Fantom Süpürge

Geçmişten bugüne süregelen tecrübe birikimi ve ileri teknoloji ile sizlere daha iyi bir hizmet vermeye devam eden Fantom süpürge, vazgeçilmez yardımcınız oluyor. İçerisinde küçük ev aletlerinden profesyonel makinelere kadar onlarca farklı ürün bulunan geniş yelpazesi, temizlik konusundaki tüm problemlerinizi geride bırakıyor. Uluslararası alanda da ön plana çıkan kalitesi ile gözler önüne seriliyor. Hayatınızı kolaylaştıran Fantom elektrikli süpürge, pratik kullanımlarıyla beğenilerinizi kazanıyor. Sağlıklı çözümleri sizlerle buluşturan farklı modelleri; su filtreli, torbalı, ultra sessiz, ıslak kuru, şarjlı, araç tipi ve torbasız seçeneklere sahip oluyor. Farklı toz hacmi, ses seviyesi ve motor gücü alternatifleri ile istek ve ihtiyaçlarınıza uygun doğru bir seçim yapabilmenizi sağlıyor. Kırmızı, gri, siyah, mavi, beyaz ve daha birçok rengi bulunuyor. Modern ve dinamik yapısı, her tarza hitap eden estetik tasarımlarıyla bir araya geliyor. Ev temizlik rutinlerinizi eğlenceli ve kolay bir hale getiren bu ürünler ile yeni bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Konforlu kullanımı sayesinde yorulmadan ev işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Zaman ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan Fantom süpürge modelleri, sevdiklerinize daha çok vakit ayırabilmenize yardımcı oluyor. Yüksek performansı sayesinde tek bir tozu bile ardında bırakmıyor. Günlük hayatınızda önemli bir role sahip olan bu ürünler, dayanıklı yapıları ile sizlere uzun ömürlü bir kullanım imkanı tanıyor. Zamanınızı daha verimli bir şekilde değerlendirebilmenizi sağlıyor. Fantom süpürge kullananlar, üstün kalitesi ve işlevsel tasarımının hayatlarına getirdiği kolaylığı belirtiyor. Sizlerin güvenliği ve sağlığı göz önünde bulundurularak dizayn edilen ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz. Dilediğiniz yerde ve zamanda kullanabileceğiniz profesyonel yardımcınız sayesinde zorlu işlerin bile üstesinden gelebilirsiniz. Kompakt tasarımları sayesinde istediğiniz alanda muhafaza edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan modeli hemen şimdi seçerek benzersiz bir deneyim için ilk adımı atabilirsiniz.

Günlük Kullanım İçin İdeal Olan Fantom Dikey El Süpürgesi Modelleriyle Tanışın 

Zahmetsiz bir temizlik için kurtarıcınız olan Fantom el süpürgesi, günlük kullanımda sıklıkla tercih edilen seçenekler içerisinde ön plana çıkıyor. Toz torbalı ve torbasız alternatifleri ile ihtiyacınıza uygun bir kullanım sunuyor. Pratikliği ve rahat kullanılabilirliği ile gözler önüne serilen bu ürünler, hafif olmalarıyla da işinizi kolaylaştırıyor. Yer kaplamayan tasarımları, süpürgenizi evinizde dilediğiniz yerde muhafaza edebilmenizi sağlıyor. Toz torbalı Fantom dikey süpürge serisi içerisinde yer alan ürünler, küçük tozları bile ortadan kaldırıyor. Kedi, köpek ve benzeri evcil hayvanlarınızın tüylerini etkili bir şekilde toplayabiliyor. Bu özelliği ile evcil hayvan sahibi kullanıcılar için ideal bir seçenek oluyor. Ergonomik yapısı sayesinde dar alanlarda bile rahatça hareket edebiliyor. Emiş gücü kapasitesi, gözle görülmeyecek kadar küçük olan tozları geride bırakmıyor. Duvara monte edilebilme özelliğine sahip olan modeller, özellikle kapı arkası ve benzeri alanlara yerleştirilip pratik bir kullanım sunabiliyor. Dikey bir şekilde park edilip sabit durması sağlanıyor. Avrupa CE kalite onayına sahip olan geniş ürün yelpazesi, üstün kalitesinden ödün vermiyor. Kullanırken yormayan hafifliği ve benzersiz tasarımı, estetik bir duruşu da beraberinde getiriyor. Gri, kırmızı, pembe ve siyah renkleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan bu modeller, küçük gövdeleriyle dev bir performans sergiliyor. Toz torbası kolaylıkla temizlenebiliyor. 

