Bianchi Dağ Bisikleti

Son dönemlerde kişilerin en çok araştırdığı konulardan bir tanesi dağ bisikletidir. Bisiklet tutkunlarının ayrı bir zevki olan dağ bisikleti hem keyifli hem de kişilere farklı bir aktivite sunuyor. Bianchi dağ bisikleti kaliteli modelleri ve birbirinden farklı ürün çeşitliliği ile herkese hitap etmeyi başarıyor. Bisikletler, eski dönemlerden bugüne dek yaşlı, genç, çocuk fark etmeksizin herkesin sevdiği bir üründür. Spor yapmak amacı ile de ilk akla gelen ürünlerin başında gelen dağ bisikletleri istenilen boy ve özelliklerde kullanıcılar ile buluşuyor. Gelişen teknoloji sayesinde yeni çıkarılacak olan bisiklet modelleri de bu gelişime ayak uydurarak çeşitli özellikleri ile pratik bir kullanım sunuyor. Adrenalin severlerin gözdesi olan dağ bisikletleri sadece dağlarda değil günlük kullanımda da tercih edilen bir üründür. Katlanabilme özelliği sayesinde istediğiniz tüm noktalara taşıyabileceğiniz Bianchi dağ bisikleti modern görünümü ile de oldukça şıktır. 

Büyükşehirlerde yaşayan kişiler artan göç dalgaları ve her geçen gün araba kullanımlarının artması nedeni ile trafik yoğunluğundan şikayet ediyor. Yakın mesafedeki noktalara dahi yaklaşık 1 saatlik bir zaman diliminde ulaşan kişiler hayatını daha kolay hale getirmek ve ekonomik bir şekilde ulaşım sağlamak adına farklı alternatiflere yöneliyor. Bu alternatifler arasında değerlendirilen en önemli ürünlerin başında gelen dağ bisikletleri ile günlük işlerinizi kolaylıkla halledebilir ve dilediğiniz tüm noktalara trafik derdi olmadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bisiklet kullanımlarının her geçen gün yoğunlaşması nedeni ile her noktada bisiklet yolları mevcuttur. İstediğiniz her dakika bisiklet yolları ile tüm noktalara kolaylıkla ulaşabilir ve park derdi olmadan daha kısa sürede işlemlerinizi hallederek hem ekonomik yönden hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bianchi dağ bisikleti ile hayatınızı daha fazla kolaylaştırabilirsiniz.

Bianchi Dağ Bisikleti Modelleri Nelerdir?

Bianchi dağ bisikletleri herkesin isteğine ve ihtiyacına göre dizayn edilebiliyor. Bu nedenle hem farklı jantlara sahip hem de birbirinden farklı özellikleri barından bisiklet çeşitleri mevcuttur. Dağ bisikletleri, zorlu ve engebeli yollarda etkilenmeden rahat ve konforlu bir sürüş fırsatı sunuyor. Sahip olduğu sensör ve aynalar sayesinde risklerden oldukça uzak bir şekilde kullanım sağlayan bu bisikletleri sizler de tercih ederek konforlu sürüş keyfinden yararlanabilirsiniz. Bianchi dağ bisikleti modelleri arasında tercih edebileceğiniz bisikletler şu şekildedir;

Bianchi Dağ Bisikleti 26 Jant

Bianchi dağ bisikleti 26 jant hem çocuklar hem de kadınlar için uygun olan bir bisiklet türüdür. Kullanımı kolay, hafif yapısı sayesinde dilediğiniz noktaya taşıyabileceğiniz bu dağ bisikleti kullanım olarak oldukça konforlu bir bisiklet türüdür. Bianchi markasının en çok tercih edilen ürünü olan 26 jant dağ bisikleti, geniş tekerleklere sahiptir. Bu tekerlekler hem dağlar, hem engebeli yollar hem de günlük kullanımlar için uygun olarak tasarlanmaktadır. Fiyat bakımından da oldukça uygun fiyatlarda satılaşa sunulan bu dağ bisikletleri 11 yaş ve üzeri çocuklar için de uygundur. Çocuklarınıza spor yaptırmak ve günlük olarak eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak için onlara bisiklet satın alarak günlük hareketlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz. 

Bianchi dağ bisikletleri konforlu bir sürüş için her detayı ayrı ayrı düşünerek üretimler yapıyor. Her yeni çıkardığı modelde birbirinden farklı özellikleri kişilere sunan Bianchi markası ile keyifli bisiklet kullanım avantajına sahip olabilirsiniz.

