İnsanların hayatında televizyon kullanımı önemli bir yer tutar. Televizyonlarda bulunan kanalların düzenli bir yayın akışı bulunur. Apple TV, ulusal ve uydu kanallarının dışında yayın akışı bulunan bir uygulamadır. Son zamanlarda popüler olan birçok yayın platformu beğenilen dizi, film ve özel içerikler sunarak, kullanıcıların farklı bir seyir deneyimi yaşamasına imkan verir. Apple media player cihazları, televizyon üzerinden bu yayın platformlarını kaliteli bir şekilde izlemenizi sağlar. Apple TV özenle hazırlanan ve çok beğenilen seçkileri ile mükemmel bir deneyim sunabilir. Apple 4K media player cihazların 32 GB ve 64 GB özelliğinde depolama kapasitesine sahip modelleri vardır. Depolama özellikleri sayesinde cihazın içerisinde istediğiniz fotoğraf, video, dizi ve filmleri depolayabilirsiniz. Özel olarak geliştirilmiş olan 3D ses teknolojisi ile oynattığınız içeriklerin sesleri sanki sahne yanındaymış gibi gelebilir. Ayrıca ailedeki kişilere özel olarak farklı oturumlar açabilir ve izlemelerini kontrol edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde size özel içerikleri takip edebilir ve yarım kalan dizilerin dakikalarını hatırlamak zorunda kalmazsınız. Küçük ve kompakt yapısının geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmesi ile çevre dostudur. Apple TV’nin özel olarak tasarlanan kumandası ile istediğiniz gibi kontrol sağlayabilirsiniz. Apple Remote şarj edilebilir özelliktedir. Şarj edilebilir olması sayesinde uzun süreli kablosuz kullanım imkanı sunar. Apple TV televizyonun en iyi özelliklerini ilginizi çeken uygulamalar ve içeriklerle birleştirerek, eğlencenizi arttırmak için tasarlanır. 4K Dolby vision, HDR10+ ve Dolby Atmos teknolojileri ile sinema keyfini evinize taşır. İçerisinde oyun oynayabilme özelliği de bulunan Apple media player cihazınız ile seyir keyfinizi artırabilirsiniz. Farklı kullanıcılar için özel arayüz oluşturabileceğiniz Apple cihazınız size özel olur. Apple TV 4K iPhone cihazınızla birlikte çalıştığında renkleri en kaliteli şekilde otomatik olarak ayarlayabilir.

Apple Media Player Özellikleri

Televizyonda alışılmış olan yayın akışının dışında bir seyir keyfi yaşamak için Apple TV media player cihazları ideal olabilir. Apple TV Remote ile eğlenceli içeriklerin tadını çıkarabilirsiniz. Birçok fonksiyonel özelliği bulunan Apple kumanda dokunmatik tıklama yüzeyine sahiptir. Dairesel hareketler ile sadece dokunarak bölümler arası ve sahneler arası geçişler çok basit hale gelir. Ayrıca ses kontrol özelliği sayesinde Apple TV Remote’nin yanında bulunan düğmeye basılı tutarak, kullanıcı adlarını ve parolaları girerken karakterleri ayrı ayrı seslendirebilirsiniz. Apple TV 4K ile cihazınızı bir ana hub olarak da kullanabilirsiniz. Yaşam alanlarında bulunan akıllı tüm cihazları Apple 4K TV’de toplayarak, bir ana merkezden kumanda etme imkanı sunar. Televizyon izlerken tek tuş ile tüm yayın uygulamalarına erişim sağlayan Apple TV HD media player modelleri, istediğiniz tüm içeriklere ulaşmanızı sağlar. Arayüzünde iPhone cihazların donanımlarını kullanan Apple media player, TvOS adında bir işletim sistemi kullanır. Apple media player sayesinde ulaşabileceğiniz yayın içeriklerinin yanında iTunes platformundan ulaşabilirsiniz. Bu platform müzik dinleme ve film izleme keyfinizi arttırır. Apple TV’nin bir diğer özelliği ise bazı kanalların ona yönelik geliştirdiği uygulamalardır. Bu uygulamalar sayesinde bazı kanalların yayın akışını kontrol edebilmeniz mümkün olur. Size sunulan bir diğer özellik ise Apple TV’de oyun oynama imkanı sunmasıdır. Apple Remote sayesinde rahatlıkla oyun oynamanız mümkün olur. Ayrıca Apple media player sayesinde birçok sosyal medya uygulamalarına girebilir ve kontrol edebilirsiniz. Apple media player en ucuz fiyat seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Klasik televizyon anlayışının ve yayın akışının dışında bambaşka bir deneyim yaşatabilir. Apple media player sayesinde tüm içeriklerinizi kontrol edebilirsiniz.