Toz torbasız dikey Fantom pratik süpürge serisi ise yüksek toz kapasitesine sahip oluyor. Temizliğin hızlı ve kolay olması konusunda önemli bir rol üstlenen bu ürünler, torbasız temizlik deneyimini sizlere sunuyor. Enerji tasarrufunu da beraberinde getiriyor. Sahip oldukları hepa filtre yapısı, toz tutma performanslarını artırıyor. Saniyeler içerisinden ayrılabilen gövdesi, zorlu alanlarda bile kullanışlı olmasını sağlıyor. Evinizdeki tüm kiri ve tozu içerisine hapsediyor. Sessiz çalışma özelliğine sahip olan seçenekleriyle gürültüyü önlüyor ve dilediğiniz zaman kullanabilmenize imkan tanıyor. Dikey park özelliği, yer kaplama sorununu geride bırakıyor. Fantom dikey süpürge 2000 Watt, 1500 Watt ve 500 Watt alternatifleri, çokça tercih ediliyor. Rahatlığın ön planda olduğu bu modeller, farklı ağız aparatlarına da sahip olabiliyor. Tek bir tuşla haznesinde toplanan tozlar, saniyeler içerisinde boşaltılabiliyor. Motor gövdesi üst bölümde bulunan dikey modeller, koltukların altı ve tavan gibi yerleri temizlerken sizlere avantaj sağlıyor. İplik, kırıntı, tüy ve diğer temizlenmesi gereken maddeleri hızlıca topluyor. Fantom dikey süpürge fiyatları, bütçe dostu aralıkları ile dikkatleri çekiyor. Farklı emiş gücü, toz haznesi, renk, ses desibeli ve daha birçok özelliğe sahip olan seçenekler içerisinden kendi istek ve ihtiyacınıza uygun olan dikey el süpürgesine sahip olabilir; az efor ile çok işin tadını çıkarabilirsiniz. 

Üstün Temizlik Performansına Sahip Olan Toz Torbasız Fantom Süpürge Serisi  

Kullanıcıların memnuniyetini kazanan Fantom toz torbasız süpürge serisi, geniş Cyclone toz haznesi ve kusursuz emiş gücü ile hizmetinize sunuluyor. Tozu havadan ayrıştırıp merkezinde toplayan bu ürünler, sahip oldukları hepa Fantom süpürge filtresi sayesinde ufacık toz partiküllerini bile içerisine hapsediyor ve dışarıya temiz hava çıkmasını sağlıyor. Profesyonel yardımcınız sayesinde tek seferde üstesinden gelebildiğiniz ev temizliği sonunda biriken tozlar, pratik haznesi sayesinde kolaylıkla boşaltılabiliyor. Boşaltma işlemi, tek tuşla gerçekleşiyor. Hijyenik kullanımı ile sizlere yeni nesil bir deneyim sunuyor. İlgi çekici tasarımları, şık bir görüntüyü de gözler önüne seriyor. Mavi, turuncu, gri, kırmızı, siyah ve daha birçok renk seçeneğini beğenilerinize sunuyor. Fantom süpürge hortum bulunan modeller, 360 derece dönebilme özelliğiyle sizlere kolaylık sağlıyor. Ayrıca, oldukça dayanıklı olan hortum yapısı kırılma, bükülme ve ezilme gibi durumlarda olumsuz sonuçlara sebebiyet vermiyor. Temizlik yapacağınız alanın her yerinde mükemmel hijyen için ihtiyacınız olan farklı aparatlara da sahip olabiliyor. Bu aparatlar; halı, seramik, parke, yumuşak zeminler gibi farklı özelliklere sahip olan zeminleri kusursuz bir şekilde temizleyebilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda, uyumlu aparatlar sayesinde zemin üzerine herhangi bir zarar vermiyor. Kenar köşe süpürücü aparatları ise tozların birikme olasılığının yüksek olduğu yerleri titizlikle süpürüyor. İster ev ister iş yerinde kullanabileceğiniz bu ürünler, zaman ve mekan sınırlamasını ortadan kaldırıyor. Multi-Cyclone teknolojisi ile zenginleştirilen seçenekleri, ortamın havasının da temizlenmesi konusunda etkili bir rol üstleniyor. Bu sayede, sizlere daha sağlıklı yaşam alanları sunuyor. Toz torbasız Fantom elektrikli süpürge fiyatları, farklı modeller arasında değişkenlik gösterebiliyor. Geniş toz haznesine sahip olan modelleri, kesintisiz bir şekilde temizlik yapabilmenize imkan tanıyor. Toz torbası değiştirmek istemeyen kullanıcılar için ideal oluyor. Saç, kırıntılar, tüyler ve daha birçok istenmeyen tozları kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyor. Bulunduğunuz ortamın hem zeminini hem de havasını temizleyen bu ürünler, her yöne dönebilen ön tekerleği ile özgürce hareket edebilme imkanı tanıyor. Koltuk süpürme aparatı, koltuklarınızın üzerindeki tozları güvenli bir şekilde haznesine hapsetmesine yardımcı oluyor. Kullanışlı tasarımı ve ileri teknoloji ile donatılan mekanizması ile tüm beklentilerinize cevap veren toz torbasız serisi, her geçen gün yenilenen ve gelişen modelleriyle sizlere hizmet vermeye devam ediyor. 

