Ev temizliği denildiğinde akla gelen başlıca ev aletlerinden biri olan elektrik süpürgeleri aynı zamanda her evin en gerekli cihazları arasında yer alıyor. Kullanım alanları, modelleri ve işlevine göre motor seviyeleri ile ev temizliğinin en rahat şekilde tamamlanmasını sağlayan Fantom süpürgeler onlarca farklı çeşidiyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Rengarenk stilleri ve birbirinden modern dizaynları ile ev temizliğindeki en yakın arkadaşınız Fantom süpürge, ıslak&kuru fonksiyonlu modellerinin yanı sıra toz torbalı, su filtreli, siklon sistemli, şarjlı gibi farklı çalışma stilleri ile yardımınıza koşuyor. Fantom süpürgeler kir, toz ve kırıntıları tek seferde içine hapsederek süpürgeden çıkan hava ile birlikte tekrar temizlenen alana dağılmasını önlemek amacıyla son teknoloji ile geliştirilen özel filtreleri ile müşterilere sunuluyor.  

Fantom elektrik süpürgeleri evinizdeki veya ofisinizdeki mobilyaların, zeminin, perdelerin ve halıların üzerinde ince toz birikmeyecek, alerjik rahatsızlardan kaynaklanan sıkıntıları yaşatmayacak şekilde sizi yormadan temizliği hallediyor. Emiş gücü yüksek süpürgeler sayesinde en köşede kalan kırıntı taneleri, saçlar, yapışması muhtemel partiküller bile çekiliyor ve filtreler sayesinde hava çıkışında herhangi bir kötü koku veya parçacıklar saçılmıyor.

Sağlamlığı, yaygınlığı ve güçlü motorları ile en çok tercih edilen süpürgeler olan toz torbalı süpürgelerin yanı sıra kullanım yerlerine göre farklı sistem ile çalışan modeller de yer alıyor. Koltuk, yatak, halı ve perdelerdeki tüm toz ve akarları kolayca temizleme imkanı sağlayan su filtreli elektrik süpürgeleri aynı zamanda havadaki tozları da temizleyebiliyor. Bebek veya küçük çocuklar için hijyenik ortam sağlamaları dışında ayrıca her temizlik sonrası içeriğindeki su da rahatlıkla değiştirilebiliyor.  

Elektrik süpürgesine giren havanın yüksek devirde döndürülerek içerisindeki tozların merkezkaç kuvveti aracılığıyla ayrıştırılmasıyla çalışan siklonik süpürgeler ise torbasız olarak işlev görüyor. Temizliği son derece pratik hale getiren bu cihazlar ile hem enerji verimliği sağlanıyor hem de temizlik daha kısa sürdüğü için zamandan tasarruf edilebiliyor. Yıl içerisinde milyonlarca elektrik süpürgesi üreten Fantom, torbasız siklon teknolojisi ile 2200 watt emiş gücüne sahip olmasının yanı sıra siklon haznenin altındaki ayrılabilen parça ile tek tuşla kolayca çıkartılarak arındırılabiliyor.  

Sadece evlerde, küçük veya orta boy ofislerde değil, aynı zamanda okul, otel, hastane gibi geniş kapasiteli alanlara yönelik de ürün çeşitleri bulunan Fantom elektrik süpürgeleri, çelik kazanlı, geniş toz kapasiteli, ultra sessiz çalışan modelleri ile de kalabalık sosyal ortamları temizleme görevini de üstleniyor. 15 metrelik kablo uzunluğu ve 15 litrelik toz kapasitesiyle derinlemesine temizlik yapılmasına olanak sağlıyor.

Evinizde hızlıca yapabileceğiniz temizlikler için kullanırken yorulmayacağınız ergonomik ekstra hafif şarjlı veya dikey süpürgeler de ufak boyutlarına göre üstün performans sağlıyor. Duvara monte edilebilen, kapı arkası veya dolap içleri gibi alanlara kolaylıkla yerleştirilebilen süpürgeler kompakt tasarımları ile en dar alanlara bile sığabiliyor. Günlük veya kırılma, dökülme gibi anlık temizlikte ideal bir araç olan şarjlı veya dikey süpürgeler her an elinizin altında olduğu için zahmetsiz kullanım sağlıyor.

Sahip oldukları teknolojik özellikleri ile kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmayı sağlayan Fantom süpürge fiyatları ise tüketiciler için erişilebilir imkanlarla sergileniyor. Profesyonel temizlik makineleri konusunda Türkiye’de yerli üretim yapan ve küçük ev aletleri kategorisinde geniş ürün gamı ile önemli bir paya sahip olan Fantom markası tüketicilerinin beklentilerinden hareketle üretimine devam ediyor. Avrupa standartlarındaki üretimi ve sürdürülebilirlik  çalışmalarıyla yüksek kaliteli ürün geliştirmeye yönelik hedeflerine ulaşıyor.Uzun yıllar boyunca emiş gücü düşmeyen ve ekstra masraf çıkarmayan Fantom süpürge fiyatları cazip kampanyalarla evlerinizdeki yerini alıyor. 

Fantom Süpürge Fiyatları

34 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Fantom
  2. Philips
  3. Rowenta
  4. Arnica
  5. Dyson
  6. Electrolux
  7. Arzum
  8. Fakir
  9. Black&Decker
  10. Vestel
  11. Grundig
  12. Homend
  13. Sinbo
  14. Arçelik
  15. Samsung
  16. Bosch
  17. Siemens
  18. Singer
  19. Karcher
  20. Thomas
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Fantom
DSACategoryId/2147483638/17071/155123
BAŞA DÖN