Sofraların en temel parçalarından olan yemek takımları, Keramika markasının eşsiz tasarımları ile sizlere sunuluyor. Kütahya’da 2006 yılında küçük bir firma olarak kurulan marka, 2007 yılında üretim hayatına başlayarak züccaciye alanında yenilikçi çalışmalara imza atıyor. %100 yerli sermaye ile kurulan Keramika; günümüzde başta yemek takımları olmak üzere çeşitli mutfak gereçleri üreten bilindik markalardan biri haline geliyor. Kuruluşundan günümüze kadar kısa sürede büyüyen markanın yemek takımları 6 ve 12 kişilik takımlardan oluşuyor.

Samimi Masalar İçin Şık Takımlar

6 kişilik Keramika yemek takımları 24 parçadan oluşuyor. 6 adet servis tabağı, 6 adet yemek tabağı, 6 adet pasta tabağı ve 6 adet kâseden oluşan setler, renkli ve canlı tasarımları ile ilgi çekiyor. 36 parçadan oluşan setlerde ise 2 adet kayık tabak, 2 adet dikdörtgen tabak ve 6 adet kupa yer alıyor. Mat siyah, beyaz, mor veya açık pembe gibi tek renkten oluşan setler günlük kullanıma uygun bulunuyor. Desenli yemek takımlarında ise etnik desenli veya mermer desenli ürünler olukça ilgi çekici bulunuyor ve kullanıcılardan olumlu yorumlar alıyor. Sıra dışı tasarımları ile beğeni kazanan ürünler, Keramika güvencesi ile kullanıcıya sunuluyor ve zamanla solmayan ve deforme olmayan renkleri ile uzun yıllar güzelliğinden bir şey kaybetmeden kullanılabiliyor. Seramikten üretilen ve mikrodalgada kullanılabilen yemek setleri, kolay temizlenir olması ile de beğeniliyor. Setler hem günlük hayatta sofralarına renk katmak isteyenlere hem de çeyizi için şık bir günlük takım düşünenlere hitap ediyor.

Kalabalık Sofralar İçin Özel Takımlar

12 kişilik Keramika yemek takımları ise 48 parça içeriyor ve setler genellikle 12 adet servis tabağı, 12 adet yemek tabağı, 2 adet pasta tabağı ve 12 adet çorba kasesinden oluşuyor. 12 kişilik yemek takımları günlük kullanıma uygun olmakla birlikte dostlarınıza sofra hazırlarken de masalarınızı süsleyen takımlar oluyor. Özellikle kalabalık ailelere hitap eden sofra takımları tasarım açısından farklı desenlerle kullanıcıya sunuluyor. Desenli takımlar arasında canlı renklerle masalara renk katan ürünler ön plana çıkıyor ve çeyizlik olarak tercih ediliyor. Tek renkli ürünler ise sade ve modern renk seçenekleri ile alıcıya ulaşıyor.

Keramika yemek takımları arasında 6 kişilik 65 parça ve 52 parçalık setler de bulunuyor. Kahvaltı takımlarını da içeren setler günlük kullanıma uygun tasarımda oluyor ve canlı, çok renkli desenleri ile göz dolduruyor. Kahvaltı takımlarında özellikle kelebek, çiçek, kuş desenleri ile birlikte retro desenler hâkim oluyor ve setler sofra için gerekli tüm parçaları içeriyor. Kahvaltı takımını da içeren setlerde kahvaltı sunum tabakları ve çay bardakları bulunuyor. Özellikle sunum tabağı gibi parçalar yemek setlerini kullanışlı kılan detaylardan oluyor. Kahvaltı takımıyla satılan setler günün her saati masalarınızda uyumun hakim olmasını sağlıyor.

Kahvaltılarda Keramika Tarzı

Tek satılan kahvaltı takımları arasında ise birbirinden sevimli desenlerin hâkım olduğu setler dikkat çekiyor. Canlı renklerin modern desenlerle birleştiği setleri; 2, 4 ve 6 kişilik takımlar halinde bulabilirsiniz. Renk tercihi olarak ise pembe, kırmızı, mavi gibi renkleri arka planda kullanan marka, çift temalı takımları ile yeni evli çiftlerin beğenisini kazanıyor. Aynı zamanda etnik desenler, geleneksel çini motifleri ve çok renkli etnik desenlerin kullanıldığı ürünlere erişebilir, masalara şık ve otantik bir hava katan setler ile tarzınızı sofralarınıza yansıtabilirsiniz.

Keramika markasının ürün konseptinde birbirinden orijinal yemek takımlarını ve kahvaltı takımlarını bulabilirsiniz. Farklı parçalardan oluşan setler içinde size en uygun ürünü seçebilir aynı zamanda zengin renk ve desen çeşitliliği içinde mutfağınıza en yakışacak ürünleri tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Keramika Yemek Takımları

96 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 96 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?