Derinlemesine Temizlik İçin Toz Torbalı Fantom Süpürge Serisi

Kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilen Fantom toz torbalı süpürge serisi, teknolojik özelliklerle donatılarak sizlere derinlemesine temizlik yapabilme imkanı sunuyor. Şık tasarımlarıyla göz dolduran birbirinden tarz model seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. Yüksek çekiş gücü sayesinde tüm tozu ve kiri torbasına hapsediyor. Ergonomik aparatları; tavan köşesi, koltuk yüzeyleri ve duvar kenarlarını rahatlıkla süpürebilmenize yardımcı oluyor. İşlevsel başlıklar sayesinde temizlik rutinleriniz daha kısa süre içerisinde bitiyor. Bu sayede, kendinize ve sevdiklerinize daha çok vakit ayırabiliyorsunuz. Toz torbasının doluluk oranını gösteren göstergeler, sizlere toz torbasını ne zaman değiştirmeniz gerektiği hakkında yardımcı oluyor. Torbası dolduğu zaman vakit kaybetmeden değiştirmeniz, bu ürünleri her seferinde yüksek emiş gücü ile kullanabilmenizi sağlayacaktır. Fantom torbalı süpürge içerisine yerleştireceğiniz toz torbasının dayanıklı yapısı, tozların dışarı çıkmasını engelliyor ve hijyeni üst seviyelere taşıyor. Yatay ve dikey bir şekilde park edilebilme özelliğine sahip olması sayesinde fazla yer kaplamıyor. Uzun kablo yapısı, evinizin her köşesine rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlıyor. Ultra sessiz özelliğe sahip olan seçenekleri, gürültü problemini geride bırakıyor. İster gece ister gündüz gönül rahatlığıyla temizlik yapabilmenize imkan tanıyor. Geniş kapasiteli toz torbasına sahip olan seçenekler ise uzun süreli temizlik keyfini sizlerle buluşturuyor. Ev elektroniği alanında uzman olan yardımcılarınız ile temizlik artık eğlenceli bir hale dönüşüyor.

Fantom kırmızı süpürge, açık pembe, mavi, mor ve daha birçok renk beğenilerinizi kazanıyor. Pratik çözümleri beraberinde getiren bu ürünler, üstün donanımları ile kusursuz sonuçlar ortaya koyuyor. Otomatik kablo sarıcı sistemleri, temizlik sonrasındaki kablo dağınıklığını saniyeler içerisinde ortadan kaldırıyor. Kuru emiş türü ve yüksek motor gücü sayesinde yerde tek bir toz bırakmıyor. Tekerlekli kompakt yapısı ve uzun kablosu ile evinizin her yerini özgürce süpürebilmenize yardımcı oluyor. Aparat ve benzeri aksesuarları güvenli bir şekilde saklayabilmenize imkan tanıyan aksesuar bölmesi, düzenli görünümden ödün vermeyenlerin dikkatini çekiyor. Sağlam gövdesi, çarpma ve benzeri durumlarda dayanıklı bir duruş sergiliyor. Farklı ses desibel özelliğine sahip olan modeller, sizlere hayalinizdeki deneyimi yaşatıyor. Ultra sessiz alternatifleri, gün içerisinde dilediğiniz zaman süpürme işlemini gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Sizi ve sevdiklerinizi rahatsız etmiyor. Fantom süpürge yorum bölümünde kullanıcıların sıklıkla belirttiği kesintisiz temizlik deneyimi, torbalı modeller ile sizlerle buluşuyor. Toz torbalı Fantom süpürge fiyatları; motor gücü ve diğer özelliklerin değerine göre modeller arasında değişkenlik gösteriyor. 

Hayatınızı Kolaylaştıran Fantom Süpürge Çeşitleri 

Fantom süpürge çeşitleri, hayatınızı kolaylaştıran özellikleri ile vazgeçilmez yardımcınız olmayı başarıyor. Her ihtiyaca hitap eden modelleriyle alanında öne çıkmaya devam ediyor. Islak kuru çeşitleri, iki farklı süpürme seçeceğini sizlere sunması ile dikkatleri çekiyor. Dayanıklı toz torbasıyla tüm kiri ve tozu içerisine hapsediyor ve hijyenik bir ortam oluşturuyor. Farklı kademeleri bulunan emiş gücü sayesinde ideal ayarlamayı yapabilmenizi sağlıyor. Süpürdüğünüz zemine uygun vakum yapıyor. Su haznesi, tozların havalanarak etrafa yayılma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Pratik kullanımları sayesinde popüler modeller arasında yer alıyor. Islak ve kuru vakum yapabilme özelliklerini hizmetinize sunuyor. Derinlemesine temizlik için ideal olan bu ürünler, halılarınız üzerindeki tüm istenmeyen tozu ve kiri çekip alıyor. Geniş tank kapasitesi, kesintisiz ve zahmetsiz bir temizliği beraberinde getiriyor. Kahverengi, kırmızı, siyah, mavi ve diğer renk seçenekleri ile evinizin tarzına uyum sağlıyor. Farklı aparatları, evinizin her köşesini rahatlıkla temizlemenizde önemli bir rol üstleniyor. Dörtlü tekerlek yapısı sayesinde büyük gövdesini fazla efor sarfetmeden taşıyabiliyorsunuz. Fantom küçük süpürge tercih edenlerin beğenilerini kazanan dikey el modelleri ise günlük temizlik rutinlerinizin başrolü oluyor. Az yer kaplamaları ve herhangi bir ön hazırlığa ihtiyaç duymadan çalışabilme özellikleri ile pratik bir kullanım imkanı tanıyor. Hafif yapılarıyla sizleri yormayan Fantom el süpürgesi fiyatları ile de kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor. Yüksek performansıyla birçok avantajı beraberinde getiren bu ürünler, diğer modelleriyle de farklı kullanım alanı ve ihtiyaçlarına hitap ediyor. 

Fantom şarjlı süpürge serisi, kablosuz kullanımıyla dikkatleri çekiyor. Ev, ofis ve diğer yaşam alanlarınızda rahatlıkla kullanılabilen bu seri, el süpürgesi olarak da biliniyor. Az enerji çok iş düşüncesine bağlı kalınarak tasarlanan ürünler, ergonomik yapıları sayesinde kol ve bileklerinizi yormadan rahat bir pozisyonda temizliği gerçekleştirmenizi sağlıyor. Farklı renk, özellik ve tasarıma sahip olan şarjlı ürünler; pratiklikten ödün vermiyor. Dar ve geniş alanlarda kullanılabiliyor. Araç tipi elektrikli süpürge modelleri ise kuru ve hafif işlemler için tasarlanmış ürünler olarak karşınıza çıkıyor. Aracınızın elektrik sisteminden güç alarak çalışan bu ürünler, hijyeni sadece evinizde değil aracınıza da taşıyor. Halılar için özel olarak tasarlanan su filtreli seçenekler; koltuk döşeme, halı ve kilim gibi yüzeyleri kusursuz temizliğe kavuşturuyor. Yüksek emiş gücü ve ayarlanabilir hız kontrolüyle mükemmel bir deneyim imkanı tanıyor. Farklı toz torbası ve su haznesi kapasitesi ile her kullanıcıya hitap ediyor. Elektrikli torbalı modellerde bulunan toz torba dolum göstergesi, kullanıcıların makinelerinden maksimum performans elde etmelerini sağlayan bir detay oluyor. Çeşitli aksesuar seçenekleri ise özelleştirilmiş bir temizlik için ihtiyacınız olan tüm yardımcıları hizmetinize sunuyor. 