Bianchi Dağ Bisikleti 29 Jant

Bianchi dağ bisikleti 29 jant günlük kullanımlar için uygundur. Tekerlek ölçüsünün artış göstermesi daha uzun yollar aşmanıza neden olarak bisikleti daha hızlı bir şekilde sürmenize yardımcı olur. Aynı zamanda frene bastığınız zamanda diğer jant modellerine göre daha kısa süre içerisinde yavaşlar. Keskin virajları daha rahat döner ve yolu kavrar. Bu özelliklere sahip olan 29 jant Bianchi dağ bisikleti sahip olduğu aynalar, gösterge paneli ile ulaşmak istediğiniz noktalara güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda bisikletin arka kısmında yer alan sensör lambaları akşam saatlerinde olası kaza riskini ortadan kaldırmak ve fark edilmenizi sağlamak amacı ile yanmaya başlar. 29 jant bisikletler dünya çapında da tercih edilen bir modeldir. Bisiklet severlerin gözdesi olan Bianchi 29 jant modellerini satın alarak sizler de eşsiz doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Bianchi Dağ Bisikleti 27,5 Jant

Bianchi dağ bisikleti 27,5 jant 29 jant özellikleri ile aynı özellikleri barındırsa da kişinin kilosu bakımından değerlendirildiğinde farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Örnek olarak gösterilecek olur ise 29 jantta yol 73,66 cm iken, 27,5 janta sahip bir bisiklet 69,85 cm yol kat edebiliyor. Arazi performansı 29 inçle aynı olan Bianchi dağ bisikleti 27,5 jant bisiklet, Bianchi markasının en çok sevilen modelleri arasında yerini alıyor. Sizler de hem kaliteli, hem güçlü, hem de yol güzergahı bakımından sizlere yetecek bir bisiklet tercih etmek isterseniz 27,5 janta sahip bisiklet modelini tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bianchi Dağ Bisikleti 24 Jant

Bianchi dağ bisikleti 24 jant işlevselliği oldukça yüksek olan bir bisiklet türüdür. Günlük olarak da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu bisiklet hem kadın, hem erkek hem de 11 yaş üzeri çocuklar için uygundur. Diğer bisiklet türlerinde olduğu gibi kendine has aynaları, sensör ışığı, gösterge paneli mevcuttur. Aynı zamanda arka kısmında yer alan sele sayesinde iki kişi bu bisiklete kolaylıkla binerek dağın keyfini birlikte sürebilme imkanı sunuyor. Güvenlik önlemleri de ön planda olan bu dağ bisikletleri ile hem günlük spor aktivitenizi yapabilir hem de engebeli yollarda engele takılmadan rahatlıkla dağ yollarında dahi sürüş fırsatı elde edebilirsiniz.

Bianchi Dağ Bisikleti Fiyatları?

Bianchi dağ bisikleti fiyatları tercih etmiş olduğunuz modele göre değişiklik gösterebiliyor. Kullanıcıların aradığı ürün özelliklerine göre değişen fiyatlar herkesin bütçesine hitap eden fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Hem kaliteli hem de istediğiniz tasarıma sahip olan Bianchi bisiklet fiyatları ile ekonomik bisikletlere sahip olabilirsiniz. Bianchi dağ bisikletleri kadınlara yönelik olarak üretilen modellerde canlı renkler ön plandadır. Dayanıklılık ve güvenlik bakımından erkek modelleri ile aynı özellikleri taşır. Çocukların ilgisini çekecek olan bisikletlerde ise çocukların sevdiği detaylara yer veriliyor ve pedallarda çeşitli çizgi film kahramanları kullanılıyor. Hem spor hem de farklı aktiviteler ile hayatınıza renk katmak için dağ bisikletlerini tercih edebilirsiniz. Bianchi dağ bisiklet fiyatları araştırması yaparak bütçenize uygun bir model satın alabilirsiniz.

Bianchi Dağ Bisiklet Uzun Ömürlü Mü?

Bianchi dağ bisikleti satın almak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi bisikletlerin dayanıklılık süresidir. Engebe, taş ve çeşitli zorluklara maruz kalan Bianchi bisiklet uzun süreli kullanıma uygundur. Yapımında kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşmaktadır.

Bianchi Dağ Bisiklet Her Alanda Kullanılabilir Mi?

Bianchi dağ bisikleti her alanda kullanıma uygun olarak üretiliyor. Bu nedenle istediğiniz yerde istediğiniz tüm noktalarda bisikleti gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bianchi Dağ Bisikletleri Güvenli Midir?

Bianchi dağ bisikletleri tüm güvenlik önlemleri ön plana alınarak üretiliyor. Frene basıldığı an kısa süre içerisinde durması, ani hız yapmaması gibi birçok özelliğe sahiptir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bianchi Dağ Bisikleti

268 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Cinsiyet
Toplam 24 / 268 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/353125/bianchi