Elektrikli süpürge alanında lider markalar arasında yer alan Fakir'in, Almanya'da geliştirdiği teknolojiler dünyanın her yerinde tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Yeni nesil teknolojileri hem klasik hem de modern kullanım alışkanlıklarına entegre eden firmanın temizlik ürünleri tüketicilerden tam not alıyor. Fakir, Avrupa'nın en çok ilgi gören elektrikli süpürgelerini üreten firmalar arasında yer alıyor. Geliştirdiği teknolojiler ile sektörüne öncülük eden firmanın ödüllü tasarımları ve teknolojileri beğeni topluyor.

Fakir Süpürge Modelleri

Her çalışma ve yaşam alanı için farklı ihtiyaçlar doğabileceğini göz önünde bulundurarak farklı teknolojiler sunan Fakir'in çok çeşitli kategorilerde elektrikli süpürgeleri bulunuyor. Fakir elektrik süpürgelerde bulunan farklı filtre sistemleri ortamda bulunan toz akarlarını, polen partiküllerini emerek daha hijyenik ve ferah bir ortamda yaşamanızı sağlıyor. Bakteriler, toksik tozlar, asbest gibi insan sağlığını tehdit eden oluşumlara karşı çözüm sunan Fakir elektrik süpürgeleri sahip oldukları filtrelere göre 0.03 mikrona kadar toz zerrelerini yakalayabilme oranına sahip.

İki farklı filtre sistemini bir arada kullanan Fakir süpürge modelleri ortamda bulunan partiküllerin %99.9'unu çekebilme oranları ile oldukça yüksek verimlilik sunuyor. Alerji problemlerini minimum seviyeye indiren süpürgeler, astım hastaları için daha güvenilir ve sağlıklı yaşam alanları oluşmasına olanak sağlıyor. Merkez-kaç kuvvetinden yararlanan filtre teknolojilerine sahip modellerde yüksek enerji tasarrufu sağlarken emiş gücünde güç kaybı da ortadan kalkıyor. Hortum etkisi ile daha fazla tozu yakalayabilen bu filtre teknolojileri HEPA filtrelerin kullanım ömrünü uzatıyor ve daha uzun süre temiz kalmalarını sağlıyor. Toz torbası gerektirmeyen modelleri ile de dikkatleri çeken Fakir süpürgelerin tek tuşla boşaltılabilen geniş toz hazneleri kullanım rahatlığı sunuyor. Su filtreli teknolojileri barındıran süpürge modelleri de toz torbalarına alternatif oluyor. Vakumlanan tozlarının suya hapsedilmesi mantığı ile çalışan elektrikli süpürgelerde emilen partiküller bir daha elektrik süpürgesinden tahliye edilmedikleri sürece ayrılamıyor.

Fakir Süpürge Fiyatları

Fakir süpürgelerin sunduğu çözümler sadece farklı emiş güçleri, filtreler ve kullanım aparatları ile sınırlı kalmıyor. Ürünlerin performansına göre belirlenen Fakir süpürge fiyatları da tüketicilerin ilgisini çekiyor. Tasarruflu kullanım imkanı sunan motor teknolojileri sayesinde daha az enerji ile daha yüksek vakumlama sunan elektrik süpürgeleri çevreci olmaları ile tanınıyor.

İlklerin sahibi olan Fakir'in dünyanın tek su tahliye sistemi bulunan halı yıkama makinesini üretmiş olması elektrik süpürgelerinde çağın ne kadar ilerisinde olduğunun bir göstergesi olarak kabul ediliyor. Halı yıkama makinelerinde geniş hacimli kirli su tankları kullanan ve büyük ölçekli temizliklerde kullanım rahatlığı sunan firmanın bu kategoride yer alan ve %40'a kadar enerji tasarrufu sağlayan modelleri bulunuyor.

Farklı aksesuar seçenekleri ile her alana özel çözümler üreten Fakir süpürgelerin ayrıca satılan özel aksesuarları da oldukça avantajlı. İsteğe bağlı alınan fırçalı turbo aparatlar evcil hayvan sahipleri için tüy temizleme zorluğunu kusursuz bir şekilde ortadan kaldırıyor. Mobilya fırçası gibi özel alanlarda hassas temizlik imkanı sunan aparatlar da Fakir süpürgelerin her alan için ürettiği çözümler arasında yer alıyor.

Elektrikli süpürge kullanımını günlük hayata daha kolay entegre eden ve ufak ölçekli ihtiyaçlarda pratik çözümler sunan şarjlı elektrikli süpürgeler, farklı tasarımları ile kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor. Dikey şarjlı süpürgeler ufak çaplı temizliklerde kolaylık sağlarken, şarjlı el süpürgeleri anlık dağınıklıkları kolaylıkla ortadan kaldırıyor. Araç, döşeme gibi detaylı temizlenmesi gereken yerlerde kullanım rahatlığı sağlayan şarjlı süpürgelerin uzun batarya ömürleri ve güçlü pilleri, kesintisiz bir temizlik sağlıyor. Dikey süpürgelerin çıkarılabilen sapları sayesinde büyük bir şarjlı el süpürgesine dönüşebiliyor olması da Fakir şarjlı süpürgelerin her alanda rahatlıkla kullanılmalarına imkan tanıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Fakir Süpürge Fiyatları

125 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Fakir
  2. Philips
  3. Rowenta
  4. Dyson
  5. Arnica
  6. Arzum
  7. Electrolux
  8. Anker
  9. Xiaomi
  10. iRobot
  11. Parmis
  12. Mabello
  13. Arçelik
  14. AeroFlow
  15. Beko
  16. Populer
  17. Bosch
  18. Thomas
  19. Miele
  20. Karcher
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Hepa Filtre
 5. Motor Gücü (watt) A-Z
 6. Ses Seviyesi (dB) A-Z
 7. Toz Haznesi
 8. Toz Torbası
 9. Ürün Puanı
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Satıcı A-Z
 • Marka Fakir
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/fakir
Başa dön