Herkesin bildiği, pek çok kişinin de kullandığı bir deterjan markası olan Alo deterjan; dünya çapında bir P & G markası olup, uzun yıllardır ülkemizde de satılmakta ve kullanıcılarını memnun ederek öne çıkıyor.

Pek çok farklı koku ve çeşit imkanıyla, sizlerin beğenisini kazanmak için uğraşan Alo, hem toz hem de sıvı deterjan çeşitleri içeriyor. Yeni Alo sıvı deterjan en zorlu kirleri bile ekstra bir işlem yapmaya gerek kalmadan sadece tek bir kapak deterjanla tortu bırakmadan temizleyerek işinizi kolaylaştırıyor ve sizlere zaman kazandırıyor. Üstelik Alo sıvı deterjanın ekstra ferah bahar ve kar çiçeği olmak üzere iki farklı kokusu bulunuyor ve hem beyaz hem de renkli çamaşırlarınıza kullanabilmenizi sağlıyor.

Bunun yanında alıştığı toz çamaşır deterjanı alışkanlığından vazgeçmek istemeyenler için Alo deterjanın toz çeşidi de mevcut olup, toz deterjanda da ekstra ferah bahar ve kar çiçeği kokuları bulunuyor. Bunları da yine hem renkli hem de beyaz çamaşırlarınız için kullanmanız mümkün.

Alo deterjan en az çabayla, yani tek seferde ve başkaca herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan lekeleri çıkarmanızı, mis kokulu, tertemiz ve yıkanmasına rağmen yeni gibi kalabilen çamaşırlara sahip olmanızı sağlıyor. Siz de kullanım alışkanlıklarınıza, zevkinize, sevdiğiniz kokulara göre sizin için en uygun olan deterjanı seçip dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Alo

21 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN