hepsiyurtdışından
Hepsiburada’da artık yurt dışından binlerce ürüne, sizin adınıza tamamlayacağımız gümrük işlemleri de dahil güvenilir teslimat çözümlerimizle ulaşabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
Yurt dışından alışveriş dönemi başlıyor!
Hepsi Yurt Dışı ile binlerce ürün kapına geliyor!
Hepsiburada’da artık yurt dışından binlerce ürüne, sizin adınıza tamamlayacağımız gümrük işlemleri de dahil güvenilir teslimat çözümlerimizle ulaşabilirsiniz. Üstelik hiçbir ekstra kargo ücreti ödemeden!
Yurt Dışından Binlerce Ürün
Yurt dışından farkı kategorilerde binlerce ürün seçeneği seni bekliyor!
Gümrük İşlemleri Bizde
Gümrük bedeli sepette hesaplanıp tüm gümrük işlemleri Hepsiburada iş ortakları tarafından gerçekleştiriliyor!
Ekstra Kargo Ücreti Yok!
Yurt dışından gelecek ürünün kargosu ne kadar tutar derdine son. Hepsi Yurt Dışı teslimatları Türkiye’deki kargo bedelleri ile yapılıyor!
Nasıl Yaparız?
?
Yurt dışından alabileceğiniz ürünleri keşfedin

hepsiburada.com/kampanyalar/hepsi-yurt-disindan sayfasına giderek yurt dışından alabileceğiniz yüz binlerce ilgi çekici ürünü inceleyebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir ürün sayfasında Hepsi Yurt Dışından etiketini gördüğünüzde, bu ürünü sizin için Yurt Dışından temin edebileceğimizi anlayabilirsiniz.

Ürünleri Sepetinize Ekleyin

Beğendiğiniz ürünü sepetinize eklediğinizde gümrük vergisi otomatik olarak hesaplanır.* Yurt dışından gelecek ürünleriniz için ekstra bir kargo ücreti ödemezsiniz!

Sorunsuz gümrük işlemleri için bilgilerinizi eksiksiz girin

Gümrük işlemlerini sizin adınıza sorunsuz bir şekilde tamamlamamız için, T.C. Kimlik Numaranızı doğru bir şekilde girdiğinizden emin olun. T.C. Kimlik Numaraları eksik ya da hatalı olan siparişlerin teslimatını yapmamız mümkün olmayacaktır.

BAŞA DÖN