Uygun Fiyatlı Fantom Süpürge İçin Doğru Adres Hepsiburada

Hijyenik ve işlevsel çözümleri sizlerle buluşturan Fantom pratik süpürge fiyatları ile de beğenileri kazanıyor. Her geçen gün kendini yenilemeye ve ileri teknolojilerle zenginleştirmeye devam eden modeller; torbalı, torbasız, ultra sessiz, su hazneli, ıslak kuru ve daha birçok seçeceği ile tüm beklentilerinizi karşılıyor. Günlük temizlik rutinlerinizi keyifli ve konforlu bir hale getiren bu ürünler, kaliteden ödün vermeyen tasarımları sayesinde uzun ömürlü bir kullanımı beraberinde getiriyor. Zaman ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyor. Tozu ve kiri filtreleyen benzersiz mekanizmaları, solunum yolu rahatsızlığı olan kullanıcıların kurtarıcısı oluyor. Fantom pratik XL süpürge serisi, XL toz kapasitesi ile çokça tercih edilen modelleri içerisinde barındırıyor. Dik sapı ve hafif yapısı, zahmetsiz temizlik imkanı tanıyor. Yaşam alanlarınıza bulunan istenmeyen kir ve tozu derinlemesine temizleyen daha birçok ürün, hayalinizdeki hijyeni gerçeğe dönüştürüyor. Cyclonic teknolojisi ve hepa filtreye sahip olan seçenekleri, ezberleri bozuyor. 

Fantom ayaklı süpürge sabit durabilme özelliğiyle düşme ve benzeri problemleri geride bırakıyor. Su hazneli, dikey, şarjlı, el, toz torbalı ve toz torbasız süpürgeler; kompakt tasarımlarıyla beğenileri kazanıyor. Süpürücü gövde, koltuk döşeme ve kenar köşe aksesuarlarına sahip olan modeller; evinizin her köşesini özenle temizliyor. Ses seviyesi düşük olan modelleri tercih ederek günün her saatinde özgürce temizlik yapabilirsiniz. Dilerseniz kablolu dilerseniz de kablosuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Her evin ihtiyacınıza uygun bulabileceğiniz ürünler ile günlük temizlik rutinlerini korkulu rüyanız olmaktan çıkarabilirsiniz. Zemin, halı ve koltuk gibi üzerinde toz biriken alanlarda yüksek performans sergileyen bu ürünler; alerjik rahatsızlığı olan kullanıcıların sağlığını koruma altına alıyor. Monte edilebilme özelliği olan dikey seçenekler; kapı arkası, dolap içi ve evinizin uygun olan diğer alanlarında güvenli bir şekilde muhafaza edilebiliyor. Kullanım için cihazınızın ulaşılabilir bir yerde olması sizlere avantaj sağlıyor. Enerji verimliliği konusunda üst sıralarda olan yardımcılarınız, profesyonel bir kullanımı beraberinde getiriyor. Toz, tüy ve kirler problem olmaktan çıkıyor. İstek ve ihtiyacınıza uygun olan ürüne sahip olarak siz de bu benzersiz deneyimi yaşayabilirsiniz. Birbirinden tarz Fantom süpürge modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak, size özel fırsatlardan hemen şimdi yararlanabilmek için doğru adres Hepsiburada! 

Fantom Süpürge Nasıl Temizler?

Üstün çekiş gücüne sahip Fantom süpürge çeşitleri en ince tozları bile yakalayarak etkin bir temizlik sunar. Motor gücü ve dinamik çalışma prensibi ile ev işlerini kolaylaştırır. 

Fantom Süpürge Çekim Gücü Nasıldır?

Oldukça güçlü bir çekim gücüne sahip olan süpürge, çeşitli Watt değerlerinde kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Tercihe göre yüksek veya düşük Watt değerlerine göz atabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fantom Süpürge Fiyatları

393 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Elektrikli Ev Aletleri
Elektrikli Ev Aletleri
Süpürgeler
Süpürgeler
Toz Torbasız Süpürge
Toz Torbasız Süpürge
Dikey Süpürge
Dikey Süpürge
Şarjlı Süpürge
Şarjlı Süpürge
Robot Süpürge
Robot Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Halı Yıkama Makinası
Halı Yıkama Makinası
Buharlı Temizleyici
Buharlı Temizleyici
Süpürge Aksesuarları
Süpürge Aksesuarları
Sulu Süpürge
Sulu Süpürge
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 393 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?