Apple Media Player Avantajları

Modern hayatla birlikte izleyicilerin değişen dizi, film izleme alışkanlığı yayıncıları da doğal olarak etkiler. Bu durum yayıncıları yeni arayışlara iter. Apple TV bu değişime göre teknolojik özellikler ile donatılır ve kullanıcıların beğenisine sunulur. Özellikle Apple TV kumandası basit tasarım ve teknolojik özellikleri ile dikkat çeker. Kumandanın üzerinde ses açma kapama, menüye ulaşabilme, sesli arama özelliğini yönetebilme ve oynatma/duraklatma gibi işlevler bulunur. Oldukça sade ve şık görüntüsünün yanında bluetooth wireless teknolojisi kullanılır. Ayrıca bir kızılötesi vericiye sahiptir. Şarj edilebilen yapıya sahip olan kumanda, tek şarj ile uzun süre kullanılabilir. HDMI 2.0 bağlantı özelliği sunan Apple TV’yi bu sayede bilgisayarınıza ve televizyonunuza kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Apple media player cihazını hem Wi-Fi ile internete bağlanarak hem de üzerinde bulunan ethernet girişi ile bağlantı kurarak kullanabilirsiniz. Apple box cihazlarında bulunan Dolby Vision teknolojisi sayesinde televizyondan izlediğiniz içeriklerin sesleri üç boyutlu olarak sunulur. Bu sayede izlediğiniz içeriklerin sanki içerisinde gibi hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra görüntü kalitesi de sizi tatmin edebilir şekilde özelleştirilir. Normal yayın kalitesini 4K yayın kalitesine çevirme özelliğini sizlere sunar. Kullanıcılar tarafından yapılan Apple media player yorumları incelendiğinde, kullanım kolaylığı ve ses teknolojisinin oldukça beğenildiği görülebilir.

Apple Media Player Fiyatları

Özellikle son yıllarda birçok farklı yayın cihazı üretilir. Yayın cihazları ses kalitesine, arayüzlerine ve sahip olduğu teknolojik özelliklere göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Apple media player fiyatları da bu özelliklere göre belirlenir. Apple TV kullanımı sırasında içeriklere ulaşmak için ilk olarak iTunes hesabı açmanız gerekir. İçeriklerinizin sayısını arttırmak için alacağınız uygulamalara iTunes üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet hızınız 4K görüntü kalitesini alabilmek için oldukça önemlidir. Evinizde bulunan televizyonun özellikleri de cihazın tam performansı için önem taşır. 4K görüntü kalitesinin yanında HDR görüntü kalitesi de sunan Apple media player cihazı ile bu özellikleri tam alabilmeniz için televizyonun da bu özelliklere sahip olması gerekir. Apple media player cihazını kullanmanız için iPhone sahibi olmanız şart değildir. Bununla birlikte iPhone telefona sahipseniz Airplay özelliğini çok rahat kullanabilirsiniz. Apple media player kampanya dönemlerini takip ederek en uygun cihazı satın alabilirsiniz.

Bu özellik sayesinde iPhone İOS telefonlar ile filmleri, müzikleri ve fotoğrafları televizyonunuza rahatça yansıtabilirsiniz. Bu özelliklere ek olarak iPhone cihazınınızı bir uzaktan kumanda gibi de kullanabilirsiniz. Hepsiburada üzerinden cazip fiyat seçenekleri ile Apple media player satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Apple Media Player Ses Özellikleri Nelerdir?

Televizyonun sesini değiştirecek nitelikte bulunan Apple media player modellerinin teknolojik özellikleri sayesinde, ses açısından memnuniyet duyabilirsiniz. Apple media player, 3D ses teknolojisine sahiptir. Dolby Vision özelliği sayesinde izlediğiniz içerikleri sanki içindeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Apple Media Player Her Televizyon Modelinde Çalışır mı?

Apple media player tüm 4K televizyon modellerinde çalışabilir. Televizyonunuzu tüm içerikler için uygun hale getirmesinin, yanında görüntü kalitesini de arttırabilir. Apple media player 4K görüntü kalitesi sunar. Bunun yanı sıra HDR görüntü teknolojisi de vardır. Görüntü özelliklerinin çalışabilmesi için televizyonunuzun 4K çözünürlüğü desteklemesi yeterlidir.

Apple Media Player Kumanda Özellikleri Nelerdir?

Apple TV Remote ile Apple media player cihazınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ortasında bulunan dokunmatik yüzeyi, kullanım kolaylığı sağlar. Bu özelliği sayesinde izlediğiniz içerikleri durdurma, oynatma, ses açma kapama gibi özellikleri kullanabilirsiniz. USB-C bağlantısı sayesinde şarj edebileceğiniz kumandanızı uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bluetooth 5.0 Wireless bağlantı teknolojisi sayesinde güçlü bir bağlantı sunabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Apple Media Player

1 ürün listeleniyor
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?