınız yemekleri şıklık katarak sunmanıza olanak sağlar. Porland Arabesque yemek takımı ise 20 parçadan oluşur ve 6 kişiliktir. Farklı renk ve desenlerde modelleri mevcuttur. Otantik bir görünüme sahip olan takımlar, zevkinize ve tarzınıza uygun olabilir. Sofralarınızda fark yaratarak emeğinizin karşılığını alabilirsiniz. Kaliteli markanın porselen takımlarının yanı sıra cam malzeme ile üretilen çeşitleri de bulunur. Porland cam yemek takımı oldukça dayanıklı ve şık tasarımlıdır.

Fark Yaratan Porland Yemek Takımları

Seçkin marka ürettiği tüm yemek takımlarında fark yaratmayı başararak sofralarınıza ulaştırır. Kalitesinden ödün vermeden gerçekleştirdiği üretimlerde yenilikçi tasarımlara imza atar. Parça sayılarını belirlerken her ihtiyaca uygun olmasını göz önünde tutar. Porland 48 parça yemek takımı 12 kişilik olarak tasarlanır. 12 adet servis, 12 çukur, 12 pasta tabağı ve 12 kaseden oluşan bu takım, kalabalık aileler için oldukça uygun olabilir. Farklı renk ve desenlerden oluşan bu takımlar, aradığınız parça sayısına uygun olabilir. Bununla birlikte porselen 57 parça yemek takımını seçebilirsiniz. Yine 12 kişilik olan bu takım kare şeklinde bulunur. Modern havasıyla sofralarınızda tarz yaratabilir. Farklı ebatlardaki tabakların yanı sıra tuzluk ve biberliği bulunur. Ayrıca bu takımın içinde 3 adet kayık tabak mevcuttur. Porland yemek takımı 32 parçadan oluşan modeller ise 6 kişiliktir. Muhteşem renk ve desenlere sahip olan modellerin yemek takımı haricinde Porland kahvaltı takımları da bulunur. Porland yemek takımı 18 parça olarak da karşınıza çıkabilir. 6 kişilik olan bu takımların her zevke ve tarza uygun tasarımları bulunur. Günlük kullanıma uygun olan modeller ile her öğünü daha keyifli hale getirebilirsiniz. Dilerseniz yemeklerinizde sunum için dilerseniz kahvaltı menüleri için kullanabileceğiniz bu takımlar oldukça zarif ve kalitelidir. Tüm bunların dışında markanın çeyiz için uygun olan takımları da bulunur. Porland yemek takımı çeyiz seti üretiminde dayanıklılık ve şıklığı ön planda bulundurulur. Ömürlük olarak görülen modeller, modern tasarımlarla fark yaratır.

Cazip Fiyat Avantajlarıyla Porland Yemek Takımları

Başarılı marka, yemek takımlarının fiyatlarını belirlerken parça sayısını ve kullanılan teknikleri göz önünde bulundurur. Yemek takımlarının dayanıklılığı ve uzun yıllar kullanıma uygun olması nedeniyle oldukça ekonomik görülebilir. Bunun yanı sıra belirli zamanlarda gerçekleşen kampanyalarla çeşitli indirimler meydana gelir. İndirim dönemlerinde Porland yemek takımı ucuzlayarak cazip fiyat aralıklarında bulunabilir. Kampanya dönemlerini takip etmeniz halinde bütçe dostu fiyatlarla karşılaşmanız mümkün olabilir. Böylece kaliteli ve şık yemek takımlarını, daha uygun fiyatlarla alabilir ve bütçenizi sarsmadan ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Marka ya da ürünlerle ilgili fazla bilgiye sahip değilseniz Porland yemek takımı kullananların tavsiyelerini değerlendirebilirsiniz. Ürünleri daha önce kullanarak deneyimleyen müşteriler, bu deneyimlerini sizlerle paylaşabilirler. Markanın yemek takımı görsellerinin hemen altında bulunan bu paylaşımlar size yardımcı olabilir. Porland yemek takımı yorumlarını incelemeniz halinde, hem marka hem de modeller ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece size uygun modelleri tercih edebilir ve daha kaliteli bir alışveriş yapabilirsiniz. Yorumlarda bulunan öneriler ve tavsiyeleri dikkate almanız halinde kalitesini öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra renk ve desenlerle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Örneğin; Porland gün ışığı yemek takımı gibi seçenekler alternatif arayanlar için tercih oluşturur. Yorumlar karar vermenizi kolaylaştırarak sizi seçenek avantajı sağlar. Üstelik tüm bunları evinizin konforunda yapabilmeniz, zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Fazladan zaman ayırmanıza gerek kalmadan, hem güvenli hem de kaliteli seçenekler belirleyebilirsiniz. Beklentilerinize uygun olan Porland yemek takımını aldıktan sonra, ailenizi ve misafirlerinizi özenle hazırladığınız sofralarda keyifle ağırlayabilirsiniz. İndirimli Porland yemek takımı fiyatlarını Hepsiburada üzerinden inceleyerek, kaliteli ve güvenli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Porland Yemek Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Kaliteli markanın yemek takımlarını satın almak istediğinizde, öncelikle parça sayısını bilmeniz gerekir. Kaç kişilik yemek takımının size uygun olduğunu belirledikten sonra parça sayısı dikkate alınarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra takımların modelleri, renkleri ve desenlerinin size hitap edip etmediği ve diğer sofra gereçlerinize uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Porland Yemek Takımı Bulaşık Makinesinde Yıkanır mı?

Markanın yemek takımları oldukça dayanıklıdır. Renk ve desenlerin zamanla silinmemesi için yüksek ısıda fırınlama tekniği kullanılır. Bu özelliğe sahip olan takımlar bulaşık makinesinde gönül rahatlığı ile yıkanabilir. Bunun dışında bazı yemek takımları elde yıkamaya uygun olarak üretilir. Seçiminizi yaparken ürün özelliklerini inceleyerek kullanım talimatlarını öğrenebilir ve kararınızı buna göre verebilirsiniz.

Porland Yemek Takımı Mikrodalga Fırında Kullanılır mı?

Markanın yemek takımlarının bazıları yüksek ısıya dayanıklı olarak üretilir. Bu özelliğe sahip olan modeller, mikrodalga fırında kullanıma uygundur. Fırınlanarak üretilen bu modeller, ısıya dayanıklı olması nedeniyle mikrodalga fırında kullanılarak pratiklik sağlar. Bu özellik mutfakta işlerinizi oldukça kolaylaştırabilir. Bununla birlikte daha narin üretilen yemek takımları da bulunur. Isıya dayanıklı olmayan bu takımlar ise mikrodalga fırında kullanılmaz. Alışverişinizi yaparken bu özellikleri dikkate alarak, beklentilerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Porland Yemek Takımını Seçerken Şekil ve Desenin Önemi Nedir?

Seçkin markanın yemek takımları farklı şekil, renk ve desenlerde üretilir. Bunun nedeni geniş bir kitleye hitap edebilmektir. Her insanın beğenisi farklı olabilir. Kimi insan yuvarlak tabak severken kimi kare sevebilir. Ayrıca renk ve desenler kişinin zevkine göre değişebilir. Bununla birlikte tabaklardaki şekil değişiklikleri, yemek çeşitlerinin sunumu için önem taşıyabilir. Bazı yemekler yuvarlak bazı yemekler kare ya da dikdörtgen tabakta sunuma uygun olabilir. Tüm bu özellikler dikkate alınarak seçim yapmak doğru olabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Porland Yemek Takımları

233 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kişi Sayısı
Toplam 36 / 233 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?