Bosch süpürgeler her zeminde gösterdiği mükemmel performansları ile vazgeçilmez temizlik araçları arasında yer alıyor. Temizlik herkesin en hassas olduğu konulardan biridir. Yaşadığınız, vakit geçirdiğiniz alanların sağlığınızı tehdit etmesini istemezsiniz. Bosch ürünleri arasında detaylı şekilde yapılan temizliklerden günlük temizliklere kadar farklı çözümler sunan süpürgeler bulunuyor. Eviniz ve kendiniz için doğru olan elektrikli süpürgeyi tercih ederek temizlik anlayışınızı tamamen değiştirebilirsiniz.

Bosch Elektrikli Süpürge

Elektrikli süpürge tasarımları ve teknolojileri, tüketicilerin ve evlerin farklı ihtiyaçlarına göre çeşitleniyor. Her zeminde rahat kullanım imkanı sağlayan süpürgeler sayesinde her ihtiyaç çözüme kavuşuyor. Yüksek performanslı süpürgeler halı, ahşap, laminant, fayans gibi farklı yüzeyleri nazikçe temizliyor. Bosch süpürgeler yüksek enerji tasarrufu ile ekonomiye ve çevreye katkı sağlıyor. 1 Eylül 2015 itibari ile yürürlüğe giren AB enerji etiketi yönetmeliğine istinaden 1600 watt'ın üzerindeki elektrikli süpürgeler piyasaya çıkarılmıyor. Daha az enerji tüketimi sağlayan bu uygulama ile elektrikli süpürgelerin performansı da artıyor. Bosch elektrikli süpürgelerde bulunan etiketlerde, enerji sınıfının yanı sıra toz toplama performans değerleri, hava filtreleme emisyon değerleri ve ses seviyesi bilgileri bulunuyor.

Tüm Bosch elektrikli süpürgeler, yüksek kalite standartlarını karşılayabildiklerini kanıtlamak için çeşitli testlere tabi tutulur. Toz torbalı elektrikli süpürgeler 45.000 defa açılıp kapatılarak açma kapama testinden geçer. Zemin başlıkları ve fırçalar için yorgunluk ve dayanıklılık testleri yapılır. Tüm testlerin sonunda yüksek kaliteli Bosch elektrikli süpürgeler tüketicilerin beğenisine sunulur.

Bosch Süpürge Fiyatları

Bosch elektrikli ev aletlerinin ürün yelpazesinde, farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler üreten elektrikli süpürge modelleri bulunuyor. Toz torbasız ve torbalı modeller premium, kompakt ve ekonomik olmak üzere farklı çeşitler bunlardan bazıları. Her modelin kendine has özellikleri, sessizlik teknolojisi, toz torbası teknolojisi gibi teknolojik farklılıkları Bosch süpürge fiyatlarını değiştiriyor. HiSpin motor teknolojisine sahip modeller daha az enerji tüketimi, yüksek toz toplama performansı sunuyor. QuattroPower System gibi farklı teknik özellikler de temizlik performansını artırıyor. Sessiz çalışan modeller günün her saatinde kullanım imkanı sunarken, ıslak ve kuru kullanımı bir arada sunan şarjlı el süpürgeleri ile dökülen sıvıların temizliği de kolaylaşıyor. Dikey modellerde şarj süresi, batarya kullanım süresi gibi farklılıklar günlük ihtiyaçlara göre çözüm sunuyor. 2400 watt gücünde çalışan bir elektrikli süpürgenin performansını sunan AB standartlarına uygun enerji tasarruflu Bosch süpürgeler tüketicilerin beğenisini topluyor. Kalite standartlarından ödün vermeyen Bosch süpürgelerin farklı teknolojileri, her evin temizlik çözümü olmayı başarıyor.

Bosch Süpürge Modelleri

Bosch süpürgeler toz torbasız, toz torbalı ve şarjlı süpürgeler olmak üzere 3 farklı tasarım ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Toz torbasız elektrikli süpürgeler kolay temizlenebilir olmaları nedeni ile tercih ediliyor. Bosch'un Easy Clean temizleme sistemi sayesinde biriken tozlar ve akarlardan kurtulmak kolaylaşıyor. Yüksek emiş gücü ve hafif tasarımları ile kullanım rahatlığı sunuyor. Hepa filtre ve hava filtresi bulunduran modeller, alerjik bünyeler için ortamı uygun bir şekilde temizliyor. Toz torbalı süpürgeler geniş toz torbaları sayesinde daha az değişim gereksinimi ile konforlu ve ekonomik çözümler sunuyor. Sahip oldukları Hepa, PureAir, gibi farklı filtre sistemleri farklı ihtiyaçlara çözümler sağlıyor. Toz torbası dolduğunda temizliğe ara vermeyi gerektirmeyen PowerProtect sistemi ile farklı bir torbalı süpürge deneyimi yaşayabilirsiniz. Kablosuz süpürge kullanım rahatlığını yüksek emiş gücü ile buluşturan dikey şarjlı süpürgeler ile günlük temizlik ihtiyaçları kolayca gideriliyor. Şarjlı el süpürgeleri ise döşeme, araç içi gibi ulaşılması zor alanlarda temizlik yapmayı kolaylaştırıyor. Dökülen en ufak kırıntıda elektrikli süpürgeyi çalıştırmak yerine, pratik çözüm sunan şarjlı el süpürgeleri konforlu temizlik sağlıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Süpürge Fiyatları

Toz Torbasız Süpürge
Dikey Süpürge
Şarjlı Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Süpürge Aksesuarları
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 341 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/bosch